Dodaj do ulubionych

NIEnawidzę Telekomunikacji Polskiej ! ! !

18.06.06, 12:45
NIECH POD TYM POSTEM PODPISZĄ SIĘ WSZYSCY, KTÓRZY NIENAWIDZĄ TELEKOMUNY.
TP=OSZUSCI TP=ZDZIERCY TP=ZŁODZIEJE ! ! ! ! ! !
Obserwuj wątek
    • 3promile Re: NIEnawidzę Telekomunikacji Polskiej ! ! ! 18.06.06, 16:15
      Nie lubisz, to się wypisz! W zeszłym roku usłyszałem w słuchawce "Dzień dobry,
      nazywam się Wojciech Olejniczak[...]" i już na drugi dzień zerwałem umowę z
      tepsą z powodu znieważania moich uczuć religijnych. Komóra (nie Orange) i Skype
      w zupełności wystarczają ;)
        • azugatka Re: NIEnawidzę Telekomunikacji Polskiej ! ! ! 18.06.06, 21:11
          jan-w napisał:

> To jest socjalistyczna telekompromitacja francuzka (Kulczyk i France telecom).
          > Nieposiadzaczom alternatywy, współczuję, ale takich prawie niema. Są lenie
          > którzy wolą dyktat telekomuny. niż poszukanie lepszej oferty.
          Pewnie ze niema w naszm kochanym kraju jest taka mnogosc ofert i wszedzie sa dostepne ze głowa boli nic tylko wybierac .Te lata monopolu pozwoliły sie rozwinąc rynkowi telekomunikacyjnemu ze hej.W wiekszych miastach jako tako a reszta pozal sie boze
        • neder Re: NIEnawidzę Telekomunikacji Polskiej ! ! ! 18.06.06, 22:03
          > Nieposiadzaczom alternatywy, współczuję, ale takich prawie niema. Są lenie
          > którzy wolą dyktat telekomuny. niż poszukanie lepszej oferty.

Bzdura. Ja mieszkam prawie że w centrum Wawy a mam do wyboru tylko tepsę. Aster
          i chello mają moją ulicę w głębokim poważaniu. To z tych większych - mniejsi w
          ogóle tu nie inwestują. Wiekszy wybór miałam jak w czasie studiów mieszkałam w
          15 tysięcznym miasteczku - 3 providerów (głównie radiówka, ale co z tego). No
          comment.
          • Gość: Anatol Re: NIEnawidzę Telekomunikacji Polskiej ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 16:22
            Do tych z Was, którzy nie macie wyboru...Zawsze znajdzie się sposób na
            monopolistę, tylko należy działać konsekwentnie i rozmyślnie. Ja podjąłem taką
            walkę i /odpukać/ osiągnąłem swój cel, tj. od około 6 m-cy nie mam wahań
            szybkości Neostrady, zaś zrywania połączeń sporadycznie nadal jeszcze istnieją i
            chyba będą istnieć dopóki ta instytucja jeszcze istnieje. Podstawową zasada jest
            żądanie przyjęcia reklamacji i uzyskanie jej numeru. Takie sobie tylko gadanie
            np. przez telefon na nr 0-800-102-102 to strata czasu. Ktoś u nich w końcu
            sprawdza i rozlicza te reklamacje! Osiągnięcie założonego celu kosztowało mnie
            wiele nerwów, bo złożyłem ponad 20 reklamacji. Przy okazji udało mi się rozgryźć
            ich techniki wpuszczania w kanał klienta. Dużo w tej materii pomogli mi sami
            pracownicy Neostrady i Telekomunikacji...Do złożenia takiej reklamacji należy
            się wcześniej przygotować, bo potem dajemy się manipulować. Jest to troszkę
            wyższa szkoła jazdy i być może nie każdemu z nas udaje się usunąć zaistniały
            problem, którego przyczyna najczęściej jest po stronie samej Neostrady /do czego
            nigdy się ona nie przyzna/. Gdy tylko uzyskam co najmniej równorzędny dostęp do
            internetu od innego dostawcy, natychmiast zrezygnuję z Neostrady i także z ich
            telefonu, czego i Wam Serdecznie Życzę.
          • jan-w Re: NIEnawidzę Telekomunikacji Polskiej ! ! ! 19.06.06, 20:01
            To tylko kwestia, jak bardzo nie znosisz telekomuny. Napewno jesteś w zasięgu
            Sferii, Internet bardzo drogi. Ale dla prawdziwego wroga tepsy, nic nie jest za
            drogie. A terminal sferii, możesz wozić w samochodzie i mieć kontakt jak
            stacjonarny, w całej Warszawie i nie tylko.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka