Dodaj do ulubionych

Po co robicie opisowe statusy na gg???

21.03.06, 17:12
Po co robicie statusy opisowe na gg? Nie mówię o takich jak "będę kiedyś tam"
albo "jestem tam i tam". Chodzi mi bardziej o jakies sentencje, o złote myśli
i inne takie hasła. Sama też to robię, ale w zasadzie nie wiem dlaczego ;-)
Obserwuj wątek
    • szewciu Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 21.03.06, 21:29
      Hmmm... wszyscy tak robią, więc może żeby nie być gorszym od innych?!
      • Gość: mwest Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 217.153.6.* 23.03.06, 13:11
        a jak wszyscy zaczna skakac w ogien to tez skoczysz... twoja argumentacja jest
        bez sensu...
        • Gość: Łuker Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.iss.uw.edu.pl 23.03.06, 17:21
          Badania psychologiczne pokazuja, ze ta argumentacja nie jest bez sensu. W
          historii notowano przypadki zbiorowych samobojstw tylko dlatego, ze "wszyscy tak
          robili".
          • shamsa Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 21:58
            to ma nawet uzasadnienie ewolucyjnie. ten kto robil to co inni najczesciej na
            tym jednak korzystal. ci co ryzykowali swoja droge mielli fifty-fifty.
            • plaszcz Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym 24.03.06, 17:25
              Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym
              • Gość: Tre Re: Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym IP: *.timplus.net 08.06.06, 08:50
                Dla mnie i tak najbardziej zalosni sa ludzie, ktorzy ustawiaja sobie
                statusy: "Nie pisac, jestem zajety", badz "Kocham Cie sloneczko moje". W 1
                przypadku rzecz jest jasna, nie chcesz zeby przeszkadzali, wylacz gg. W 2 juz
                jest bardziej skomplikowane, ale i tak uwazam ze lepszym sposobem wyrazania
                milosci sa poprostu slowa, a nie denny opis...
                • Gość: Szabel Re: Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 11:56
                  No to chlopcze zle myslisz. Oczywiscie, ze opis na gg nie jest najlepszym
                  sposobem wyrazania uczuc, ale dlaczego i w ten sposob tego nie wyrazic? Mam
                  bardzo wrazliwa dziewczyne, zawsze jest jej bardzo milo, gdy widzi jakis mily
                  opis skierowany wlasnie do niej. Dlaczego wiec tego nie robic? Moim zdaniem
                  powinienes sie zakochac i przestac pisac bzdury na forum.
                  • Gość: aldon Re: Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym IP: *.iscnet.pl 09.06.06, 00:01
                    gó..arskie jest to ci piszesz. Wrażliwa dziewczyna ble ble ble.... - dziecinada
                    • Gość: Mikulina Re: Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym IP: 212.160.144.* 09.06.06, 14:37
                      to co napisales bylo naprawde godne pozazdroszczenia, lepiej nie mogles
                      zblaznic sie. Gratulki dla Ciebie Aldon...
                • Gość: Ala Re: Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 14:40
                  Z opisem "Nie pisac, jestem zajety" rzecz wcale nie jest taka jasna gdyż może
                  robiąc coś ważnego nie chcemy by nam ktoś przeszkadzał, ale możemy także czekać
                  na kogoś lub poprostu możemy być zajęci inną rozmową . Tak więć wyklucza to
                  wyłączenie gg. Nie wydaje mi się że ludzie z takimi opisami są żałośni.. może
                  poprostu ich nie rozumiesz
                • Gość: mikulina Re: Żeby zostawic wiadomość wszystkim znajomym IP: 212.160.144.* 09.06.06, 14:34
                  odnosnie "dennego wyrazania kocham Cie w opisie gg"...
                  A moze milo jest otworzyc gg i miec poczucie, ze Twoja ukochana osoba ma
                  smialosc publicznie wyznac Tobie milosc??
          • Gość: lol Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.net.pulawy.pl / *.net.pulawy.pl 08.06.06, 16:41
            to moze Ty tez tak zrobisz hehe
        • Gość: KlBoTa Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.netis.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 23:33
          Na pytanie po co ? trzeba odpowiedziec sobie samemu .. Dla szpanu ? żeby się
          pochwalić ? Zeby zrobic komus na zlość ? a moze dajemy bezmyślnie bo ,, wszyscy
          tak mają ,, ja nie lubie dawać opisów co kogo obchodzi co robie gdzie jestem o
          której bede z kim jestem ect. Zawsze sie mozna ze mną inaczej zkontaktować.. i
          jeszcze jedno ! nie pojmuje jak ludzie mogą tam pisać Kocham cie... to są słowa
          z byt wielkie by pisać je w tak prymitywnym programnie na opisie.. To moja
          myśl na temat opisów ..=).. Ja tego poprostu nie robie.. pozdrawiam
          • Gość: Mikulina Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 212.160.144.* 09.06.06, 14:40
            To po co urzywasz tego "prymitywnego programu"??
        • Gość: spoczko Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.chello.pl 08.06.06, 00:03
          przeciez chodziło o reklame agencji ubezpieczeniowej - nic więcej
          • Gość: bleeee po to zeby np glupi mial pytania ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 13:12
            wszystko ma swoj cel !!
          • Gość: ewqa Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 14:04
            wkurza mnie,jak ktoś sfustrowany zostawia na gg opis pelen przekleństw:/ I co,
            dlatego, że jemu/jej coś nie wyszło, to ja za każdym razem, gdy włączam gg,
            muszę mimowolnie to czytać...a przeklinania nie lubię
        • Gość: gość Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.toya.net.pl 08.06.06, 08:55
          Robimy je po to by wyrazic swoje ukryte uczucia pragnienia czasami boimy sie
          poiwedziec je wprost a latwiej jest zawsze ustawic opis.Sama wiem coś o tym bo
          nie raz zlapalam sie na tym ze ustawiam opis a jak przyjdzie co do czego to w
          twarz nie potrafe tego powiedziec
        • Gość: nikitas Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 18:40
          czyli jaka?
        • Gość: Justynka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 18:51
          A ja robie,bo mi mama kazała...
        • Gość: agnes Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 19:10
          no widzisz
      • Gość: Gosia Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.54.189.80.eltronik.net.pl 23.03.06, 14:21
        Ja nie mam zawsze opisu, ale czasem fajnie wrzucić coś dwuznacznego żeby
        znajomi głowili się o co mi chodzi
      • Gość: ania z gory wiesz jaki ktos ma nastroj IP: *.ac.tuniv.szczecin.pl 23.03.06, 15:39
      • grecja-ellada Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 25.03.06, 22:36
        Ja obecnie odliczam dni do wyjazdu na Rodos i cieszę się tym szczęściem ze
        wszystkimi znajomymi :)
        Nieraz mam też opis o aktualnej promocji typu first lub last minute.

Podsumowując: lubie pisać i czytać, co znajomi wypisują, wtedy wiem co u nich
        słychać lub w jakim są nastroju.
      • Gość: kiwaczek11 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.06, 22:30
        ja mysle , że to coś w rodzaju ekshibicjonizmu
      • Gość: *** love IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 01:27
        ja np kocham zygzaka. i napisałabym to na moim stacie nawet!
        to jedyny facet z którym mogłabym być a nie będe z nim nigdy.
        dlatego chce mi się płakać.
        i dlatego nienawidze świata.....
        • Gość: anna Re: love IP: 195.3.113.* 09.06.06, 17:15
          smutno mi Love...ja tez kocham faceta, z ktorym nigdy nie bede...i tez
          napisalam w opisie:kocham cie Niko...czy to zle? jego nie moge tego
          powiedziec...a komus chce...
      • Gość: gość Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 81.15.164.* 09.06.06, 13:22
        ja nie robie opisow a na co mi one
    • jk Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 19:37
      w większości dla lansu, ew. żeby poinformować innych o swoim - ładnie mówiąc -
      stanie emocjonalnym (smutek/radość/złość...) spowodowanym czymś tam

czyli generalnie bez większego sensu ;)
      • Gość: wicked Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.lodz.msk.pl 22.03.06, 20:25
        prawdziwy opisowy poety nowej generacji:)

img293.imageshack.us/img293/9293/radek4vi.jpg
        • Gość: ewka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 213.192.64.* 23.03.06, 03:04
          po to aby zwrocic na siebie uwage, aby utrwalić sobie jakas mądrą myśl,
          • Gość: Lumpenliberał Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 87.206.235.* 23.03.06, 11:30
            Aby dać do zrozumienia miłościwie nam panującemu panu prezesowi co układ o nim
            myśli :]
            • Gość: Lukasz Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.bajtnet.lca.pl / *.bajtnet.lca.pl 08.06.06, 09:14
              aby wyrazić swoje uczucia, a tak wogóle to ja jestem bardzo wylewny... ;]
          • Gość: ja Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.06, 17:43
            ja najczęsciej nie wpisuje gotowych sentencji tylko własne przemyślenia, często
            takie które intrygują i nakłaniają w ten sposób do nawiązania rozmowy, a że
            czasami wyrażają też stan ducha nic na to nie poradzę. A odpowiadając na
            postawione pytanie - robię wpisy bo to daje poczucie bycia osobą z jej
            emocjami, a nie suchym imieniem tak jak wiele innych. Chyba troche zagmatwałem.
            • Gość: Antenka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 20:28
              Totalnie sie z toba zgadzam. I z kikoma innymi osobami takze ale jednak chyba
              twoja wypowiedz najbrdzej odpowda temu co ja mysle.
          • Gość: Dragon Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 18:09
            Bez sensu było by rprogram z funkcją z której nikt by nie korzystał ta funkcja
            ma dawać przesłanie, jakąś myśl albo mądrość...
            • Gość: Mefistofeles Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 18:24
              ehhh... a po co zostały stworzone te opisy?? po to aby pokazac jaki ma się +-
              humor, pisanie kocham w opisie tez nie jest niczym złym, to dobry sposób na
              pokazanie ważnej osobie że się o niej mysli, Ci co mówią że to dziecinada
              poprostu zazdroszczą innym gdyż do nich nigdy taki opis nie został
              skierowany :) Opisy z "głębokimi" słowami tez sa często prowokacją dla innych
              do rozpoczecia rozmowy np. jesli ktoś ma doła to daje jakąś smutna sentencję i
              tym samym informuję innych, że teraz potrzebuje pocieszenia a nie rozmowy o
              pierdołach. można oczywiście napisac "mam doła :(" ale jest to dosyć lakoniczne
              wyrażenie.
          • Gość: sru Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.rybnet.pl 08.06.06, 13:23
            gdyby tylko były w statusach jakiekolwiek mądre mysli...
            • Gość: Mikulina Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 212.160.144.* 09.06.06, 14:50
              Moze powinienes zmienic rozmowcow, zeby poczytac madre sformuowania...?? :]
      • out_of_tune Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 20:25
        img293.imageshack.us/img293/9293/radek4vi.jpg
        prawdziwy opisowy poetanowego pokolenia:)
        • Gość: fpv Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.autocom.pl 22.03.06, 22:42
          Najczęściej wyrażam w ten sposób swoje emocje, ale zdarza się, że moim opisem chcę "zmusić" znajomych do refleksji. Czasami to sposób na wyznanie miłości do mojej małżonki :)
          • Gość: Issa Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.06, 19:12
            > Najczęściej wyrażam w ten sposób swoje emocje, ale zdarza się, że moim opisem
            c
            > hcę "zmusić" znajomych do refleksji. Czasami to sposób na wyznanie miłości do
            m
            > ojej małżonki :)

piekne szczegolnie to ostatnie:)
            • Gość: Katherinka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 20:35
              Ja też próbuję "zmusić" znajomych do rozmowy. Najczęściej piszę o swoim
              nastroju. Moim zdaniem za to nie powinno się mówić słów "kocham cię" w opisie.
              Rozumiem, chce ktoś się podzielić tym szczęściem ze wszystkimi, ale bez
              przesady... Np. ktoś cię wyszukuje, obojętnie kto, i czyta "kocham cię"... To
              okropne! Niektórzy moi znajomi natomiast podczas rozmowy odpowiadają w opisie,
              a nie w tym okienku... Dziwna sprawa z tymi opisami... Ja ostatnio pisałam o
              swoim wyjeździe do Egiptu, który minął już niestety... :(

Proszę, nie mówcie "kocham cię" w opisach, bo to jest po prostu głupie!!! ;)
              • Gość: Mikulina Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 212.160.144.* 09.06.06, 14:58
                Sama jestes glupia i nie powinnas byc Katherinka tylko Kretynka. Musisz byc
                zgoszkniala baba, skoro twierdzisz, ze wyznawanie milosci ( nie wazne w jaki
                sposob) jest "glupie".
          • Gość: burro Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.aster.pl 28.03.06, 04:18
            Gość portalu: fpv napisał(a):

> Najczęściej wyrażam w ten sposób swoje emocje, ale zdarza się, że moim opisem c
            > hcę "zmusić" znajomych do refleksji. Czasami to sposób na wyznanie miłości do m
            > ojej małżonki :)

a gęby nie masz?
            • Gość: cedrik Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.crowley.pl 09.06.06, 17:45
              ma gebe, BURR'aku, ale chce to wyrazic w inny sposob.
              ze ty jestes kolejnym zwyklym realista to trudno. wracaj do swiata przeklenstw
              i ponurej rzeczywistosci.
              a moze poprostu zazdroscisz ??
    • Gość: mb Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.icpnet.pl 22.03.06, 20:06
      Ja uwazam, ze statusy GG oprocz tych najbardziej naturalnych, typu 'zaraz
      wracam', ktore informuja nas, czy ktos jest lub go nie ma, sa po to, aby ludzie
      mogli cos manifestowac. Znam osobe, ktora uwielbia pisac, jak to cos sie jej
      udalo, albo ze sie super czuje, albo tez, jak jest dzisiaj fatalnie. Odkrywamy
      sie przed innymi, chcemy cos przez te statusy pokazac, na innych oddzialywac.
      Najbardziej denerwujace sa te typu 'jak ja ciebie bardzo bardzo kocham
      misiaczku', 'tylko ja i moj pysio', etc. Wyswiechtamy slowo 'kocham' juz do
      reszty ... Ale coz, sa tez plusy tych statusow - wiem, co sie u niektorych
      dzieje (nawet z niezla dokladnoscia), nawet nie zamieniajac z nimi slowa przez
      pare tygodni, bo np. nie mam czasu. :)
      • neder Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 20:23
        . Ale coz, sa tez plusy tych statusow - wiem, co sie u niektorych
        > dzieje (nawet z niezla dokladnoscia),

Facet mojej przyjaciółki ma zawsze jakiś cytat ze swoich ulubionych kawałków
        muzycznych. Jak cytat jest mało optymistyczny to wiem, że średnio się między
        nimi układa i wtedy ich nie zaczepiam na gg bo musisałabym albo słuchać albo
        doradzać ;P

Mam nadzieję, że oni na to forum nie zaglądają a jak zaglądają to: I love U both
        Misiaczki ;-P
    • Gość: FreakyMisfit Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 22.03.06, 20:18
      Bo jesteś kobietą. Robisz coś i nie wiesz, dlaczego to robisz...
      • anick3151 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 09:12
        Zostawiam opisy na gg.Dlaczego? odzwierciedlają mój stan ducha, czasem chcę coś
        przekazać znajomym...ale lubię te mądre lub dowcipne...nie głupawe
    • Gość: Ed Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 22.03.06, 20:23
      Prawdopodobnie jeteś lemingiem albo kobietą dlatego nie masz czasu żeby się
      zatrzymać i pomyśleć.
    • Gość: dave Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:30
      według mnie bez sensu. Ja zawsze mam stan niewidoczny i brak opisu.

Opisy typu kocham cię słoneczko, tęsknię, wkurzony, 190 km/h są tak wkurzające,
      że w gg stworzyłem specjalną grupę pt. Z nimi gadam i reszta. Z tymi co gadam,
      po prostu nie mają zbyt często zbyt głupich opisów, które mnie denerwowały.
      GG to strata czasu, wolę tradycyjnie telefon (chociaż komórkowy)
      • Gość: mj Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:49
        bueheh. po co komu komunikator, jak i tak jest non stop niewidoczny? szpiegowac
        innych znajomych i znienacka atakowac swoja osoba, samemu nie dajac szansy na
        nawiazanie rozmowy? paskudne samolubstwo. po drugie: ROTFL - z tymi gadam a z
        reszta nie. po co utrzymywac kontakty, z ktorymi nie zamierzasz gadac? po
        trzecie: ROTFL - gg to strata czasu. ale i tak uzywasz.
        zastanawiam sie po jaka cholere niektorzy wogole sie biora za rzeczy, ktore sami
        deprecjonuja? kiedys jak sie chcialo byc w "towarzystwie" (nie byc odsunietym na
        boczny tor w rozmowach) trzeba bylo miec jakis markowy ciuch, albo buty, albo
        jakies atari czy inne c64, mimo ze do szczescia de facto nie byly potrzebne.
        dzisiaj trzeba miec gg, bo "przeciez wszyscy maja. ale i tak nie uzywam, to
        strata czasu, nie pokazuje sie, nie chce zeby ktos sie do mnie odzywal, to
        jestem ukryty caly czas". ciekawe, telefon tez wylaczasz, skoro tak unikasz
        kontaktu, ktory moze przyjsc znienacka? nie. dlatego takie zachowania sa dla
        mnie dziwne...

a wracajac do rzeczy - ja ostatnio mialem status taki sam przez jakies 1.5 roku.
        znajomi sie mnie pytali, kiedy te cholerstwo zmienie :)
        • Gość: miskov Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.autocom.pl 22.03.06, 21:16
          człowieku zastanów się co Ty mowisz od kiedy to żeby twoje zdanie się liczyło
          musisz miec markowy ciuch (kiedy to tak było???) ja sobie nic nie przypominam -
          nie zaraz było coś takiego jak miałem 8 lat to trzeba było dorównać innym, 8 LAT
          !!! LAT!!! a nie po 18 i wzwyż masz jakichś innych przyjaciół którzy oceniają
          rozmówce po butach jakie nosi!? to mi śmierdzi dresem :/ powodzenia a tak
          wracając do tematu to opis niewidoczny można używać do tego aby złośliwi
          przyjaciele pozwolili Ci porozmawiać z dziewczyną, a w liście kontaktów są nie
          tylko osoby z którymi utrzymujesz kontaktu (tzw. przyjaciele - czego Ty pewenie
          nie rozumiesz) ale i osoby toszkę dalsze np. współpracownicy, starostowie grup
          studenckich (nawet nie wyobrażasz sobie iloma oni pytaniami są zasypywani) itd
          pozdro
          • Gość: mj Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 217.116.98.* 23.03.06, 08:06
            kiedy? kilkanascie lat temu. jak nic nie bylo na polkach w sklepach, a jak sie
            pojawilo (otwarcie rynku po 1990) to niewielu bylo stac na dobre rzeczy.
            wyznacznikiem statusu byly wtedy np. oryginalne buty nike, adidas czy reebok.
            zastanow sie, czy tego nie pamietasz. moze za mlody jestes, moze miales tego
            farta, ze nie miales takich kolegow, trudno mi powiedziec. ja cos takiego
            obserwowalem bedac w szkole podstawowej. teraz wyznacznikiem nowoczesnosci jest
            posiadanie gg, mimo ze jestes caly czas ukryty, albo i tak nie korzystasz, bo to
            strata czasu. i to jest smieszne.
      • pamelus Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 11:33
        Wiec nie korzystaj, nikt Cie do tego nie zmusza :)
    • Gość: nanook Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.pronet.lublin.pl 22.03.06, 20:31
      Opis mojego GG to opis stanu mojego ducha. Dzisiaj - "mieszkam w wysokiej wieży
      otoczonej fosą"
      • wypasiona_foczka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 11:34
        a ja przyznam, że co najmniej śmieszą mnie takie opisy jak Twój. Takie "górnolotne" i "pseudopoetyckie". Niby chcesz coś przekazac a zamiast ubrac mysli w najprostsze słowa (typu:"smutno mi dziś" albo "czuje sie troche samotna") wybierasz taką dramatyczną formę (wieża, fosa, te sprawy - trąci mrokiem i gotykiem hehe). Mam znajomą której opisy na GG sa zawsze w stylu: "samotna w oceanie zmysłów/namiętnosci itp", "miłosc to cierpienie i bezkresna przepaśc"(hehehe), albo "me serce cierpi, krwawi i tęskini" - ogólnie samotnośc, ból, cierpienie, miłośc i inne traumy - padam ze smiechu jak włączam komputer.
        Wielu ludziom wydaje sie, że ich opisy są takie wzniosłe i dajace do myślenia innym a w wiekszości przypadków są płytkie i żenujace. Oczywiście to tylko i wyłącznie sprawa danej osoby jakie sobie komentarze wpisuje i nikomu nic do tego. Ja opisuję swoje przemyslenia po naczytaniu sie takich "emocjonalnych potworków" i stwierdzam ze w większości przypadków ma byc pięknie i egzaltowanie a jest śmiesznie i żałośnie. Poza tym 99% osób, które widzą opis ma gdzieś to jakie stany ducha ma piszący wiec takie uzewnętrznianie sie jest czystym, nieobchodzącym nikogo ekshibicjonizmem.
        • Gość: phi Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 00:55
          "Mieszkamw wysokie wieży..." to cytat - Sztywny Pal Azji:P
        • Gość: Xynod Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 17:58
          bo dzisiejszy świat taki jest, że jak ktoś się za bardzo odsłania, to
          najczęściej po dupie dostaje. Więc może czasem lepiej walnąć coś "poetyckiego",
          coś dwuznacznego - bo ostatecznie nie narażasz się na baty..
          Nie zastanawiałeś się nad tym?
      • Gość: miszczu_ip Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.DWUDZIESTOLATKA.ds.uni.wroc.pl 23.03.06, 11:46
        zaraz zaraz moja koleżanka ma identico:>co jest??
        • Gość: pysia Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.aster.pl 23.03.06, 13:14
          > zaraz zaraz moja koleżanka ma identico:>co jest??

Oryginalnosc szwankuje?
    • Gość: nikt Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.21.pl 22.03.06, 20:46
      Żeby wyrazić co czuję. W takiej dziwnej formie, co prawda, ale jednak.
      Nie rozumiem ludzi których denerwują opisy - po to są żeby z nich korzystać, a
      jak się nie podoba to nie czytajcie. Poza tym w gg jest opcja 'opis statusu pod
      kontaktami' - można wyłączyć i po problemie.

Opis..
      • michalfront Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 21:05
        ja nie mam żadnych opisów, w ogóle na tyle rzadko korzystam z GG że nawet nie
        mam wląsnego konta - jak już potrzebuję coś napisać korzystam z nr żony :)

czasem ktoś mnie prosi o podanie nr GG, a jak mówię że nie mam to zdziwienie
        jakbym co najmniej nadal lampy naftowej zamiast żarówek używał :)
      • vratislaviak twój opis jest jak zwykły banan mój jest jak Cziki 23.03.06, 11:35

• Gość: fluffy Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.smrw.lodz.pl 07.06.06, 19:43
        ja robię opis,żeby napisać do swojego chłopaka"kocham Cię" ...albo z
        przyjaciółką pośmiać się z wypadu na zakupy...wstawić tekst ulubionej
        piosenki..zwrócić uwage na siebie...zawsze wymyslam inteligentne opisy i takie
        z jakąś nauką, morałem...aby ktoś mógł skorzystać
    • Gość: leku po co niewidoczny? IP: *.net / *.devs.futuro.pl 22.03.06, 21:42
      opis opisem, ale ja sie zawsze dziwie, bo mam kilku znajomych co to siedza
      prawie 24h/dobe na gg ale zawsze niewidoczni...i tak wszyscy wiedza ze oni tam
      sa, jak sie odezwe to odpisze...
      • Gość: sztasia decyduje z kim ja chce rozmawiać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 22:07
        Siedze przez cały czas na niewidocznym, poniewaz gdybym dała status "dostępny"
        zagadnełoby mnie przynajmniej 10, spośród ponad 100 osób mojej listy kontaktów.
        Jestem generalnie zabiegana i nie mam czasu na głupie rozmowy... chyba, ze mają
        być formą mojej rekreacji ;) Krępujące jest w kółko odmawianie i odpisywanie,
        że nie ma się czasu. Nie będąc dostępnym rozmawiam z kim chce i kiedy chcę :)
        Nie prowokuje do nieoptrzebnych rozmów.
        • leku Re: decyduje z kim ja chce rozmawiać 22.03.06, 23:10
          to wylacz gg
          • Gość: psychika Re: decyduje z kim ja chce rozmawiać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:44
            ale nie rozumiesz tego, ze jak chce porozmawiac ze swoim chlopakiem i dam sie
            na "dostepny" to co chwile, ktos mi przerywa rozmowe jakimis bzdurami?? a my
            jestesmy strasznei zabiegani i jak znajdziemy te chwilke, zeby pogadac miedzy
            zajeciami to chcemy miec intymnosc. gdyby chcial do mnie przyjechac na te 10
            minut ktore spedzimy razem na gadu to musialby jechac 40 minut i przesiadac sie
            2 razy. rozmowy telefoniczne kosztuja na tyle duzo, ze nie stac nas na
            regularne 10 minut kazdego dnia miesiaca obojetnie czy przez kom czy domowy.
            bo zawsze kiedy rozmawiamy przez tel to duzo trudniej nam sie rozstac, a na
            gadu wymieniamy tylko najwazniejsze info i tez mozemy sie zapewnic, ze wszystko
            jest ok, ze sie kochamy itd. i znalezc miejsce w grafiku na spokonie kiedy
            mozemy sie zobaczyc np. na caly weekend, zeby nei musiec sie rozstawac po
            godzince czy dwoch.mam prawo rozmawiac przez gg z niewidocznego z ta osoba z
            ktora chce, a nie z kazdym komu sie akurat w tym momencie nudzi i postanawia
            zagadac o dupie maryni.
            • Gość: ola Re: decyduje z kim ja chce rozmawiać IP: *.devs.futuro.pl 09.06.06, 19:18
              Rozumiem Cie.Jest na to tez inne rozwiazanie.Ja kiedys mialam specjalny numer
              gg,ktory znal tylko moj partner :)I nikt nam nie przeszkadzal :)
        • Gość: sprytny_rolnik dobrze prawisz IP: *.net136.okay.pl 23.03.06, 15:16
          gg to czesto jeden ze sposobow na kontakt ze wspolpracownikami/kontrahentami. bedac niewidocznym sam rozmawiam z kim chce, czasem siedze pracujac i prowadze rozmowe Z TYMI Z KTORYMI MAM OCHOTE/POTRZEBE, a nie ze stadem misiow kolorowych, ktorym dupa przyrosla do kompa i maja ochote akurat (zawsze) pogadac rozrywkowo.
        • Gość: EwEliNa Re: decyduje z kim ja chce rozmawiać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 17:17
          Masz rację,ja też wolę siedzieć na niewidocznym,bo też mnie denerwuje,jak piszą
          do mnie niepotrzebne osoby,jak nie mam czasu rozmawiać... :)
          • Gość: szekspirek Re: decyduje z kim ja chce rozmawiać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 21:21
            Przyznaje rację, że gdy siedzi sie na niewidocznym to gada sie z kin chce, ale
            pomyślcie co byłoby gdyby każdy siedział zawsze na niewidocznym. Czy to miałoby
            wogóle jakiś sens??
        • Gość: Mikulina Re: decyduje z kim ja chce rozmawiać IP: 212.160.144.* 09.06.06, 15:10
          Najprosciej byloby przeprowadzic selekcje tych 100 kontaktow, skoro czesto i
          gesto mecza Cie nagabywaniem. Zaloze sie, ze sposrod stu rozmawiasz z max
          trzydziestka.
          To troche zalosne miec liste rozmowcow na kilometr, nie chcac z wieloma
          rozmawiac.
      • Gość: brzuchomowczyni Re: po co niewidoczny? IP: 194.183.32.* 22.03.06, 22:20
        Ja tez tepie niewidocznych. Nie moge ich scierpiec.
        Masz do kogos sprawe chcesz pogadac na gg,a ten sie ukrywa i ani rusz. Nie
        pogadasz, a kiedy sie jemu zachce to sie odzywa znienacka. Co to wogole jest?
        Ciuciubabka?
        Co z tego ze masz pracowanikow na gg czy kogos innego, kumpli a chcesz
        porozmawiac z dziewczyna. robisz sie dostepny ustawiasz opis: tylko wazne, albo
        jak ktos zagaduje i chce gadac o dupie maryny mowisz mu: sorry, jestem zajety.
        i po sprawie. i sie nie chowasz jak czubek pod niewidocznym!!!!
        grrrr
        • tomek854 Re: po co niewidoczny? 23.03.06, 18:22
          Bedziesz mial 200 kontaktow tak jak ja, to zrozumiesz, ze jak masz odpowiadac 15 osobom na raz "sorry, ale nie mam czasu teraz rozmawiac o dupie marynie" to spokojnie nie pogadasz z nikim.

Dla mnie status dostepny oznacza "jestem przy padu, i mam ochote na rozmowe ze wszystkimi"

Natomiast jeżeli mam do kogoś interes, to po prostu do niego piszę. Będzie miał czas, to mi odpowie, nie będzie miał czasu, to nie, albo zrobi to później. Po co się obrażać, wyzywać od czubków czy irytowac.To tylko komunikator. A już jak koniecznie gadamy na temat to dwojga złego juz wolę ukrywaczy niż takich, co wiecznie wiszą jako dostępni, a nigdy ich nie ma (kumpel chyba zapomniał się wylogować z ekg które ma na serwerze a sądząc z tego samego opisu nie korzysta z niego wcale. Serwer ma dobry uptime, więc kolega jest "dostępny" non stop od ostatnich stu kilkudziesięciu dni...

Natomiast co do opisów to mnie irytują przeskakujące opisy (co mnie obchodzi kto czegoś akutrat słucha, już sobie skonfuigurowałem tylko tak, że mi pokazuje jak ktoś się pierwszy raz robi dostępny) i wynalazki utrudniające życie w rodzaju tego: orys.be/ftp/kadu2.jpg
          • Gość: Mikołaj Re: po co niewidoczny? IP: 213.199.196.* 28.03.06, 19:01
            > Bedziesz mial 200 kontaktow tak jak ja, to zrozumiesz, ze jak masz odpowiadac 1
            > 5 osobom na raz "sorry, ale nie mam czasu teraz rozmawiac o dupie marynie" to s
            > pokojnie nie pogadasz z nikim.

Bzdury kubiczne gadasz Tomku!
            To, że masz na liście kontaktów 200 "zagadywaczy", którzy zawracają głowę
            pierdołami to tylko Twój problem i niczyj inny.

Siedzenie na statusie ukryty/unavaliable/hidden (czy jak to się w danym
            badziewiu nazywa) jest całkiem jak mówienie na ucho w towarzystwie. Dajesz do
            zrozumienia "nie chcę abyś się do mnie odzywał, to co mi możesz powiedzieć jest
            dla mnie nie ważne" jednocześnie zachowując sobie możliwość odezwania się do
            mnie. Ty się do mnie nie odzywaj, ale ja do ciebie mogę. One could say: "ale też
            możesz sam stosować status ukryty"; tak mogę - ale jaki sens będzie miał
            komunikator, gdy wszyscy jego użytkownicy będą ukryci? Stanie się takim bardzo
            ułomnym e-mailem.

To jest instant messenger - INSTANT! Służy do rozmawiania w czasie rzeczywistym.
            Jak zechcę Ci zostawić wiadomość "na później" to wyślę do Ciebie e-mail a nie
            będę zostawiał wiadomość na GG (bo nie mam żadnej gwarancji, że do Ciebie ona
            dotrze).

Potrzeba użycia statusu ukryty (ważna rozmowa np.) pojawia się rzadko - na pewno
            nie na tyle często, żeby użytkownicy notorycznie przebywali na tym statusie.

Jak masz zwyczaj być ukryty, to nawet jak widzę przy Twoim imieniu czerwone
            słoneczko, to sprawdzę czy jesteś pytaniem w rodzaju: "Tomek, jesteś?" - tylko
            po cholere mam to robić, jak do tego jest w komunikatorze funkcja, która
            poinformuje mnie w sposób autoamtyczny czy jesteś - kolorem słoneczka. Ale nie,
            po co, utrudniajmy innym życie!
            • Gość: psychika Re: po co niewidoczny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 11:00
              no to jest niesamowite!! to , ze czlowiek sobie siedzi na gg na ukrytym was
              doprowadza do stanu irytacji i rozpaczy? moze sie zastanowcie nad swoim zyciem
              przez chwile.. to , ze jest to komunikator do rozmow na biezaca to nie znaczy ,
              ze jak tylko wlacze gg to od razu musze rozmawiac zewszystkimi na raz w tym
              samym momencie, albo , ze mam sie komukolwiek tlumaczyc w opisie typu: "jestem
              na gg , ale nie chce z wami rozmaiwac, bo teraz rozmawiam z moim chlopakiem" na
              dostepnym statusie - PARANOJA!! to juz wole byc na ukrytym, a Ci , ktorzy maja
              cos waznego sie tym nie przejmuja i pisza mi na niewidoczny i nikt mi z tego
              problemow nie robi. a jesli sprawa jest jeszcze wazniejsza to dostaje mesa na
              kom czy po porostu ktos dzwoni i po sprawie. dla mnie porownanie do szeptania w
              towarzystwie jest conajmniej bledne, bo to, ze duzo osob ma moj numer gg a ja
              mam ich, to nie znaczy , ze jak odpalam gadu to sie wczesniej z nimi
              umawialam "sluchajcie spotkajmy sie na gadu o 18, dawno sie wszyscy razem nie
              widzielismy, pogadajmy sobie", BO SIE NIE UMAWIALAM!! i kiedy sobie rozmawiam
              na niewidocznym z kim chce,to nie mam poczucia, ze komus robie zle... juz
              raczej w druga strone - gdybym byla na dostepnym i co ktos by sie odezwal to
              bym odpowiadala "nie stary nie mam czasu", "jestem zajeta", "wiesz wlasnie
              rozmawiam z kims wazniejszym od CIebie" - to wtedy dopiero by sie pretensje
              zaczely, ze jak jestem zajeta to po co na gadu siedze itd... Ludzie! tworzycie
              sobie problemy , ktorych nei ma!
        • Gość: Katherinka Re: po co niewidoczny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 20:52
          Zgadzam się z tobą całkowicie, brzuchomówczynio. Np. mam ważną sprawę do
          koleżanki i myślę, że jej nie ma, a tak naprawdę, to siedzi po drugiej stronie
          już godzinę. Osobiście nigdy nie ustawiam na niewidoczny, bo zawsze chcę gadać,
          a gg to super sprawa! Jak jestem, to jestem, jak nie, to nie. Koniec, kropka,
          pl! A nie ukrywanie się za rogiem. To nie fair!
      • flourman Re: po co niewidoczny? 22.03.06, 22:22
        Wg. mnie odpowiedzi na to pytanie są trzy:
        1) nie chce sie im rozmawiać z innymi ludzmi i odpowiadaja przez uprzejmosc,
        2) ukrywają sie przed niechcianymi osobami, które je dręczą jak się tylko
        pojawią nawet popimo skrótów takich jak dnd (do not disturb), afk (away from
        keyboard), itp
        3) najmniej prawdopodobna ale zawsze: boją sie że jak oni będą "Dostępni/Zaraz
        wracam" to inni się nie będa pojawiać, bo zaczną je dręczyć -> teoria spiskowa ]:->

Sam się często ukrywam i to głównie z tych właśnie przyczyn
        • Gość: silesia Re: po co niewidoczny? IP: *.aster.pl 23.03.06, 13:16
          dnd to "Dungeons and Dragons", czyli sesja w toku :-)))
        • owca_86 Re: po co niewidoczny? 23.03.06, 20:12
          3. opcja jest jak najbardziej prawdziwa, łatwo to można zauważyć, gdy pojawiasz
          się na gg jako dostępny i za jakąś minutkę, nie od razu pewnie, żeby sie nie
          zdradzić, jakaś osoba ucieka, choć nie siedziała zbyt długo (bo ją wcześniej
          podpatrzyliśmy) hehehe...
          najlepsze jest forum i maile - nie musisz od razu odpisywać:) i nie ma "rozmowy
          ciągłej":) a gg w wyjątkowych sytuacjach;))
          pzdr
        • darcia95 Re: po co niewidoczny? 08.06.06, 07:50
          Moje sugestie to:
          Po pierwsze... ludzie czasem niechcą z kimś gadać bo czekają na jakomś osobe
          Po drugie... czasem ktoś jest zajęty ale chce wiedzieć ko jest dostępny
          a po trzecie... to już wy wymyślcie
      • ryleczko Re: po co niewidoczny? 22.03.06, 22:44
        dobra,ale niektorzy nie rozumieją,ze jak pisze "na chwile" "nie mam czasu"
        tylko ważne i po prostu pisza! to po cholere mam sie robic dostepna?!
        • mistrz_ip Re: po co niewidoczny? 23.03.06, 11:53
          "pełno nas a jakoby nikogo nie było"-po prostu chwajmy się wszyscy to idea gg
          upadnie i firma zbankrutuje;-)
          • grrr4 Re: po co niewidoczny? 23.03.06, 13:22
            też tego nie rozumiem. Atakują was, bo nagle jakby z nikąd pojawiacie się i
            ludzie widzą, że jesteście. A może tak bądźcie dostępni przez kilka dni ... może
            najpierw będziecie mieli zalew, ale potem się uspokoi. A z resztą to bardzo
            dobre na ćwiczenie asertywności - "jestem zajęty" .. jak to miło umieć to powiedzieć
            • Gość: elibre Re: po co niewidoczny? IP: *.server.ntli.net 23.03.06, 20:26
              > też tego nie rozumiem. Atakują was, bo nagle jakby z nikąd pojawiacie się i
              > ludzie widzą, że jesteście. A może tak bądźcie dostępni przez kilka dni ... może
              > najpierw będziecie mieli zalew, ale potem się uspokoi.

dokladnie! to dziala! sam sprawdzilem :D
        • owca_86 Re: po co niewidoczny? 23.03.06, 20:14
          no tak masz rację, ale zaraz się ktoś uczepi -> skoro nie masz czasu to po co
          wchodzisz na gg hehehe;)

...żeby podglądać co inni robią;)) a jak!
          • Gość: Kasia Re: po co niewidoczny? IP: *.tvk.torun.pl / *.tvk.torun.pl 08.06.06, 14:46
            Ludzie co wy macie za dziwny problem! Przecież w gg jest opcja żeby przyjmować
            wiadomości TYLKO od znajomych, czyli tych, których masz na liście. A jeżeli
            znajomi zagadują o dupie maryni to co wy macie za znajomych?! Jak potrafią
            gadac tylko o głupotach to wywalcie ich z listy kontaktów i problem z głowy. A
            jak ktoś nie ma czasu to po cholerę wchodzi na gg. Pzdr
      • Gość: albert Re: po co niewidoczny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 18:03
        czasem nie ma różnicy czy jestem cały czas na niewidoczny, czy cały czas na
        dostępny.. i tak nikt ze mną nie gada ;p
    • Gość: BieS Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: 212.244.6.* 22.03.06, 22:10
      Myślę, żeby zwrócić na siebie uwagę :) Przyznajmy sami czy nie chcemy się chwalić radością i czy nie
      potrzebujemy współczucia gdy jesteśmy smutni... To jakby mieć wypisane na czole, to co ma się w
      duszy :) może trochę bez sensu...
    • Gość: studentka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.is.net.pl 22.03.06, 22:28
      Rany!!gdyby moja koleżanka i jej chłopak to przeczytali...To się w pale nie
      mieści,oni wywalają swoje życie prywatne, intymne na opisy GG!!To jest paranoja-
      non stop wyznania milosci, opisy dni, albo wieczne opisy typu" zdołowany,juz
      nie wytrzymuje, co za dzien nikt mnie nie rozumie".To juz jest
      tak ''''wyświochtane'''' ze nikogo nawet nie wzrusza to co oni wypisują.Nie
      rozumiem. Kurcze, mozna kochac, bo ja tez kocham,ale niektóre rzeczy są mało
      dorosłe, mało dojrzałe i wcale nie świadczą o niczym.
    • mirabelle Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 23:03
      mnie najbardziej wkurzają te takie ckliwe, że jestem z moim misiaczkiem, siedzę
      u misiaczka, kocham kotka, tylko jacuś on my mind... No błagam... kogo to
      interesuje?
      • pamelus Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 11:43
        > mnie najbardziej wkurzają te takie ckliwe, że jestem z moim misiaczkiem,
        > siedzę u misiaczka, kocham kotka, tylko jacuś on my mind... No błagam...
        > kogo to interesuje?

Pewnie nie masz chlopaka? Czyzby nuta zazdrosci?

Nie chcesz, nie czytaj, wiekszasc klientow gadu-gadu umozliwia ukrycie opisow na
        liscie kontaktow.

Pewnie nawet nie wiesz, jakie to przyjemne uczucie, gdy Twoja sympatia daje Ci
        opisem dowod milosci :) Tak, zeby caly swiat wiedzial :)

A ja napisze tu i teraz:
        kocham Cie moja Gwiazdeczko! :)
        • mirabelle Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 18:47
          czy ja napisałam, że nie czytam i nie chcę czytać tych opisów? moje pytanie
          brzmi: dlaczego to robicie - gdybyś nie spędzał tyle czasu na dogryzanie innym
          to może umiałbyś czytać ze zrozumieniem.
          I oczywiście masz rację, że zazdroszczę, a do tego jestem zdesperowana oraz
          przeraźliwie samotna ;-) Lepiej Ci?
          A tak juz zupełnie offtopowo - dowody miłości? Ja ich nie potrzebuję - jak
          kocha to po prostu kocha i nie musi udowadniać, a jak nie kocha to odchodzi,
          nie ma go. Tyle ;-)
          Pozdrawiam :D
          • pamelus Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 25.03.06, 13:06
            Źle mnie zrozumiałaś, nie było moim zamysłem dogryzanie nikomu.
            Jeżeli poczułaś się urażona, to najmocniej przepraszam.

A odpowiedź na pytanie "dlaczego" masz w moim poprzednim poście.
            • mirabelle Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 25.03.06, 17:59
              Ok, ja też przepraszam, bo czasem się doszukuję czegoś, czego nie ma ;-)
        • Gość: Łukasz Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.is.net.pl 23.03.06, 20:33
          o buhahaha:D:D. Mam 20 lat,jestem ze swoją dziewczyną od dwóch lat,kochamy się
          i wiesz...smiejemy się z tych wszystkich co tak się obnażają całemu światu.Moze
          dlatego,że zazwyczaj wszyscy Ci zakochani na gg są zgryźliwymi i wciąż
          kłócącymi się w swoich związkach osobami. Więc,,wiesz, dojrzałe uczucie nie
          wymaga wypisywania durnych statusów. Milion razy wole usłyszec to od swojej
          dziecwzyny tak prostu, wtedy gdy jej zrobiłem herbate bo było jej zimno...
          • Gość: niewidoczny Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.06.06, 20:58
            najlepszy "miłosny" opis:
            <"Miłość nie szuka poklasku" drogie dzieci z gg>
            (autorstwa mojego chłopaka-jakby ktoś się miał czepiać, że to z zazdrości o
            miłość) Jakby ktoś miał wątpliwośći to jest to cytat z Hymnu o miłości św.
            Pawła. Wtedy nie mieli gg ale ten problem już istniał ;)
    • dzindybry3 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 23:04
      a ja lubię opisy. mam prawie zawsze, zazwyczaj coś mnie natchnie. kiedyś były
      dość smutne, znajomi się martwili. zbyt duża troska z ich strony, obawa, że
      wiedzą o mnie zbyt wiele, sprawiły, że opisy stały się coraz weselsze. co, jak
      placebo, poprawia i mój humor i dodaje go innym.
      czy ktoś jest widoczny, czy nie, jego sprawa. mnie nie przeszkadza. to tak na
      marginesie. bo w zasadzie temat dotyka celu opisów, a nie sensu używania gg, czy
      statusu "niewidoczny".
      pozdrowienia dla wszystkich GGadulców :D
      • Gość: madziorek.ok Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.torun.mm.pl 23.03.06, 16:48
        zgadzam sie z Toba, zawsze mam opis, przewaznie fragment jekiejs piosenki,
        adekwatny do tego, co u mnie slychac, ekshibicjonizmu unikam, pozdrawiam magda
        • Gość: Sonkuś Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.06, 16:58
          żeby poprawić sobie humorek:) GG to system komputerowy dostępny dla wszystkich,
          a ustalajac sobie opis czuję się jakby był bardziej jakby jego kawałek był moją
          własnością:)
          S.
      • jotnka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 28.03.06, 16:11
        ja też lubię opisy na gadulcu.może niekoniecznie te baaaaaaaaaaardzzzzooooooo
        osobiste, ale z nutką humoru lub delikatnej refleksji.bo w ogromie szarości jaka
        nas otacza dobrze jest przeczytać coś optymistycznego.pozdrooooofka
    • jezyk7 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 22.03.06, 23:48
      U mnie sentencje czy fragmenty piosenek w pewynm stopmniu oddają mój humor. Poza
      tym ukazują moja osobowość. To chyba wszytsko. A poza tym to fajne mieć w opisie
      coś zupełnei innego niż wszyscy.

pzdr.

jezyk7
      • Gość: gosc Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.aster.pl 23.03.06, 00:04
        A ja mysle, ze dawanie opisow jest infantylne i swiadczy o niedojrzalosci
        dajacego opis.
        • dzindybry3 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 00:08
          a to ciekawe zdanie. niepojęte dla mnie. ale cóż, wolny kraj. szanuję.
          i tak, przypadkiem, czasem czuję się jak dzieciak, ale opis na gg nie wiąże się
          z tym ;)
          • Gość: nija79 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 13:15
            ja nie mam opisowego tylko opis pionowy w postaci misia hehehe polecam - więcej
            niż oryginalnie heheh 5441014 mozna zobaczyć.
            • Gość: nija79 Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 13:22
              po co wogole rozmowa z facetami na gg? Facet jak jest zainteresowany
              rozmowczynią to nie gada z nią na gg tylko w realu. wirtualnie to może jedynie
              "A świstak siedział i zawiajal je w te sreberka"
            • Gość: lol Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 17:49
              wcale nie oryginalne... 12-letnia siostra mojego faceta i tysiąc jej koleżanek
              też takie mają. Oprócz tego seruszka, kwiatuszki .... ble

Ja nie mam opisu i jestem caly czas niewidoczna :) Poza tym wolę msn :p
          • Gość: hm :):):) Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 22:26
            szczerze to nie robi mi czy ktos tam ma opis czy nie, ale bekajest jak koles
            chodzi z laska tydzien i na gg wielkie wyznawanie milosci typu "kocham Cie
            kwwiatuszky tylko Ty" a za tydzien bedzie pisal do innej itp. to zenada ;/ jak
            jakies madre zdanie i sentencja to luz :) paaaa
        • Gość: papryka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 15:37
          A ja uważam, że infantylne jest ocenianie czyjegoś postępowania bez znajomości
          jego powodów.Często mam opis, często się ukrywam, często się nie ukrywam i
          często nie mam opisu. Czasem moje opisy są w stylu "buzi buzi dla Pysiaczka",
          co jednak nie znaczy, że się dzień wcześniej przefarbowałam. Innym razem mam
          reflejksyjny, kiedy indziej prosty i jednym słowem wyrażający moje konkretne
          zdanie na jakiśtam temat. CZY KTOŚ POWE MI,ŻE NIE MOGĘ??mam sobie takie
          fiubździu i jak się to komuś nie podoba, to niech wyłączy opcje pokazywania
          opisów, usunie mnie z listy, bądź wyłączy gadu, jeśli 80% tego komunikatora i
          ludzi z niego korzystających go denerwują. Swoją drogą nikt na mnie jeszcze nie
          narzekał,sama też się nie wściekam o takie głupoty.Włączam gadu, robie co
          potrzebuje, wychodzę. Więc może po prostu przesadzacie. Ilu ludzi, tyle zdań. A
          ja będę jeść obiad z moim !Pysiorkiem!
    • Gość: leeela aby dać znak że żyję :) IP: 83.19.107.* 23.03.06, 00:00
      na ogół jestem na niewidocznym, mam masę pracy i nie chcę aby ktoś mi
      przeszkadzał, zmieniam status bo inaczej nie mają ode mnie znaku co się zmienia
      (nie będę dzwonić do wszytkich i mówić o zmianach jak ktoś będzie zainteresowany
      to sam przeczyta), ustawiam też statuty muzyczne (nazwa utworu i wykonawcy) gdy
      chcę powidzieć - posłuchajcie tego :)
      a jak ustawaim staus na dostępny to często jestem zaczepiana przez nieznajomych
      a tego strasznie nie lubię :/
      • dzindybry3 Re: aby dać znak że żyję :) 23.03.06, 00:06
        masz opcje, dzięki którym nie będą zaczepiać Cię nieznajomi, a znajomi zobaczą
        Twój status.
    • Gość: yo Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 00:24
      Uwielbiam czytać opisy (te śmieszne i oryginalne), lubię sprawiać tę przyjemność innym i dlatego też czasem coś skrobnę.
    • Gość: abnamro Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.beatka.net.pl 23.03.06, 01:22
      Odpowiedz jest bardzo prosta!! Opisy takie to poprostu niedojrzalosc psychiczna
      i nic wiecej!! Czy sie to komus podoba czy nie. Jak czlowiek dorosnie to opisy
      tez znikna...
      • fleshless Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 09:11
        Jak człowiek dorosły to trup... :P
      • Gość: grubas Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.21.pl 23.03.06, 10:04
        Gość portalu: abnamro napisał(a):

> Odpowiedz jest bardzo prosta!! Opisy takie to poprostu niedojrzalosc psychiczna

Doprawdy powinnaś zostać psychologiem... :/
        Większej bzdury już dawno nie czytałem.
        • jotnka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 28.03.06, 16:18
          niedojrzałość psychiczna......żeś wymyślił/wymyśliła.skoro tak piszesz to może
          sam/a nie osiągnąłeś/osiągnęłaś pułapu dojrzałość.grubas popieram cię w 100%!!!!!
        • Gość: Ala:) Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 20:30
          Moj ulubiony status na gg to:
          Come as you are as you were...
          Tłumaczenie:
          Przyjdź taki jaki jesteś taki jaki byłeś...
          Dziekuje za uwage...:)
    • Gość: s.talko statusy opisowe / niewidoczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 01:48
      1) Jesli chodzi o statusy opisowe, to ja swoimi sygnalizuje ludziom, ze na
      mojej stronie internetowej byl update, to taka to taka nienachalna "reklama"
      dla zainteresowanych.

Na podobnej zasadzie dziala innych mechanizm:wentualnie jak sie czegos
      potrzebuje, to mozna odpowiednie pytanie w opisie sformulowac - i wtedy
      zagaduje do mnie z oferta osoba, ktora naprawde chce mi pomoc, nie musze przez
      to prosic wprost i denerwowac ludzi, ze musza odmawiac ;)

2) nawiazujac do dyskusji o statusie "niewidoczny": ja jestem dostepny zawsze,
      gdy jestem w necie i mnie tez denerwuje chowanie sie ludzi, ktorzy w ten sposob
      decyduja, z kim beda rozmawiali i czesto zagaduja tylko wtedy, gdy czegos
      potrzebuja. Osobiscie nie mam nic przeciwko samemu chowaniu sie, poki dana
      osoba nie zagada - jednak uwazam, ze do nawiazania kontaktu powinna
      sie "udostepnic", ze zwyklej grzecznosci :)
      • Gość: gorzelnik Re: statusy opisowe / niewidoczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 16:42
        > Osobiscie nie mam nic przeciwko samemu chowaniu sie, poki dana
        > osoba nie zagada - jednak uwazam, ze do nawiazania kontaktu powinna
        > sie "udostepnic", ze zwyklej grzecznosci :)

Absolutna racja. A jak nie chcę być męczony, to po prostu gg nie włączam, co za
        problem??

A z opisów przypadków ekstremalnych: mam znajomego, który codziennie wpisuje do
        gg swój plan dnia, a każdy swój status kończy magicznym zwrotem "/kom", co niby
        ma oznaczać, że należy go łapać na komórkę. No szok, nie domyśliłbym się. Np.
        "Szkoła, fryzjer, zakupy /kom". Ubaw nie z tej ziemi.

Kiedyś wkurzony i załamany poziomem niektórych opisów, ustawiłem sobie jako
        status zdanie "Ekshibicjonizm statusów świadectwem niedojrzałości", czy coś w
        tym stylu. Ale się kilka osób obraziło!
    • Gość: m. UWAGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 02:00
      Uwazajcie na ta strone, skrypt atakuje pozniej gg zalewem glupich tekstow. nie
      wchodzcie na strone!
    • Gość: aalata Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.fbx.proxad.net 23.03.06, 08:05
      Ciekawy ten watek. Tez sie ostatnio zastanawiam nad opisami na gg i widze, ze
      nie jestem jedyna, ktora niektore opisy draznia. Moja znajoma wybrala model
      osmiolatka w przechwalaniu sie nowymi zakupami i wpisuje w opisach, ze jedzie
      po nowy, cytuje: "kibelek", albo "welcome (i tu podana marka pralki albo
      odkurzacza), albo, ze wytargowaqli 20 zlotych na kupnie nowych okien. Jej maz
      pisze rzadziej, ale jak juz cos napisze, to w stylu: "czekam w lozku na wlasna
      zone." Prawde mowiac, nie rozumiem tej formy ekhibicjonizmu. Dziwilam sie, ze
      moj kuzyn nastolatek wpisywal opisy z informacja, ze idzie do swojego "misia",
      albo na silownie czy dyskoteke. Ale juz sie nie dziwie, skoro znajoma i jej maz
      maja prawie 30 lat i potrzebe ekshibicjonizmu jeszcze mniej wyrafinowanego...
      Swoja droga, nie rozmawiam z nia od prawie dwoch lat, a z opisow wiem, ze kupila
      mieszkanie i jak go wyposazyla...
      Jednak, nie jestem calkowita przeciwniczka opisow. Lubie czasem przeczytac jakis
      madry cytat czy mysll. Poza tym,uwazam ze opis maze byc praktycznym narzedziem w
      przekazaniu informacji praktycznej w stylu: "nie przeszkadzac".
      • Gość: grubas Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.21.pl 23.03.06, 10:07
        W gg jest opcja 'opis statusu pod
        kontaktami' - można wyłączyć i po problemie.
    • mandig Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 08:27
      zeby wku**ic moja rozne osoby ;) to proste
    • blekot Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? 23.03.06, 09:34
      ja spamuję opisem
      tak jak sygnaturką na forach gazety :D
    • Gość: lenka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 09:44
      Najgorsze są opisy początkujacych gg-owiczów:/ Mój typ: " helenka nie załapała że jest helenką, hihi" -sorry, ale ja nie wiem o co chodzi, nie znam helenki, nie mam zatem ochoty czytać idiotycznych opisów o niej! Za tym w/w opisem poszłacała seria dotycząca helenki, równie bezsensowna. Inny opis: "skarbusiu, wróciłeś już z pracy?" Do cholery! Do takich informacji nie służy OPIS, tylko okienko ROZMOWA! Nie obchodzi mnie naprawdę, czy skarbuś już jest w domu...
      Poza tym osobie, której dotyczy jakiś opis może być zwyczajnie przykro, że ktoś publicznie zabiera głos na jego temat. To jest niekulturalne. Ja bym się wściekła.

P.S. Lubię opisy inteligentne, dowcipne. Sama miewam, choć rzadko.
      • Gość: nikt Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.21.pl 23.03.06, 10:08
        Kolejna mądrala: a po co czytasz te opisy skoro tak Cię denerwują??

"w gg jest opcja 'opis statusu pod
        kontaktami' - można wyłączyć i po problemie."
        • Gość: lenka Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 10:32
          Nie denerwuj się;)
          Piszę to po to, bo uważam, że pisanie o KIMŚ w opisie jest nie w porządku, jeśli się nie domyślasz.
          Po wtóre nie wyłączam opisów, bo tak jak nadmieniłam wcześniej lubię fajne, mądre opisy. Wśród nich znajdują się czasem idiotyczne i to mnie irytuje. A głównie irytuje mnie to, że ludzie nie zastanawiają się nad tym, co tam umieszczają.
          Pozdr
    • Gość: Gość czyli Ja Re: Po co robicie opisowe statusy na gg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 11:01
      Bo lubię czytać opisy innych! :) Teraz wyjdę na wredną, ale mam w kontaktach
      znajomą, która pisze np. "miłość jest jak róża, która zadając rany..." itd i
      wtedy wiem że jest aktualnie zakochana. Potem pojawia się opis np. "jak mogłeś
      mi to zrobić?" albo coś w tym stylu i wiem, że miłość przeminęła z wiatrem :) A
      ma 24 lata! :) Wiem, wredna jestem, ale jak ktoś chce zachować swoje życie
      osobiste w sekrecie to po co te opisy GG? A ja mam jakieś znalezione perełki,
      myśli nieuczesane, czasem coś bardziej osobistego ale nie w stylu "pokłóciłam
      się z mężem, wrrr..." bo to ... Głupie i niedojrzałe! :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka