Dodaj do ulubionych

żłobki w Płocku- na Płoskiego

IP: 185.9.124.* 18.02.13, 21:49
Witam Drogie mamy
Moja córeczka niedługo pójdzie do żłobka- bynajmniej wstępnie Panie nam potwierdziły, że będzie na liście. Chciałabym się dowiedzieć czy chwalicie żlobki w Płocku- szczególnie zależy mi na opiniach tego na Płoskiego. Jak długo Wasze dzieci się przyzwyczajały i co Wam się nie podoba. Był już taki wątek- ale opinie sprzed kilku lat- więc na pewno dużo się w tym czasie zmieniło. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: mama Re: żłobki w Płocku- na Płoskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 13:23
      opowiem ci własne doświadczenia spzed paru lat- właśnie z tym żłobkiem.
      Moja córeczka poszła do żłobka jak miała 1,5 roku i do tego w sierpniu więc trafiła na dyżur wakacyjny. ponieważ były tam dzieci które już wcześniej chodziły do żłobka - wcale nie płakały. Więc córeczka też nie. Od września przyszły nowe dzieci, płakały więc córeczka (chyba w geście solidarności:) też. Raz nawet zostałam trochę dłużej pod drzwiami i podłuchiwałam czy długo płacze, ale to nie było nawet 5 minut jak przestała, bo panie się nią zajęły i były dzieci, zabawa itp.
      Dlatego nie martw się - na pewno wszystko będzie dobrze. Córcia szybko nauczyła się sama jeść, korzystać z nocniczka i pięknie bawić. Niestety z drugą córcią nie dostałam się do tego źłobka, bo na pewno bym skorzystała. Mam duże zaufanie do państwowych żłobków i pzedszkoli (chociaż polecam również promyczek w płocku).
      były to czasy kiedy oddanie dziecka do żłobka (10 lat temu) było szokujące dla niektóych więc mogłam wybrać placówkę - podobał mi się bardzo ten na piaska ale ze wzgl. dojazdu wybrałam rembielińskiego.
      Powodzenia
    • Gość: ilpo1 Re: żłobki w Płocku- na Płoskiego IP: *.197.c77.petrotel.pl 18.03.13, 20:04
      Witam,
      moja 2 letnia coreczka wlasnie chodzi do zlobka na Ploskiego. Z reka na sercu musze przyznac, ze jest super! Fachowa,mila, kompetentna i zyczliwa kadra, Pani dyrektor - czlowiek dusza. Moja mala wogole nie plakala, zaklimatyzowala sie momentalnie, teraz wrecz rano sama zaklada buciki i mowi ze chce do dzieci :) Moja starsza corka - obecnie 6 letnia, rowniez chodzila do tego zlobka i rowniez bylam zadowolona. Z czystym sumieniem polecam, dzieciaki maja naprawde fajna opieke.. Pozdrawiam
    • Gość: Kasia Re: żłobki w Płocku- na Płoskiego IP: *.class147.petrotel.pl 20.03.13, 12:05
      Mój synek tez chodzi do tego żłobka i jest bardzo zadowolony.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka