Dodaj do ulubionych

Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje?

27.02.07, 21:41
Tzn. czy wszyscy wyjechali na urlop, kiedy ja wróciłam?
Obserwuj wątek
    • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 21:50
      Ja się nie podejmuję. MiSio dogorywa??...;-(((
      A wiesz, że mam podobne wrażenie, że kiedy ja przychodzę, to innych wymiata??
      • skorpionica11 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 21:52
        to wychodzi na to ze jak narazie my 3 mamy takie samo wrazenie
        moze tez czesc osob wziela wolne od forum
        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 21:56
          Witaj, Jadowitasmile))
          Już trzy osoby się "spotkały". Nie jest źlewink)
          • skorpionica11 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 21:58
            asiunia311 napisała:

> Witaj, Jadowitasmile))
            hehehheee jak dawno Ciebie nie widzialam wink)
            > Już trzy osoby się "spotkały". Nie jest źlewink)
            zawsze razniej ;P

ps. ale ja bede sie zbierac pomalu
            >
            >
            • stukam_kopytkami Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:05
              Ech, już nie komentuję.
              Jak jeszcze tu Kramba pisała to coś się działo.
              Nie mam już siły - naprawdę.

Witaj Anx i inne dziewczynki big_grin
              Miło Was widzieć.
              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:28
                ello Kopytko smile
          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:28
            > Witaj, Jadowitasmile))
            > Już trzy osoby się "spotkały". Nie jest źlewink)

Kolejny `zlot`? smile chyba dawno nie bylo wink))
            • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:29
              I przypałętały się Kopytka i Kokardkawink) MiŚ - reanimacja??wink)
              • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:32
                lepsze to niż przyplątała, bo potem ciężko się połapać
                gdzie pętelka a gdzie ( no te co dyndają, nigdy nie wiem jak to nazwać) wink
                • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:34
                  Kokardka...Ty w ogóle jesteś `poplątana` albo `zamotana` <żart> i skierowana
                  chyba ku jednemu rozwiązaniu albo sposobowi percepcji świata smile przez mamucie
                  organy ;-ppp
                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:36
                    oj kochana...ja doktorat zrobiłam z rozplątywania i zaplątywania supełków...
                    musze jeszcze jakiegoś marynarza podłapać, żeby mi te wszystkie węzły
                    pokazał... trzeba się rozwijać wink
                    jeszcze jakby miał jakiś mamuci organ ( się rozmarzyłam wink )
                    • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:38
                      Mamuci organ?? To znaczy długą owłosioną trąbę??wink) A na cholerę Ci to??wink)
                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:40
                        wiesz, takie nakładki teraz sprzedają,
                        a kobiety pierwotne też musiały sobie jakoś radzić wink
                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:44
                        To znaczy długą owłosioną trąbę??wink)

Asia...zostałaś `Mistrzem Słowa` miesiąca lutego 2007 smile))
                        Mam nadzieję, że czujesz się zaszczycona big_grin
                        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:46
                          Hał słitwink A w nagrodę mam bana do końca marca??wink
                          • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:48
                            ja bym na Twoim miejscu zażyczyła sobie tę trąbę wink
                            • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:49
                              Mówisz?? Jam taka niedośiadczona, ale skoro tak mi radzisz..;-DDD
                              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:50
                                Masz banany, to się cieszsmile

O trąbie pomyślimy w następnym miesiącu smile
                                • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:52
                                  Nie wiem czemu, ale węszę podstępwink)
                                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:53
                                    Że niby ja cos knułabym? smile Niiiigdy w życiu wink))
                                    • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:54
                                      ...powiedziała Anx, skrzyżowawszy palce za plecamiwink)
                                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:55
                                        a Ty zawsze musisz popsuć zabawę tongue_out musisz mnie przed każdym nowym MiSiem wydac?
                                        smile))
                                        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:59
                                          Ja Cię tylko nakierowałam na właściwe torywink)Gdzieżbym śmiała przypisywać
                                          sobie wsze zasługiwink))
                                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:00
                                            tak, tak....juz ja Cię znam ;-p `ja tylko...` i to `tylko` to już za dużo !
                                            ;-p
                                            • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:04
                                              "Podłość ludzka nie zna granic"wink))
                                              A gdzie wdzięczność za mą skromność??wink)
                                              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:06
                                                > A gdzie wdzięczność za mą skromność??wink)

Pójdziesz za to do nieba, tu zapłaty nie szukaj ;-ppp
                                                • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:08
                                                  anxiety3 napisała:

> Pójdziesz za to do nieba, tu zapłaty nie szukaj ;-ppp

EEEE, ja nie chcę do nieba...Chcę do piekła, tam będą wszyscy moi przyjaciele
                                                  wink)
                                                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:08
                                                    dyżurnego diabła nie ma... wink
                                                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:09
                                                    EEEE, ja nie chcę do nieba...Chcę do piekła, tam będą wszyscy moi przyjaciele
                                                    > wink)

Czyli chcesz być `niegrzeczną dziewczynką`? smile
                                                    Gdyby tu byli teraz Hultaj albo Lambert, pewnie usłyszałabyś/ przeczytałabyś coś
                                                    w stylu >opowiedz nam coś więcej o tym...;-ppp
                                                  • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:13
                                                    anxiety3 napisała:

> Czyli chcesz być `niegrzeczną dziewczynką`? smile
                                                    Ja jestem grzeczna, ale mam chochliki w oczachwink) I pstrokate myśli w łebku
                                                    wink))

> Gdyby tu byli teraz Hultaj albo Lambert, pewnie usłyszałabyś/ przeczytałabyś
                                                    coś w stylu >opowiedz nam coś więcej o tym...;-ppp
                                                    Myślisz, że tych starych zbereźników można czymś zaskoczyć??wink)
                                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:55
                                        w bucie ? wink
                                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:54
                                    węszenie to Ty zostaw tej włochatej trąbie...myśli też wink
                                    • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:55
                                      zgodziłabym się jeszcze co do wąszenia. Ale, że to myśli??? smile)))
                                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:56
                                        trąba nie trąba, ale jakiś tam rozumek ma wink
                                        • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:58
                                          hmm...słyszałam kiedyś taki kawał o zbłąkanej szarej komórce w mózgu mężczyzny...:-p
                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:49
                            > Hał słitwink A w nagrodę mam bana do końca marca??wink

Nie, masz banana do końca marca smile cały transporter bananów smile wiesz już, co z
                            nimi zrobisz? smile
                            • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:50
                              Podzielę się z Wamismile Co będę je sama użytkować...eeee...spożywaćwink)
                              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:52
                                > Podzielę się z Wamismile Co będę je sama użytkować...eeee...spożywaćwink)

Twoja hojność nie zna granic ;-D
                                • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:00
                                  No. Zapamięta to sobie na przyszłość!!wink)
                              • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:55
                                jakby nie patrzeć zbitka tych dwóch słów daje "używać" wink
                                • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:59
                                  A tej jedno w łepetyniewink))
                                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:03
                                    dno w łwpwtynie ? moja łepetyna nie ma dna wink
                                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:04
                                    Pretenduje do tytuła MiSia najbardziej poprawnego ideologicznie tutaj...
                                    (liczy, ze odbierze Ci...no wiesz, co...smile
                                    • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:06
                                      A guzik!!! Nie oddam moich bananów!! Napluję do nich!!!wink))
                                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:07
                                        będzie z poślizgiem wink
                                        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:08
                                          Poślizg trzeba zapewnić we własnym zakresiewink)
                                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:11
                                            Poślizg i płyny ustrojowe...
                                            Czy Wy nie potraficie o niczym innym rozmawiać? smile))
                                            • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:13
                                              A zaczęło się niewinnie - od mamuciego organuwink)
                                              • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:16
                                                zawsze zaczyna się niewinnie...potem napięcie rośnie
                                                i jest jeszcze bardziej niewinnie wink
                                            • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:15
                                              potrafimy..o soczkach ...soczki kubuś... czekaj smoku dam ci soku itd wink
                                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:08
                                        A guzik!!! Nie oddam moich bananów!! Napluję do nich!!!wink))

Tzn już Ci ślinka cieknie na myśl o nich?!

Wiedziałam, że jak wymyślę banany jako nagrodę, to na pewno się
                                        spodoba...Genialna jestem! wink)
                                        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:10
                                          I spójrz, jak mnie rozszyfrowałaś...wink Zawsze lepsze banany od jakiejś
                                          trąby...wink) I to owłosionej!!!wink))
                                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:13
                                            Zawsze lepsze banany od jakiejś
                                            > trąby...wink) I to owłosionej!!!wink))

ok, rozumiem, lubisz gładkie...A kolor i smak też ma znaczenie? smile))
                                            • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:17
                                              pewnie bananowy wink
                                              • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:19
                                                A niewink) I nie ananasowy;-PPP
              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:32
                Siostro, podaj skalpel...
                Tfu, to nie ten serial - Asiu, myszka w dłoń wink))
                • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:33
                  tylko uważaj, żeby Ci się rolka nie przegrzała wink
                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:35
                    Ona jest zaprawiona w bojach smile w razie czego pobawi się trochę kabelkiem ;P
                    albo innymi guziczkamismile
                    • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:37
                      Kabelek przy myszce niezbędnie potrzebny??wink))
                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:39
                        blue tooth - niebo między zębami wink
                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:39
                        > Kabelek przy myszce niezbędnie potrzebny??wink))

słyszałam o jakichś bezprzewodowych, ale ja jestem tradycjonalistką > wolę z
                        kabelkiem smile)
                        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:41
                          Kabelek dobra rzecz...zwłaszcza, jak się baterie przegrzejąwink)
                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:42
                            csiii...bo sobie pojde!> pod zimny prysznic..wink
                            • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:44
                              Ale chyba nie sama??wink
                              weź kabelek ze sobąwink)
                              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:45
                                nie, nie sama, ja chcę kabelek i to z resztą maszynerii, do której jest
                                podłączony smile
                                • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:48
                                  Noooo, myślę...wink Tylko przed prysznicem zrób próbę generalną, żeby zwarcia
                                  nie byłowink)
                                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:49
                                    i nie zapomnij o "bąbelkach " wink
                                    • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:51
                                      chcecie, żeby mnie prąd poraził? ;-p
                                      Lepiej powiedzcie, ze lepiej było, kiedy mnie tu nie było, a nie nastawajcie na
                                      moje życie wink
                                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:53
                                        no wiesz...lato z komarami a Ty z bąbelkami wink
                                        i kabelkiem ... bo to komplet wink
                                        • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:53
                                          haha ;0) ok tongue_out
                                      • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:53
                                        No i patrz, Kokardko, jak się to Mamuśka domaga komplementów;-PPP
                                        Mamy jeszcze paść do stópek z uwielbieniem w oczętach??wink
                                        • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:54
                                          > Mamy jeszcze paść do stópek z uwielbieniem w oczętach??wink

Skoro już o tym mowa...wink)))
                                          • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:56
                                            No. To trzeba było tak od razu, a nie ściemniać o wyjaśnieniach, czemu tak tu
                                            pusto...wink)
                                            łubu dubu, łubu dubu...wink)
                                            • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:59
                                              dobrze, dobrze, o to chodziłosmile Oj, może zasłużysz jeszcze na tę trąbę w tym
                                              miesiącu wink))
                                              • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:01
                                                Dziękuję, jakoś nie chcę być "Trąbą Lutego"wink))
                                                • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:04
                                                  tu by się MIŚ płci męskiej nadał wink
                                                • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:05
                                                  hahahaha wink))))
                                                  • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:06
                                                    Ale śmieszne;-PPP
                                        • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:57
                                          jak nie padniemy to nam skórkę od banana podłoży wink
                                          • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 23:02
                                            Taaaak, to wtedy będzie pięęęęękny lotwink))

A jakie lądowaniewink)
                    • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:37
                      klawiszem "G" wink
                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:40
                        Mam wrażenie, że na to forum trafiają monotematyczne osoby...wink))
                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:40
                        ps. aby nie było personalnie odebrane przez Kokardkę > to była szersza i
                        żartobliwa dygresja smile
                        • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:42
                          bo wiesz, jak prawdziwi mężczyźni i prawdziwy seks
                          to kokardki muszą fruwać na prawo i lewo wink
                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:43
                            > bo wiesz, jak prawdziwi mężczyźni i prawdziwy seks
                            > to kokardki muszą fruwać na prawo i lewo wink
                            >

Co prawda , to prawda smile)
                • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:36
                  Już trzymam, Wiedźmowink) Ręka na pulsiewink)
                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:42
                    Ręka na pulsiewink)

Ja nie wiem, na czym Ty trzymasz rękę. I dobrze, że blemana nie ma, bo już raz
                    się okazało, że 3małaś chyba nie tam gdzie przyzwoitość nakazuje smile)
                    hehe
                    • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:43
                      A ta jaka pamiętliwawink))
                      Buzia w ciup, rączki w małdrzyk - już nigdy nie pogłaskam żądnego Marudywink))
                      Do następnego razuwink)
                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:46
                        Do następnego razuwink)

No tak...widać, że Asia w formiesmile
                        • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:47
                          Anxiu, Tobie też nic nie brakujesmile
                          No, tośmy sobie posłodziływink)
                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:48
                            > No, tośmy sobie posłodziływink)

Jakbym słyszała moją przyjaciółkę , tę najlepsiejszą smile))
                            • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:51
                              o gó re czka ? wink
                • stukam_kopytkami Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:36
                  Nie chce stepować, ja stukam nimi jak jestem szczęśliwa, teraz to mi wszystko
                  opadło.
                  Nic nie chce stać. Nawet siadło zdrowie chwilowo - ale mam nadzieję, ze wszystko
                  , szybko wróci do normy.
                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:47
                    piszesz że Ci opadły...hmmm

wiesz, ja to się ostatnio zastanawiałam....no bo taki makaron,
                    dajmy na to kokardki, to schnie kilka dni zanim nadaje się do stukania
                    ...ale takie kopytka, czy one nie spleśnieją zanim nie zeschną się
                    na gotowe do stukania ?
                    wink
                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:48
                    Wróci..Moje zdrowie ostatnio na chwilę tak siadło, że chyba się wbiło pod poziom
                    morza smile ale wygląda na to, że już stanęło na swojej poprzedniej wysokości smile
                    Będzie lepiej. Mizerne to pocieszenie, ale `po burzy wychodzi Słońce`...Już wkrótce.
                    • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:52
                      ej no co jest... nos mnie szczypie, gardło boli, w nocy miałam 38 temp,
                      ale jakoś ciągnę wink
    • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:13
      Pusto...stooo...stooo
      jakoś ...ooooś...ooooś
      i głucho... uchooo....uchooo
      • stukam_kopytkami Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:19
        W dupę to wszystko jebnąć - mam taki humor, że idę się powiesić.
        Tylko wciąż się waham, a może nie warto,może jeszcze coś się zdarzy...
        • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:24
          eee tam, jebnąć w dupę ? szkoda dupy...
          lepiej może postepuj tymi kopytkami...
          zajmiesz się stukaniem w rytm a i my posłuchamy wink

swoją drogą dziś taki dzień chyba jakis wisielczy jest...
          dobrze, że już się kończy...
          • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:28
            Cały luty, za wyjątkiem 18-go, był o kant dupy potłuc. Nie znoszę lutego. To
            najbardziej daremny miesiąć w roku. Byle do czwartkusmile
            • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:29
              eeej, no nie był taki zły..big_grin na pewno nie cały, ale końcówki mam już dosyć..
              ja chcę wakacji...
              • asiunia311 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:32
                Ja nie lubię lutego i października. Taki uraz z przeszłości. Ale da się
                przeżyć, bo nie ma innego wyjściawink
                Te, a MiŚ ferii jeszcze nie ma, a już dopomina się o kanikułę??wink)
                • asiunia311 Errata;-) 27.02.07, 22:34
                  Qrde, miało być:
                  "Te, a MiŚ ferie jeszcze ma, a już się dopomina o kanikułę??"wink)
                • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:34
                  Październik misiącem oszczędzania... SKO i wyciąganie kasy od dzieci wink
            • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 27.02.07, 22:31
              idzie luty szykuj buty...
              odwieczny dylemat ... które by tu naszykować wink
    • lambert77 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 28.02.07, 07:32
      ja jestem tylko urobiony po pachy więc jakby mnie nie ma
    • eleni80 re 28.02.07, 11:56
      somethink like that wink
      • anxiety3 Re: re 28.02.07, 13:15
        a Ty gdzie jesteś? Jeszcze `tu`, czy już `tam`? smile
        • eleni80 Re: re 28.02.07, 13:25
          dzisiaj tu, a jutro tam :@
          wink)))
          • kookardka Re: re 28.02.07, 13:35
            a w poprzedni weekend też byłaś "tam" ? wink
            • eleni80 Re: re 28.02.07, 18:00
              nie, 'tam' nie byłam jeszcze nigdy w życiu wink
              • kookardka Re: re 01.03.07, 00:04
                bo "TAM" jest kosmos, za tym sufitem wink
                • eleni80 Re: re 01.03.07, 16:53
                  też niezła opcja wink
    • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 12:57
      to jest tak:

istota ludzka posiada tylko jedną parę rąk. Do tego jeden mózg. Co najwżej, bo
      niektórzy nawet i tego nie. istota ludzka się nie rozwoi, ojciec Pio był jeden,
      chociaż w jego przypadku to może brzmieć dość... nieadekwatnie wink
      no więc po prostu nie do końca da się być i TU, i w realnym świecie, gdzie
      robota goni tak, że na podrapanie po tyłku trzeba sobie robić rezerwację w
      kalendarzu w ramach ustalania skedżula na 2009... uncertain

Innymi słowy: nie wiem, nie umiem, nie orientuję sie, zarobiony jestem! wink
      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 13:55
        innymi słowy :

Miło, że dałeś znak życia > ujmujące wink
        Oby tylko satysfakcja równała się co najmniej włożonemu w tę pracę wysiłkowi.
        Tymczasem, pozdrawiam, życzę powodzenia i sama planuję uczynić podobnie, tj.
        rzucić się w wir pracy, a potem niech sie dzieje, co chce. A ponieważ dziś mi
        ktoś na wzrost poziomu adrenaliny wpłynął, więc i powinnam zacząć z impetem < z
        reguły zła, tudzież wściekła, jestem bardziej `produktywna` ;p>

ps. Zajrzyj jeszcze kiedyś smile
        • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 14:16
          odezwała się, ta co to ostatnio nie miała przerwy, ta, co to ją czarna dziura
          ostatnio nie pochłoneła ;P
          Ty weź przestań się fochać, tylko lepiej mów co ostatnio ładnego namalowałaś wink
          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 14:22
            Nic nie malowałam smile Miałam przerwę od wszystkiego, co ze studiami związane,
            trochę zdjęć na nowy cykl zrobiłam, a poza tym odpoczęłamsmile to tyle, o żadnej
            czarnej dziurze nic mi nie wiadomo ;-D
            A co u Ciebie poza pracą, pracą i pracą?
            • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 14:49
              się obijasz znaczy się, tak? wink))

a u mnie duuuużo się dzieje poza pracą! jem, spię, myje się, ubieram,
              rozbieram, gotuję, piorę, prasuję, odkurzam, sprzątam, zmywan, brudze, piję,
              mrugam, chodzę, jeżdżę, siedzę, wstaję, siadam (dla równowagi), mówię, słucham,
              znów mówię, i znów słucham, śmieję się, płaczę, piszę, czytam, zarabiam,
              kupuję, sprzedaję, oddycham, spoglądam, tęsknię, myślę, podziwiam, klaszczę,
              skaczę, kieruję, ziewam, dziwię się, ślizgam...
              sama widzisz - strasznie zajęty jestem ostatnio wink
              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 14:51

Faktycznie, zajęty jesteś...wink)

> się obijasz znaczy się, tak? wink))

Już nie smile W tym tygodniu nastąpił powrót do rzeczywistości, nad czym do tej
                pory ubolewam ;-p
                • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 14:57
                  ja tak mam w kazdy poniedziałek.
                  oraz kazdego innego powszedniego dnia tuż po przebudzeniu wink
                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 14:59
                    oj, moje poranki były ostatnio bardzo ciężkie > spojrzenie na budzik, spojrzenie
                    za okno i powrót do łóżka, odwrócić się na drugi bok i zapomnieć, że się w ogóle
                    obudziłam smile
                    • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:04
                      to Ci powiem jak to u mnie jest. do wtorku wstawałem sobie o 8. wyspany. w
                      biurze o 10:30.
                      od wtorku muszę znów wstawać o 6.
                      resztę sobie dopowiedz.
                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:11
                        > resztę sobie dopowiedz.

Ok...kiedyś znów przyjdzie wiosna smile)
                        • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:19
                          O! te myśl lubię! wink
                          Chyba jednak kupię już rolki, zamiast łyżew wink
                          • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:23
                            O, tak!
                            ja też planuję nowe rollki w tym roku i juz nie odpuszczę, już w zeszłym
                            chodziły mi po głowie, ale teraz....muss beton smile)
                            • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:24
                              jakieś konkretne modele chodzą po kiepele? w ogóle - znasz się na tym?
                              • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:26
                                Nie, nic konkretnego. I nie, niestety nie jestem odpowiednia osoba do zasiegania
                                rady w tej materii. Trochę wiem, ale nie tyle, zeby profesjonalnie się
                                wypowiadać smile Myślę jednak, że z kupnem czegoś na własny użytek sobie poradzę smile
                                • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:32
                                  kurcze, wczoraj walił snieg, a dzisiaj suchuteńko! chyba faktycznie można juz
                                  skoczyć po role.
                                  ale bede miał zgrabny tyłek na lato wink))
                                  • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:35
                                    ale bede miał zgrabny tyłek na lato wink))

Ja nie kupuję kota w worku..Przyjdzie co do czego, to obejrzymy i ocenimy wink))
                                    • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:40
                                      > Przyjdzie co do czego,

myślisz że jestem taki łatwy? wink

> to obejrzymy i ocenimy wink))

uuu, to jakieś jury sie zbierze??? wink
                                      • anxiety3 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:42
                                        > myślisz że jestem taki łatwy? wink

Ani mi to przez myśl nie przeszło, za to przed oczami przeleciały te krągłości,
                                        o które tak reklamujesz wink

> uuu, to jakieś jury sie zbierze??? wink

Wystarczy, że będzie obecna przewodnicząca, czyli ja, żeby wyrok był prawomocny wink)
                                        • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 16:23
                                          > Ani mi to przez myśl nie przeszło, za to przed oczami przeleciały te
                                          > krągłości, które tak reklamujesz wink

niegrzeczna dziewczynka z ciebie, co? wink))

> Wystarczy, że będzie obecna przewodnicząca, czyli ja, żeby wyrok był
                                          > prawomocnywink)

a te drzwi na salę ze sceną to same jakoś tak się zaryglowały przed resztą pań
                                          oceniających? wink))
                                          • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 16:25
                                            no
                                            troszkę jej pomogłam wink
                                      • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:55
                                        > uuu, to jakieś jury sie zbierze??? wink

będziemy tu mieli ostry dyżur wink
                                        • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 16:18
                                          a ja niby mam być pacjentem? wink
                                          • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 16:22
                                            a chcesz wink ?
                                            • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 16:24
                                              zawsze marzyłem o oddaniu się w ręce utalentowanej pielęgniarki wink))
                                              niestety - zdrowie zbyt mocno dopisuje wink
                                  • kookardka Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 15:55
                                    > ale bede miał zgrabny tyłek na lato wink))

oby nie poobijany wink
                                    • hultaj78 Re: Ktoś mi wyjaśni, co się dzieje? 01.03.07, 16:14
                                      poducha w gacie i bedzie dobrze wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka