Dodaj do ulubionych

Bezprzewodowa mysz do gier MMO

05.08.10, 21:59
Gdyby te mysz była przewodowa mogłaby być całkiem niezła. Zupełnie nie wiedzę sensu przepłacania za technologie bezprzewodowa która bardziej przeszkadza niż pomaga przy graniu.
Obserwuj wątek
    • marek2704 Re: Bezprzewodowa mysz do gier MMO 06.08.10, 22:32
      Logitech ostatnio szaleje z cenami serii G. Klawiatura G19 2x droższa od swojej poprzedniczki G15 (w zamian za kolorowe, a nie monochromatyczne ekran i podświetlenie klawiszy), zestaw lotniczy G940 za, nomen omen, niebotyczne pieniądze a teraz nowa myszka.
      Czy ta firma czasem nie przecenia pojemności portfeli graczy, do których skierowane są G-produkty? Wiem, że są one trwałe i rzeczywiście świetnie wykonane. Sam niektórych używam. Wkrótce jednak chcąc kupić najnowsze produkty Logitecha dla graczy będę musiał wydać więcej, niż na "wypasiony" komputer... :/
    • miramar111 Re: Bezprzewodowa mysz do gier MMO 08.08.10, 12:21
      DO S.C Producent zapewnia, że bezprzewodowa łączność z przesyłaniem tysiąca sygnałów na sekundę eliminuje opóźnienia, ale na wszelki wypadek mysz posiada gniazdo do podłączenia kabla, jeśli nieufnie traktujecie takie deklaracje
      • user0001 Re: Bezprzewodowa mysz do gier MMO 09.08.10, 00:25
        Sens myszy bezprzewodowej zobaczyłem u kolegi.

Gdy oglądamy filmy mysz pełni rolę pilota. W jego mieszkaniu oświetlenie pokoju
        multimedialnego jest sterowane z komputera (dość ciekawy układ pozwalający na
        płynne włączanie i wygaszanie światła). Skrypt uruchamiający odtwarzanie filmu,
        włącza sterowanie oświetleniem z użyciem myszy, a sterowanie odtwarzaniem filmu
        odbywa się również z użyciem myszy. Wieloprzyciskowa mysz z dwoma rolkami
        pozwala na przewijanie filmu, regulację głośności, zatrzymywanie odtwarzania czy
        wyciszanie dźwięku bez konieczności precyzyjnego klikania.

Jeśli ktoś lubi też grać to czemu ma używać dwóch myszek, jednej do grania
        drugiej do rozrywki, jeśli może mieć jedną uniwersalną?
    • s.c Re: Bezprzewodowa mysz do gier MMO 09.08.10, 09:40
      Jeżeli chodzi o granie to niestety bezprzewodowość wiąże się z dużym ciężarem a to jest wada niestety. Jeżeli ktoś gra hardkorowo, , często ponad 8h dziennie od wielu lat to taka ciężka mysz może być czymś co powoduje tzw zespół cieśni nadgarstka ( RSI ). Ja sam niestety to już mam i w swojej przewodowej myszy do grania usuwam wszystkie obciążniki gdyż granie lekką myszą powoduje mniej bólu. Zrobiłem nawet sobie rękawiczkę z teflonowym ślizgiem, by tylko cały układ dłoń-mysz przesuwał się lżej.
    • william_dr Re: Bezprzewodowa mysz do gier MMO 09.08.10, 12:49
      Ciężka mysz jest idealna do shoterów, tam non stop się nie pracuje, ale wykłada się na RTSach i innych grach, ja mam G5 z wyjmowanymi obciążnikami i jestem zadowolony jak kij bo dużo na niej pracuje, więc jest mi lekka potrzebna, fakt w grach brakuje mi przycisków, także po prostu kiedyś sobie kupie drugą do gier, najwygodniej będzie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka