Dodaj do ulubionych

Szkoła Podstawowa nr 16

IP: *.021.c90.petrotel.pl 10.02.11, 21:32
Moja córka od września rozpocznie naukę w pierwszej klasie w SP nr 16. Proszę o opinie dotyczące tej szkoły, kogo polecacie na wychowawcę - z pań oddających trzecie klasy.
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
     • dase_1 Re: Szkoła Podstawowa nr 16 14.02.11, 16:52
      Witam ponownie! Jestem autorką pierwszego postu - tym razem zalogowaną zgodnie z zapowiedzią. Nie jestem natomiast autorką postu drugiego i kolejnego o zazdrosnej sąsiadce - to jako wyjaśnienie. Nie wiem co miała na celu formułowiczka podszywająca się pod mój nick, ale chyba za wiele nie osiągnęła - ja do tej pory również nie.

      Powtórzę jeszcze raz moje pytanie i zwrócę się do mam, których dzieci uczęszczają do SP 16 - jakie macie zdanie na temat tej szkoły i kogo możecie polecić na ewentualną wychowawczynię w klasach początkowych?
      Dziękuję za każda związaną z tematem odpowiedź
      Pozdrawiam
      • Gość: jolka Re: Szkoła Podstawowa nr 16 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.11, 13:32
       Cześć. Jak każda ocena, moja także będzie subiektywna. Byłam bardzo niezadowolona ze szkoły nr 16 wogóle. Córka trafiła do klasy pani Pawlak, którą wspominam bardzo źle, na wielu płaszczyznach: poziomu nauczania, postawy wychowawczej czy kontaktu z rodzicami. Pomimo niżu demograficznego w klasach nadal upychane były dzieci tak, by w kazdej było 25 do 30. Dyrekcja wpuszczała na teren szkoły przedstawicieli handlowych firm takich jak producenci pasty do zebów i podpasek, którzy mieli pseudo zajęcia z dziećmi, oczywiście w celu akcji promocyjnej, co uważam za skandal. Nauczyciel muzyki, który uważał, że zajęcia powinny mieć wiecej teorii niż praktyki dla dzieci w wieku lat 9-10. Ale także, wspaniała nauczycielka matematyki w klasach 4-6 i cudowna wychowawczyni pani Walczak, klas starszych. To jednak tylko moje odczucia. Zapewne są i tacy rodzice, którzy uważają, że szkoła nr 16 jest fajna.
     • Gość: maja Re: Szkoła Podstawowa nr 16 IP: *.play-internet.pl 27.06.12, 13:13
      WITAM MÓJ SYN CHODZI DO TEJ SZKOŁY DO PIERWSEJ KLASY A WŁAŚCIWIE JUŻ JĄ KOŃCZY ,TRAFIL DO WSPANIAŁEJ PANI .NIESTETY PO PIERWSZYM ROKU TĄ PANIĄ DZIECIOM ZABIERAJĄ NIE PYTAJĄC NAS RODZICÓW A PRZEDE WSZYSTKIM NIE BIOR APOD UWAGĘ DOBRA DZIECI JESTEŚMY ZBULWERSOWANI ,W TYM MOMENCIE ZDANIE O TEJ SZKOLE JEST ZŁE ,DYREKCJA WSZELKIE WPADKI INNYCH NAUCZYCIELI TUSZUJE BO MA BBYĆ SZKOŁA NA TIP TOP .W TEJ SZKOLE DOBRO DZIECKA SIĘ NIE LICZY., LICZY SIĘ ZASOBNOŚĆ PORTFELA RODZICA .NO NIESTETY GUST PANI WICE JEST BARDZO WYRAFINOWANY A TO KOSZTUJE.
  • Gość: mama Re: Szkoła Podstawowa nr 16 IP: *.class96.petrotel.pl 15.11.12, 15:03
   Czy Wy kobitki czasem nie przesadzacie, szkoła jak szkoła w każdej jest coś co nie będzie się podobało.
   A pamietacie Wasze czasy? bo ja pamiętam, i pamiętam tą linijkę na rękach jak nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie. I proszę nie obruszać się że jestem za biciem dzieci, bo tak nie jest ale to Wy matki dąrzycie do tego że te dzieciaki wyrastaja na takich a nie na innych.
   Wiem co się dzieje w szkołach czasami tam jestem i widzę jak dzieci odzywają się do rówieśników lub nauczycieli, a w domu przecież są takie grzeczne-nieprawdaż-
   a proszę mi wierzyć że podstawówka to pikuś z gimnazjum, tam to już bluźnierstwa są do nauczycieli a Oni nie potrafią dać rady z tym bo matkę wzywają na dywanik a ona na to"mój Jasiu nie, to niemożliwe On taki uczynny, taki grzeczny to niemożliwe, napewno to Pni się uwzięła, to wsyzstko przez Panią itd...
   dużo tu opowiadać więc dajcie żyć wszystkim
   A co do szkoły?
   Mój syn właśnie ją skończył, zawsze byłam zadowolona.
   Pani dyrektor ani pani w-ce dyrektor nie wpiep..ały się. A mój prtfel zawsze jest skurczony i jakoś nie zauważyłam żeby ktoś z dzieci lub nauczycieli lub co gorsza z dyrekcji je poniżał.
   1-3 Pani Rososińska nie mylić z Panią Dyr. Rosińską
   a 4-6 P. Kosmatka (kl.sportowa) i uwierzcie mi że poprzeczka była bardzo wysoko postawiona.
   My jako rodzice chcieliśmy aby dzieciom nie folgowano bo są sportowcami:)
   Dzieciaki miały naprawdę świetną srednią.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka