Dodaj do ulubionych

W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet?

27.02.20, 10:55
Portale aukcyjne - całkiem dobra, ale mają wysoką prowizję.
Portale ogłoszeniowe - ok, ale wiele osób się zraziło, bo dochodzi tam do wielu przekrętów.
Facebook - na dużą skalę raczej odpada.
No właśnie, w jaki sposób efektywnie sprzedawać przez internet?
Obserwuj wątek
  • luzjan Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 27.03.20, 13:44
   Odgrzewam, to też szukam jakiegoś sprawdzonego sposobu na handel przez internet.
   • ernestb Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 10.04.20, 12:15
    Znalazłeś? Bo jeżeli portale aukcyjne odpadają, bo nie każdemu podobają się marże tam panujące, to może rozwiązania typu Shoper?
    • luzjan Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 10.04.20, 14:19
     Jak sprawdza się w praktyce? Mam tutaj na myśli opcję szybkich płatności, możliwość integracji z oprogramowaniem fakturowym, CRM, kurierami czy stanami magazynowymi?
     • ernestb Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 14.04.20, 10:21
      Moim zdaniem bardzo dobrze. Jest to skrypt przy pomocy którego szybko i sprawnie postawisz sklep. Nie musisz się przy tym za bardzo martwić o hosting czy wsparcie techniczne np gdy coś by nie działało, nie było jasne lub jeżeli trzeba by było rozszerzyć daną funkcjonalność. Fajnie rozwiazana jest też kwestia szybkich płatności czy możliwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem handlowo-magazynowym np Subiekt GT.
      • luzjan Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 29.04.20, 12:33
       Który pakiet z www.shoper.pl/cennik-sklepu-shoper/ będzie dobry na start? Chodzi o to, aby nie przepłacać, ale nie wybrać zbyt ubogiego w funkcjonalności.
       • ernestb Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 30.04.20, 14:58
        Jest to indywidualna kwestia, ale na start spokojnie platynowy można zakupić. Zawsze w przyszłości można zwiększyć lub zmniejszyć.
     • sieciakk Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 02.04.21, 12:50
      Jeśli chodzi o system CRM mogę polecić Ci Firmao. Dzięki niemu udało się znacznie usprawnić funkcjonowanie firmy. Serdecznie polecam firmao.pl/ds
  • kasia88-kot Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 16.06.21, 12:34
   Zależy co chcesz sprzedawać, ile masz produktów i jaka jest Twoja grupa docelowa. We wszystkim jest najważniejszy i tak marketing. Bez tego trudno się przebić.
   Wbrew pozorom FB na duża skalę jest bardzo dobry. Zauważ, że nawet największe firmy np. jak Zalando korzystają z FB. Jeśli planujesz długofalową sprzedaż w Internecie (a nie pojedyncze produkty w ramach sprzątania szafy) to polecałabym własny sklep internetowy w modelu saas (np. na selesto.pl > ja współpracuję przy lamarstore.pl/) + marketing na FB. I zadbać o kreowanie swojej marki. :)
  • m.mazurek57 Re: W jaki sposób tanio sprzedawać przez internet 25.03.22, 14:07
   Zawsze możesz się zgłosić do firmy, która jest nastawiona na tworzenie aplikacji mobilnych dla biznesu. Jeśli Twoja grupa docelowa to stali użytkownicy internetu to firma nie tylko stworzy Ci aplikację do zarabiania, ale jeszcze ją wypromuje jak np. software house bshub.pl/ Nie musisz korzystać, ale warto rozeznać się w cenach i zakresie usług

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka