Dodaj do ulubionych

Dietetyk - ONLINE/ Trójmiasto

17.02.21, 14:26
Dzień dobry,
ja serdecznie polecam dietetyka (a zarazem psychodietetyka) panią Jolę :) Bardzo sympatyczna, pomocna, daje dużo wsparcia :)
psychodietetyk-gdansk.pl/
Możliwe wizyty online, wiec to spoko opcja
Obserwuj wątek
    • martakaniuk Re: Dietetyk - ONLINE/ Trójmiasto 20.02.21, 08:00
      Cześć wszystkim. Ja osobiście mogę polecić Alberta Kośmider'a z Warszawy, który jest świetnym profesjonalistą zarówno pod względem dietetycznym jak i treningowym. Współpracując z Nim moja sylwetka nabrała jędrności, mięśnie delikatnie się zarysowały. Jednakże co najważniejsze zgubiłam mój brzuch, który był zmorą od lat. Wyglądał dosłownie jak worek z ziemniakami :D. Straciłam w danym miejscu aż 20 centymetrów! Stare ciuchy poszły w niepamięć (całe szczęście bo niemogłam na nie patrzyć). Dzięki Albertowi czuje się na max 30 lat, a w końcu licznik wskazuje na prawie 40. Kilkanaście kilogramów mniej oraz nowe lepsze samopoczucie. Wszystko robiliśmy online, ankiety, dokumenty kontrole i dało radę. Ostatnio udało nam się spotkać na żywo i zrobić mega świetny i motywacyjny trening (jestem z Gdyni).Jeśli zastanawiacie się to zerknijcie w link, zresztą w internecie Albert ma całą masę pozytywnych opinii.
      www.treneralbert.pl
      www.fb.com/treneralbi
    • agastani Re: Dietetyk - ONLINE/ Trójmiasto 06.04.21, 18:38
      Cześć, a ja polecam Panią dietetyk z jeszfresh.pl - bardzo miła osoba, z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat chorób (jeżeli ktoś przy okazji na coś choruje tak jak ja). Pani Ola rozpisuję dietę, ale bardziej uczy niż nakazuje jeść w 100% zgodnie z jadłospisem, co mi osobiście bardzo podpasowało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka