Dodaj do ulubionych

A na wiadukcie tylko wiatr śmiga...

09.10.12, 08:45
Czy ktoś ma może informację, co z budową wiaduktu? Może jakiś radny? Od jakiś 2 tyg praca są minimalne, a w ostatnim tygodniu to nic się nie dzieje, a do zrobienia zostały chyba tylko barierki, żeby można było otworzyć przejazd! Już pojawiły się pierwsze jesienne korki związane z brzydką pogodą rano. Czy nie można otworzyć wiaduktu przed zimą, żeby przy pierwszym śniegu nie stanęło wszystko od berensona do CH Targówek?
No ile można remontować i budować jeden wiadukt....
Obserwuj wątek
      • poulq Re: A na wiadukcie tylko wiatr śmiga... 09.10.12, 09:28
        Jak dla mnie to wykonawcą może być i pan Stanisław z Zegrza. Niech to zrobi a potem niech się sądzi z miastem czy opóźnienia wynikały z pogody, cen materiałów czy czegokolwiek innego. I miasto powinno tego wymagać, a nie negocjować jakieś umowy czy aneksy, kiedy do zakończenia prac zostało 14 dni intensywnych prac.
        A później spadnie śnieg, mróz złapie i poczekamy do wiosny.
          • poulq Re: A na wiadukcie tylko wiatr śmiga... 09.10.12, 13:08
            Hehe, akurat w tym temacie na pewno nie laik smile
            To był raczej mój koncert życzeń. Chciałbym, żeby takie rzeczy działy się normalnie. Mieszkałem w różnych miejscach za granicą i dłużej i krócej i wszędzie za takie niedopatrzenia i opieszałość mieszkańcy by zjedli ludzi za to odpowiedzialnych. I nie jest za to odpowiedzialna HGW, tak samo jak premier nie jest odpowiedzialny za to, że jakiegoś dworca nie wyremontowali na euro. Ale już radni dzielnicy powinni każdego dnia dzwonić do GDDKiA czy wykonawcy i pytać czemu dzisiaj nikogo nie ma na budowie itd.
            Nic mnie nie interesuje czy radni są z PO czy PiS, czy są ateistami czy wierzącymi, czy to kobiety czy faceci. Jak radni z PiS doprowadzą do np. szybkiej modernizacji głębockiej to osobiście podpisze się pod petycją, żeby to była ul. Lecha Kaczyńskiego, którego nie wspierałem, w najmniejszym calu.
            Mnie jako użytkownika terenu nie obchodzi kto, z jakiej opcji i za ile coś zrobi. Niech to zrobi.
      • old.school Re: A na wiadukcie tylko wiatr śmiga... 10.10.12, 08:49
        Ten sam portal miesiąc temu pisał, że zostanie to zrobione do końca września.
        Wątpię by zrobili to do końca października. Przecież jeszcze trzeba zrobić odbiory, musi się zebrać komisja. Obstawiam koniec zimy jako realny termin, bo przecież nikt normalny od listopada nie będzie robić na budowie w takich mrozach...
        • poulq Re: A na wiadukcie tylko wiatr śmiga... 10.10.12, 13:27
          Mam nadzieje, że się mylisz.
          Jeżeli masz racje, to znowu będę musiał iść z 1,5km do przystanku Jesiennych Liście, mijając po drodze 3-4 527 w korku, przy pierwszym, drugim i każdym następnym śniegu tej zimy.... W sumie to z 10 minut, ale wolałbym tego uniknąć smile
          • bartek742 Re: A na wiadukcie tylko wiatr śmiga... 11.10.12, 07:36
            > Jeżeli masz racje, to znowu będę musiał iść z 1,5km do przystanku Jesiennych Li
            > ście, mijając po drodze 3-4 527 w korku, przy pierwszym, drugim i każdym następ
            > nym śniegu tej zimy.... W sumie to z 10 minut, ale wolałbym tego uniknąć smile

Co ma otwarcie starego wiaduktu do trasy 527?
            • poulq Re: A na wiadukcie tylko wiatr śmiga... 11.10.12, 08:49
              No ma to, że jak otworzą wiadukt i nie będzie takiego korka rano. Przy takiej przepustowości i tym nieszczęśliwym skręcie w lewo na toruńską korki są bardzo często. Ostatniej jesienie/zimy bardzo często maszerowałem z przystanku Okrągła do Jesiennych liście, bo do tego miejsca jest korek. Spokojnym krokiem mijałem po kilka 527 i oszczędzałem jakieś 15 minut.
    • zoltan_waw Koszmar! 16.10.12, 18:04
      Ludzie,to istny koszmar jest!Te ch*** chyba specjalnie robią ludziom na złość i robią największe korki swoją pracą w najgorszych godzinach czyli 16-17.Odcinek od Malborskiej do nowego ronda zrobiłem w pół godziny.Dlaczego?Bo ch*** z tej pseudo-firmy która buduje tą niedorobioną wiecznie trasę postanowił sobie walcem po tym rondku pojeździć w godzinach szczytu.Przecież tylko wyciągnąć tego ch*** z tego walca i nakłaść po ryju.Aha,i spokojnie można przejechać zjazdem na Toruńską od strony Derbów w kierunku mostu Grota,da się ominąć barierki a droga jest cała przejezdna co tylko dowodzi złośliwości tych ch***.I niech mnie w d*** pocałuje policja czy ktokolwiek kto będzie robił problemy z tego powodu,i tak te zje*** ze Sravaxa wiszą mi 700 zł za tłumik który urwałem przy zjeździe na Carrefour.
      • poulq Re: Koszmar! 17.10.12, 08:47
        Myślę, że pan w walcu nie jest akurat winny, bo tak praca. Natomiast fakt, że jest to skandal, ze robią w takich godzinach, że tak wolno. Ja też wczoraj stałem w tym giga korku.
      • bialoleka.jest.jedna Re: Koszmar! 17.10.12, 12:06
        Ja jakiś czas temu napisałem im kilka ciepłych słów. Odpowiedzi oczywiście nie oczekuję.
        Nie uważam też, żeby moje pismo cokolwiek zmieniły, ale jako podatnik pozwoliłem sobie na serdeczne zapytanie o postęp robót i pozdrowienie tych darmozjadów. Tyle miesięcy opóźnienia a oni albo nic nie robią, albo blokują całe rondo w popołudniowym szczycie (jak wczoraj).

sekretariat.warszawa@gddkia.gov.pl,
        office@jp-avax.pl,
        s8@jp-avax.pl
        • old.school Re: Koszmar! 17.10.12, 12:12
          Wiem, że to raczej absurdalny pomysł, ale:
          jakbyśmy (my-mieszkańcy ZB) wystąpili przeciwko Avaxowi z pozwem zbiorowym za zmarnowany czas, zdrowie i pieniądze gdy były sprzyjające warunki do zakończenia remontu?

Ma ktoś jakiegoś znajomego papugę któryby się w tym kwestiach orientował?
          Tym razem poważnie piszę.
          Pozdrawiam,
          Tomek
        • bialoleka.jest.jedna Re: Koszmar! 29.10.12, 17:38
          Pytanie o koniec inwestycji zadałem w sposób grubiański, wyrażając gniew i zaniepokojenie użytkowników wiaduktu, i nie licząc na odpowiedź. Przeliczyłem się. Odpowiedź dostałem. Dzisiaj.

postimage.org/image/d229xdg3z/
          • old.school Re: Koszmar! 30.10.12, 10:30
            Nie wierzę w to. Dzisiaj jest 30 października a jeszcze naprawdę mają dużo do zrobienia. Jeżeli wyrobią się do połowy listopada to będzie to wielki sukces. Ale bardziej obstawiam andrzejki wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka