Dodaj do ulubionych

n telewizja czy cyfrowy polsat

IP: 195.33.116.* 17.11.07, 13:16
prosze o opinie w sprawie n telewizji i cyfrowago polsatu, co wybrać?
Obserwuj wątek
    • niuta5 Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 18.11.07, 12:03
      Cyfrowego Polsatu nie polecam. Jak się spóźnisz z opłatą 1 dzień To odrazu
      wyłączają ci sygnał, beż żadnego ostrzeżenia. Ja raz w opłacie pomyliłam się o
      10 gr wyłączyli mi sygnał. Potem nie mogłam się do nich dodzwonić żeby zapytać o
      co chodzi. W sumie ze 4 dni nie miała tego sygnału, bo nie spieszyło im się z
      ponownym włączeniem.
    • Gość: Yaro Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: 83.238.173.* 28.01.09, 11:49
      Jako były polsatowiec i obecnie niestety N-kowiec - zdecydowanie Polsat !!!
      Dlaczego ? Jeżeli chcecie stracić kupę czasu , pieniędzy i nerwów na połączenia
      telefoniczne , jeżeli chcecie płacić za rezygnacje z niby promocyjnych usług ,
      jeżeli chcecie być robieni w trąbę przez bandę warszawskich białych kołnierzyków
      to wybierajcie N-kę a się przekonacie.
      • Gość: BRAWO zdecydowanie sie zgadzam, n do dupy i zlodzieje IP: *.133.c94.petrotel.pl 29.01.09, 09:16
        mialam cyfre wczesniej teraz rodzice maja w domu obok POLSAT A MY niestety N:(
        na poczatek obowiazywala nas jakas promocja ze placilismy 30 zl czy jakos tak
        przez iles miesiecy a pozniej mialy rachunki wynosic 50 zl ale mielismy wybrac
        pakiety...

oczywiscie nikt nie poinformowal kiedy trzeba zadzwonic i wybrac te pakiety i
        wogole ze trzeba zadzwonic bo w umowie nic o tym nie bylo tymbardziej ze maz
        podczs podpisywania umowy powiedzial jakie pakiety chce...

wiec po 3 msc zaczely przychodzic rachunki ponad 80 zl (czyli prawie tyle ile
        placilismy o NIEBO LEPSZA C+)maz zadzwonil NA POLACZENIE CZEKAL
        baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarDZO DLUGO, okazalo sie ze zeby zrezygnowac z jednego
        pakietu trzeba zaplacic dodatkowe 25 zl i mozna zrezygnowac tylko z jednego na
        miesiac, ale trzeba wczesniej o tym poinformowac, no to tak dzwonil co miesiac i
        rezygnowal....
        a pozaniej zapomnieli zmniejszyc rachunku i ciagle przychodzilo ponad 80 wiec
        maz znowm musial dzwonic i CZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKAC I PLACIC

bylo jeszcze kilka problemow z ta sreNka a teraz jak konczy sie umowa to dzwonia
        zeby przedluzyc - chyba ich pogielo, z gorszym gownem nie mialam do czynienia
        rezygnuje z tego dziadostwa i biore POLSAT
        WAM TEZ POLECAM

i naprawde nie wiem jak Ktokolwiek moze chwalic ta dziadowska telewizje w ktorej
        nie ma zadnych dobrych filmow (z wyjatkiem PROGRAMOW HBO) ktore tez sa w polsacie

WALIC N

a zapomilam dodac wszytstkie polaczenia i to czekanie ktore moze byc nawet
        dluzsze niz GODZINA do tej gownianej n JEST PLATNE!!!!

wiec jesli chcecie zostac oszukani jak przedmowca polecam n
        • Gość: oszukany Re: zdecydowanie sie zgadzam, n do dupy i zlodzie IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.09, 09:45
          zgadzam się z przedmówcą N to banda zlodzieji i oszustów o niczym nie informują
          a póżniej nakładają ich śmieszne kary po jakiś czasie oczywiście by zyskać parę
          złotych na odsetkach nie polecam tej telewizji jak macie możliwość wyboru to
          bieżcie cokolwiek tylko nie N zresztą sami możecie porównać ceny i tak wychodzą
          najdrożej a rozwiązanie z nimi umowy po okresie jest możliwe dopiero po
          wplaceniu kary tylko kto wie jaką dają u mnie pisało na wypowiedzeniu 0.00 zł co
          po 3 miesiącach okazało się 300 zł a na liscie pisało ostateczne wezwanie do
          zapłaty ciekawe kiedy były wcześniejsze bo ja sobie nie przypominam
    • n-frajer Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 31.01.09, 11:30
      TELEWIZJA NOWEJ GENERACJI – faktycznie takiej jeszcze nie było.
      Jestem abonentem N-oszusta od ponad dwóch lat. Do tej pory nie
      miałem większych problemów z N-oszustwem, no może poza brakiem
      sygnału kilku kanałów. W połowie 2008 roku, skorzystałem z promocji
      wszystkich pakietów za kwotę 38 zł. przez okres 6 m-cy /miałem już
      umowę na czas nieokreślony/. Dołożono mi 3 dodatkowe pakiety za tą
      samą cenę. Pomyślałem, że to właściwa praktyka, podobnie do umów
      telefonii komórkowej. Przed zakończeniem okresu promocji, w
      miesiącu grudniu 2008 r., chciałem zrezygnować z dodatkowych
      pakietów. Jest to jednak możliwe tylko za pośrednictwem
      telefonicznego BOK. Wobec powyższego wielokrotnie podjąłem próbę
      dodzwonienia się do N-złodzieja, lecz od dwóch miesięcy
      bezskutecznie. Korzystałem, ze wszystkich podanych numerów telefonów
      o różnych porach dnia – zawsze komunikat o oczekiwaniu na zgłoszenie
      operatora. Wydałem na te telefony majątek. W konsekwencji nie
      dodzwoniłem się i nie zrezygnowałem ze szczęścia promocji N-
      złodzieja. Od stycznia 2009 r. „N-niespodzianka”: automatycznie
      przełączono mnie na płatne wszystkie pakiety. Teraz płacę 80 zł. za
      beznadziejne programy. Aby zrezygnować z pakietów muszę płacić
      dodatkowo 20 zł. za każdy, i co więcej, mogę zlikwidować tylko jeden
      w miesiącu i znowu za pośrednictwem tylko BOK. Okres wypowiedzenia
      umowy z N-złodziejem– 3 m-ce.
      N-złodziej stosuje jeszcze wiele podobnych usług NOWEJ GENERACJI:
      możliwość aktywowania pakietu ze strony www, a deaktywacja tylko
      przez BOK/niemożliwa/
      w 2008 r. promocja HBO, również do wskazanego okresu. W przypadku
      nie wypowiedzenia w terminie – przymus 3 m-cy płacenia. Ja o
      urodzinach córki pamiętam, o deaktywcji promocji NOWEJ GENERACJI już
      niestety nie
      rezygnacja z promocji tylko przez BOK, kontakt niemożliwy i abonent
      płaci N-złodziejowi kupę kasy za „promocję”
      rezygnacja z umowy – trudniejsza niż rozwód
      Pragnę przestrzec przyszłych N- naciągniętnych.
      Proponuję szeroką kampanię informująca o usługach NOWEJ GENERACJI
      Pozdrawiam. Dwuletni N- frajer.
      • Gość: sahij Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.09, 11:11
        @n-frajer
        przesadzasz z oszustwem. przeczytaj najpierw co podpisujesz.
        potem rob to co podpisales.
        ja tez korzystalem z promocji o ktorej mowiles. tydzien przed koncem
        zadzwonilem, poprosilem o wylaczenie i po problemie. tak z pamieci
        to sredni czas oczekiwania na infolinii wyszedl mi ok. 5 minut.

dla mnie ntv jest ok. po podlaczeniu dekodera do netu mozna kupowac
        filmy vod z dekodera, bez dzwonienia ani logowania sie przez
        internet. nagrywarka fajna sprawa. polecam. a pieniacze nigdy nie
        beda zadowoleni czy to cyfra, polsat czy n.
        • Gość: Kuba Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.aster.pl 18.04.09, 18:24
          > dla mnie ntv jest ok. po podlaczeniu dekodera do netu mozna
          kupowac
          > filmy vod z dekodera, bez dzwonienia ani logowania sie przez
          > internet. nagrywarka fajna sprawa. polecam. a pieniacze nigdy nie
          > beda zadowoleni czy to cyfra, polsat czy n.

Ja mysle o załozeniu N. Napisz mi jak długo po wybraniu filmu z
          kolekcji vod mozna jeszcze potem go ogladac ?
          • Gość: sahij Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.09, 15:19
            w vod masz dwie opcje: kolekcje (filmy sie sciagaja na dekoder i sa
            dostepne do ogladania dowolnie wiele razy przez 2-4 tygodnie) i
            premiery (tam placisz za kazdy film 9-15 PLN i potem mozesz go
            ogladac ile razy chcesz przez 48h).

dla potwierdzenia moich poprzednich slow, przedwczoraj kolejny
            dzwonilem na infolinie (czekalem 10 min na polaczenie) i
            bezproblemowo zmienilem aktywne pakiety i kolekcje vod.
            wiec po prostu nie wierze, ze ktos w miare ogarniety ma z tym
            problem.
              • Gość: hehu Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.10, 12:59
                Wszędzie lecą powtorki,tylko o roznych porach,wiec na co mi te HBO i
                AXN i teog typu programy? Poza tym i tak nie obejrzę wszystkiego na
                raz.Doszedlem do takiego wniosku i zwyczajnie na swiecie kupilem
                sobie za 199 złotych dekoder TELEWIZJA NA KARTĘ ze starterem.
                Wprawdzie programow nie ma tam nie wiadomo ile,i brak tych HBO,i
                Polsatu ale poza tym są wszystkie najwazniejsze programy,i to w
                jakosci cyfrowej.A Telewizja NA KARTĘ to taki "N" pakiet podstawowy..
                Po aktywacji karty nie płacę przez 3 miesiące za ogladanie pelnej
                ich oferty,a po 3 miesiacach doladowuję jak kartę w telefonie pre-
                paid np za 120 zł na rok co wychodzi po 10 (!) złotych na miesiać i
                mam spokoj ,a przede wszystkim dostep do programow tv w cyfrowej
                jakosci i nie przeplacam,a jak napisalem i tak wszystkiego w tv na
                raz nie zobaczę,a to co trzeba i tak mam.I ile kasy w kieszeni..Non
                stop przed telewizorem przeciez nie siedzę.
                Polecam,bo sam od 4 miesiecy korzystam,a wczesniej mialem tv cyfrowa
                na abonament i co miesiac buliłem kase a i tka wszystkiego nie
                ogladalem.
                www.telewizjanakarte.pl
        • Gość: lol Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.049.c89.petrotel.pl 18.04.09, 21:41
          mialem cyfre, mam polsat i mam n

w n jest tylko oszustwo i nic ciekawego
          z cyfry bylam zadowlolona ale bylo drogo
          z polsatu jestem zadowlona
          z n- beznadzieja
          wiec nie oceniaj wszytskim wzgledem siebie cale zycie miales 3 programy teraz
          masz 50 i dla ciebie nawet n jest rewelacja- nie dziwne
          ludziom ktorzy oczekuja czegos wiecej niz oszukiwania i beznadziejnych
          programow, n nie wystarczy!!!
    • Gość: ania Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.centertel.pl 09.02.10, 11:38
      Zanim podpiszesz umowe z "N" dobrze się zastanów, a jesli już to
      zrobiłeś pilot odstaw na półkę lub załóż szczelne etui, najmniejsza
      ryska i juz ci nie przyjmą przy oddawaniu sprzętu, Ty też masz używany,
      nie łudź się, że nowy, lepiej nie zarysuj dekoderu, zapłacisz 500 zł
      kary, nie bierz żadnych promocji w trakcie umowy, nie wyzwolisz sie z
      nich bez kosztów, pilnuj terminów-wszystko kosztuje, nie wiem jak
      polsat ale "n" porazka, nie ma co oglądać, skończysz oglądajac tvn itd,
      jedyny plus jakośc obrazu.
      • Gość: margaret Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: 81.210.21.* 25.02.10, 00:33
        zgadzam sie z ania - NIE BIERZ enki bo to oszusci!!!!!!!!! ja w umowie mialam ze moge wybrac programy "ktos/cos(???)" je wybral za mnie i musialam za nie zaplacic kilkaset zlotych, do tego nawet ich nie mialam zglaszalam to na infolinii ale nikt nic z tym nie zrobil od pol roku!! do tego konsultanci sa chamscy i nie wyprowadza cie z bledu - beda ci wmawiac ze tak ze promocja i ze tanio a jak zobaczysz fakture to oczy ci wyjda - poczytaj opinie w necie mnostwo ludzi zostalo tak oszukanych!!!!! MASAKRA JA KONCZE Z TYMI ZLODZIEJAMI UMOWE JAK NAJSZYBCIEJ SIE DA juz stracilam wiare ze odzyskam pieniadze nieslusznie naliczone za te kanaly bo pisze dzwonie i nikt na to uwagi nie zwraca - naliczyc umieja i sciagnac kase nie licza sie wogole z klientem dla nich nie wazne ze nie masz tego za co placisz!!!!!!!!!!!!!
        do tego do domu bedzie ci przychodzil taki pusty druk zebys na poczatku sie nie zorientowal ze cie oszukuja i placil tyle ile ci sie wydaje ze wynika z umowy - a tu niespodzianka;/ jestes do tylu mnostwo kasy - to tez sprawdzaj
        i jeszcze jedno dziesiec razy analizuj warunki kazdej promocji z jaka dzwonia a najlepiej nie bierz nic bo bedzie cie to kosztowalo duuuuuzo pieniedzy np teraz wlacza ci niby 2 programy za ok 10zl ale co sie okazuje wylaczyc to mozesz nie tak jak inne rzeczy pod koniec miesiaca jak ci sie nie podoba a dopiero za pol roku!!!!!!!!
    • Gość: laaant Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.rybnik.vectranet.pl 22.03.10, 20:41
      nie czytalem żadnej z wypowiedzi.ale chcę poruszyc jeden temat.
      czy nie wydaje sie WAM że obie te prywatne telewizje , razem z niby
      publiczną robią nas w bambuko do kwadratu?zrobili sobie z naszych
      telewizorow słup ogloszeniowy.w dodatku badania naukowe udowadniają
      że z powodu wzmocnienia amplitudy glosu 80 procent abonentow ma
      chorobowy stan pobudzenia nerwowego.zastanawia mnie co by bylo gdyby
      dostali ultimatum od abonentow kablowek.jest ich sporo.to armia
      ludzi.
      jeżeli jesteś podobnego zdania to przeslij to przyjaciolom a
      zobaczysz jak wielką macie siłę.
    • Gość: Robski Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: 92.28.192.* 20.01.11, 22:44
      Oto przygód kilka Wróbla Ćwirka z Telewizją N

11-01-2011
      Miła Pani z BOK informuje mnie iż aktywacja odbędzie się automatycznie po podłączeniu dekodera.
      12-01-2011
      "Miły" Pan informuje mnie iż sygnał aktywacyjny jest "stary" i muszę czekać na kolejny.
      13-01-2011
      "SUPER PROFESJONALISTA" z BOK wraz ze mną odkrywa że Telewizja N dała ciała i wprowadziła zły numer karty do systemu.
      14-01-2011
      Następny "SUPER PROFESJONALISTA" z BOK odkrywa iż "SUPER PROFESJONALISTA" z dnia poprzedniego NIE ZROBIŁ ZGŁOSZENIA DO DZIAŁU TECHNICZNEGO !!!!!!!!
      17-01-2011
      Czekam cierpliwie
      18-01-2011 g 11.00
      I znów "SUPER PROFESJONALISTA" z BOK z BOK informuje mnie iż nie wie dlaczego dział techniczny nie dokonał zmiany i aktywacji dekodera.( ma na to 48 godz.)
      18-01-2011 g. 12.00
      "SUPER PROFESJONALISTA" p. Tomasz Sodo z BOK informuje mnie iż nie ma możliwości odesłania dekodera i rozwiązania umowy.
      18-01-2011 g.14. 00
      Rozmowa z prawnikiem mojej firmy.
      19-01-2011
      Dział techniczny nadal nie rozwiazał problemu( ma na to 48 godz.)
      20-01-2011
      Dział techniczny nadal nie rozwiazał problemu( ma na to 48 godz.)
      Cdn........... zapewne w sądzie :*
    • Gość: zależy co lubisz Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.11, 00:43
      nie znam n telewizji
      jak dla mnie w polsacie za duzo tego polsatowego gówna dla debili pt posat x,y,z,w,v, ......i do tego obsługa tych pilotów wyjatkow nieintucyjna zaprogramowanych w porownaiu np z cyfrą+
      ja np wcale nie mam polsatu i absolutnie mi tego nie brakuje
      Polsat cyfrowy ma za to jedną zaletę: na jeden abonament można mieć dwa dekodery i niezależnie odbierac rózne programy na dwóch odbiornikach - trzeba tylko miec doprowadzony kabel antenowy
    • Gość: Norbi Telewizja N to złodzieje nie polecam !!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.01.12, 22:05
      Nie polecam najgorszemu wrogowi nie wiem za co place tyle co miesiąc skoro co chwile wyłączają mi telewizje na 2 dni a wszystkie rachunki płace przed czasem. Nawet nie raczą pieniędzy oddać za ten czas kiedy nie mogłem korzystać z telewizji. NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE !!! A jesli chodzi o infolinie to rownie dobrze mozna dzwonic jajami na kanapie bo zadzwonienie na infolinie nie przynosi ŻADNYCH ALE TO ŻADNYCH EFEKTÓW po zadzwonieniu trzeci raz w ciagu 6 godzin za każdym razem usłyszałem, że usterka nie była jeszcze zgłaszana !!! ŻENADA !!! W skali 1-10 oceniam ich na 0 !!! Totalne dno !!! Mam nadzieje ze padną i to jak najszybciej !!!
    • Gość: JanuszS Tv n i jej bezcz. praktyki IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.06.12, 19:28

Jestem klientem tv „n” od kilku lat. Nie wiem jak to jednoznacznie określić ale chyba najtrafniejszym będzie niezwykle perfidne potraktowanie Klienta podsuwając mu swoje „promocyjne” warunki na kolejny okres Umowy.

Do lipca 2012 r. posiadałem umowę z platformą n na usługi „Hollywood dla Abonentów” zawierający większość pakietów tematycznych, pakiet usług nFilmHD + HBO

W marcu 2012 r. zadzwoniła do mnie Konsultantka ze świetną ofertą. Za jedyne 1 zł więcej będę korzystał z przedłużenia Umowy Promocyjnej na okres kolejnych 18 –tu miesięcy a ponadto otrzymam dwa dodatkowe programy z pakietu nFilmHD

Odpowiedziałem, że jeżeli mam mieć pakiety , które już posiadam a dodatkowo jeszcze dwa programy i będzie to drożej o 1 zł od dotychczasowego abonamentu, to tak – wyrażam zgodę.

W dalszej kolejności nastąpił szereg formułek wyrecytowanych przez Konsultanta i moje potwierdzenie.

Moje zadowolenie nie trwało zbyt długo. Po aktywowaniu „nowego” pakietu usług z niedowierzaniem stwierdziłem, że brakuje w nim pakietu HBO

Po mojej interwencji w Centrum Abonenta dowiedziałem się, że pakiet HBO mnie nie obejmuję a informacja, że tak właśnie będzie nie została mi dopowiedziana przez Konsultanta gdyż Konsultant po prostu nie wiedział, że w mojej Umowie posiadam taki pakiet.

No cóż, co najmniej dziwne tłumaczenie. Złożyłem reklamację a później odwołanie od decyzji reklamacyjnej gdzie w obu przypadkach nie uwzględniono moich roszczeń o przywrócenie pakietu HBO lub zastosowanie poprzednio obowiązującej Umowy.

Uzasadnienie Specjalistów ds. reklamacji nie jest zbyt wyszukane. Zwyczajnie. Konsultant jest OK a Klient Be. Wprawdzie Konsultant nie przekazał mi informacji, że nie będę miał opcji HBO bo nie i już ale dla platformy nie ma to żadnego znaczenia i wynika z tego, że to mój problem.

Jednocześnie zostałem poinformowany, że gdybym czasem chciał w związku z tym rozwiązać Umowę z platformą n to mam się liczyć ze wszelkimi możliwymi konsekwencjami i roszczeniami finansowymi wobec mnie przez ITI Neovision. Tutaj powoływane są punkty i paragrafy z cennika i regulaminu poprzednio obowiązującej Umowy, gdyż do nowej Umowy „Promocyjnej” oczywiście żadnych warunków nie otrzymałem. Pozostaje w związku z tym pytanie, która Umowa i jej warunki i pakiety mnie obowiązują.
      Najwidoczniej Centrum abonenta i dział reklamacji platformy n też to zbytnio nie interesuje, gdyż i tak Klienta ma tu w głębokim „poważaniu”.

Tak to mniej więcej wygląda nowa polityka platformy n wobec Klienta i wpuszczanie go pod przykrywką świetnej Promocji w zwykły kanał.
      Z mojej strony nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się tą informację w jak najszerszym kręgu i umieścić ją na wszystkim możliwych portalach społecznościowych.
      W dalszej kolejności ewentualne skierowanie sprawy do któregoś z Sądów Konsumenckich.
      Zapewne platforma i tak ma to gdzieś bo przecież jest „wielka” a o jej nowej twarzy najlepiej świadczy podejście Centrum Abonenta i Dział Reklamacji w powyższej sprawie.

Z poważaniem JanuszS
    • czarownicamona Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 27.09.12, 17:41
      Ja w poniedziałek podpisuję umowę z Polsatem. Żałuję, że z niego zrezygnowałam i wzięłam Cyfrę+... Co prawda w Polsacie jest minus taki, że przekroczysz spłatę o dzień i od razu wyłączają, ale i tak mają lepiej zorientowaną obsługę i lepszy sygnał (wystarczy silniejszy wiatr i odbioru nie ma w Cyfrze). W dodatku (co dla mnie chyba najważniejsze) mają dużo taniej. Teraz podstawowy (familijny) pakiet HD w Polsacie kosztuje 39,90 zł, a w Cyfrze+ za prawie takie same kanały (ilość identyczna) płacę 65 zł. Jest różnica prawda? W dodatku dostanę 6 miesięcy za darmo przy umowie na 29 miesięcy (3 mies. przy umowie 15 mies.).
      Na temat N się nie wypowiadam, bo nikt z mojego otoczenia ani ja sama nigdy nie miałam.
      • Gość: annnna Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.11.12, 22:25
        Generalnie nie polecam cyfrowego Polsatu!
        Mają bałagan w papierach, olewacki stosunek do Klienta. Niestety konsekwencje tego ponosi Klient, który podpisuje umowę, a później okazuje się, że ma jakieś niezapłacone należności. Wysyłają smsy z wezwaniem do zapłaty, dzwonisz do nich, okazuje się zupełnie co innego. Zapewniają Cię, że już wszystko jest ok, a po miesiącu sytuacja się powtarza.
            • biedronka2only Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 19.12.12, 00:44
              Mam Nkę już jakiś czas i jestem ogólnie zadowolona. cCzsem jest problem z dodzwonieniem się na infolinię, ale jeśli chodzi o konkurencyjność oferty to jest ona na najwyższym poziome.. Teraz czeka fuzja z Cyfrą. Ciekawe co z tego będzie. :) Czasami można trafić w Nce darmowe pakiety jak darmowe filmy dla dorosłych czy jakieś bonusowe testowanie usług.
              • marc_polo Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 21.12.12, 10:34
                biedronka2only napisał:

> Mam Nkę już jakiś czas i jestem ogólnie zadowolona. cCzsem jest problem z dodzw
                > onieniem się na infolinię, ale jeśli chodzi o konkurencyjność oferty to jest on
                > a na najwyższym poziome.. Teraz czeka fuzja z Cyfrą. Ciekawe co z tego będzie.
                > :) Czasami można trafić w Nce darmowe pakiety jak darmowe filmy dla dorosłych c
                > zy jakieś bonusowe testowanie usług.

Fuzja nie powinna wiele zmienić. Nowa oferta dopiero wiosną. A enka faktycznie kusi różnymi pakietami.
            • Gość: PreczzN Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.12, 00:42
              Mam "n" od 4 lat w 2011 przedłużyłem umowę z nimi i miałem obiecane ,że jako dla stałego klienta miałem dostać 10 zł msc taniej i musiałem zmienić dekodery-na nowsze.Więc zdecydowałem się że przedłużę- i tu klapa.Dekoder do multiroom przysłali po 4 msc nerwów i wydzwaniania i oczywiście umowa liczy się od dnia przysłania tego dekoderu.Abonament płaciłem zgodnie z cennikiem a nie jak miałem obiecane.Prosiłem,żeby przesłano mi rozmowę z konsultantem który obiecywał mi to - bezskutecznie.Reklamacja-nieuznana.Do tego uwaga na ukryte koszty- koszt dekodera do współpracy z multiroom - 199 zł dodatkowy dekoder który musiałem wymienić na TAKI SAM - 99 zł do tego dochodzą koszty typu kabel LAN do połączenia obu dekoderów i "ruter" do tego kucie i chowanie w ścianie 20 m kabla LAN-chyba,ze kabel ma upiększać mieszkanie wisząc na ścianie lub walając się na ziemi.O tym nie powiedzą słodko pierdząc w słuchawkę i obiecując złote góry.A tu Lipa.Tak się składa,że miałem poprzednio POLSAT i fakt..masz tydzień na zapłacenie rachunku albo klapa.Więc obaj są beznadziejni ale wracam do polsatu-bo tańszy.I nie ma się co grzać na HD bo jest parę programów nadawanych w 1280x720 i powtarzanych w kółko przez całe 4 lata jak mam cudowną tv "N".Jak to zazwyczaj bywa z umowami w polsce-podpisz i pocałuj nas w d..pe.
          • l0308 Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 19.02.13, 12:01
            To samo mo0gę powiedzieć o Cyfrze. W trakcie trwania umowy podwyższają opłatę za sam multiroom. Możesz zrezygnować z multiroomu - taką odpowiedź otrzymałem. Wprowadzając nowe programy do pakietu, tobie już nie wprowadzą. Jak złapią na haczyk jelenia to nie popuszczą. Po czterech latach mam ich serdecznie dosyć, przechodzę do Polsatu tam i więcej i o wiele taniej.
            • Gość: gość portalu Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 18.03.13, 16:24
              Radziłbym przede wszystkim zachować spokój.
              Jak może pan/i wie, teraz telewizja "n" oraz "Cyfra+" ,łączą się w "nc+".
              Możliwe jest więc, że w takiej sytuacji Cyfrowy Polsat ( wg mnie lepszy niż "n" i "C+") nie podoła temu, aby mierzyć się z "nc+". Ale jeżeli chodzi o wybór lepszej telewizji, proponowałbym jednak Cyfrowy Polsat. Słyszałem o spekulacjach w internecie na temat nowych kanałów hd( w tym momencie jest ich już 35 ( w tym erotyka,film,nauka,sport,dzieci itp.) ,a miały by się znaleźć jeszcze ESPN America HD , MGM HD , Wojna i Pokój HD. Ale są to spekulacje. Wszystko jest możliwe. Na koniec chciałbym dodać ,że ceny w Cyfrowym Polsacie ,a "n" czy też "C+" są zupełnie innego formatu.
              Cyfrowy Polsat ma ceny telewizji już od 14,90 zł , za miesiąc. Najwyższa cena (ze wszystkimi pakietami tematycznymi) to bodajże 129,99 zł. Najpopularniejszą ceną jest 59,90 zł (z jednym pakietem dodatkowym). Radzę ze szczerego serca Cyfrowy Polsat. Pozdrawiam, życzę dobrego wyboru, i miłego odbioru :)
    • Gość: kiki Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.13, 23:33
      niczego weź bezpłatna telewizje i olej cyfrówki
      ja czekam aby zakonczyc wspólprace z cyfrowym polsatem żenada to co sie dzieje ostatnio spamowanie ekranu reklamami teksotowymi monitami przed płatnoscia po płatnosci itd..

do teog non stop te same filmy powtróki masz 100 kanałów i sam szajs do ogladania.

w intenrecie na 2 klikneicia masz kazdy film program za free szkoda kasy lepiej ogladac za darmo bezpłatna telewizje abonamentu płacic nie musisz nikt go nie sciagnie nie rejestrujesz i tak telewizora i wszystkei podsatwowe kanały sa dostpene pzdr
      • Gość: Kaz Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.net.stream.pl 10.06.13, 23:10
        cyfrowy polsat to syf, wykupiłem pakiet tego badziewia pół roku temu i po tygodniu zacząłm się zastanawiać jak się z tego badziewia wyplątać, dekoder dodatkowy muszę odblokowywać dwa razy w tygodniu, a te ku... z obsługi technicznej do których nie można się dodzwonić pie..., że te dkeodery tak mają, a bywa że się zawiesza i nie pomaga karta z głównego dekodera, komunikacik informuje mnie, że tego kanału nie ma w moim abonamencie, to znaczy, że ani jednego kanału nie mam w abonamencie, oferta programowa to totalny kibel, serdecznie odradzam i dodam Solorz złodzieju przestań naciągać nieświadomych naiwnych abonentów, najkrótsza umowa 29 m-cy, tylko podpisz a później mają Cię d..., zalecam bojkot tego gó......
    • Gość: Gość Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.13, 15:36
      Ten Cyfrowy Polsat to jest tragiczna pomyłka!!! Zamówiłam kurierem dekoder do odbioru telewizji , gdyż mam jeden taki telewizor jeszcze nie z tej epoki. Okazało się, że obraz się zacina, nie można zrobić głośniej bo też się zacina!!! Nie minął m-c jak odesłałam im to g... a tu dzwoni pan stamtąd- nawet miły i uprzejmy- i oznajmia, że na dekodery takie zamówione telefonicznie jest 10 dni na odesłanie a nie 30, bo tylko taka informacja była w tych papierach podana!!! I zapytał czy na mój koszt mają mi odesłać czy zutylizować. Wściekła już niezbyt uprzejmie powiedziałam, że nie chcę takiego syfu już widzieć na oczy, bo i tak za chwilę wyrzucę go przez okno. I tym sposobem nie mam ani dekodera ani pieniędzy- 99 zł. Niczego tam nie zamawiać, bo tylko patrzą jak tu człowieka oszukać, okraść, wykiwać. Brzydzę się już tym polsatem całym i tyle!!!
        • zuczek-samouczek Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 19.07.13, 21:32
          Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad wyborem telewizji cyfrowej odradzam stanowczo Polsat -dno programowe , obsługa potem Was wyrolują na następną umowę i uwaga cyrk: Umowe wypowiedzcie 3-y miesiące a najlepiej jeszcze wcześniej ! Multimedia też nic ciekawego przerabiałem ten temat .Jak chcecie płacić za bezsensowe kanały i ich ilość a nie jakość najlepiej po odejściu Cyfry + wstrzymajcie się i obierajcie Cyfrowy Sygnał Naziemny - Bezpłatny !!! Jakieś 20 kanałów . NC+ też na chwile obecną odradzam ....
          • zibi-kos Re: n telewizja czy cyfrowy polsat 09.08.13, 09:12
            Nigdy wiecej polsatu !!!Srednio raz na tydzien wylaczaja mi sygnal bo ich zdaniem nie zaplacilem .Wysylaja pisma od windykacji .Czuje sie ponizony i nic z tym nie moge zrobic od 6 msc!!!Mam wszystko poplacone zgodnie z umowa .Jak w koncu sie dodzwonie i wyjasnie to mi wlaczaja i tak co tydzien ..!!masakra NIGDY WIECEJ POLSATU ITAK SIE KONCZY CHEC WSPIERANIA RODZIMYCH FIRM ....
          • Gość: antoni Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.leon.com.pl 14.10.14, 19:05
            Całe szczęście że przeczytałem opinie o polsat w internecie.Miałem juz jutro podpisać umowę.
            Wynika z tego że to taka sama firma jak orange,czy m bank.Ich główną ambicją to jak naciągnąć i wykiwać klijenta.Jeden z Was pisze o dnie programowym.I tu mi się przypomniał ten ich serial skomponowany dla debili z kiepskim w roli głównej.
            • Gość: gość Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.in.net.pl 09.12.14, 17:54
              Cyfrowy Posat - NIGDY WIECEJ !!! najbardziej zakłamana telewizja , BOK przelancza rozmowy w nieskończoność, kanały z abonamentyu nie odbieraja , płatności z góry i cały czas strasza windykacja , non stop przypomnienie o płatności nawet jak sie wczesniej zapłaci , podobno generuje komputer, w BOK mowią sprawa załatwiona po czym na ekranie znów komunikat , naciągacze i oszuści byle wyrwać kase a umowy sporządzone jak e lichwiarskim parabanku , na szczesnie jeszcze dwa miesiace i moge roziwazac z nimi umowe i nigdy wiecej przygody z tymi naciągaczami.
                • majka_m POLSAT -przestrzegam!!!!! czytajcie umowy 04.02.15, 12:13
                  Przestrzegam wszystkich przed podpisanem umowy z cyfrowym Polsatem !!!!.
                  Wszystko jest pięknie w momencie podpisywania umowy . A potem to już cytuję infolinie " nic nie musza bo wszystko jest w regulaminie " A teraz mój przykład
                  Z uwagi na przeprowadzkę wypowiedziałam oczywiście droga listowną umowę telewizji Cyfrowy Polsat 8 sierpnia 2014 roku . no i się zaczęły okazyjne i jedyne w swoim rodzaju oferty "specjalnie dla mnie " . Nawet jednego telefonu lub informacji dotyczącej wysłanego wypowiedzenia . Sama zadzownilam na infolinie , pytając do kiedy mam opłacać abonament . Nie wiem na jakiej podstawie ale otrzymałam informację ze umowa rozwiaze się z dniem 24 XII i do tego okresu musże płacić abonament . Wszystko zapłaciłam i jakież moje ździwienie kedy dziś otrzymuje informację że mam zapłacić karę 540 zł za brak zwrotu dekodera w kwocie 540 zł !!!!!!!!!!!! Znów telefon na infolinię i tam tym razem już wiedzą :) " Zgodnie z podpisanym regulaminem ma Pani 30 dni od końca umowy na oddanie dekodera .... Kajam się że nie wiedziałm , że karnie zapłaciłam 4 abonamenty na okresie wypowiedzenia nie korzystając etc . Proponuję Jeśli musze ponieść karę to proporcjonalnie . 24 I minął temin oddania tak wiec na dzień dzisiejszy 14 dni opóźnienia . A Pani na to teraz już doskonale zorientowana " Proszę Pani tak kara 540 zł to za nie oddanie w terminie . Dekoder prosże i tak zwrócić bo będą naliczane dalsze kary " Wymiekłam... REASUMUJĄC . UMOWE JAKA PODPISALIŚCIE Z POLSAT OPRAWCIE W RAMKI I SPAWDZAJECIE KAŻDE ZDANIE BO MOŻE WAS TO TAK JAK MNIE DROGO KOSZTOWAĆ TAK JAK MNIE ( 4 MIESIACE ABONAMENTU +
                  540 ZL KARY ZA 14 DNI SPÓŹNIENIA W ODDANIU DEKODERA !!!!!! A co z drugiej strony ???kompetna cisza dotycząca wypowiedzenia nic od 8 sierpnia kiedy to wysłałam pismo z wypowiedzeniem . Uaktywniają się dokaldnie pierwszego dnia po upłynięciu okresu oddania dekodera . Wtedy nawet pismo potrafią wysłać !!!!!!!!!!!!!
                  - Gratuluję podejścia Fair - play
                  Potraktowanych podobnie , poproszę o maile na priv majka_m@gazeta. Powstanie z tego fajny artykuł :)
      • Gość: Mon Re: n telewizja czy cyfrowy polsat IP: *.promax.media.pl 11.06.13, 15:32
        Ja również zostałam oszukana przez Cyfrowy Polsat! Rzeczywiście nie dajcie się nabrać na tanie chwyty. Dają ci telefon w kartę do telefonu z darmowym pakietem za darmo do dekodera, a później okazuje się że z tej "darmowej" usługi płacisz 30zł ! Po zakończeniu umowy pamiętajcie odesłać DEKODER, kartę i złóżcie WYPOWIEDZENIE PONAD 3 miesiące przed końcem umowy! Oni o tym nie informują i tak zarabiają 3 RAZY TYLE na naszej niewiedzy :( NAJGORSZA OFERTA JAKĄ W ŻYCIU WZIĘŁAM.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka