Dodaj do ulubionych

Witam,Udzielam porad prze internet.Chętnie pomogę.

02.08.07, 15:44
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • agaaklimowicz Re: Witam,Udzielam porad prze internet.Chętnie po 25.08.07, 12:42
      Witam! Mam na imie Agnieszka .. mam 19 lat.. mam problem z nadwaga.. waze 77 kg
      przy wzoscie 173 cm... poszukuje skutecznej diety, ktora jednoczesnie pomoze mi
      zmienic nawyki zywieniowe... prosze o pomoc ...

pozdrawiam Agaa ..

• harmony1 Re: Witam,Udzielam porad prze internet.Chętnie po 29.08.07, 20:07
        Witaj Agnieszko zapraszam
        harmony1@gazeta.pl

Pozdrawiam.
        • mamaangeli Re: Witam,Udzielam porad prze internet.Chętnie po 06.01.08, 14:48
          Witam mam na imię Beata 27lat ważę 70kg przy wzroście 160cm dla mnie to bardzo
          duży problem proszę o jakieś wskazówki żywieniowe.
    • milenamp Re: Witam,Udzielam porad prze internet.Chętnie po 01.03.08, 21:13
      Witam. Mam duzy problem ze swoja waga juz od wielu lat.
      Były momenty kiedy sobie z nią radziłam i ważyłam 50 kg, jednak obecnie mam 23 lata, ważę 78 kg, przy wzroście 165 cm i noszę rozmiar 44.
      Za rok wychodzę za mąż i chciałabym do tego czasu zmienić swoje ciało i uporać się juz raz na zawsze z moją nadwagą.
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
    • grazyna.punia Re: Witam,Udzielam porad prze internet.Chętnie po 08.03.08, 13:51
      Chcę zapytać czy sok z cytryny może powodować zmniejszenie energii wewnętrznej. Tak twierdzi kobieta 70-lat wpełnisprawna, bo jej mąż jadł naczczo codziennie jedną cytrynę i zmarł na raka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka