Dodaj do ulubionych

Dobra kosmetyczka w Płocku?

27.10.07, 14:53
Szukam dobrej kosmetyczki... Może mi ktoś jakąś polecić? Chciałabym zrobić
oczyszczanie twarzy, ale wiem, że zła kosmetyczka może zepsuć cerę..
Obserwuj wątek
    • Gość: ela Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.176.c92.petrotel.pl 27.10.07, 16:50
      Polecam panią Mariolę Lewandowską i salon Venus. Sama korzystałam z
      czyszczenia cery w tym zakładzie i z czystym sumieniem moge go
      polecić. Ale radze upierać się przy pani Marioli jako osobie
      wykonującej zabieg. Trzeba dłużej poczekać na termin, ale naprawdę
      warto.
      • Gość: marysia Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.centertel.pl 27.10.07, 20:50
        Potwierdzam, Pani Mariola bardzo ładnie potrafi pomalować.
        • Gość: ann Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.154.c76.petrotel.pl 07.12.07, 11:00
          tez sie zgodze pani Mariola
          • Gość: kaśkaa Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: 213.76.179.* 07.12.07, 12:32
            A W żYCIU... ONA DOBRA??? DAJCIE SPOKóJ, NADęTA KWOKA I TYLE, PRZYJMUJE PO
            ZNAJOMOśCI, A NORMALNE KLIENTKI PODRZUCA JAKIMś NIEDOUCZONYM PSEUDO
            KOSMETYCZKOM. JA OSOBIśCIE JEJ NIE MOGE POLECIć.
            JA CHODZę DO SALONU ONA I ON W ALEJACH
            • Gość: aska Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.plock.mm.pl 17.12.07, 00:11
              moze sprawiasz niemile wrazenie ze cie odeslala do innej, ja do niej
              chodzilam jako nastolatka i nie bylam jej znajomą. bardzo polecam
              pania Mariolke
              • Gość: kierowniczka Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: 213.76.179.* 17.12.07, 09:00
                :) może byłaś za mało kasiasta dla niej :0 wszyscy wiedzą że jest bardzo pazerna
                na kasę i napiwki
    • Gość: ZadowolonaKlientka Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.07, 21:35
      A ja polecam Asię Łukasiak - przyjmuje przy ul. Bielskiej i jest bardzo
      sympatyczną młodą osobą , a przede wszystkim - doświadczoną. Kobieta zna się na
      tym co robi i robi to w sposób profesjonalny. Jest mistrzynią Polski w makijażu
      artystycznym, kilkakrotnie oczyszczała mi twarz i na tym z pewnością nie koniec
      moich doświadczeń z tą Panią. Gorąco polecam!
      • Gość: mariolka Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: 213.76.179.* 17.12.07, 08:59
        ja też robiła u niej oczyszczanie i obecnie leczę sie u dermatologa....
        strasznie mi spaskudziła cerę... chyba nie wysterylizowała narzędzi przed
        zabiegiem...
        co do jej sympatyczności to aż się rzygać chce tak włazi w dupę..

a co do tego jej mistrzostwa to wszyscy wiedzą na czym polegają te konkursy..
        układy.. układziki i znajomości...

NIE POLECAM !!!!
        • Gość: asiek Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.138.c71.petrotel.pl 17.12.07, 22:55
          ..a ja mając 24 lata, tak , tak miałam taką cerę jak nastolatka i
          pomogła mi ją wyleczyć właśnie p. Mariola. To było kilka lat wstecz
          ale naprawdę polecam. Teraz już niestety nie mogę sobie pozwolić na
          wizyty w tym salonie ponieważ poprostu mnie nie stać. Ale nie żałuję
          pieniędzy wydanych na tamte zabiegi bo efekty były widoczne. Obecnie
          chodzę do Asi Łukasik i też nie narzekam. Muszę tylko stwierdzić że
          niektóre komentarze na jej temat są przykre, chociażby ten wyżej. no
          ale cóż ile ludzi tyle zdań.
          • Gość: iwonka Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 20:29
            a ja właśnie nie polecę wam pani Łukasik. Byłam jej klientką jeszcze gdy była w
            Venus, potem gdy sie przeniosła do Maddaleny zrobiła się strasznie niedokładna.
            Wiele zabiegów, które mi robiła były jakby niedokończone, zaczęłam mieć problemy
            z cerą, choć nigdy takowych nie miałam. Słyszałam właśnie, że małą uwagę
            przywiązuje do higieny sprzętu i kosmetyków. Teraz bałabym się korzystać z jej
            usług, tym bardziej gdy prowadzi działalność sama. Jakoś się do niej wtedy
            zraziłam i nasza znajomość się zakończyła.
            • Gość: obiektywna Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.gprs.plus.pl 20.12.07, 09:13
              Polecam Asię Łukasik. Robi perfekcyjne makijaże. Jest poprostu dobra
              w tym co robi i zna się na rzeczy. A w opinii o układach, które
              miały się przyczyniać do wygrywania przez Panią Asię konkursów
              wizażu, daje się wyczuć nutę zawiści. Co do niedokładności przy
              zabiegach oczyszczania cery, no cóż .... właściwie tylko raz mi się
              zdarzyło skorzystać z usługi u innej kosmetyczki w Maddalenie -
              niestety właścicielki .... w efekcie miałam poranioną skórę z
              czerwonymi wybroczynami! To był jedyny raz, kiedy skorzystałam z
              usługi innej kosmetyczki. Teraz, jeśli trzeba czekam na Panią Asię.
              Zawsze stosuje nowe sterylne igiełki (jeśli zachodzi potrzeba ich
              zastosowania). Innych narzędzi czy sprzętu w moim przypadku nie
              trzeba było stosować (młotek, dłuto? :)
              • Gość: donia Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: 213.76.179.* 20.12.07, 12:40
                ok, tylko ciekawa jestem co by powiedziała na permanentny ust jaki mi zrobiła
                Joanna... musiałam poprawiać u innej kosmetyczki, bo było nierówno, różne
                odcienie barwnika, no i oczywiście stan zapalny... nie sądzę by te "igiełki były
                WTEDY sterylne"..
                • Gość: iwa Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.050.c68.petrotel.pl 28.12.07, 19:53
                  Agnieszka Tomasik w TRENDY. pmogła mnie i nie tylko. Poza tym ma
                  badzo dobry sprzęt.I w ogóle fajna atmosfera. polecam
      • gosc407 Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? 06.03.15, 19:42
        Uważam, że w Płocku nie ma dobrych kosmetyczek, ani kosmetologów. Mnie polecano Glamour, Maribell, wypróbowałam i nie jestem zadowolona. To moje zdanie.
    • Gość: Ola Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 22:16
      Jeśli już to dobre zabiegi kosmetyczne w przystępnych cenach tylko w Mirage!
      Powtórzę się ale to dlatego, że p. Milenka jest najlepsza!
      • Gość: ali Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.c154.petrotel.pl 19.04.14, 23:41

Ja polecam p. Magde w kleopatrze lub wlascicielke. Jest sterylnie, bez podraznien i maja bardzo dobre kosmetyki. Drozej troche ale uwazam ze warto.
        • Gość: minka@ Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.orlenarena.plock.eu 04.08.14, 12:58
          Polecam gabinet drkacprzak i pania Dominikę, nie jest ona zwykłą kosmetyczką tylko kosmetologiem z duża wiedzą. Jest wyjatkowo miła i kompetentna, w gabinecie panuje wyjatkowa czystośc , widziałam tam urządzenie do sterylizacji.Byłam na zabiegu firmowym i liporadiologii, efekt super.
    • Gość: Ala Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: 178.73.8.* 06.08.14, 20:12
      Szczerze polecam gabinet DRKACPRZAK w ORLEN ARENIE dawno nie miałam tak fachowej obsługi, korzystałam u Pani doktor Anety z zabiegów mezoterapii głowy ze względu na problem z wypadaniem włosów, Polecam super efekty oraz byłam na zabiegu Anty Age u Pani Dominiki Kosmetologa nie kosmetyczki a to różnica przekonałam się na własnej skórze :-) SUPER SPECJALISTKI.
    • Gość: wera Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.opera-mini.net 13.08.14, 23:36
      Polecam gabinet Dr Kacprzak trafiłam tam przez przypadek będąc z dzieckiem na placu zabaw przy Orlen Arenie i muszę powiedzieć że jakość usług , kosmetyków ,czystość, sterylność i wiedza Pani Kosmetolog na 6+
      POLECAM
    • Gość: Ewa Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.play-internet.pl 17.08.14, 16:32
      Przyjechałam na zabiegi do gabinetu dr Kacprzak z polecenia z Warszawy i mogę powiedzieć WARTO BYŁO! Pani Dr Aneta i Pani Kosmetolog to profesjonalistki :D
      • Gość: Justyna Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.centertel.pl 29.11.14, 03:53
        Pani Dominika u drkacprzak faktycznie bardzo dobry specjalista wiedza ogromna a Pani Aneta stomatolog moze niezly ale o kosmetolog przecietny i to bardzo. Z tego co wiem Pani Dominika juz sie pozegnala z zakladem niestety dla zakladu
        • Gość: Dorota Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.centertel.pl 06.12.14, 12:28
          Bylam kilka razy u Drkacprzak i ostatnio zauwazylam ze nie tylko Pani Dominiki nie ma w gabinecie podobno rowniez ta mila Pani z recepcji juz tam nie pracuje szkoda dzieki tym pania naprawde w gabinecie bylo milo a teraz jakos tak dziwnie
          • Gość: ewa Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.032.c93.petrotel.pl 01.02.15, 21:33
            Byłam kilka razy u DrKacprzak między innymi na zabiegu osocza i jestem bardzo zadowolona.Zabieg był bezbolesny a efekty świetne.Pani dr to świetny specjalista.Korzystałam również z zabiegów liporadiologii ,super sprzęt i pani kosmetolog, świetny fachowiec pracuje u DrKacprzak od niedawna.Polecam
          • Gość: beata Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.play-internet.pl 01.02.15, 21:53
            Od jakiegoś czasu korzystam z usług gabinetu drkacprzak, zarówno ze stomatologii jak i zabiegów kosmetycznych. Z leczenia stomatologicznego u Pani doktor jestem bardzo zadowolona natomiast pozwolę sobie nie zgodzić się z opinia Doroty.Byłam na zabiegu liftingu twarzy u Pani Dominiki i niestety nie byłam zadowolona,przez roztrzepanie i zbyt duża pewność siebie , być może nieznajomość urządzenia .Teraz z przyjemnością korzystam z zabiegów tegoż liftingu ponieważ nowy kosmetolog pracujący w gabinecie to fachowiec.Polecam i pozdrawiam zespół gabinetu
            • Gość: Piotr Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.xdsl.centertel.pl 06.03.15, 15:37
              No ja mam mieszane uczucia co do Pani doktor leczyla zeby mi i mojemu dziecku niby wszystko wporzadku ale sama Pani doktor niezbyt mila a wrecz dosyc wyniosla i chyba patrzaca na ludzi lekko z gory.
              • Gość: Justyna Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.15, 13:02
                Potwierdzam opinie Pana Piotra,sam gabinet wporzadku dobry dojazd no i wkoncu jest gdzie zaparkowac natomiast atmosfera w gabinecie juz niedokonca fajna niestety
                • Gość: Jarek Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.15, 08:28
                  Niestety musze zgodzic sie z przedmowca:((
                  • Gość: magda Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.centertel.pl 26.04.15, 07:57
                    Niepolecam . A wogole to jeszcze jest ten gabinet ?
                    • Gość: Kasia Re: Dobra kosmetyczka w Płocku? IP: *.dynamic.chello.pl 18.05.15, 22:32
                      Śledzę od jakiegoś czasu opinie na tym wątku, dotyczące gabinetu Dr Kacprzak i muszę powiedzieć, że jestem zdumiona tym co czytam.
                      Jestem pacjentką pani doktor i klientką pani kosmetolog od około pół roku i w tym czasie korzystałam już z różnych zabiegów.
                      Wiedza, profesjonalizm i wykonanie zabiegów w gabinecie jest na najwyższym poziomie, a komentarze, że atmosfera nie odpowiednia lub przypuszczenia, że gabinetu już nie ma - żenujące.
                      Przykro jest patrzeć, jak w sposób nikczemny, próbuje się zdyskredytować naprawdę wartościowe miejsce i wartościowych ludzi. Zwróćcie uwagę na adresy IP, z których
                      pisane były te bezsensowne i zupełnie nie merytoryczne opinie dwa adresy tylko imiona się zmieniają wszystkie są z centertela i neoplusa - dziwny zbieg okoliczności ? A jeśli ktoś ma wątpliwości, to gabinet ma się świetnie. Polecam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka