Dodaj do ulubionych

Organizuję dostawę drewna

10.09.10, 08:59
www.drewnokominkowe.y0.pl
W ubiegłym roku kilka osób z Białołęki brało drewno z ww. miejsca - byli zadowoleni. Jeśli ktoś jest chętny wpisujcie jakie drewno, ilość adres, telefon (może być na priv). W ciągu 7 dni od wysłania kompletnego zamówienia człowiek przywozi drewno (transport gratis)- może być sobota, płatne na miejscu, kaucja za paletę 6 zł - chyba, że ktoś zrzuci sobie drewno. 1 mp drewna wyglada tak jak na zdjęciu - kawałki mają długosć 40 cm. Czym szybciej tym lepiej bo zimno się robismile
Ania
Obserwuj wątek
      • klucha77 Re: Organizuję dostawę drewna 13.09.10, 06:30
        aprakson napisał:

> Taniej mają drewno na Ostródzkiej. Od 4 mp transport na Białołęce gratis.
        Tylko sprawdźcie jaka jest jednostka sprzedaży bo jest spora różnica między metrem a metrem nasypowym.
        Nie wiem jak na ostródzkiej ale z firma z pierwszego ogłoszenia ma normalne metry nie oszukane i drewno sezonowane.
        • d.murawski Re: Organizuję dostawę drewna 13.09.10, 22:58
          >Tylko sprawdźcie jaka jest jednostka sprzedaży bo jest spora różnica między metrem a metrem nasypowym.
          Nie wiem jak na ostródzkiej ale z firma z pierwszego ogłoszenia ma normalne metry nie oszukane i drewno sezonowane.

Na Ostródzkiej sprzedają na metry przestrzenne nasypowe, ale cenę mają niższą, więc pewnie wychodzi na to samo, co metry przestrzenne układane na paletach.

Skąd wiesz, że tamci mają drewno sezonowane? Jak to sprawdzić?
    • jar-kont Re: Organizuję dostawę drewna 13.09.10, 08:41
      Wiatm,

chętnie się dołaczę - w sumie 4 mp. Dwa do Józefowa k/ Nieporetu (po drodze z Pułtuska), dwa na Ruskowy Bród - oczywiście, żeby uniknać kosztów transportu
      Rodzaj drewna Grab.
      Bedę wdzieczny za kontakt na jarkont@gmail.com

• klucha77 Re: Organizuję dostawę drewna 13.09.10, 09:52
        jar-kont napisał:

> Wiatm,
        >
        > chętnie się dołaczę - w sumie 4 mp. Dwa do Józefowa k/ Nieporetu (po drodze z
        > Pułtuska), dwa na Ruskowy Bród - oczywiście, żeby uniknać kosztów transportu
        > Rodzaj drewna Grab.
        > Bedę wdzieczny za kontakt na jarkont@gmail.com
        >

Mam jeszcze dla was informacje. W tym roku są duże kawałki (przynajmniej brzoza i buk) no i drewno drożeje z tygodnia na tydzień.
        • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 13.09.10, 10:22
          Moi Drodzy,

poczekajmy jeszcze do środy na ew. chętnych - jeśli będzie wiecej osób moze uda nam sie coś wytragowaćsmile.Wyślę wtedy maila do wszystkich z potwierdzeniem i spróbujemy zorganizować dostawę na 18 września.
          Ania
      • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 15.09.10, 14:05
        Zamówienie zamknięte. Jutro rano będę wiedziała czy dostawca wyrobi się na najbliższą sobotę czy na 25 września - wyślę Wam maila na priv. Zamówiłam dla: jarkont i kolegasmile, ptr_i, kugaudo (2m, kolejne 2 m dojadą następnym transportem). Gdyby jeszcze ktoś chciał zamówić mozecie dzwonić dop. Mariusza 606-970-728 - szykuje kolejny transport na Białołękę - jednorazowo zabiera 12 m drewna. Niestety nie udało się nic wytargowac - powyżej 6 m w gratisie mamy transport.... trudno.
        Dziękuję za miłą współpracęsmile
        Ania
    • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 17.09.10, 08:11
      Moi Drodzy,
      więc: dostawa będzie w sobotę 25 września ok. godz. 9.00 (ponieważ ma 5 miejsc do odwiedzenia godzina jest +-) Macie telefon do człowieka, który będzie jechał, on ma do Was telefony.
      Pozdrawiam
      Ania
          • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 27.09.10, 09:06
            Telefon masz w linku na poczatku postu.
            My też jesteśmy zadowoleni - drewno wygląda na wysuszone ale przede wszystkim solidnie ułożone - metr to metrwink
            Poza tym człowiek obskoczył wszystkich z samego rana, bardzo miło i sympatycznie - ja polecam. Z tego co mówił często jeździ na Białołękę więc spokojnie można do niego dzwonić.
            Ania
              • klucha77 Re: Organizuję dostawę drewna 26.08.13, 08:21
                jasiek33 napisała:

> Moi Drodzy,
                > czy są chętni na drewno? Znów organizuję dostawę - wszystko jest w poście od gó
                > ry opisane. Czy są chętni? Ceny w linku, transport gratis. Chyba, ze ktos ma ta
                > ńsze drewno?
                > Ania

Jak jeszcze nie zamówione to ja do środy bym się zdecydował ile i konkretnie którego.
                W sumie gdzieś około 4m bym brał.
    • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 04.09.13, 09:53
      Moi Drodzy,
      dostawa potwierdzona na sobotę, 14 września, dokładnej godziny jeszcze nie znam ale pewnie w godzinach porannych - dam jeszcze znać. Wszyscy, którzy wysłali do mnie maila na priv dostaną swoje zamówienie.
      Pzdr.
      Ania
      • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 13.09.13, 14:34
        Moi Drodzy,
        jutro ok. godz. 13-14 będzie drewno na Berensona i Małego Księcia i u mniesmile
        Niestety pozostali (2 dostawy na Lapońską i na Skrzetuskiego) dostaną drewno w nastepnym tygodniu - czekam jeszcze na potwierdzenie - dam znać.
        Pozdrawiam
        Ania
    • jasiek33 Re: Organizuję dostawę drewna 23.09.13, 11:59
      Kochani,
      ponieważ jest w dalszym ciągu wielu chętnych na zakup drewna mam propozycję abyście kontaktowali sie bezpośrednio z dostawcą. Z tego co mówił w Warszawie jest co kilka dni, z naszego rejonu ma bardzo dużo zamówień, więc napewno nie będzie problemu z darmową dostawą.
      W przyszłym roku muismy stworzyc "grupę zakupową" - może uda nam sie wynegocjaować hurtowe cenysmile
      Pozdrawiam
      Ania
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka