Dodaj do ulubionych

Najlepsza wróżka, tarocistka Płock

IP: *.022.c69.petrotel.pl 24.08.10, 18:48
Witam,

Wiem, że kiedyś temat był poruszany ale nigdy nie podano żadnych namiarów.
Poza tym było to bardzo dawno temu.

- Ponoc jest P. Wanda na padlewskiego - może ma ktoś jakieś namiary na tę
Panią? Czy jest godna polecenia? Ewentualnie kogo polecacie?

- Czy ktoś korzystał z usług wróżek i czy to się sprawdziło?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: miriam7709 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.030.c74.petrotel.pl 25.08.10, 08:10
      Tak byłam na Padlewskiego, ale wg mnie jest średnia. Najlepsza jest
      p. Ewa
      • Gość: kina Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.plock.mm.pl 25.08.10, 08:40
        tak "p. Ewa" wszystkim dokladnie mowi, o kogo chodzi, moze zacznij
        myslec jak cos piszesz. Ponoc najlepsza jest pani Ilona z Czwartakow
        i ma dzikie tlumy, ze trzeba ladny czas odczekac na zapisanie, wiec
        chyba ma duza sprawdzalnosc, skoro tyle ludzi do niej chodzi, jest
        tez Pani Beata w sklepie "Orient" na Kwiatka
        • Gość: MM Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.022.c69.petrotel.pl 25.08.10, 13:48
          Pani Ewa to ta wnuczka tej starszej Pani co zmarła z Jachowicza? A na Czwartaków
          Pani Ilony nie znam. Może macie jakieś namiary?
          • Gość: mama Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.class144.petrotel.pl 25.08.10, 15:52
            byłam u Pani Ewy i u Pani na czwartaków i na padlewskiego, wszystkie
            mówia tak, że pod siebie możesz jakoś to ułożyć, w końcu każdy ma
            problemy rodzinne, zdrowotne, miłosne itd. do pani na jachowicza nr
            to 24 262 46 91, do pozostałych nie mam.
            • Gość: MMM Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.022.c69.petrotel.pl 25.08.10, 20:48
              Dziękuję za namiary.

Idę na jachowicza, ciekawa jestem. Nie każdy ma tyle problemów ... na zdrowie
              nie narzekam. W sumie to sceptycznie podchodzę, zobaczymy.

Jeszcze raz dziękuję za nr tel.

Pozdrawiam
              • Gość: MNK Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.036.c93.petrotel.pl 29.08.10, 17:12
                JESTEŚCIE WSZYSCY CHORZY PSYCHICZNIE ŻE W TO WIERZYCIE, SZKODA MI
                WAS LUDZISKA.. BĘDZIECIE SIĘ W PIEKLE PALIĆ, OJ BĘDZIECIE
                • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 05.09.10, 13:20
                  chodźcie ludziska naiwne, ja wam powróżę i wszystko powiem co tylko byście chcieli usłyszeć. Tylko
                  biegiem dopóki mam w szklance fusy po kawie.
                  • Gość: A. Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.223.c81.petrotel.pl 05.09.10, 23:39
                    NO I NIE ZAPOMNIJCIE ZABRAĆ ZE SOBĄ KASIORY, IM WIĘCEJ TYM LEPSZE WRÓŻBY
                    • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 06.09.10, 11:19
                      ja tam ma upusty i rabaty dla stałych klientów, a każda siódma wizyta jest gratis i jeszcze dokładam te fusy od kawy z wróżby co bym wylewając do swego zlewozmywaka szamba sobie nie zamulała.
                      • Gość: NET Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.095.c79.petrotel.pl 16.09.10, 01:50
                        Jak to fajnie, że widoczny jest adres IP ;) A ponoć internet jest anonimowy a jednak można wiedzieć kto pisze ... ;-)
                        • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 17.09.10, 06:08
                          Gość portalu: NET napisał(a):

> Jak to fajnie, że widoczny jest adres IP ;) A ponoć internet jest anonimowy a j
                          > ednak można wiedzieć kto pisze ... ;-)
                          To dobrze, że wiesz. Cieszę się. :D
                          Co jeszcze chcesz wiedzieć?
                          Wal śmiało, nie krępuj się.
                • Gość: jaaaaa Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.play-internet.pl 09.05.11, 09:52
                  Jezeli ci to tak bardzo przeszkadza ze ludziom pieklem grozisz to ja sie pytam po jaka cholere wchodzisz na takie fora?????????masz jakis dyskonfort psychiczny??a moze potrzebujesz hormonow albo musisz rzucić te ktore juz bierzesz
                  • Gość: jaaaaa Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.flexpol.pl 09.05.11, 15:37
                    Jezeli ci to tak bardzo przeszkadza ze ludziom pieklem grozisz to ja sie pytam
                    > po jaka cholere wchodzisz na takie fora?????????masz jakis dyskonfort psychiczn
                    > y??a moze potrzebujesz hormonow albo musisz rzucić te ktore juz bierzesz

Nie interesuj się co ktoś robi i gdzie wchodzi. Leki przestały działać ? Silniejszych już nie ma.
                    Wlej sobie czysty spirytus do ucha, może pomoże, albo napisz skargę do moda.
                • Gość: gosc Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.043.c87.petrotel.pl 01.07.14, 17:52
                  Ojciec dyrektor ci to powiedział czy sam to wymyśliłeś STARY MOCHERZE.......
              • Gość: psychol Niee znam żadnej wróżki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.11, 07:50
                ale za to mam doskonałego psychiatrę
        • Gość: gść Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.164.c79.petrotel.pl 08.11.11, 12:18
          Byłam u wróżki Beaty na Kwiatka, ale zupełnie nic się nie sprawdziło
          • Gość: Jola Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.plock.mm.pl 26.11.11, 21:36
            Wrózba Pani Ewy z Jachowicz niestety nie sprawdziła się To samo dotyczy P.Wandy na Padlewskiego oraz P. Ewy z Jachowicza.
            • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.230.c78.petrotel.pl 27.11.11, 17:13
              zgadzam się byłam na padlewskiego i ani jedna wróżba nie sprawdziła się w moim przypadku
          • Gość: seku Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.249.c70.petrotel.pl 17.12.13, 10:36
            Chodzą do niej moi znajomi , wracamy po latach( to chyba najlepszy wyznacznik) i ja też , facet , który kiedyś śmiał się z tego . Beata z Kwiatka/Hermana jest specyficzna i jeśli z nią współpracujesz to sukces gwarantowany. Cudów nie zdziała jak wróżka z bajki, i tego co chcesz usłyszeć nie powie. Jak korzystasz GPS to jedziesz drogą, która Ci pokazuje - tu jest cały sekret. Wtedy dojedziesz do celu.
    • Gość: zozolek Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.plock.mm.pl 26.09.10, 13:09
      Mam namiary na P. Wandę z Padlewskiego. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę napisać na maila: zozolek@wp.pl
    • Gość: asicca Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.plock.mm.pl 26.09.10, 14:34
      ja bylabym zainteresowana namiarami na Pania astrolog, ktora podobno w Plocku jest
    • Gość: gość Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.074.c90.petrotel.pl 25.12.10, 22:21
      odświeżam wątek do kogo z tych wymienionych się wybrać tarocistek na padlewskiego byłam czy iśść na jachowicza czy czwartakach jak wrażenia podzielcie się spostrzeżeniami proszę?
      • Gość: ggg Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.164.c93.petrotel.pl 11.05.11, 19:24
        byłam u Wandy z padlewskiego .. hm sporo rzeczy bylo zgodne ale .... myli sie ze zdarzeniami w czasie i to bardzo, a czasami nawet z osobami. moim zdaniem jej wrozba to tylko zarys zdarzen jakie mogą sie wydarzyć i nie nalezy wszytkiego brac zbyt dosłownie co powie,
        • cichy_32 Polecam psychiatrę 04.06.11, 13:14
          jak można wierzyć w takie pierdoły?
        • Gość: A. Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.159.c72.petrotel.pl 11.09.12, 17:37
          PIERDOŁY, ABSURDY, BZDURY... JAK MOŻNA W TO WIERZYĆ TO NIE ROZUMIEM, CZY LUDZIE NAPRAWDĘ SĄ TAK ŚLEPI I OTĘPIENI, ŻE NIE WIDZĄ JUŻ CO JEST PRAWDĄ CO FAŁSZEM A CO JEST TAK NAPRAWDE JEDNA WIELKĄ ŚCIEMĄ.
    • Gość: ona Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.11, 16:28
      Bardzo polecam. Warto iść mnóśtwo rzeczy się sprawdza z przeszłości terażniejszosci........no i przyszłości:)
      • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 28.11.11, 19:38
        Gość portalu: Jola napisał(a):

> Wrózba Pani Ewy z Jachowicz niestety nie sprawdziła się To samo dotyczy P.Wandy
        > na Padlewskiego oraz P. Ewy z Jachowicza.
        No przecież mówię wam ludziska, żebyście przyjechali do mnie, to powróżę wam z tych fusów od kawy.
        Tylko dziś już nieczynne, bo wypiłam już 3 kawy i czwartej nie dam rady. Szklanki umyłam, więc rozumiecie, że fusów chwilowo brak. No ale jutro zapraszam tak od 9.00 jak tylko rodzinę odprawię do płocka, a sama choć trochę się ogarnę co bym klientów rozczochrana nie przywitała.
        • Gość: Gość1 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.dynamic.mm.pl 08.01.12, 16:17
          Wrózba Pani Beaty z Kwiatka nie sprawdziła się. To samo: Pani Ewy z Jachowicza i Pani Wandy z Padlewskiego
          • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 19.01.12, 09:55
            Gość portalu: Gość1 napisał(a):

> Wrózba Pani Beaty z Kwiatka nie sprawdziła się. To samo: Pani Ewy z Jachowicza
            > i Pani Wandy z Padlewskiego

No to Gościu1 nic innego Ci nie pozostało, jak wsiadać w samochód i czym prędzej szorować do mnie. Tylko uważaj, bo na drodze jest ślisko. Zarząd Dróg Powiatowych znów olał sprawę i nie odśnieżył drogi. Tak więc nie jedź szybciej niż 40 km na godzinę, żebyś gdzieś w rowie nie wylądował.
            Jak będziesz wyjeżdżał to daj znać. Wstawię wodę na kawę.
          • Gość: Anna Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.213.c94.petrotel.pl 08.09.12, 22:19
            Witam, poda mi ktoś kontakt i adres do wróżki Ilony z Czwartaków na adres mailowy : blizniak10@onet.eu. Dziękuję
    • Gość: hmmm Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 14.02.12, 19:29
      macie kontakt do tego chlopaka co wrozy z krotkiej ponoc jest genialny
      • Gość: rudA Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.086.c84.petrotel.pl 16.02.12, 12:32
        proszę o kontakt do wróżki Ilony z Czwartaków
        mój mail: rudyrudyrudyryc@wp.pl
      • Gość: ja Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 11.09.12, 11:23
        Gość portalu: hmmm napisał(a):

> macie kontakt do tego chlopaka co wrozy z krotkiej ponoc jest genialny

Podaję adres:
        dwa razy w prawo, raz w lewo i na drzewo.
      • Gość: bożena Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.class100.petrotel.pl 13.08.19, 18:28
        witam czy ktoś ppdał pani namiary na tego pana z krótkiej?
        • Gość: Prawdzic Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.centertel.pl 25.08.19, 13:35
          Poganie przebrzydli co wy szukacie? Szatana w katolickim kraju. Won!
    • Gość: Laura Salbert Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.dynamic.mm.pl 31.03.13, 01:58
      Byłam kiedyś u pani na kwiatka, w galerii pod aniołem, czy coś w tym stylu. Byłam wtedy młodą dziewczyną, zdesperowaną i koniecznie chciałam wiedzieć co dalej.
      Powiedziała mi o moich problemach zdrowotnych a absolutnie tego nie mogła wiedzieć, a także zgadza się mniej więcej moja ścieżka naukowa. Niestety inne kwestie w ogóle się nie sprawdziły'.
      • Gość: ja2 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.13, 19:00
        Witam czy mogę prosić onumer do pani Ilony z Czwartaków? Mój mail: n_waldek123@o2.pl
    • Gość: gość Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.plock.mm.pl 09.07.13, 11:27
      Ja we wróżkach jestem już oblatana. Z czystego serca mogę polecić Panią Ewę z Królewieckiej, oraz Panią Wandę. Byłam kiedyś u Pani Marii to nic mi się nie sprawdziło, kontaktowałam się również z tym facetem z krótkiej i też nic mi nie powiedział. Mało tego pisałam do niego w sprawie w której wcześniej kontaktowałam się z innymi wróżkami i wszystkie 3 powiedziały to samo tylko mijały się trochę z datą, zaś On powiedział coś całkowicie innego. Powtórzę raz jeszcze, ze mogę polecić P. Ewę.
      • Gość: gość1 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.play-internet.pl 23.07.13, 21:35
        A czy mozesz podać namiary do tej pani Ewy z Krolewieckiej na maila?

• Gość: gość1 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.play-internet.pl 23.07.13, 21:36
          Albo podaj chociaz telefon do pani Ewy z krolewieckiej
          • Gość: gość Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.centertel.pl 24.07.13, 14:25
            Podaj maila to napisze Ci numer do Pani Ewy.
            • Gość: poszukująca Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.14, 14:38
              Czy ma ktoś jakieś namiary do wróżki/wróża?
              • Gość: sss Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.class97.petrotel.pl 16.03.14, 15:18
                Ja rownież poprosze o numer wrozki Ewy z krolewieckiej na poczte: RenataGo68@interia.pl
          • Gość: sssuper wróżka Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.cdma.centertel.pl 25.07.13, 14:53
            Gość portalu: gość1 napisał(a):

> Albo podaj chociaz telefon do pani Ewy z krolewieckiej

A może wolisz telefon do mnie?
            Zawsze i chętnie wywróżę ci przyszłość po wypiciu każdej kawy.
      • Gość: aga312 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.free.aero2.net.pl 28.03.14, 16:19
        czy mogę prosić o kontakt do wróża z ul. Krótkiej? Mój mail: aga81@wp.pl
      • Gość: gość321 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.free.aero2.net.pl 28.03.14, 16:24
        Czy mogę prosić o kontakt do wróża z ul. Krótkiej? (mój mail:aga81k@wp.pl)
      • Gość: kamixa Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.14, 16:33
        Witam . Czy moge prosic o namiary do Pani Ewy ?? Prosze o odpowiedz na meila: kamixa19@wp.pl
      • Gość: gościii789 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.20, 23:38
        Witam czy ma ktoś może numer do Wróżki Marii Ciarcińskiej? Byłem u niej kiedyś ale zagubiłem numer...lub może adres gdzie mieszka
    • Gość: kasia numer tel. do wróżki IP: *.class98.petrotel.pl 15.05.14, 12:24
      witam
      prosze podajcie mi numer do wrozki z krolewieckej
      catarina18@interia.pl
    • m_k_77 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock 15.05.14, 18:53
      Pani Ewa obecnie przyjmuje na ul. Tysiąclecia chyba nr 10. Jej numer: 790 202 811.
      • Gość: głupia Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.30.192.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.05.14, 17:24
        Powiem wam jedno. Ja w swojej głupocie też poszłam do kilku wróżek w tej samej sprawie. Cztery powiedziały to samo, a jedna co innego. Żeby było śmieszniej sprawa dotyczyła ówczesnej mojej miłości. Rozstaliśmy się. Większość wróżek mówiła, że do siebie wrócimy i będziemy razem. Ta jedna powiedziała, że nie ma dla nas przyszłości, że będę z tym człowiekiem niespełniona i nieszczęśliwa. Szybko okazało się że do siebie wróciliśmy. Sugerując się świetlaną przyszłością stosunkowo szybko wyszłam za mąż. Później zostawiłam swoją rodzinę i wyjechałam z mężem zagranicę. Zostawiłam tutaj pracę i własną małą firmę. Po trzech latach mąż "nie poradził sobie" z wychowywaniem autystycznego dziecka, zostawił mnie dla innej kobiety (zdradzana byłam przez dłuższy czas), zostawił mnie z pustym kontem i długami (głupia wzięłam kredyt na jego firmę bo miałam lepszą historię kredytową). Oczywiście byłam z nim i przez parę lat byłam "szczęśliwa", ale wszystko skończyło się załamaniem nerwowym, powrotem do kraju i sklejaniem wszystkiego od nowa? Czasem prawda objawia się po wielu latach- to tak na marginesie tych wszystkich kobiet z euforia krzyczących "sprawdziło się"!!! Guzik prawda- los z niejednej z was zakpi. Zresztą każda tarocistka wam powie, że pytanie tarota o to samo kilka razy jest niebezpieczne. Jeśli wierzycie w tarot wierzycie też w jakąś siłę, która przez tego tarota mówi. Są teorię, że pytanie o to samo potrafi człowiekowi wyrządzić znaczną szkodę...
        • Gość: mk77 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.31.224.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.05.14, 13:20
          To czego zarzucał się to wróżka, zweryfikowalem badaniami. Nie miała racji i mało nie zniszczyła życia całej mojej rodzinie.
          Wnioski wyciągnięcie wszyscy.
      • Gość: malwina Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.214.c88.petrotel.pl 29.03.17, 11:05
        Pani ewa wrozka nie zna się na swoiej pracy
    • magia150 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock 18.09.16, 11:40
      Polecam wróżkę beangel52@wp.pl, ,mozna sie z nia umowic dokladnie piszac do niej.
      bierze tanio, sensownie mowi i wszystko sie sprawdza, duzo osob z jej porad korzysta, ludzie ja cenia.
      jest przemila osoba, i poswieca tyle czasu ile ta osoba chce, ktora do niej chodzi
      nie ocenia, daje dobre rady, lepsza niz psycholog no i co najwazniejsze jest dobra
      mówi tez o przeszlosci, co bylo

• kartytarota2 Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock 29.09.16, 12:57
      Dzień dobry,

mam do zaoferowania wróżby i rytuały. Wróżby wysyłam na e-mail.
      Swój zawód traktuje przede wszystkim jako pasję, a nie jako tylko i wyłącznie źródło dochodu.
      Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, a także im pomagać.
      Bezcenne jest dla mnie, kiedy widzę zadowolenie klienta.
      Zawsze staram się poświęcić indywidualny czas dla każdej osoby.

Koszt wróżby lub rytuału to 25 zł.
      Nie lubię pisać o sobie i o tym, czy jestem dobra, ponieważ sami Państwo to ocenicie.
      Można skontaktować się ze mną za pomocą e-maila: tarot-karty@wp.pl

Łączę wyrazy szacunku
      Marta
    • Gość: renata Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.214.c88.petrotel.pl 29.03.17, 11:01
      Pani wanda jest dobra w tym co robi polecam
      • Gość: karolina Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.17, 06:40
        Pilnie potrzebuje kontakt do dobrej wróżki z Płocka
        • celloluna Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock 21.01.18, 13:04
          www.facebook.com/wrozka.tarot.wahadlo.plock/
    • Gość: renia Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: *.133.c67.petrotel.pl 07.10.18, 19:07
      najlepsza wozka ul padlewskiego Plock
    • Gość: wóda@koks Re: Najlepsza wróżka, tarocistka Płock IP: 77.111.246.* 20.10.18, 07:09
      Moja znajoma Genia z Kwiatka wróży celnie.Przepowie kiedy czas do Frydrysiaka a kiedy cię mąż rzuci i pójdzie z kelnerką z baru na rogu sienkiewicza w siną dal.
      Poza tym nalezy do niej iść nie tylko z kasą ale i z połówką.Najlepiej idzie wróżba.
      Zapraszam,traficie sami pytając kolesi na Sienkiewicza bliżej Bielskiej.
      ~` No to stoooolat
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka