Dodaj do ulubionych

Bazarek Skarbka z Gór

24.09.14, 01:03
Witam, odwiedziłam dziś to nowe C.H.U. Targowisko-ceny nawet nawet, blisko domu, parking bezpłatny tylko nie wszystko jeszcze otwarte. Strasznie się wlecze otwarcie pozostałych pawilonów-na rybcię nie mogę się już doczekać. No i trochę mało zróżnicowane asortymentowo-pieczywo, warzywa i owoce jeden mięsny i spożywczy. A jakie są wasze opinie?
Obserwuj wątek
  • sibeliuss Re: Bazarek Skarbka z Gór 24.09.14, 18:23
   Jakby to była hala targowa to zrozumiałbym, ale powstało skupisko topornych klocków obwieszonych banerami. Docelowo widzę to jako targ tandetnej, taniej szmiry produkowanej w Azji. Współczuję mieszkańcom Skarbka z Gór 23, mieć takie cudo za oknami to dramat, no i niższa wartość mieszkań.
   • madzia1207 Re: Bazarek Skarbka z Gór 01.10.14, 13:35
    No piękne to te pawilony nie są ale nie idę tam oglądać wystroju tylko zrobić zakupy. Mamy piękną halę czerwona torebka tylko co z tego jak ceny tam sporo wyższe (bo i pewnie czynsze wyższe za luksusy to trzeba je w cenę wrzucić) a i kawałek dalej trzeba iść. Wolę już takie pawilony niż budy jak na trockiej.
    • wybiorcze.konto Re: Bazarek Skarbka z Gór 02.10.14, 10:00
     i właśnie o to chodzi. Piękne nie są, a mogłyby być. Wystarczyłoby pomalować je inną farbą. Zrobić ujednolicone szyldy. Nie potrzebny żaden większy nakład finansowy, tylko odrobina poczucia estetyki.
     Tylko tyle. Ale czego spodziewać się po inwestorze, skoro tak wygląda jego strona. www.targowisko.domogrod.com.pl/index.html
     Infantylne i żałosne: od pieczywka do warzywka, cukiereczki i kwiateczki.
   • poulq Re: Bazarek Skarbka z Gór 25.09.14, 11:22
    Jaki koń jest każdy widzi. Usługi są potrzebne - ok. Ale brzydota tego kompleksu jest przeokropna. Makabryła. Najlepiej ten bazarek definiuje jeden ze sklepów a dokładniej "chemia z Niemiec'... smile
    Jakby nie dało się zrobić pasażu podobnego do czerwonej torebki a nie wyglądającego jak popegieerowska ferma drobiu przerobiona na bazarek.
     • poulq Re: Bazarek Skarbka z Gór 29.09.14, 11:53
      Co jest ładnego? W sumie nic specjalnego, w miarę normalny pasaż. A bazarek? No przepraszam, ale aż razi w oczy. Wiadomo, że na ZB ze świecą szukać porządku architektonicznego ale ten bazarek 1) wygląda jak baraki, 2) kolory są z kosmosu, 3) sam pomysł jest kiepski.
      To jest po prostu architektura, która nie pasuje do tkanki miejskiej i tyle. Można było zrobić na tym terenie dużo ładniejszą galerię.
     • sibeliuss Re: Bazarek Skarbka z Gór 29.09.14, 12:06
      agn30ieszka napisała:

      > nie przesadzajcie, bazarek wygląda o.k. ani ładny ani brzydki, nie wiem co tak
      > iego pięknego jest w "pasażu" czerwona torebka - wszystkie sklepy w jednym szer
      > egu, wąski chodnik i ogromny parking

      Wybacz, nie wiem skąd pochodzisz, ale taki bazarek pasuje do zapyziałej prowincji w dawnym ZSRR. Jeśli nie widzisz jego szpetoty to chyba nie będę próbował Cię o tym przekonywać.
      • agn30ieszka Re: Bazarek Skarbka z Gór 18.10.14, 22:30
       nie, nie widzę brzydoty, nie twierdzę również, że jest piękny, nie budzi po prostu moich emocji, raczej dziwi mnie opinia (poniżej w innym poście), że ulica Skarbka z Gór jest ładna i fajna - wzdłuż całego chodnika ogrodzenie z siatki, architektura bloków zupełnie nieciekawa, żadnej roślinności wokół, brak wiat przystankowych (no cóż na chodniku trudno się minąć)
       nie rozumiem natomiast o co Ci chodzi z tym pochodzeniem, czy to jakoś definiuje gusta? wybaczam jednak - jak prosisz
       aby zaspokoić Twoją ciekawość dodam, że miejsca mojego pochodzenia z całą pewnością nie można nazwać zapyziałą prowincją;
  • lecama_lima Re: Bazarek Skarbka z Gór 30.05.15, 21:31
   Mi się to trochę w głowie nie mieści, że w tych czasach jeszcze się odwala coś takiego... To zupełnie nie wygląda na nową inwestycję, raczej jak odmalowane pawilony sprzed 50 lat. Czerwona torebka może nie jest perełką architektury, ale przynajmniej wygląda ładnie i estetycznie. Przecież teraz stawia się na nowoczesność i funkcjonalność... widziałam projekt galerii, która ma powstać na Tarchominie i to jest klasa (wiem, że dużo większy projekt i za inne pieniądze ale jednak szacunek). Ten bazarek może miał założenie żeby było swojsko czy coś, ale tam jest po prostu wiejsko a nie swojsko. A Skarbka to naprawdę fajna ulica...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka