Dodaj do ulubionych

Który alkohol jest delikatny w smaku a działaSilno

05.05.07, 18:14
Możecie coś polecic ?po wódce mnie krzywi:) piw to muszę wypic z 5 żeby coś
poczuc a z win to tylko martini pijam i niezbyt pyszne.Dzięki!!! :)
Obserwuj wątek
    • al-kochol Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 07.05.07, 10:32
      pij anyzowki... takie jak Pernod (40%), Ricard (45%), albo wloskie sambuki
    • bd_007 Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 09.05.07, 14:28
      > Możecie coś polecic ?po wódce mnie krzywi:) piw to muszę wypic z 5 żeby coś
      > poczuc a z win to tylko martini pijam i niezbyt pyszne.Dzięki!!! :)

Jak będziesz za granicą to spróbuj fińskie Salmiakki (Koskenkorva) - to te
      straszne czarne cukierki rozpuszczone w wódce :) Alkoholu w tym niby nie czuć,
      a ma 32% - bardzo zdradliwe :))
      • bogulo Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 10.05.07, 14:29
        to moze zamiast pic, zacznij chodzic do sauny?
        przez skore alkohol wspaniale sie wchlania, tylko sauna musi byc z prawdziwymi
        weglami, a nie jakims cholerstwem elektrycznym
        • jan-w Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 31.05.07, 15:26
          Czyli jak? Wlewać alkohol do tylarium? Nie będzie szczypać w oczy?
          • bogulo Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 04.06.07, 14:56
            do generatora pary jeszcze nie lalem alkoholu i nie wiem jaki bedzie efekt,
            natomiast jak pokropisz wegle, czy kamienie (w klasycznej bani) to bardzo mily
            i w oczy nic nie szczypie
    • andrzej_32 Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 11.05.07, 18:53
      Metylowy.

Tyle, że doznania są z reguły nieodwracalne.

Pozdrawiam
    • absout Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 30.05.07, 09:10
      Ja jestem pod wrażeniem Wódki Bursztynowej - ma łagodny smak i dobrze smakuje z sokiem pomarańczowym. 50 ml wódki Bursztynowej + 100ml soku + lód + plasterek cytryny. ...hehe no i mie miałem kaca!

PaPa
      • ampolion Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 03.06.07, 22:14
        Kotajl to nie wódka, to drink.
    • jepanczyn Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 05.06.07, 18:18
      Watra - w miarę słodka wódka chociaż nie wykręca tak jak "normalna" a ładnie
      daje w głowę :)
    • 999s Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 07.08.07, 23:08
      Patent Berii na nastolatki: szampana ze spirytusem ;)
    • nider Re: Który alkohol jest delikatny w smaku a działa 08.08.07, 12:10
      www-public.tu-bs.de:8080/~wittram/reisen/Polen92/jpegs1/P08_1.jpg
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka