Dodaj do ulubionych

Udostepnianie polaczenia internetowego

29.11.04, 00:08
Jestem podłaczony do Internetu przez siec lokalna przez karte sieciowa. Mam w
komputerze jeszcze zainstalowany faxmodem. Czy mozna udostepnic moje
polaczenie internetowe na inny komputer, ktory ma tylko modem? Tak, aby
Internet chodzil na 2!
Jesli mozna, to jak, lub gdzie mozna znalezc informacjie na ten temat!
Obserwuj wątek
        • kell99 Re: Udostepnianie polaczenia internetowego 04.12.04, 07:57
          Pewnie, mozesz udostepnic taka usluge na swojej maszynie. Osoba moze "wdzwaniac
          sie" do twojego komputera przez modem, a ty udostepnisz net. Oczywiscie bedzie
          to kosztowac iles tam groszy/2.xx minut do kieszeni tpsa, czy czego tam ta osoba
          uzywa.
            • kell99 Re: Udostepnianie polaczenia internetowego 04.12.04, 13:39
              Uhm! Ale maksymalnie komplikujesz zycie, kup sobie od biedy kabel usb i juz masz
              polaczenie 2ch komputerow. Analogowy model jest przystosowany by zamieniac
              sygnal cyfrowy na analogowy i odwrotnie, powoduje to koszmarnie powolna jak na
              dzisiejsze czasy predkosc.. Takie modemy to byl krzyk mody w 96 a nie pod koniec
              2004;)
              • Gość: Waldek Re: Udostepnianie polaczenia internetowego IP: 213.241.38.* 04.12.04, 16:32
                Nie chodzi o komplikowanie zycia tylko o podlaczenie drugiego komputera do
                Internetu za pomoca pierwszego. :o)

Wiec mowisz, zebym z faxmodemem dal sobie spokoj, bo to i tak nie wyjdzie?

Przez kabel USB nie przyszlo mi do glowy. Mam taki kabel, ale zupelnie nie wiem
                jak to zrobic. Kabel USB ma dwie rozne koncowki: jedna jest plaska a druga
                bardziej kwadratowa. Ta palaska idzie do komputera (jest wejscie) a to bardziej
                kwadratowa do jakiegos innego urzadzenia (w komputerze nie ma takiego wejsci).
                Moze chodzi o jakis inny kabel USB? Myslalem, ze wyszystkie kable USB sa jednakowe!

Gdzie moglbym znalezc inforamcjie na temat takiego udostepniania Internetu? W
                google jest tylko przez karte sieciowa.

:o)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka