Dodaj do ulubionych

fibomialgia- jest wspaniały lek ziołowy

26.01.06, 21:51
o nazwie MYALGAN /ekstrakt z oliwki, liści winogron, kwiatu stokrotek/.
Produkt amerykański, dostepny w polskich aptekach. Cena za 60 tabl. w
zaleznosci od apteki 62-68 zł. Są też opakowania większe - wiadomo, że wtedy
jest taniej. Sprawdź ulotkę firmy HAMIDA PHARMA.
Obserwuj wątek
      • wilija Re: fibomialgia- ? 14.02.06, 11:43
        Pytanko do ewax100: Czy oprocz uczucia ciaglego zmeczenia, bolu stawow,
        dusznosci, braku tchu, miewasz takze opuchniete dlonie rak?

Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci i pogody ducha.
      • 28q72 Re: fibomialgia- jest wspaniały lek ziołowy 02.03.06, 18:55
        WITAJ SERDECZNIE,pisalam do ciebi maila,ale nie mialam odpowiedzi,zalogowalam sie wiec i moze tu jakis kontakt bedzie.Ja rowniez od roku cierpie,robie badania ktore wychodza dobrze ,lekarze nie traktuja zbyt powaznie moich dolegliwosci,wysylaja mnie ciagle na rozne badania,ale one nic nie pokazuja,a o fibromialgi,kiedy wspominam nie chca slyszec i twierdza ze jest to wymyslanie choroby,co dla mnie jest bardzo denerwujace, bo zanim to nastapilo ja nie chorowalam,a przedewszystkim niczego nie wymyslalam.Czytalam ostatnio o klinice w niemczech wlasnie do leczenia tej choroby ale nie wiem jak wyglada sprawa u nas w kraju,czy jest jakas klinika ktora tym sie zajmuje,myslalam ze tu spotakm jakies osoby ktore maja jakies namiary.Mam znajoma,ktora cierpi na te chorobe od 1988 roku i rzadnego zrozumienia u lekarzy,nawet jak wyczytala w gazecie ze cos takiego jest,nie bardzo jej sluchaja,jedyne co sie jej udalo to dostac skierowanie do kliniki reumatologicznej do wroclawia,moze tam cos bardziej beda wiedzieli.Chcialabym sie dowiedziec jakie ty masz doswiadczenia z lekarzami i skad wiesz ze to co ci dolega to wlasnie fibromialgia.Serdecznie pozdrawiam i czaekam na kontakt.Anetta.
    • kamiska88 Re: fibomialgia- jest wspaniały lek ziołowy 30.05.06, 16:33
      Hej! pomimo stosowania tego leku przez długi okres czasu ( rok z przerwami) nie
      zauważyłam poprawy. Na fibromialgię choruję prawie 5 lat (mam dopiero 18 lat!).
      Próbowałam różnych metod na choćby zminimalizowanie objawów choroby, ale
      niestety bez rezultatów. I w tym przypadku ten wspaniały lek ziołowy zawiódł,
      choć nie oczekiwałam zbyt wiele. Pozdrawiam. Życze dużo zdrowia
        • mysza365 Re: fibomialgia- INNY lek ziołowy 13.08.06, 15:21
          Witajcie! Miło spotkać kogoś, kto rozumie to cierpienie. Kiedy w pewnym momencie przestał działać na mnie Mydocalm, odkryłam, że podobnie, a jeszcze lepiej skutkują ziołowe tabletki na uspokojenie firmy Labofarm. Rozluźniają mięśnie, uspokajają, pomagają usnąć. Jako leki ziołowe podobno nie uzależniają.
          Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i życzę wytchnienia oraz pogody ducha. A może powinniśmy założyć jakieś stałe forum wsparcia?

Elżbieta

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka