Dodaj do ulubionych

Glenfiddish

09.02.14, 20:17
Co myślicie o Glenfiddish? Wart swojej ceny?
Obserwuj wątek
    • mojedrinki Re: Glenfiddish 09.03.14, 23:43
      Jak najbardziej wart swojej ceny.
      Jest to bardzo dobry Malt, którego śmiało można polecić osobom szukającym świeżego i delikatnego smaku whisky. Osobiście polecam tą whisky dla początkujących w świecie Single Malt.

___________________________________________________________________________
      www.moje-drinki.pl
    • marika1308 Re: Glenfiddish 25.03.14, 12:13
      Szczerze powiedziawszy ja wole Dewar's 12Yo albo Johnnie Walker Platinium.Praktycznie wszystkie Whisky,wódki,wina, brandy,calvadosy,koniaki,likiery grappy itp możesz kupić u mnie 30% taniej.Chociażby Glenfiddich 12YO jest za 145 zł.Dodatkowo bezpłatna Dostawa na terenie Polski.

Kontakt do mnie:
      marika@covendo.pl
      602-214-357
      • mojedrinki Re: Glenfiddish 25.03.14, 12:24
        marika1308 napisał(a):

> Szczerze powiedziawszy ja wole Dewar's 12Yo albo Johnnie Walker Platinium.Prakt
        > ycznie wszystkie Whisky,wódki,wina, brandy,calvadosy,koniaki,likiery grappy itp
        > możesz kupić u mnie 30% taniej.Chociażby Glenfiddich 12YO jest za 145 zł.Dodat
        > kowo bezpłatna Dostawa na terenie Polski.

Trochę drogo tego Glenfiddicha masz- 145 zł? W sklepach można go dostać za ok 110zł.
        I wyjaśnij mi dlaczego porównujesz Single Malta do Blenda?
        • marika1308 Re: Glenfiddish 25.03.14, 12:49
          Bo je wole:)Niektórzy lubią porshe bo jest w otoczeniu uważane za super ja wolę garbuski.kwestia gustu:)

Pztm jestem kobietą wolę pomieszać:)Glenfiddich jest rewelacyjny-broń boże nie mówię że nie-jednak rzeczywiście jest za drogi.Poproszę o linka gdzie można go kupić na 110 zł sama się zaopatrzę.

Podstawą każdego hipermarketu jest sprzedaż produktu poniżej marży-sporo poniżej a wywindowanie innych produktów.Wybierając się do hipermarketu kupisz Glenfiddich za 110 zł a za inne produkty przepłacisz krążąc po sklepie z koszykiem-bo po jedną butlę nie opłaca ci się iść-chyba że jesteś kawalerem...Jestem jak najbardziej za tego typu promocjami.

Dla pasjonatów single maltów polecam Benriacha Shery wood za 100 zł z możliwością zwrotu 23%-tego nie przebijesz:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka