Dodaj do ulubionych

Polsat ukarany za "Nieustraszonych"

IP: *.243.119-80.rev.gaoland.net 30.12.04, 16:18
DZIKI POLSKI KAPITALIZM ZEZARL MOZGI SPOLECZENSTWU.POLSKA POWINNA LEZEC W
AFRYCE ALE I TAM SA LUDZIE KULTURALNI.PRZEPRASZAM CIE AFRYKO.
Obserwuj wątek
    • Gość: hrin Re: Polsat ukarany za "Nieustraszonych" IP: *.bflony.adelphia.net 30.12.04, 16:42
      A w stanach ten programik pod nazwa Fear factor jest jednym z popularniejszych
      (fakt ze w kazdym odcinku zwyciezca wygrywa 50 tys dol usa) Ja go ogladam i
      bardzo lubie patrzec jak ludzie skacza miedzy budynkami wysokosci 15 pieter:)
      fanem zadan zywnosciowych nie jestem ale czasami mozna sie naprawde zdziwic gdy
      piekna lalunia wzera olbrzymie karaluchy albo zjada jakies robale:)
      • Gość: *** A co ma piernik do wiatraka? IP: *.pl / 213.241.64.* 31.12.04, 07:41
        Waniek jaka jest każdy widzi. Ale Polsat powinien dostać wyższą karę bo
        przyciąganie widzów za każdą cenę to już przegięcie. Jakieś granice moralne też
        powinny obowiązywać TV prywatną. Tylko w Polsacie można oglądać takie dno jak
        Nieustraszeni, Pokemony itp. Robią galaretę z mózgu. Albo wkółko powtarzane
        filmy przerywane non-stop reklamami. Zero szacunku dla widza. Tu się liczy
        tylko szmal.
      • Gość: bajma Re: Stara pudernico, do budy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.04, 14:18
        Nie lubie Waniek , tak jak wiele osób, ale w tym wypadku gratuluję takiej
        decyzji!!!!!!!!! Z wielkim obrzydzeniem patrzyłam na te świństwa, które
        zawodnicy muszą zjadać i z troską o ich bezpieczeństwo , przy wykonywaniu
        karkołomnych zadań. I to wszystko za 50000 - oburzające!!! i to nie z powodu
        niskiej wygranej , ale oburzona jestem tym,że w ten sposób depcze się godność
        człowieka!!!Okazuje się ,ze wielu nie liczy się z niczym i z nikim!!!!Paskudne
        wynaturzenia!!!!
    • Gość: Grądziel WYŁĄCZNIK IP: 213.199.221.* 31.12.04, 14:24
      Przecież istnieje w telewizorze wyłącznik i jest pilot = i 100 % rynsztoka z
      POLSATU można zawsze wykasować.
      POLSAT, w imię bezwzględnego generowania dochodów, nadaje chłam dla zer
      intelektualnych - czyli hołoty i propaguje uleganie najniższym instynktom przez
      tych buraków.
      Poza tym te ich przerywania reklamowe programów, w naiwnym przekonaniu
      łyknięcia spotów przez napalonego oglądaniem widza, są irytujące i powodują
      zwykle zmianę stacji lub wyłączenie telewizora przez wkurzonego oglądacza.
      I tu KRRiT ma rację = próbując ukrócić stek pomyj z POLSATU.
      Ale nie ukróci i jedynym lekarstwem na rzygowiny w telewizorze jest po prostu
      eliminacja tej żenady z kineskopu.
      Szkoda prądu.
      GRĄDŹL
    • Gość: Rafal Glogowski ROMAN POLKO - CO DZIS ZNACZY PULKOWNIK IP: *.essex.ac.uk 03.01.05, 23:16
      Zaskoczyl mnie, nie sam program, ale to ze oficer polskiego wojska, byly
      dowodca elitarnej jednostki, zgodzil sie prowadzic to widowisko.

Po pierwsze tak jak Grzegorz Miecugow absolwent filozofii UJ prowadzácy Big
      Brothera tak plk Roman Polko w Nieustraszonych pasuje jak kwiatek do kozucha.
      To sa inteligentni, wydawaloby sie ludzie, a uczestniczá w takich szczynach.

Obciach Pulkowniku. Juz nie rozmawiamy o honorze, dumie zolnierza polskiego
      itd. Bo nie wymagam od Pana by do konca zycia pracowal Pan tylko dla armii.
      Chociaz z drugiej strony szkolenie Pana kosztowalo nas pewnie kilkaset
      piecioletnich akademickich stypendiów. A jednostka Grom sluzaca do zabijania,
      ciágnie z kieszeni podatników tyle za ile mozna by utworzyc kilka wydzialów na
      Uniwersytecie Warszawskim. Ale trudno. W szczegolnosci, ze wojsko z Panem
      nieladnie sie pozegnalo. Jestem wiéc, daleki od gornolotnych komunalów, ale
      zwyczajne to niesamczne, a nawet kompromitujace.

A tak to dumnie wygladalo: grom.mil.pl/galeria_pliki/inne_pliki/inne.htm

Gdybym mial pisac jescze raz maturé, marzylbym o temcie: "Co dzis znaczy
      pulkownik. Prównaj bohterów literackich z rzeczywistosciá"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka