Dodaj do ulubionych

Golenie miejsc intymnych

17.08.14, 17:40
Panowie, strzyżecie sobie czasami busz?
Obserwuj wątek
  • humbat Re: Golenie miejsc intymnych 18.08.14, 17:23
   Tylko podcinam bodygroomem to co naprawdę niepotrzebne, latem jeszcze je nieco skracam. Facet musi mieć ?tam? też trochę włosów, wtedy czuje się bardziej męsko smile
   • bazyli001 Re: Golenie miejsc intymnych 18.08.14, 22:02
    humbat napisał:

    > Tylko podcinam bodygroomem to co naprawdę niepotrzebne, latem jeszcze je nieco
    > skracam. Facet musi mieć ?tam? też trochę włosów, wtedy czuje się bardziej męsk
    > o smile

    Zgadzam się z Tobą smile Ja skracam, nawet ze względów higienicznych, nie tylko ze względu na prośby żony smile
    • tapatik Re: Golenie miejsc intymnych 19.08.14, 21:21
     "Ja skracam, nawet ze względów higienicznych"

     Jak to "higienicznych"?
  • ex123 Re: Golenie miejsc intymnych 27.01.19, 23:58
   zawsze
   • amontilado65 Re: Golenie miejsc intymnych 01.04.19, 11:10
    Higienicznie, estetycznie i moja Partnerka robi mi częściej loda, właściwie to za każdym razem.
    • tapatik Re: Golenie miejsc intymnych 01.04.19, 18:03
     Co jest w tym higienicznego?
  • tapatik Re: Golenie miejsc intymnych 08.03.20, 12:17
   Wypowiedź zamieszczona na Ceneo (mam nadzieję, że jej nie usuną):
   www.ceneo.pl/59277551#tab=reviews_scroll

   NIE POLECAM
   Dowiedziawszy się, że moje jajka wyglądają jak podstarzały rastafarianin zdecydowałem się podjąć wyzwanie i kupić żel do depilacji. Wcześniejsze próby golenia nie były zbyt skuteczne i prawie nadwyręż yłem sobie plecy starając się dotrzeć do mniej dostępnych zakamarków. Będąc nieco romantycznym człowiekiem pomyślałem, że nadchodzące urodziny ukochanej możemy uczcić oddając się cielesnym uciechom. Zawczasu złożyłem zamówienie i jako facet pracujący na Morzu Północnym z poczuciem wyższości czytałem opinie o produkcie wszystkich tych, którzy uskarżali się na jego zbyt silne działanie, uznając ich tym samym za zwykłych, biurowych mięczaków... och towarzysze mej niedoli, w jakim ja byłem błędzie! Poczekałem, aż moja druga połówka wygodnie położy się w łóżku i dając jej subtelnie do zrozumienia, że mam dla niej niespodziankę poszedłem na dół do łazienki. Z początku wszystko szło nieźle, nałożyłem żel i stałem oczekując na rozwój wydarzeń.

   Nie musiałem długo czekać. Najpierw poczułem delikatne ciepło, które w ciągu kilku sekund przerodziło się w intensywne pieczenie i takie uczucie, jakby dwóch facetów podnosiło cię do góry za stringi zrobione z drutu kolczastego. Dotychczas religia nie stanowiła istotnej części mojego życia, ale nagle gotów byłem przyjąć każdą wiarę, żeby tylko powstrzymać brutalne palenie wokół odbytu i tego, co zaczęło przypominać zmielonego kotleta i dwa suszone daktyle. Chciałem zmyć żel z krocza nad zlewem starając się jednocześnie nie przegryźć sobie z bólu wargi, ale niestety zdołałem jedynie zapchać odpływ kłębkiem kłaków. Z załzawionymi oczami postanowiłem opuścić łazienkę i korytarzem dostać się do kuchni. Tradycyjne poruszanie się wkrótce przestało być możliwe, więc ostatnie metry w kierunku lodówki pokonałem na czworakach. Miałem tam nadzieje znaleźć coś, co da mi zimne ukojenie. Szarpnąłem za drzwiczki zamrażalnika i odkryłem kubełek lodów. Zdjąłem pokrywkę i umieściłem go pod sobą. Ulga była niesamowita, ale tylko tymczasowa, bo lód na wierzchu roztopił się dość szybko i ogniste kłucie powróciło. Kształt kubełka uniemożliwiał mi potraktowanie odbytu lodowym przysmakiem a wzrok powoli odmawiał posłuszeństwa, więc zacząłem nerwowo macać ręką wnętrze zamrażalnika w poszukiwaniu czegoś innego. Złapałem za jakąś paczkę, w której jak się później okazało była mrożona brukselka i starając się być jak najciszej rozerwałem folię. Wziąłem pełną garść i bezskutecznie próbowałem zaklinować kilka między pośladkami. To nie pomagało a na dodatek część żelu znalazła drogę do mojego kakaowego tunelu.

   Czułem się jakby prom kosmiczny odpalił swoje silniki tuż za mną. To był prawdopodobnie pierwszy i mam nadzieję ostatni raz w moim życiu kiedy marzyłem, żeby w kuchni pojawił się bałwan gej, co powinno wam uzmysłowić do czego byłem zdolny się posunąć, żeby złagodzić cierpienie. Jedyny pomysł na jaki mój oszalały z bólu mózg mógł wpaść, to delikatne wciśnięcie brukselki tam, gdzie żadne warzywo wcześniej nie było. Niestety, moja druga połówka zaniepokojona odgłosami dochodzącymi z kuchni wybrała akurat ten moment, żeby sprawdzić co się dzieje na dole. Powitał ją widok mnie z tyłkiem w górze i truskawkowym lodem kapiącym z brzucha gdy wciskałem brukselkę w ***** mamrocząc pod nosem... "ooo jak dobrze". Oczywiście taki szok musiał wyrwać krzyk z jej ust, a zaskoczenie, że nie słyszałem jak schodzi na dół spowodowało u mnie nagły, mimowolny skurcz, przez który wystrzeliłem w jej kierunku brukselkową salwę. To zrozumiałe, że pierdnięcie brukselką w jej nogę o 11 w nocy prawdopodobnie nie było tą niespodzianką, na która liczyła, a tłumaczenie dzieciom nazajutrz skąd na lodach wzięło się to dziwne wgłębienie nie poprawiło mojego wizerunku.
   Podsumowując: Veet usuwa włosy, godność i szacunek dla samego siebie... smile
  • szpilkowy_ebiznet Re: Golenie miejsc intymnych 13.04.20, 18:17
   mój strzyże regularnie wink
  • marcin.szyler Re: Golenie miejsc intymnych 17.04.20, 07:05
   pachy podstawa reszta kwestja gustu
  • edyta_1990 Re: Golenie miejsc intymnych 04.08.20, 06:11
   Panowie, golenie miejsc intymnych to podstawa. Pachy na zero, najlepiej aby jądra były golusieńkie i wystarczy jakiś pasek nad penisem. Każdy z Was liczy na super loda miejcie więc litość nad nami przy tej aktywności
   • tapatik Re: Golenie miejsc intymnych 06.08.20, 16:59
    Nie każdy liczy na loda.
    Nie widzę żadnego powodu do depilacji.
    • edyta_1990 Re: Golenie miejsc intymnych 17.08.20, 15:35
     tapatik napisał:

     > Nie każdy liczy na loda.
     > Nie widzę żadnego powodu do depilacji.
     >
     Ależ oczywiście, seks to dziwactwo a jeśli już to po ślubie i przy wyłączonym świetle.
     • tapatik Re: Golenie miejsc intymnych 17.08.20, 18:18
      To, że nie lubię depilacji nie oznacza, że nie lubię seksu.
   • kruszynka1707 Re: Golenie miejsc intymnych 13.07.21, 08:16
    O to to to smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka