Dodaj do ulubionych

Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezinach

18.11.15, 15:57
Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do Nowego Przedszkola Publicznego Krecik.
Mieścimy się na warszawskiej Białołęce, na Brzezinach (Zielona Białołęka), ul. Ostródzka 190B.
Oferujemy Państwu miejsca dla dzieci od 2,5 roku życia.
W naszym przedszkolu czesne wynosi 0 zł.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, niezależnie czy brały udział w rekrutacji miejskiej czy nie.
Przedszkole mieści się w nowym budynku, z dużym terenem zielonym i parkingiem.
Pierwsze grupy ruszają od stycznia 2016 r.
Zapisy: 515 905 190, przedszkolekrecik@gmail.com
www.przedszkolekrecik.pl
Obserwuj wątek
  • fasol-inka Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 19.11.15, 12:37
   Parking macie imponujący, zaiste. A plac zabaw jakiś jest?
   • przedszkolekrecik Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 19.11.15, 14:35
    Szanowna Pani, oczywiście mamy duży teren (ok. 900 m2) zarezerwowany pod plac zabaw. W najbliższych dniach zostanie ogrodzony a następnie będzie sukcesywnie wyposażany w miarę jak pozwolą warunki atmosferyczne. Proszę się nie martwić, dzieci będą miały gdzie się bawić na świeżym powietrzu.
  • szczesliwa13stka Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 15.01.16, 15:21
   witam,
   Jestem jednym z rodziców, które zapisały dzieci do przedszkola. Na razie muszę przyznać ze nie jestem zadowolony i chyba nie tylko ja. Wielu rodziców juz wypisało dzieci z przedszkola, bo brak tam jakiejkolwiek organizacji, opiekunki są mało zaangażowane a dyrekcja wiele spraw zamiata pod dywan i ma pretensje do rodziców że mają wieczne pretensje.
   Na zebraniu ustalony był 2tygodniowy czas integracji, przedszkole mieniło tę zasadę po jednym dniu- wyprosiło rodziców z placówki, efekt był taki ze kilkoro rodziców wypisało dzieci po pierwszej wizycie   • marzena_2007 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 16.01.16, 18:27
    Ja tez poslalam tam swojego syna. Na razie jeszcze chodzi Faktem jest ze jest totalny brak organizacji. Co chwile jakies zmiany. Na zebraniu z rodzicami byla inna wychowawczyni. W styczniu okazalo sie ze bedzie ktos inny wychowawca. Sala byla podana inna chodzi do innej. Najgorzej jest z wyzywieniem skromne: na sniadania tylko kanapki. Obiadki male porcje s cena wygorowana 12.50 zl. Nie mozna doczekac sie odp na maile. W innych przedszkolach mozna zglaszac nieobecnosc dziecka jeszcze rano w dniu nieobecnosci tu juz nie, chociaz zarowno w pierwszych mailach jak i na zebraniu grudniowym byla taka informacja.
    • m.okob Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 17.01.16, 23:52
     Moja córka chodzi do tego przedszkola i jestem zadowolona. Nieobecność można zgłaszać nawet rano, dzięki czemu nie płaci się za obiad i podwieczorek danego dnia.
     Co do wychowawczyni dyrekcja informowała, że pani Kasia która była nam przedstawiona na zebraniu zrezygnowała ze względów osobistych. Ja osobiście jestem zadowolona z obecnej wychowawczyni, ważne że jest z dziećmi od początku. Wszystkie sale są takie same (te same nowe meble, wykładziny), więc co za różnica która sala smile Obiadki dobre, podwieczorki dietetyczne (np. ciasto ze szpinakiem) - nawet w domu nie robię takich rarytasów.
   • mama_2016 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 18.02.16, 11:15
    Moje dzieci tez tam chodzą i jako matka oraz pedagog, muszę przyznać, że większej amatorszczyzny w życiu nie widziałam. Przez kilka dni myślałam, że to dopiero początek i dałam "szansę" na rozruch przedszkola. Niestety po blisko dwóch miesiącach nadal jest brak organizacji, bardzo mało zabawek (dzieci muszą czekać w kolejce na zabawkę), panie wychowawczynie bez doświadczenia i tuz po licencjacie. Co najważniejsze, brak jest empatii i zaangażowania ze strony właścicieli, którzy o przedszkolu pojęcia nie mają. Pani dyrektor przez dwa miesiące w pracy była zaledwie tydzień. Nie było jej na inauguracji oraz spotkaniu z rodzicami. Kobieta totalnie oderwana od rzeczywistości przedszkolnej. Obiady skromne i drogie, poza tym oba dania podawane łącznie sprawiają, że maluch nie są fizycznie w stanie zjeść całego obiadu. W większości przedszkoli dania podaję się z godzinna lub dwugodzinna przerwą. Potwierdzam brak kontaktu i ignorancję zarządu. Po 13 (po obiedzie) dzieci zostawione "samopas", tzn. brak jest jakiejkolwiek organizacji i animacji czasu przez panie uczące. Dzieci muszą bawić się kilkoma zabawkami przez co, nabierają niechęci do pozostawania po 13. Przykładów można by mnożyć w nieskończoność. wiem, że nigdzie nie jest doskonale, ale w Kreciku wybitnie brak jest jakiejkolwiek chęci ze strony właścicieli i dyrekcji na zmiany. Brak jest komunikacji z rodzicami i empatii w stosunku do dzieci. Myślę, że jedyną zaleta tej placówki jest jej bezpłatność. Choć, jeśli pomyślę, że zajęć dydaktycznych jest tylko 2 godziny, to nie wyobrażam sobie płacenia za przedszkole w takiej formie. Czasami mam wrażenie, że właściciele traktują to miejsce jak "przechowalnie dzieci" dająca pewny zysk.
    • czytelnik431 [...] 22.02.16, 09:04
     Treść postu jest niedostępna.
     • mama_2016 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 25.02.16, 16:15
      Nie rozumiem toku wywodu i określenia "tata"? W moim komentarzu nie wspomniałam ani słowem o jakimkolwiek kandydacie na stanowisko nauczyciela. W końcu, odpowiedź, a w zasadzie nic nie wnoszący monolog, nie odnosi się do podstawowych kwestii zawartych przeze mnie w mojej opinii. Przy czym słowo "mojej" oznacza, że opinia ta jest subiektywna i raczej nic jej nie zmieni.
      Kwestia dyrektorki widzę, że została załatwiona we właściwy sposób i osoba ta już nie pracuje. Pozdrawiam Panią, a może Pana smile
   • zatroskana_mama1 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 22.08.16, 20:08
    Nie polecam tego przedszkola. Wlasciciele nastawieni na zysk. Nie licza sie ze zdaniem rodzicow. Oszczedzaja na wszystkim. Sale ubogo wyposazone, male bez klimatyzacji za to przepelnione. Ciekawe kto wydal im pozwolenie na prowadzenie przedszkola w sali bez otwieranych okien. Plac zabaw prowizorka. Rytmika prowadzona a wlasciwie nie prowadzona_ dzieci skacza przy muzyce a pani pije kawke lub rozmawia z synowa, gdyz jest mama jenego z wlascicieli. Oczywiscie nie wchodzi w gre zmiana nauczyciela. Dzieci bija sie o zabawki bo jest ich malo. Wykladzina brodna. Szatnia toalety sprzatane sporadycznie.
  • ro_dzic_00 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 03.02.16, 22:24
   Jestem bardzo zadowoloną mamą dziecka z najmłodszej grupy. Jestem pod wrażeniem postępów jakie dziecko zrobiło w ciągu miesiąca. Chętnie przychodzi do przedszkola, gdzie czekają na niego uśmiechnięte ciocie.
   • zatroskana_mama1 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 22.08.16, 17:37
    Cos niedobrego dzieje sie w przedszkolu. Odchodza masowo ciocie i rodzice zabieraja dzieci
  • ja0805 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik- były dyrekt 23.02.16, 09:29
   Informuję Rodziców,że nie jestem już dyrektorem Przedszkola Krecik i nie odpowiadam, jak i nie odpowiadałam w pełni za żadne decyzje podejmowane w tym przedszkolu.
   były dyrektor ds oświaty
  • przedszkolekrecik Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 23.08.16, 11:05
   Każdego w Internecie można opisać bardzo dobrze lub bardzo źle, zwłaszcza jak się podpisuje pseudonimem a nie swoim imieniem i nazwiskiem. Zapraszamy do kontaktu osobistego, Pani Dyrektor zawsze chętnie spotyka się z Rodzicami i Dziećmi i udzieli informacji na każdy temat.
   Pozdrawiamy
   • mama-corki_ania Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 24.08.16, 14:41
    Pani dyrektor nie raczyla nas rodzicow poinformowac o odejsciu cioc z przedszkola- odeszlo az 5. Problemy z jakimi zglaszaja sie rodzice do zarzadu i dyrekcji sa lekcewazone i zamiatane pod dywan.Rodzice sa ignorowani. Przedszkole oszczedza na wszystkim. Wymaga od rodzicow charytatywnej wspolpracy nie oferujac w zamian nic od siebie. Nie polecam tego pseudo przedszkola. Kadra bez wyksztalcenia wyzszego jedynie po licencjacje bez doswiadczenia zawodowego. Zajecia z psychologiem sie nie odbywaly pani ciagle na L4, rytmika nie ma nic wspolnego z rytmika. Dlugo szukali ponoc nauczyciela rytmiki i znalezli tesciowa.😀Nie polecam!!!
   • marzena_2007 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 25.08.16, 09:50
    Zdecydowanie nie. Wlasciciele nie inwestuja w wyposazenie przedszkola . Sale puste praktycznie bez zabawek. Te co sa nie maja zadnych walorow edukacyjnych. Powierzchnia sal malutka. W salach nie otwieraja sie okna, parowka. Plac zabaw pozal sie boze. Jedna hustawka i domek. Malutkie dwie piaskownice wszystko na zbitej naslonecznionej ziemi co stwarza zagrozenie dzieci przy upadku.Nie ma nawierzchni stosownej
    Czesta rotacja wychowawczyn, obecnie odeszly wszystkie panie. Rodzice tez jesli maja tylko taka mozliwosc zabieraja dzieci z tego przedszkola, stad ciagle aktualny nabor.
    • kamila-2010 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 25.08.16, 20:08
     Rodzice ignorowani...czytam dzisiaj te posty i zastanawiam się nad sensem niektórych opinii. Moja córeczka chodzi do tego przedszkola, a ja nie czuję się ignorowanym rodzicem, od którego wymaga się charytatywnej współpracy. A co do wykształcenia przedszkolanek...nie wiem skąd ma Pani wiedzę o doświadczeniu zawodowym wszystkich dziewczyn i może się tak wypowiadać. Ponadto z tego co znam przepisy (moja znajoma jest nauczycielką) to myślę, że nie mogłyby tam pracować jakby nie miały wykształcenia...ale cóż może się nie znam. Co do placu zabaw jest ok, duży i sprzęt wydaje się dosyć porządny, a zabawek nie zauważyłam by było jakoś mało. W budynku jest czysto, naprawdę nie zauważyłam by było tam brudno. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jesteśmy z mężem zadowoleni. Dyrektorka - fajna kobietka, komunikatywna smile Ja osobiście polecam i nie mam nic do zarzucenia.
   • jasiek8011 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 30.08.16, 10:38
    Faktycznie Pani dyrektor jest osoba bardzo sympatyczna, komunikatywna ale niestety nie ma wiele w przedszkolu do powiedzenia. Ja swoja córeczkę już zabrałam z tego przedszkola-udało nam się dostać do innego na szczęście państwowego . Z byłej grupy mojej córeczki większość dzieci rekrutowała do innych przedszkoli. Tym co się udało to bez zastanowienia zabrali swoje dzieci. Osobiście nie polecam. Jest to przechowalnia dzieci a nie miejsce w którym dziecko by się rozwijało. Zabawek własciwie brak.Dzieci niechętnie zostają po 13.- nie ma żadnych zajęć prowadzonych przez wychowawczynie, puszczone same sobie. Plac zabaw może i dużą powierzchnię ma ale co z tego jak ubogo wyposażony i według mnie niezbyt bezpieczny- nawierzchnia nierówna porośnięta chwastami, bez ławeczek, nasłoneczniona, a maluchy zabiją się o huśtawki W salach sauna, dzieci przegrzane, w czasie upałów wracają z podwyższoną temperatura do domu. Dla włascicieli i pani dyrektor to najważniejsze aby jak najszybciej byly wplaty na Rade Rodziców- wtedy moze zrobimy lepszy plac zabaw slyszalam na zebraniu- a według mnie to kolejny zysksad. Przedszkole nastawine tylko na zajecia odpłatne- na kazdym zebraniu najchetniej pani dyrektor by o tym mowila, zamiast co zrobic dla dzieci zeby bylo im dobrze w tym przedszkolu. Rodzice przeganiani- nawet podczas okresu adaptacyjnego bylismy nie mile widziani. Jeszcze raz nie polecam.
  • jolkajolka78 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 30.08.16, 11:56
   Moje dziecko chodzi do przedszkola od stycznia. Jestem bardzo zadowolona, bo przedszkole jest otwarte nawet we wakacje i we ferie (inne przedszkola publiczne maja tylko 2-tygodniowe dyżury wakacyjne). Wcześniej dziecko chodziło do innego przedszkola i mam porównanie, że tutaj jest naprawdę dobrze. Opłat za Radę Rodziców do tej pory nie było. O zajęcia dodatkowe upominali się sami rodzice, dlatego Dyrekcja wyszła naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zaproponowała na ostatnim zebraniu zajęcia dodatkowe. Ech marudy wszędzie się znajdą i będą marudzić, że to czy tamto nie pasuje...smile
  • przedszkolekrecik Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 30.08.16, 12:33
   Zapraszamy do kontaktu z Panią Dyrektor. Najlepiej sie przekonać przychodząc do przedszkola, bo na forum mozna napisać prawie wszystko (i oszczerstwa ale też nieprawdziwe laurki).
   W ramach podstawy programowej są prowadzone zajęcia z angielskiego i rytmiki, dodatkowo jest logopeda i psycholog, chcemy ruszyć z innymi zajęciami bo o to prosili rodzice. Co miesiąc plac zabaw i sale uzupełniamy o nowe sprzęty. Nowa zabawka na placu zabaw - huśtawka była zakupiona ponieważ takie było życzenie Rodziców zgłaszane na zebraniach. Zabawki na placu zabaw są atestowane i bezpieczne. Nie zrobimy na całym placu zabaw sztucznej nawierzchni, ona nagrzewa się dużo bardziej niż trawnik.
   Ciekawe jest to, że przez osiem miesięcy funkcjonowania Przedszkola nie spływały do nas uwagi skoro tylu Rodziców jest niezadowolonych. Tak, jest rotacja i z końcem sierpnia pewne Dzieci odchodzą do innych placówek, ale biorąc pod uwagę ogólna liczbę Dzieci nie jest to znaczny procent.
   Jesteśmy młodą placówką, też wielu rzeczy się uczymy i jesteśmy otwarci na współpracę z Rodzicami, zawsze wysłuchujemy uwag i staramy się wyciągać wnioski.
   Pozdrawiamy
   • jasiek8011 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 31.08.16, 10:28
    jakby placówka była otwarta na sugestie i chętna do rozmów z rodzicami to mysle, że nie byłoby az tyle negatywnych wpisów. Rodzice mają już dość zaistniałych sytuacji i interweniują gdzie się da- nawet z tego co mi wiadomo zostały poinformowane odpowiednie instytucje pod które przedszkole podlega.Ale to już nie mój problem moje dziecko więcej tam nogi nie postawi. Najsmutniejszy jest fakt, iż przedszkole jest publiczne finansowane z naszych podatków jakby bylo ok to rodzice by nie zabierali naprawde masowo dzieci. Z dobrych bezpłatnych przedszkoli nie zabiera się dzieci, bo kazdy z nas- rodzic dobrze wie jak cięzko dostać się do państwowego przedszkola.
  • domdom77 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 28.10.16, 16:42
   Moje dziecko chodzi do Krecika od września. Miałam na początku duże obawy bo naczytałam się tych wpisów ale muszę powiedzieć po tych dwóch miesiącach że to w ogóle nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jestem zadowolona. Dobry kontakt z Dyrekcją, młoda sympatyczna kadra, ładne nowe sale.
   • kinga-84 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 08.11.16, 22:49
    Potwierdzam powyższe smile Mój synek akurat chodzi do tego przedszkola od samego początku jego istnienia. Wcześniej uczęszczał do jednego z prywatnych przedszkoli w okolicy, które nie uważam by było jakieś lepsze od Krecika. Nie wspominając o korzyściach finansowych, bo to przecież publiczne. Mimo tego uważam, że przez te kilka miesięcy ciągle się w nim coś zmienia i to na plus wink Oby tak dalej, trzymam kciuki smile
    • ania0000000 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 11.11.16, 08:38
     Ja niestety nie do końca jestem zadowolona. Wyżywienie pozostawia wiele do życzenia , problemy wychowawcze dzieci są lekceważone i zamiatane przez panią dyrektor pod dywan. Pani dyrektor nie słucha próśb rodziców, zbywa ich Super sa wychowawczynie, pani od angielskiego i nowa pani od rytmiki, dzieci wracaja rozśpiewane do domu.
     • tolian83 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 14.11.16, 21:32
      Ile dzieci (a może bardziej rodziców) tyle opinii.
      Dla super. Jestem zadowolony zarówno z kadry jak i samego przedszkola.
   • lew-iza Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 17.11.16, 21:13
    Ja również nie polecam tej placówki. Nadal jest rotacja dzieci. Zajęcia realizowane w ramach podstawy to wyłącznie praca z podręcznikiem-wychowawczynie nie wysilają się żeby zrobić coś ponadto. Mi osobiście brakuje zajęć ruchowych oraz zajęć kreatywnych-manualnych dla dzieci. wyżwienie drogie i skromne. Do obiadu bardzo dlugo podawano dzieciom wodę. zamiast kompotu, teraz chyba jest herbata Jadłospis monotonny. Po godz 13 dzieci wyłącznie się same bawią , chyba ze rodzic wyslal dziecko na zajecia dodatkowo platne w przedszkolusad(. Dzieci biją się o zabawki, ponieważ jest ich malutko. Osobiscie nie polecam
    • mamatatawarszawa Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 18.11.16, 12:06
     Moja córka chodzi do tego przedszkola. Ja sama też udzielam się, np. zgłaszam się do akcji porannego czytania, jak trzeba to na dzień mamy upiekłam ciasto. Z tego co widzę to rodzice nie są też zbyt chętni do współpracy, potrafią tylko narzekać nawet pieniądze na kwiatka dla wychowawczyni na dzień nauczyciela ciężko było zebrać. Wyżywienie bardzo zróżnicowane: 2 podwieczorki, do każdego śniadania są warzywa, owoce, po obiedzie herbaty owocowe. Rodzice sami domagali się zajęć dodatkowych, a jak przyszło do zbiórki kasy, 25 zl na m-c to też problemy robia...Z tego co widze to przedszkole co miesiąc kupuje nowe zabawki, nowy sprzet na plac zabaw.
     • tatatsynow2 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 05.12.16, 20:09
      nie polecam przedszkole Krecik to przechowalnia, jedyne co się liczy to zysk dla właścicieli prywatnych tego przedszkola. nawet fotografa dla prowizji co miesiac do przedszkola sciagaja
      • aleksandraus Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 06.12.16, 21:02
       Nie zgadzam się z Pana wypowiedzią, fotograf jest przy okazji uroczystości takich jak święta, Mikołajki itp. to normalne, tak mieliśmy też kiedy syn chodził jeszcze to żłobka też często robili fotki, a kupowanie zdjec lub nie zawsze należy do decyzji rodzica w Kreciku. Nikt nikogo nie zmusza do ich kupowania więc nie wiem za bardzo o co Panu chodzi?
  • aleksandraus Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 02.12.16, 10:49
   Ja polecam to przedszkole. Moje dziecko jest bardzo zadowolone. Mają dużo imprez typu Mikołajki, bardzo fajnie prowadzone sa angielski i rytmika. Dyrekcja bardzo miła.
   • ajkajk Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 08.12.16, 21:39
    Ja też uważam że jest ok. Moje Dziecko codziennie rano biegnie do swoich cioć zapominając nawet dać nam buziaka. Po ostatniej imprezie mikołajkowej od dwóch dni opowiada, że był Mikołaj i pani Choinka. Pomimo, że nie chodzimy tam długo to już podśpiewuje piosenki których uczy się na angielskim. Naprawdę uważam, że robi duże postępy.
    • jar.1980 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 09.12.16, 17:09
     Ja z żoną jesteśmy zadowoleni. Każdemu zawsze coś tam będzie przeszkadzać...albo za mało zabawek, albo za drogie zdjęcia, albo za mało zajęć. Uważam, ze dzień dzieciaki mają odpowiednio zaplanowany, uczą się czegoś nowego, atmosfera jest ok.
     • ewelinakrr Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 12.12.16, 20:49
      Widać, że przedszkole się rozwija. Za chwilę otwierają nowe grupy. Ja się cieszę, że nie muszę bulić tysiaka za prywatne przedszkole i dziecko zadowolone. Zawsze znajdzie się jakiś maruda, ale tak to jest, że jak ludzie mają coś za darmo to nie doceniają.
      • mamaa83 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 13.12.16, 07:49
       ja mam dziecko w "Kreciku" na Ostródzkiej w grupie Wiewiórek i chociaż bardzo się bałam wysłać je do przedszkola to teraz jestem bardzo zadowolona! Jest super opieka, co ważne, przy przedszkolakach. W tym przedszkolu naprawdę dużo się dzieje, ciągle coś organizują, a na co dzień, moje maleństwo uwielbia codziennie chodzić do Krecika i bawić się z dziećmi. Dla mnie najważniejsze, że lubi chodzić do przedszkola i jak ją odprowadzam to biegnie do uśmiechniętej Cioci Ewy i Ilonki, a nawet Pani dyrektor, żeby się przytulić. Fajne miejsce!

       • are76 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 03.01.17, 21:08
        Ja jako rodzic dziecka, które od pół roku uczęszcza do tego przedszkola sądzę, że jest to bardzo fajna placówka i jestem z wyboru tego przedszkola bardzo zadowolony. Duży budynek z nowymi salami. Ciekawa oferta bardzo różnorodnych zajęć dydaktycznych. A przede wszystkim ciepłe, empatyczne i bardzo profesjonalne grono pedagogiczne. Niektóre nauczycielki pracujące w Kreciku naprawdę potrafią stworzyć atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo, i nie trzeba ich specjalnie motywować do wstawania rano i chodzenia do przedszkola. Jednym słowem polecam.
   • annakarinaannakarina Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 06.01.17, 18:08
    To nie przedszkole a jedynie przechowalnia w ramach oszczednosci Dzieciaczki przeganiane z sali do sali,laczone w 30-40 osobowe grupy rano do 9 i po 13
    Plac zabaw jedno wielkie krettowisko
    Dyrektorka przedszkola nie dba o dobro dzieci, one w nim sie nie licza.
    • rafal.7800 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 06.01.17, 23:29
     A ja myślę że problem nie leży w dyrekcji tylko w tym że przedszkole nie prowadzi gmina tylko spółka prawa handlowego czyli osoby prywatne, ktore chcą najwięcej wyciągnąć dla siebie.Pani dyrektor i ciocie ok. Rodzice faktycznie totalnie lekceważeni na zasadzie macie za darmo i się cieszcie, czego jeszcze marudzicie. Jakbym wiedział że to nie przedszkole gminne tylko prywata to nigdy bym dziecka nie posłał, ciekawe dlaczego nigdzie nie ma takiej informacji, ani na budynku ani na stronie przedszkola
     • magdao123 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 07.01.17, 20:10
      Ja już przy pierwszym kontakcie zostałam poinformowana, że jest to przedszkole nie prowadzone przez gminę tylko przez osoby prywatne. Zresztą co za różnica, ważne że są dokładnie takie same zasady jak w przedszkolu gminnym a nawet lepiej bo nie jest zamknięte w wakacje. Dodatkowo u znajomych którzy mają dzieci w innych przedszkolach publicznych w trzylatkach nie ma zajęć z języka angielskiego a w Kreciku są. Nie czuję się totalnie lekceważonym rodzicem a nawet więcej, mam wrażenie że codziennie jestem informowana co się w przedszkolu dzieje a moje prośby/sugestie są wysłuchiwane. Córkę przyprowadzam do przedszkola ok 8:30 i do żadnej sali zbiorowej tylko do jej własnej gdzie są tylko dzieci z jej grupy. Zdarzyło się kilka razy że nauczyciel był chory i były łączone grupy ale to standard we wszystkich przedszkolach. Jedynym mankamentem są rodzice którzy przyprowadzają chore dzieci ale to niestety też jest standard we wszystkich przedszkolach.
      Nie bardzo rozumiem wpisy typu- jest okropnie itp. Jeśli byłabym bardzo niezadowolona z przedszkola albo moje dziecko byłoby tam nieszczęśliwe to bym z niego zrezygnowała nieważne czy płatne czy nie, a nie wypisywała na forach jaka jestem niezadowolona.
      • annakarinaannakarina Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 09.01.17, 20:33
       Tak jak osoby piszace ochy achy o przedszkolu a podejrzewam że właściciele laurki o swojej firmie tak ja mogę wyrazić swoje niezadowolenie. Dużo rodziców w czerwcu planuje zabrać dzieci , znowu powtórzy sié sytuacja sprzed roku zobaczym jak wtedy będzie przedszkole tłumaczyć pustki w salach.
       • bialoleckamama Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 02.02.17, 23:08
        Moje dziecko chodzi do przedszkola i żadnych pustek w tych salach nie widziałam. W sytuacji gdy tak trudno zapisać dziecko do przedszkola wątpię by były. Każdy swoja opinię może wyrazić, więc jak dla mnie nie ma co narzekać. Przedszkole mi się podoba. Atmosfera ok, kontakt jak potrzebuję z dyrekcją jest, dziecko zadowolone. Prosiłabym o więcej takich na dzielnicy.
     • tolian83 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 07.01.17, 20:48
      Napiszę krótko lecz konkretnie. Ja uważam, że przedszkole jest w porządku. Jestem zadowolony oraz moje dziecko również. Przecież każdy kto zapisywał dzieci do przedszkola na pierwszym spotkaniu informacyjnym poznał osoby prowadzące przedszkole, żadna mi nowość, że są to osoby prywatne. Zresztą co to za różnica. Ważne by dzieci czuły się dobrze.
      • andrew.andrew1973 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 07.01.17, 23:28
       Dziecko chodzi od września i jesteśmy z żoną zadowoleni. Widać, że placówka się rozwija, niedługo otwierają nowy budynek dla kolejnych grup, drugie dziecko będzie już chodziło do nowego budynku. Nic tylko się cieszyć, bo jeszcze niedawno miejsc w przedszkolach w naszej dzielni brakowało.
       • annaannakowalska Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 09.02.17, 14:13
        zdecydowanie nie polecam!!, moja córka też już nie chodzi do tego przedszkola.Zabrałam ją przy najbliższej okazji.Kadra faktycznie bez żadnego doświadczenia, po 13 zero organizacji czasu dla dzieci, żadnych fajnych pomysłowych zajęć, jedynie po 15 zajęcia płatne, żeby właściciele mogli zarobić.Bardzo mało zabawek rozwojowych, kreatywnych, manualnych. w salach w lato upał, w zimę zero wietrzenia.P.Dyrektor nie ma nic do powiedzenia, a jak już rodzice na zebraniu wygłaszają swoje postulaty to jak grochem o ścianę, totalne lekceważenie.Wcale się nie dziwię że tyle negatywnych komentarzy bo to wszystko prawda, rodzice ciągle przeganiani w okresie adaptacyjnym po godzinie wyproszeni.Ciągła rotacja, rodzice jak tyko mogą zabierają dzieci do innych przedszkoli, ciekawe co będzie się działo w czerwcu jak odejdą dzieci.
        • alalala70 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 12.02.17, 09:40
         Wczoraj o godzinie 8 do przedszkola przybyła świnka Peppa z bratem Georgem. Zabawiała dzieci po czym zjadła im całe śniadanie! A George zabrał dzieciom zabawki! Co za skandal. Nikt nie zdążył ich powstrzymać....
         • dolbydigital Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 13.02.17, 10:46
          Co tam Peppa, moje dziecko poplamiło najnowsza bluzeczkę i mam dużo prania a proszek się kończy. Przy okazji jaki proszek dla dzieci na plamy polecacie?
        • antena81 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 27.02.17, 11:29
         Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola od kilku miesięcy i jest zadowolone. To jest dla mnie najważniejsze. Jeśli się komuś nie podoba to oczywiście można przepisać do innego, ale czy jest to w ogóle możliwe żeby na Białołęce były miejsca w publicznych przedszkolach????? Z tego co wiem, najgorzej jest właśnie na Białołęce. Niezadowoleni rodzice chyba przepisują do prywatnych surprised. No, nieistotne. Ja nie mam tego problemu. Może w Kreciku nie jest idealnie, ale gdzie jest? Póki co w grupie mojego dziecka nie odeszło żadne dziecko, więc chyba niezadowoleni rodzice z tego forum mieli swoje dzieci w innych grupach.
         • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 27.09.17, 09:47
          Witam, czy Pani dziecko nadal chodzi do tego przedszkola? Czy opinię dalej Pani podtrzymuję? Zastanawiam się nad wysłaniem swojego ale nie widzę nigdzie "nowych" opinii co może świadczyć o poprawie sytuacji / atmosfery... ale nigdy nie wiadomo wink
          • antena81 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 07.10.17, 23:53
           Teraz otworzono drugi budynek i jest więcej grup i drugi plac zabaw. Moje dziecko jest już w najstarszej grupie, ale z tego co wiem, będzie jeszcze zerówka i pewnie zostanie jeszcze rok.
           Nie zmieniłam zdania póki co. Dzieci wychodzą na dwór jak jest ciepło i chłodno. Raz się chyba zdarzyło, że wyszły i padało i dziecko miało kurtkę mokrą jak je odbierałam, ale to jakiś pojedynczy epizod. Poza tym panie pilnują skrupulatnie kto dziecko odbiera. Jak mąż rzadko bywa to zazwyczaj ma kontrolę jak na komendzie wink. Ja akurat to popieram, ponieważ bezpieczeństwo najważniejsze. Nie wiem co Pan by chciał wiedzieć.
           • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 03.01.18, 16:30
            bardzo dziękuję za informacje - tyle powinno mi wystarczyć smile
            • ewa05111 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 20.02.18, 11:02
             Witam, Czy Pana dziecko uczęszcza do przedszkola "Krecik"? Jaką ma Pan opinię?
             • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 14.03.18, 14:38
              Witam,
              ciągle biję się z myślami czy przenosić go czy nie. Teraz jest w przedszkolu, gdzie jestem MEGA zadowolony i mój syn też...ale Krecik byłby dla nas zdecydowanie bliżej dlatego chcieliśmy zmienić - nie ma jednoznacznej opinii na temat tego przedszkola. Nie mają FB gdzie mogliby umieszczać "aktywności" z przedszkola... mieszane mam uczucia co do tej zmiany sad. Z drugiej strony nie widać od dawna strasznych opinii więc może to świadczyć, że nie jest tak źle jak na początku wink
  • dolbydigital Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 13.02.17, 10:47
   Moje dziecko poplamiło najnowsza bluzeczkę i mam dużo prania a proszek się kończy. Przy okazji jaki proszek dla dzieci na plamy polecacie?
  • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 27.09.17, 09:48
   Jakie są teraz opinie nt przedszkola?
   • antena81 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 07.10.17, 23:44
    Ja nadal nie narzekam. Moje dziecko chodzi drugi rok. Ciocie ok, jedzenie też. Niestety dzieci chorują, ale to chyba wszędzie. Dodatkowe zajęcia to angielski, tańce, piłka nożna, judo i w tym roku dodatkowo zumba i matematyka. Oczywiście nie na wszystko trzeba zapisać. Moje dziecko chodzi na trzy, żeby trochę mieć zajęć skoro spędza tam cały dzień. Generalnie ok, ale nie mam porównania z innymi przedszkolami. Poza tym może nie jestem po prostu zbyt wymagająca - najważniejsze, że dziecko się dobrze czuje i chętnie chodzi. Pozdrawiam
    • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 03.01.18, 16:31
     To tez by pomogło - gdyby nie kolejny wpis "szatan2017". Czy coś podobnego Pani zobaczyła? Dziecko głodne, rolety zamknięte, obojętność Pań na dzieci?
     • antena81 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 05.04.18, 22:55
      Generalnie moje dziecko to niejadek. Ona nie je w domu, chyba że wybrane posiłki i w przedszkolu też niestety niewiele. Dokarmiam ją w domu, ale to nie wina jedzenia przedszkolnego tylko moja albo po prostu jej. Jak byłam mała też wielu rzeczy nie jadłam.
      Jeśli chodzi o panie z telefonami to nie widziałam tego żeby to było notoryczne bardziej na minus jest to że Panie rozmawiają i obserwują dzieci a nie pracują z nimi. Ale talie zachowanie zaobserwowalam rano i popołudniu- moja córka jest od samego początku do samego zamknięcia, dlatego widzę tylko przez kilka do kilkunastu minut po otwarciu i przed zamknieciem. Nie mogę się wypowiadać za resztę dnia. Do Pani pomagającej nauczyciele w mojej grupie były zastrzeżenia od innych matek i podobno po rozmowie z dyrekcją zauważono poprawę w zachowaniu. Zastrzeżenia dotyczyły jedzenia przy dzieciach innych rzeczy niż serwowane dzieciom potrawy i leżenia na podłodze przy dzieciach. Zastrzeżenia te były jednakże w tamtym roku i poprawa nastąpiła i nie wiadomo mi aby ktoś się nadal skarzyl.
      • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 12.04.18, 13:18
       Witam serdecznie,
       do dobra nowina. Niesteyt kolejki w przedszkolu są długie. Na pewno brakuje mi tego co jest w innych przedszkolach - mianowicie, czasami fajnie zobaczyć zdjęcie dziecka uczestniczącego w pracach lub zabawach przedszkolnych. Teraz to mamy i jest na prawne świetnie zobaczyć co dziecko robi. Pani wychowawczyni robi czasem zdjęcia z telefonu i udostępnia dla rodziców - to zajmuje jej chwilę. Ale widocznie, jeśli nie ma, to tutaj wchodzi kwestia chęci (albo niechęci) osoby i "zdrady" co dzieci robią a czego nie... sad
  • szatan2017 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 16.11.17, 10:58
   Witam serdecznie Moja córka uczęszcza do przedszkola od niedawna jestem bardzo nie zadowolona z pracy zarówno z paniami przedszkolankami jaki i z Pani dyrektor. Co i rusz moje sprawy ,skargi są zamiatane pod dywan, jak to powiedział jeden z rodziców, nie widzę poprawy związku z dobra i poprawna opieka nad dzieckiem. Dziecko wielokrotnie wychodzi z przedszkola brudne, spragnione i głodne. Pani dyrektor tłumaczy ze dzieci maja dostęp do picia non stop, jednak ja uważam ze dziecko jeśli nie podejdzie nie powie to nie dostanie, po za tym czym miej dziecko pije tym rzadziej uczęszcza do toalety wiec panie przedszkolanki maja od razu mniej pracy. Wielokrotnie tak ze byłam świadkiem jak panie przedszkolanki siedzą z rana na ławeczkach z telefonem w rekach wcale nie zwracają uwagi na to co robią dzieci. Kazda moja sugeracja ze panie przedszkolanki nie należycie opiekują się dziećmi jest odbierana jak atak na nie, wyskakują z wielkim oburzeniem i wysokim tonem rozmowy do mnie. Jeśli chodzi o Panią dyrektor i jej współpraca z rodzicami tez daje wiele do życzenia gdyż rzadko ma czas się spotkać i porozmawiać tłumacząc się ze ma duzo pracy, staje murem za przedszkolankami nie zwracając uwagi na dobro dzieci i poprawna relacje z rodzicami.,wysłuchuje tego co mamy do powiedzenia ale i tak nie widać poprawy bo sprawa jest zamieciona pod dywan . A wiec drodzy rodzice uważajcie gdzie zapisujecie swoje dziecko sprawdzajcie na bieżąco co się dzieje z waszym dzieckiem i reagujcie w pore ,samo to ze duzo dzieci zostało wypisanych z przedszkola daje wiele do myślenia. Zadaje wiec pytanie Pani dyrektor dlaczego rolety wiecznie są opuszczone na dol po to byśmy my rodzice nie widzieli co się dzieje? Odpowiadając na pytanie dlaczego rodzice nie podpisują się nazwiskiem i imieniem tylko pseudonimem, odpowiadam ze rodzice boja się o złe podejście do jego dziecka.
   • adam.dyziek Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 03.01.18, 16:33
    I po tej odpowiedzi mam duży dylemat. Chciałem swoje dziecko tam przepisać ze względu na bliskość do nowego miejsca zamieszkania ale przy takiej opinii jestem bardzo sceptycznie nastawiony, mimo dobrych słów od "antena81". Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenie i chce się podzielić?
    • ewa05111 Re: Nowe Przedszkole Publiczne Krecik na Brzezina 20.02.18, 11:04
     Witam,czy Pana dziecko uczęszcza do tego przedszkola?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka