Dodaj do ulubionych

Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.08, 16:41
TV, nie wiedze sensu posiadania tego 'antyku' wmieszkaniu
1. ciagle maratony reklamowe
2. ogłupiajace programy
3. wiadomosci ktore w dużym stopniu mnie nie dotyczą
4. filmy które pobibiorę z internetu w krótszym czasie niż czas przerw
reklamowych (no i nie będę czekał rok na premiere w TV)
Obserwuj wątek
    • Gość: Łysawy Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.08, 17:08
      Prasa / gazety w ogólności, Wyborcza też / przecież wszystko jest
      szybciej w necie...
      • Gość: arheopteryks Bedzie krócej. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.08, 17:23
        Niezbędne:
        1. nóż
        2. siekiera
        3. krzesiwo
        4. wiadro na wodę
        5. łopata
        reszta jest do niczego nie potrzebna
        • Gość: Herod Re: Bedzie krócej. IP: *.tvk.torun.pl 06.11.08, 16:53
          Autor artykułu żyje chyba w innym świecie, na dodatek ma zawężone horyzonty.

1. Drukarka - używam w domu codziennie, drukując od 5 do 10 stron. Bez drukarki bym nie zarobił.
          2. Skaner - o wiele wygodniejszy niż robienie zdjęć telefonem książkom! Autor artykułu chyba nigdy tego nie robił... Skanera także używam, parę razy w tygodniu.
          3. Napęd DVD - proszę mi zainstalować jakąś grę bez napędu DVD. Albo proszę mi odtworzyć film na DVD bez napędu DVD!
          4. Faks - tu się zgodzę, niepotrzebny.
          5. Telewizor - to dodam od siebie. Absolutnie zbędny grat.
          • Gość: qaz Re: Bedzie krócej. IP: 195.42.249.* 06.11.08, 16:56
            nie mam drukarki od 3 lat
            ale jakbym potrzebowal to bym kupil
            wniosek, mysle ze mnie i wiekszosc ludzi ten artykul dotyczy
            co tak na prawde dzis drukowac, jakies formularze do bankow i innych instytucji
            artykul wole miec zapisany jako na dysku, albo link w przegladarce
            • ulkaz Re: Bedzie krócej. 06.11.08, 17:06
              No drukarka się przydaje na przykład na studiach - spróbuj latać z każdą pracą
              do punktu drukującego i płać za każdą kopie kilkadziesiąt groszy (tak zdaję
              sobie sprawę, że w domu też płacę, ale jednak mniej). Może w USA są bardziej
              otwarci prowadzący i chcą przyjmować prace w pdfach u nas niestety jeszcze
              wykładowcy nie są ta światli i tony papieru trzeba nosić do nich w zębach.
              • rorio2 Re: Bedzie krócej. 06.11.08, 17:49
                ulkaz napisała:

We Wrocławiu wydruk jednej strony kosztuje 9gr.

> No drukarka się przydaje na przykład na studiach - spróbuj latać z każdą pracą
                > do punktu drukującego i płać za każdą kopie kilkadziesiąt groszy (tak zdaję
                > sobie sprawę, że w domu też płacę, ale jednak mniej). Może w USA są bardziej
                > otwarci prowadzący i chcą przyjmować prace w pdfach u nas niestety jeszcze
                > wykładowcy nie są ta światli i tony papieru trzeba nosić do nich w zębach.
                • Gość: Wiedźmin Re: Bedzie krócej. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 09:01
                  To zależy, gdzie - są też punkty, które biorą powyżej 10 gr ( np. 15 ) i takich
                  jest więcej niż tych po 9.
                • Gość: GOŚĆ Re: Bedzie krócej. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 16:07
                  a koszt dojazdu do tego punku ile?
                • Gość: krzysztof Re: Bedzie krócej. IP: *.belchatow.msk.pl 10.11.08, 00:37
                  u mnie w szkole wydruk jednej strony kosztuje 80 groszy, dlatego muszę dość
                  daleko pojechać, żeby wydrukować za te 10 czy 20.
                  skanowanie negatywu w punkcie foto kosztuje 10 albo 20 złotych w zależności od
                  rozdzielczości plików.
          • Gość: k80 Re: Bedzie krócej. IP: *.prokom.pl 06.11.08, 16:58
            3. Z grami - fakt, ale nie rozumiem co ma oglądanie filmów na DVD do
            napędu w komputerze. Chcesz oglądać film - proszę bardzo, wkładasz
            do odtwarzacza, klikasz "play" na pilocie i koniec
            5. Może i zbędny, ale film warto od czasu do czasu jakiś obejrzeć.
            • Gość: Herod Re: Bedzie krócej. IP: *.tvk.torun.pl 06.11.08, 17:06
              > 3. Z grami - fakt, ale nie rozumiem co ma oglądanie filmów na DVD do
              > napędu w komputerze. Chcesz oglądać film - proszę bardzo, wkładasz
              > do odtwarzacza, klikasz "play" na pilocie i koniec

Nie mam odtwarzacza, tak jak nie mam telewizora. Mój monitor oferuje lepszą jakość niż pierwszy lepszy telewizor, mam dobrą kartę dźwiękową, podłączoną do dobrego wzmacniacza i kolumn. Ergo, filmy oglądam na komputerze, także te na DVD.

> 5. Może i zbędny, ale film warto od czasu do czasu jakiś obejrzeć.

Patrz wyżej.
          • Gość: LookAtMe Re: Bedzie krócej. IP: *.as.kn.pl 06.11.08, 17:03
            Gość portalu: Herod napisał(a):

> Autor artykułu żyje chyba w innym świecie, na dodatek ma zawężone horyzonty.
            >
            > 1. Drukarka - używam w domu codziennie, drukując od 5 do 10 stron. Bez drukarki
            > bym nie zarobił.

Tak drukuję sobie godzinę z komputera, maile itp. A zapomniałem wspomnieć, że nie potrzebuję już monitora!

> 2. Skaner - o wiele wygodniejszy niż robienie zdjęć telefonem książkom! Autor a
            > rtykułu chyba nigdy tego nie robił... Skanera także używam, parę razy w tygodni
            > u.

Skanerem robię też sobie i rodzinie zdjęcia. Używam praktycznie codziennie!

> 3. Napęd DVD - proszę mi zainstalować jakąś grę bez napędu DVD. Albo proszę mi
            > odtworzyć film na DVD bez napędu DVD!

Mam też podłączony napęd magnetyczny z Commodore 64 - umożliwia słuchanie muzyki!

> 4. Faks - tu się zgodzę, niepotrzebny.

Ale jak mi założą telefon, to sobie kupię!

> 5. Telewizor - to dodam od siebie. Absolutnie zbędny grat.

Bo mam kartę telewizyjną w kompie, ale chwileczkę... przecież nie mam monitora! i właśnie dlatego potrzebna mi drukarka, na której drukuję sobie screen shoty do słuchanych programów!
            • Gość: Herod Re: Bedzie krócej. IP: *.tvk.torun.pl 06.11.08, 17:10
              > Tak drukuję sobie godzinę z komputera, maile itp. A zapomniałem wspomnieć, że n
              > ie potrzebuję już monitora!

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Nigdzie nie napisałem, że nie potrzebuję monitora. Przygotowuję materiały, których używam w pracy i to one są drukowane, a nie godzina, czy maile.

> Skanerem robię też sobie i rodzinie zdjęcia. Używam praktycznie codziennie!

Głupiś. Skaner do przenoszenia tekstu i obrazu do postaci cyfrowej jest niezastąpiony. A zdjęcia robię aparatem cyfrowym.

> Mam też podłączony napęd magnetyczny z Commodore 64 - umożliwia
              > słuchanie muzyki!

No widzisz, więc nikt Ci nie może powiedzieć, że ten napęd powinieneś wyrzucić, bo tego się już nie używa.

> Bo mam kartę telewizyjną w kompie, ale chwileczkę... przecież nie mam monitora!
              > i właśnie dlatego potrzebna mi drukarka, na której drukuję sobie screen shoty
              > do słuchanych programów!

Wytrzeźwiej.
              • Gość: cwok Re: Bedzie krócej. IP: *.tkyo.fnt.ftth2.ppp.infoweb.ne.jp 07.11.08, 04:19
                > Wytrzeźwiej.

To Ty wytrzezwiej. nie rozpoznalbys ironii nawet gdyby kopnela Cie w du.e.
                Nie wiem czy zauwazyles, ale ten artykul nie jest skierowany tylko i wylacznie do Ciebie (mimo, ze jest tak pisany, ze kazdy czytajacy moze miec wrazenie, ze to do niego np. Ty, Twoje, Ciebie :) ).
                G.wno ludzi obchodzi co Ty robisz i czego potrzebujesz. Prawda jest taka, ze 90% albo i wiecej nie korzysta z drukarki, ma odtwarzacz DVD i telewizor. i to do nich jest skierowany ten artykul.
                a wypisywanie, ze jest bzdura, bo Ty akurat korzystasz z drukarki jest ponizej krytyki.
                a poza tym czy ludzie, ktorzy pracuja ogladajac telewizje (tak sa tacy) maja sie teraz z Toba klucic, ze gadasz glupoty bo TV jest niebedna w domu???

marnosc nad marnosciami
                • Gość: fred Re: Bedzie krócej. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.08, 14:50
                  jesteś debilem,wiesz? Nie wszystko można drukować na zewnątrz, nie wszystko
                  można wysłać @. No ale dziecię neostrady ma za mały mózg by to pojąć
                • Gość: jhgjhgkjg08976y098 Re: Bedzie krócej. IP: *.chello.pl 09.11.08, 14:09
                  A myślisz tłuku, że kogoś obchodzi, co ciebie obchodzi? Kolega z postu wyżej
                  słusznie zauważył, że artykuł jest mocno naciągany.

Swoją, wszystkim, którzy piszą, że archiwizacja danych na DVD nie ma sensu,
                  życzę rychłego wysypu uszkodzonych sektorów na dysku =].
                  • Gość: aergerggreg Re: Bedzie krócej. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 15:26
                    gó... mnie obchodzi co was obchodzi lub nie
            • Gość: jamal Re: Bedzie krócej. IP: 217.17.33.* 11.11.08, 09:58
              ubawiłem się po pachy :) czysta ironia :) dzięki lookatme nie ma to jak poranek
              z uśmiechem.
          • rorio2 Re: Bedzie krócej. 06.11.08, 17:47
            1) Drukarka: polecam czytanie długich ustaw na telefonie komórkowym, o robieniu
            notatek nie wspominam. Poczekam na e-papier.
            2) Skaner: robienie zdjęć papierów aparatem? Jakieś nieporozumienie. Żaden
            program do rozpoznawania tekstu sobie nie poradzi.
            3) Napęd DVD: nie używam, wszystko ściągam z Internetu(Gnu/Linux). Graczom
            raczej się przyda, miłośnikom filmów też.
            4) Fax: często jedyny sensowny sposób komunikacji z urzędami i innymi
            postępowymi instytucjami.
            5) Telewizor: od 2 lat żyję bez niego i specjalnie nie tęsknię.
            • Gość: Uzo Re: Bedzie krócej. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 02:11
              100% racji :)
              mam tak samo.... urzędy jadą na faksach, ja też muszę...
          • Gość: richioza Re: Bedzie krócej. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 17:53
            nie masz racji - nie wiem czy szybciej skanowac czy robic zdjecia i klikac
            wyslij maila (telefon z aparatem z dostepem do wifi) wyprobowalem scanR - to
            dziala!!!!!
            drukarka - zgodze sie w biurze - ale autor to podkreslil w biurze w tej chwili
            jeszcze potrzebna.
            Fax - bzdura - ja uzywam ipfon.pl
            naped dvd w dobie wypozyczalni typu iTunes - ok w polsce to jeszcze chwile ale
            mysle ze to rok po co mam jezdzic do wypozyczalni jak lepiej kliknac wypozycz w
            itunes i zrobic w tym czasie obiad. :-) pozdrawiam.
            Moze artykul na wyrost ale to kwestia czasu mysle ze max 5-8 lat
          • Gość: wt Re: Bedzie krócej. IP: 77.165.14.* 08.11.08, 06:48
            co do oglądania filmów na DVD. W USA mają filmy na iTunes, i w innych serwisach
            netowych. Poza USA nie. Dlatego Amerykaninowi, nawet jak chce obejrzeć film na
            swojej plazmie, odtwarzacz DVD nie jest potrzebny w najmniejszym stopniu, tylko
            dostęp do neta, i np. Apple TV, albo coś podobnego.

poza tym, chciałem zauważyć, że np. Wiedźmina w niektórych krajach poza Polską
            można było kupić online, i nie potrzeba było żadnego DVD. więc sprawa instalacji
            gier też się powoli zmienia, choć wolniej, niż oglądanie filmów. Ale w gry nie
            gra 100% populacji posiadaczy komputerów, a ci co grają, mają konsole...
      • minasz ja lubie stołeczna czytac w wannie 06.11.08, 23:23
      • Gość: Łukasz Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.chello.pl 15.11.08, 13:40
        Spróbujcie się pouczyć z komputera. Jak dla mnie biednego studenta drukarka jest
        czymś bardzo potrzebnym. Oczywiście, można się bez niej obejść korzystając z
        punktów, w których można drukować. Jednak gdy potrzebuję coś na 'wczoraj' to bez
        drukarki jest naprawdę ciężko.
        Gdyby mnie było stać to bym sobie ją kupił! Telewizor? Nie oglądam, ale nie
        pozbyłbym się go. Dlaczego? Od czasu do czasu, miło jest się położyć na kanapie
        i za pomocą bezprzewodowego pilota zmieniać sobie kanały w owym zbędnym TV, po
        czym usnąć.

Tak naprawdę wszystkie "gadżety" są potrzebne. Może nie Tobie, może Tobie, a
        może mi. Autor chyba troszkę się rozpędził i głupio pisze o tym czego
        potrzebujesz, a czego nie, opierając się tylko o swoje własne doświadczenia.
      • Gość: .,lop DVD wyrzucic prawie wszyscy ciagna filmy z netu IP: *.superkabel.de 05.08.09, 19:07
        lepszy od DVD jest zewnetrzny dysk twardy obslugiwany z pilota z mozliwoscia
        bezposredniego podlaczenia do TV
    • Gość: fgfg Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.08, 17:25
      no nie bez jaj ale z tym napędem optycznym w laptopie to juz
      przegięcie. Ciekawe czy ktoś potrafi np. zainstalować system op. bez
      CD/DVD? Oczywiście jest to możliwe ale po co się męczyć...
      • rorio2 Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 17:51
        Gość portalu: fgfg napisał(a):

> no nie bez jaj ale z tym napędem optycznym w laptopie to juz
        > przegięcie. Ciekawe czy ktoś potrafi np. zainstalować system op. bez
        > CD/DVD? Oczywiście jest to możliwe ale po co się męczyć...

Możesz zainstalować system z USB.
        • Gość: Nemo Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.acn.waw.pl 09.11.08, 11:17
          Gdzie można kupić system operacyjy a USB?
          • Gość: xyz Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 18:48
            Tu mandrivastore.pl/?show=usb
      • Gość: cwok Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.tkyo.fnt.ftth2.ppp.infoweb.ne.jp 07.11.08, 04:23
        > no nie bez jaj ale z tym napędem optycznym w laptopie to juz
        > przegięcie. Ciekawe czy ktoś potrafi np. zainstalować system op. bez
        > CD/DVD? Oczywiście jest to możliwe ale po co się męczyć...

wiekszosc laptopow ma preintalowany system, wiec przy zakupie mozesz sie kierowac takze wyborem systemu operacyjnego.
        poza tym autor pisze, ze niepotrzebny jest wbudowany czytnik, ale przenosny podlaczany do USB lepiej miec na wszelki wypadek.
        ja mam laptopa bez CD/DVD, mialem tez na poczatku obawy, ale przez okolo pol roku ani razu jeszcze nie byl mi potrzebny... i jakos sie nie zanosi
        • Gość: Jonek Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.08, 15:09
          Wszystkie gazety komputerowe i wiele innych ma dołączone płyty DVD, wszystkie
          gry wydawane są na DVD, praktycznie wszystkie programy na DVD. No faktycznie
          napęd nie jest potrzebny :)
    • Gość: kitor Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.08, 17:32
      Chyba artykuł żywcem tłumaczony z angielskiego. Nic mi nie wiadomo o 911 w
      polsce. A co do napędu optycznego to większość oprogramowania jest dostarczana w
      taki sposób. Owszem, można i z pendrive, ale najpierw trzeba przerobić na taki...
      • Gość: Czytać uważnie Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.08, 14:36
        Autor: Charlie Sorrel
        Artykuł Wired News
    • Gość: kulpina Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.interq.pl 05.11.08, 17:35
      Zupełnie bez sensu widać,zę sie komuś nudziło jak to pisał xD napędy cd. A jak chcemy pograć w gre któa bez płyty nie ruszy? drukarki i skanera używam czesto xD i wcale nie pracuje w biurze... xD
      • Gość: brak Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.anonymouse.org 06.11.08, 07:14
        zawsze mozesz sciagnac obraz plyty i zrobic wirtualny dysk i nie trzeba Ci
        stacjonarnego napedu CD/DVD
        • bambussi Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 14:19
          Gość portalu: brak napisał(a):

> zawsze mozesz sciagnac obraz plyty i zrobic wirtualny dysk i nie
          trzeba Ci
          > stacjonarnego napedu CD/DVD

taaa - i naprawdę sądzisz że jest to KRÓTSZE i PROSTSZE od
          trwającego 5 sek. włożenia płyty CD do napędu :):):)
          • Gość: zumek Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 62.148.79.* 06.11.08, 15:59
            Pewnie ze latwiej z Virtuala. Po plyte musisz gdzies siegac. Ja jak mam
            mozliwosc zainstalowania gry tak aby nie trzeba bylo pozniej plyty wkladac to
            taka instalke wlasnie wybieram.

Bez CD romu nie do konca mozna przezyc. Jak sie ma 3 kompy w domu (w sieci) to w
            zupelnosci jeden naped wystarczy.

Drukarka czasem sie przydaje. Ale student bez drukarki to jak pisarz bez piora i
            kartki. Nie raz zdarzalo mi sie pisac laborki w srodku nocy i na rano drukowalem
            u kumpla bo musialem oddac w ten sam dzien.

Za to fax... jak masz dostep do skanera to faks jest kompletnie nie przydatny.
            Mozna kazdy dokument zeskanowac i wyslac mejlem. Tylko gorzej jak wysylasz do 3
            swiatu (polskie urzedy) i oni nie przyjmuja mejli, musza byc faksem :)
        • Gość: Black_Soap Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.gemini.net.pl 06.11.08, 14:29
          Taa zainstaluj z wirtualnego napędu system na czystym dysku ;) Powodzenia.
          • babcia.klozetova Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 14:54
            Gość portalu: Black_Soap napisał(a):

> Taa zainstaluj z wirtualnego napędu system na czystym dysku ;) Powodzenia.

... albo napraw uszkodzony system - co prawda MTBF dysków jest coraz dłuższy,
            ale czasem się zdarza tak apotrzeba. Bez napędu trzebaby chyba jakiemuś
            serwisowi zapłacić?
          • Gość: NX Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.nsn-inter.net 06.11.08, 16:25
            Gość portalu: Black_Soap napisał(a):

> Taa zainstaluj z wirtualnego napędu system na czystym dysku ;) Powodzenia.

Ta ironia jest całkowicie nietrafiona. Proponuję poczytać trochę o czymś co
            nazywa się PXE (większość obecnych BIOS'ów to obsługuje). Aby rozwiać Twoje
            wątpliwości: tak, możliwa jest instalacja systemu z sieci na czystym dysku, bez
            dodatkowego użycia napędu CD/DVD/USB etc. W przypadku nowego sprzętu (komputer,
            sieć) zainstalowanie nowej stacji z systemem Windows (i co ciekawsze z Office'm
            i kilkoma innymi aplikacjami) zajmuje mniej niż 0.5h
            • Gość: jan Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.08, 22:25
              Skoncz pieprzyc.
        • Gość: zibi Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.eurotel.cz 07.11.08, 23:37
          Jak chcesz ściągnąć obraz płyty, to ktoś musi ten obraz zrobić. Bez napędu
          będzie to trudne
    • Gość: Bart Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.mobile.playmobile.pl 05.11.08, 17:36
      Co za durny arykół...
      1. Drukarka - czytanie na komputerze jest męczące, nie zawsze można
      wziąć komputera ze sobą i nie każdego "jarają" najnowsze komórki, czy
      też iphony. Oszczędność lasów to żeden argument, bardziej niepokojąca
      jest utylizacja pierdołowatych gadżetów, które ludzie zmieniają co
      pół roku
      2. Napęd optyczny - a jak inaczej obejrzysz film DVD lub posłuchasz
      muzyki CD?? Pewnie! Nakradnij z sieci! Jakoś w sklepach dalej na
      półkach raczej możemy kupić oprogramowanie lub gry NA PŁYTACH DVD!!
      Zainstaluj MISTRZU taki program na płycie bez napędu.
      3. Fax i skaner to nie gadżety, 95 % firm raczej sie bez faxu i
      skanera nie obejdzie

• Gość: KJ Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.08, 17:58
      No tak kolega od tego artykułu chyba nie był nigdy studentem :D bo gdyby był to
      by wiedział że drukarka i skaner to podstawowe narzędzia zdobywania zaliczeń ;)
      i nie mam tu na myśli wyłącznie drukowania ściąg bo tu bardziej przydaje sie
      iphone :D Co do fotografowania zamiast skanowania - każdy kocha gdy ktoś
      przysyła po fotografowane badziewnym aparatem notatki pisane ręcznie - TAK
      istnieje i ma się dobrze coś takiego jak pismo odręczne :)Jak dla mnie
      niepotrzebnym wynalazkiem a nawet zaprzeczeniem samym w sobie jest komputer
      "przenośny" z ekranem większym od 15" takiego np 17" kloca nie ma jak nazwać
      laptopem notebookiem czy nawet komputerem przenośnym. Co najwyżej można to
      określić jako komputer PRZESTAWNY :D - wielkie ciężkie nieporęczne głośne
      prądożerne nie ma zintegrowanej baterii tylko UPS :D o "bateria" wystarcza co
      najwyżej na zamknięcie systemu windows wiśta :D
      • vatseq Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 15:06
        Nie wszyscy używają komputerów jedynie jako notatników wykładów na uniwerku. Dla
        niektórych to (jednak przenośne) narzędzie pracy - jak zaprogramujesz u klienta
        sterownik przemysłowy? Na 15 calach niewiele możesz zmieścić, a czasem trzeba
        dużo rzeczy pootwierać! Właśnie czekam na nowego laptopa 17" 1920x1200 - taka
        rozdzielczość wiele mi ułatwi!!!
        • Gość: programer Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 155.140.133.* 06.11.08, 16:47
          ja jak bym mial szukac miejsca na postawienie 17'' laptopa przy jakims
          urządzeniu przemysłowym to bym się prędzej pochlastał... dlatego nosze 12'' z
          wieszaczkiem na szyje - i tak wyglada 99% urządzen w polsce wiec nie wymylaj
          prosze ze 17 jest wygodniejsza
          po co ci taka rozdzielczosc do programowania gdzie wyswietlany jest tylko tekst
          ??? kiedys pisalem program na blackberry i tez dalo rade bez wiekszych problemow
        • Gość: gfgdfgdfg345234234 Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.chello.pl 09.11.08, 14:19
          Te 17', to jak rozumiem, do super-wypasionego-mega interfejsu do logiki
          drabinkowej, tak? ;)

No to ja chyba jestem niezły mastah, bo do PLC śmigam z matrycą 14.9 a to i tak
          w sumie sporo.

• Gość: M. Wired IP: *.tieto.com 05.11.08, 18:34
      W tym Wired są naprawdę tak nędzne artykuły? Po co to przedrukować? By zaniżać poziom naszej prasy?

Drukarka niepotrzebnym sprzętem.... bo przecież dokumenty możesz wysłać do zakładu fotograficznego ;-) Chciałbym zobaczyć studenta, czy pracownika umysłowego latającego ze wszystkim do "print shopu" i bilans finansowy takiego wyboru :]

Idiotów nie powinno sie dopuszczać do pióra.
      • az.anonim gadanie 05.11.08, 20:49
        To, że ktoś ma inne zdanie nie znaczy że jest idiotą.
        Ja akurat w pełni się zgadzam z autorem. Inna sprawa, że jest zza oceanu i ma w
        poważaniu to, że zwyzywałeś go od idiotów.
        • Gość: olin Re: gadanie IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.08, 23:03
          On jest idiota dlatego ze:
          - sam sobie zaprzecza - pisze np. ze plyty CD sa zbedne oraz ze
          serwisy foto sa lepsze od drukarek bo min. nagrywaja zdjecia na plyty
          - nie rozumie roznicy pomiedzy zeskanowanym dokumentem a jego
          zdjeciem (i to aparatem z telefonu)
          Bzdur tam jeszcze wiecej
          • Gość: Dostojewski Re: gadanie IP: 82.141.235.* 12.11.08, 06:03
            > On jest idiota dlatego ze:
            > - sam sobie zaprzecza - pisze np. ze plyty CD sa zbedne oraz ze
            > serwisy foto sa lepsze od drukarek bo min. nagrywaja zdjecia na
            plyty
            > - nie rozumie roznicy pomiedzy zeskanowanym dokumentem a jego
            > zdjeciem (i to aparatem z telefonu)
            > Bzdur tam jeszcze wiecej

On nie jest idiota. On pochodzi z cywilizowanego swiata, gdzie w
            przeciwienstwie do wschodnioeuropejskiej dziczy nie ma potrzeby
            skanowania dokumentow, gdyz takowe istnieja w formie elektronicznej.
            Internetowych serwisow foto jest tez takie zatrzesienie, ze drukarka
            foto tez jest zbedna, tym bardziej, ze gros zdjec zrobionych
            aparatem cyfrowym i tak jest potem ogladana tylko na ekranie. O
            filmach czy grach dostepnych z sieci juz ktos pisal.

No, ale niektoren dzikus dla zachowania godnosci wlasnej
            skoltunialej egzystencji bedzie psioczyl, ze bzdura i nieprawda,
            jako ten wiesniak, co sie do bloku wprowadzi i na budowlanca
            pomstuje, ze slawojki nie postawil na korytarzu, a balkon taki maly,
            ze nie ma gdzie swin trzymac.
    • Gość: Adam Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.neter.pl 05.11.08, 22:53
      Mózg - kto go dzisiaj używa ????
    • Gość: m. telefon stacjonarny IP: *.brhm.adsl.virgin.net 05.11.08, 23:49
      szczególnie w UK ;) bez linni BT nie mozna miec internetu, buahahaha.
      w pipidówkach, w Polsce, gdzie jedyną alternatywą jest neostrada też ;)
      bardzo baaaaaaaaaaaaaaaardzo światły artykuł...
      • Gość: Tomek Re: telefon stacjonarny IP: 82.132.136.* 06.11.08, 17:30
        nie musisz - Virgin
      • Gość: K Re: telefon stacjonarny IP: *.chello.pl 06.11.08, 22:05
        Gość portalu: m. napisał(a):

> szczególnie w UK ;) bez linni BT nie mozna miec internetu, buahahaha.
        > w pipidówkach, w Polsce, gdzie jedyną alternatywą jest neostrada też ;)
        > bardzo baaaaaaaaaaaaaaaardzo światły artykuł...

Nie tylko to, bo autor zapomniał, że nasi operatorzy telefonii komórkowej zapomnieli o wielu miejscach. Mieszkam akurat w Warszawie i jakoś nie mogę sobie swobodnie pogadać w domu łącząc się przez sieć Ery. Zostaje mi do wygodnych rozmów telefon stacjonarny, który sobie chwalę, bo nie przerywa co drugie słowo i słychać normalnie, do tego zawsze jest naładowany, a telefon czasem może leżeć odłogiem rozładowany w kurtce.
        Bez drukarki niby można żyć, ale nie zawsze. Do jednego ze swoich zleceniodawców muszę wysyłać fakturę na zwykłym papierze i podpisaną niebieskim kolorem, bo inaczej urząd skarbowy gdzieś tam nie chce jej uznać. Po drugie czasem fajnie jest coś od czapy wydrukować, dlatego nie posiadam atramentowej lecz laserową drukarkę, która zawsze jest gotowa do pracy, bo tusz nie wysycha...
    • Gość: bartas39 Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 00:29
      Matko Boska... Sama forma i jakoś artykułu ujdzie. Ale treść? No ja przepraszam, ale nie myślałem, że gazeta.pl schodzi na psy (albo ludzie, którzy tłumaczą te teksty są upośledzeni). To nie Ameryka! Ktoś już słusznie zauważył - 911 ;D Może to numer jakiejś nowej agencji towarzyskiej? Nie wiem.. w każdym bądź razie na pewno nie żaden alarmowy. Dobra, ktoś powie, że się czepiam. Może i tak. Przejdźmy zatem dalej, drukarka i CD - faktycznie, kto tam używa tych "reliktów". Przecież każdy statystyczny Kowalski posiada iPhona i MacBooka Air, no nie? Aha, a co to właściwie ten fax?
    • Gość: bhp Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 07:57
      a w jaki sposob na zadupiu mam miec neta ktory w miare szybko chodzi bez
      ograniczen transferu moze z komorki ????? hahah a po drugie jak kogos stac to
      sobie kupuje bo najwazniejsza jest w zyciu chec posiadania
    • deerzet klasyk Papcio Chmiel... 06.11.08, 10:27
      Klasyk Papcio Chmiel ongi RĘCZNIE wyrysował, że przydatny w życiu
      jest dlań [dla Tytusa] tylko pugilares [dzisiejsza karta płatnicza].

Po 25 latach, w najnowszych dziejach swych [tj. - Tytusa dziejach],
      dodał do tego jeszcze SAMICZKĘ.

-

Reszta - jest milczeniem.
      Milczeniem owiec?
    • Gość: Zwierz A drukarka IP: 78.8.136.* 06.11.08, 14:06
      Drukarkra to bardzo przydatny sprzęt. Własnie jestem na etapie
      drukowania pracy mgr. z racji tego, że mam w niej kilkadziesiąt
      grafik 3D pani w punkcie ksero gdzie zdaża im się drukować krzykneła
      mi 1,50 pln za strone. mam 100 stron w pracy co daje jak by nie
      patrzeć 150 pln za jedną kopie prace musze wydrukować przynajmniej 4
      - 5 razy ale załozmy że 4 co daje 600 pln w sumie no przepraszam ale
      wypasioną drukarkę która na jednym kardridżu wydrukuje mi ponad 600
      stron kupiłem za 300 złoty szybka kalkulacja hmm drukarka jest jednak
      przydatna :P
      • raf-ber Re: A drukarka 07.11.08, 21:33
        Gość portalu: Zwierz napisał(a):

> Drukarkra to bardzo przydatny sprzęt. Własnie jestem na etapie
        > drukowania pracy mgr. z racji tego, że mam w niej kilkadziesiąt
        > grafik 3D pani w punkcie ksero gdzie zdaża im się drukować krzykneła
        > mi 1,50 pln za strone. mam 100 stron w pracy co daje jak by nie
        > patrzeć 150 pln za jedną kopie prace musze wydrukować przynajmniej 4
        > - 5 razy ale załozmy że 4 co daje 600 pln w sumie no przepraszam ale
        > wypasioną drukarkę która na jednym kardridżu wydrukuje mi ponad 600
        > stron kupiłem za 300 złoty szybka kalkulacja hmm drukarka jest jednak
        > przydatna :P

nastepnym razem przyda ci sie gdy twoj partner/partnerka o ile jeszcze tego nie
        zrobil bedzie drukowac swoja. Drukarka jest potrzebna jak prowadzisz dzialalnosc
        i drukujesz faktury, zeby wydrukowac liste wildsztajna i pokazac ojcu w jakim
        doborowym towarzystwie sie znalazl i ew. mapke dojazdu do jakiejs wsory jesli
        nie masz nawigacji... faks i drukarka jest tez niezbedna zeby rowiazac umowe z
        orange i canal+.
      • Gość: Jonek Re: A drukarka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.08, 15:11
        Ja na studiach wykorzystuję drukarkę w każdym miesiącu, czy to prace
        semestralne, czy teraz pisana przeze mnie praca inżynierska. Nie wyobrażam sobie
        życia bez drukarki. Nawet przepisy kulinarne znalezione w necie drukuję bo nie
        zabiorę komputera do kuchni i nie postawię obok kuchenki aby zrobić jakąś potrawę.
    • cleopathre Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić 06.11.08, 14:22
      Na 1 miejscu Mąż! Brudzi i ciągle gapi sie w tv

Z pozdrowieniami

Cleo
      • Gość: Rabarbar Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.wbs.ssh.gliwice.pl 06.11.08, 14:53
        To ja powiem, że ŻONA. Cały dzień jęczy, cycki jej się robią obwisłe i ma
        cellulitis :(
      • Gość: Jacek Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.chello.pl 06.11.08, 14:55
        Żona. Ciągle stęka i jęczy, udaje że coś robi, a w łóżku jest zawsze
        zmęczona i śpiąca.
      • Gość: Baton Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 212.160.172.* 06.11.08, 15:47
        Męża masz takiego na jakiego sobie zasłużyłaś - bez wątpienia
        najlepszego na jakiego Cię stać:-p
      • prawdziwystarywjarus Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 15:48
        cleopathre napisała:

> Na 1 miejscu Mąż! Brudzi i ciągle gapi sie w tv
        >
        > Z pozdrowieniami
        >
        > Cleo

-----------

Czyżby? Tak źle to on nie wygląda.
        A i Ty widać tryskasz tu szczęściem.

picasaweb.google.com/magdalena.dyb/LubWeseleMagdalenyIBartka#
        Czy aby nie za dużo nurkujesz w morzu czerwonym?
        Podobno zwiększone ciśnienie atmosferyczne osłabia uczucia.

Wiarus
      • Gość: juras Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.icpnet.pl 06.11.08, 15:50
        I TĄ PICZKĘ TEŻ NA ŚMIETNIK!!!
      • Gość: były Najpierw pozbyć się żony ! IP: *.128.56.250.static.crowley.pl 06.11.08, 17:11
        Ciągle chce więcej pieniędzy, co nie odzwierciedla się w jej
        użyteczności, a tuning ,czytaj operacje plastyczne, są bardzo
        kosztowne. Te słynne kremy ! Im mniejszy słoik , to wyższa cena.
        Cała łazienka usłana w tubki , słoiki, buteleczki i spraye.itd itd
      • Gość: oloros Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.08, 17:18
        ja wyrzuciłem jeszcze telewizor
      • Gość: czysty&pachnacy Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.acn.waw.pl 06.11.08, 21:01
        zle wybralas...mamy tv ale jako element wystroju...sprzatam, gotuje,
        piore, pachne i dbam o siebie...mam stala PARTNERKE od paru latu,
        planujemy slub... moze trzeba zmienic partnera jak nie pasi...
      • Gość: Jonek Dzieci :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.08, 15:26
        Najpierw ludziska się cieszą z narodzin potomka ale już po roku zaczynają
        odliczać lata, miesiące i dni kiedy toto dorośnie i się wyprowadzi ;)
    • kakens Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 14:30
      1. Drukarka- pewnych rzeczy nie drukuje się w punktach, bo są to poufne dane.
      Jest dla mnie konieczna. To samo z drukowaniem zdjęć. trudno żeby z niektórymi
      chodzić do zakładu, wiadomo jak jest, plaża słońce, a potem wstyd przed obsługą. ;)
      2. Skanery: Większość zakładów oferowała tragiczną jakość skanów negatywów,
      dlatego potrzebowałam skanera. Skanowanie kilkuset stron? Kładę na podajnik i
      idę na kawę, powodzenia Panu który będzie to robił cyfrówką.
      3. Jeśli chodzi o notebooki to może coś w tym jest, ale jak autor chce
      zainstalować np. grę i potem w nią grać? Niestety firmy stosują jakieś durne
      zabezpieczenia, które tylko przeszkadzają legalnym użytkownikom, bo dla piratów
      nie stanowią problemu.
      4. Załącznik trudniejszy do podrobienia niż fax? Mocno dyskusyjna kwestia.
      5. Komórka? Błagam, przy tej jakości połączeń i problemami z zasięgiem, wolę
      stacjonarny.
      • Gość: ja Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 151.193.120.* 06.11.08, 14:51
        1 i 2, widać że prowadzisz coś jak biuro lub masz specyficzne hobby, a to
        artykuł o większości!!!
        3. netbook i gry? Jak grasz ostro to również specyficzne wymagania. Laptopy i
        netbooki nie po to są. A laptopy dla graczy zawsze będą miały różne dziwne
        napędy. btw, jest daemon tools.
        4. wydaje mi się że trudniej :D biura i urzędy wysyłają skróty sha lub md5 razem
        z dokumentem (gorzej jak wysyłają tym samym), oddzielną wiadomością, albo
        drukują na dole każdej strony. Dlatego jak chciałem w gminie zmienić jedną
        strone to mi musieli 5 od razu wydrukować, bo się suma kontrolna zmieniła. W
        sumie, można dyskutować, masz rację
        5. Masz rację. Ale zadzwoń na 911 ze stacjonarnego w trasie, albo jak po burzy
        kable pójdą :D często z tatą dzwoniliśmy z komórki do tpsa, z informacją że nasz
        stacjonarny nie działa. a komórki jakoś działały :D
        • kakens Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu 06.11.08, 17:14
          1 i 2 pomijając moją skromną działalność, to są pewne rzeczy typu umowy, czy
          wspomniane zdjęcia których nie zaniosłabym do punktu.
          3. Mówiłam o notebooku, tak kiedyś mówiono na laptopa ;) Nie mówię tu o jakichś
          wymagających strzelankach, tylko o zwykłych grach, które spokojnie "pójdą" na
          laptopie, a wymagają CD/DVD
          4. To właśnie zależy. Faktycznie, certyfikaty itp formy zabezpieczeń na pewno
          stoją wyżej od faxu. Miałam tu raczej na myśli proste pdfy ze zmienionymi
          literkami itp. drobne przekręty.
          5. Dlatego mam i to i to ;)
        • Gość: gosciara Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.08, 17:59
          ad.3 Niektórych gier nie odpalisz mając zainstalowanego daemon toolsa bo jest
          traktowany jako 'wspomagacz' pirackich rozwiązań.
      • Gość: Belldandy.blog.pl Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.win.be 08.11.08, 06:24
        Święte słowa. Nieźle się uśmiałam przy tych zdjęciach z cyfrówki. Ile z tym
        kombinowania! Trzeba znaleźć miejsce z odpowiednim oświetleniem (często nie
        można używać przecież lampy aparatu, bo np. papier jest błyszczący), stać nad
        każdą kolejną kartką i klikać, klikać, klikać...

A jak ktoś powie, że drukarka nie jest potrzebna studentce albo nauczycielce, to
        chyba wyśmieję ;p Codziennie drukuję po kilkanaście kartek i to nie dlatego, że
        nie jestem "plugged in", tylko dlatego, że inaczej się nieprędko da.
      • Gość: wt Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 77.165.14.* 08.11.08, 06:41
        w zasadzie zgadzam się. mogę jeszcze dodać parę uwag:

ad.1.
        tu gdzie mieszkam sporo biletów do miejsc takich jak parki rozrywki, kupuje się
        przez sieć, a potem te bilety czeba wydrukować. nie jestem pewien, czy zapisanie
        ich w telefonie wystarczy.

czytanie z papieru mniej męczy niż czytanie z ekranu.
        poza tym, ściany są większe niż nawet 24 calowy ekran, a mogę na nich
        poprzyczepiać różne rzeczy.

ad.3. dlatego właśnie Apple zrezygnował z napędu w Macbook Air. a sporo osób na
        to psioczy;-)
        ale prawda jest taka, że na Macbook Air, nawet tym nowszym, z chipsetem
        graficnzym, w Age of Empires nie pograsz, bo żąda płyty. moja płyta jakoś rzęzi
        w napędzie przez trzy minuty, a potem nie jest wykorzystywana ani razu.... po
        kiego mi ta płyta?

ad.4.
        w mojej instytucji używa się faksu do kontaktu z klientami, bo taki jest wymóg
        prawny. jest wyraźnie napisane, że do pewnych zapytań ani telefonów, ani maili
        wykorzystywać nie wolno.
    • Gość: metalfan ale glupi tekst :/ IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 06.11.08, 14:34
      nie wyobrazam sobie abym mogl nie miec drukarki w domu. nieraz potrzeba rozne
      rzeczy w formie papierowej, np. projekty na studia, albo rozne dokumentacje
      techniczne. i za kazdym razem mam latac do punktu z wydrukami, zamiast miec to
      od razu?
      tak sam z napedami optycznymi.
      jakis debil pisał ten tekst - po prostu marna prowokacja
      • Gość: k80 Re: ale glupi tekst :/ IP: *.prokom.pl 06.11.08, 14:46
        napęd optyczny istotnie nie ma sensu. 2 lata temu dostałem notebooka
        bez napędu i trochę się tego bałem, ale dzisiaj uważam że jest to
        kompletnie zbędne. Tylko system trzeba postawić z płyty, potem całe
        oprogramowanie można uzyskać z netu - poprzez MSDN i strony.
        • Gość: adamp Re: ale glupi tekst :/ IP: *.chello.pl 06.11.08, 14:58
          A ja jezdze pociagami i biore ze soba notebooka, ogladam filmy. Moze
          jakis debil doradzi mi bym przegrywal je na pendrive'a. Dziekuje za
          rade naped optyczny jest potrzebny, a tekst jest glupi. Bo w ten
          sposob myslenia kazda rzecz moznaby uznac za zbedna.
          • Gość: metalfan Re: ale glupi tekst :/ IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 06.11.08, 15:26
            pelno roznych filmow mam na cd albo dvd. tak samo z grami. co jesli bedzie
            chcial sobie pograc? mam sciagac piraty z neta? nawet jesli mam oryginal na
            cd/dvd ? moze nie wszedzie bede mial dostep do neta. poza tym zgranie 4gb z dvd
            jest nieporownywalnie szybsze i wygodniejsze niz sciagniecie 4gb z internetu.
            • Gość: k80 Re: ale glupi tekst :/ IP: *.prokom.pl 06.11.08, 15:37
              fakt - gry to jedyna rzecz do której napędzik jest jeszcze
              potrzebny, ale pewnie też do czasu - producenci znajdą sposób
              uwierzytelniania legalnych użytkowników.

A filmy - no cóż. Nie oglądam filmów na komputerze, szkoda filmu i
              czasu.
      • rodned Re: ale glupi tekst :/ 06.11.08, 19:40
        mam dokladnie takie samo wrazenie - artykul godny Faktu.
        • Gość: jan Kazda linijka tego tekstu jest idiotyczna IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.08, 22:38
          "Wydaje się to tanie, dopóki nie uświadomisz sobie wszystkich
          dodatkowych kosztów i faktu, że po pierwszym roku w ogóle nie
          będziesz z tego korzystał" - jak nie bedziesz korzystac to gdzie
          koszty?
          "Jest mnóstwo stron foto, które zajmą się twoimi zdjęciami" -
          drukarki sluza do drukowania zdjec?
          "prawie każdy nowoczesny telefon ma wystarczająco dobry ekran, by
          wygodnie czytać na nim tekst" - chyba ten debil w zyciu ksiazki nie
          widzial
          "oprócz wywołanych fotografii dostaniesz płytę ze zeskanowanymi
          zdjęciami" - przeciez naped CD jest zbedny
          itp. itd. pokazcie jedna linijke tego tekstu ktora ma sens
    • Gość: luna Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 14:35
      a co to jest "aparat wbudowany do cyfrówki"? w dodatku przeciętny...
      faktycznie, zbędne badziewie :)
    • Gość: POGUES Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: 164.4.17.* 06.11.08, 14:38
      Zmywarka do naczyń. Nie znam zmywarki, która by umyła talerze po
      obiedzie bez wstępnego umycia ich pod kranem, a i tak nie domywa. Z
      tego względu niewielkie zużycie wody to bzdet reklamowy.
      • Gość: kochajacy zmywark Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 195.205.36.* 06.11.08, 15:08
        Bzdetem Ty jestes !!! 10 lat mam juz zmywarki i jakos zawsze
        zmywaja!!!A oszczednosc wody jest naprawde niesamowita ;)
      • Gość: Fender Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: 57.66.195.* 06.11.08, 16:01
        Widocznie miałeś do czynienia z uszkodzonymi zmywarkami, albo nie
        nasypywałeś do środka proszku/tabletki. Nigdy nie płuczę naczyń
        przed wsadzeniem ich do zmywarki, a niedomycia to rzecz nadzwyczaj
        rzadka.
    • Gość: k80 Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.prokom.pl 06.11.08, 14:42
      W życiu nie widziałem podobnej bzdury. Skanowanie dokumentów
      aparatem - buahahaha, albo czytanie tekstu komórką - super
      pomysł :). A fax? Może i można wysyłać mejlem, ale wciąż
      obowiązującym standardem w przesyłaniu dokumentów B2B jest fax.
    • Gość: he he w pierwszej kolejnosci należy się pozbyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 14:43
      autora tej notki, bo jest on zupełnie zbędny i poziom zaniża
    • bosman_plama Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić 06.11.08, 14:46
      "Ale z drugiej strony - komórkę masz zawsze przy sobie, nawet jeśli właśnie
      chowasz się pod łóżkiem przed włamywaczami czy mordercami. A jeśli padnie
      bateria? Pożycz telefon od kogoś innego."

Spory tłok musi być pod tym łóżkiem;).
    • Gość: Sylwia Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 15:00
      Drukarka jest bardzo potrzebna! Przecież nie będę drukować (i pisać!) ściąg w
      szkole, no proszę was... A robię to prawie codziennie (ściągi) bo ostatnio mam
      w każdym tygodniu min. 2 sprawdziany ;/ co do skanera się zgadzam <ok>.
      • Gość: coss Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.strong-pc.com 06.11.08, 15:25
        > Drukarka jest bardzo potrzebna! Przecież nie będę drukować (i
        pisać!) ściąg w
        > szkole, no proszę was...

Drukarka może tak, ale tacy ludzie jak ty - nie!
        Nie potrafisz opanować samodzielnie nawet okrojonego materiału w
        gimplu...
        Jesteś społeczęństwu zbędna, moja droga!
        • Gość: k80 Re: Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzu IP: *.prokom.pl 06.11.08, 15:43
          Najpierw sobie odpowiedz na pytanie czy potrzebna jest wiedza, która
          literalnie jest wtłaczana ludziom do głowy czyniąc z niej śmietnik.
    • Gość: lukasz Pięć gadżetów, które od razu powinieneś wyrzucić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 15:04
      Większej głupoty dawno nie czytałem. Proponuję teraz zastanowić się nad
      użytecznością takich gadżetów jak lodówka, pralka i lampka na biurko. Niski
      poziom, niski.
    • Gość: remmm "i wydaj 20 USD na zewnętrzną nagrywarkę" IP: *.clienti.tiscali.it 06.11.08, 15:10
      Tydzien temu wydalem 80 EURO na zewnetrzna nagrywarke do laptopa. Najtansza
      zewnetrzna nagrywarka slim kosztuje ponad 65 euro.
      A bez niej nie obejrze serialu z DVD ani nie zainstaluje systemu operacyjnego
      (nawet instalacja Linuxa bez napedu DVD to karkolomne zadanie).
      • Gość: marter Re: "i wydaj 20 USD na zewnętrzną nagrywarkę" IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.11.08, 18:23
        Karkołomne to jest z Windows, ale i tak się da (z XP, nie wiem jak z V.), a
        Linux -> bootowalny pendrive albo start z sieci i śmiga.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka