Dodaj do ulubionych

Przedszkole Kolorowe kredki - warto?

10.04.13, 13:52
mam pytanie do mam, których dzieci które chodza do tego przedszkola albo też chodziły: jak je oceniacie? przedszkole jest w srodku ładne, kolorowe, ale na zewnątrz brak placu zabaw, dojazd taki sobie... Jak jest z nauką w starszych grupach? rozumiem, ze mają też tzw. zerówkę po której idzie sie do szkoly?
Proszę o opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Przedszkole Kolorowe kredki - warto? IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 12.04.13, 19:24
      Nie warto :(
      Moje dziecko chodziło tam do grupy trzylatków, tylko kilka miesięcy. Pisałam już o tym na tym forum. Posłaliśmy nasze dziecko, bo miało być fajnie, jak głosi hasło. Przedszkole nowe, dopero co otwarte, oglądaliśmy różne etapy remontu tego budynku i byliśmy zachwyceni. Wszystko nowe, kolorowe, nietoksyczne. Namówiłam koleżankę z bloku i ona też posłała tam swoje dziecko. Obie się zawiodłyśmy, bo poza ładnym nowym miejscem same minusy. Plac zabaw miał zostać wybudowany, do tej pory nie ma. Jedzenie dowożone, moje dziecko nie chciało nic jeść. Nie chcę po raz kolejny pisać, ale panie nie zauważyły podtawowych problemów u dziecka, krzyczały na nie, a nam mówiły że wszystko jest ok, że nie ma kłopotów. Smutne to, ale rok po odejściu z tego przedszkola, moje dziecko wspomina tylko panią, która krzyczała.
        • Gość: mama Re: Przedszkole Kolorowe kredki - warto? IP: *.172.c73.petrotel.pl 30.04.13, 11:04
          A ja jestem zadowolona bo plac zabaw jest zrobiony panie w grupie mojego synka zawsze wszystko mi mówią .Dziecko chętnie chodzi do przedszkola.I jak ja widzę że wiele dzieci nadal jest nie odpieluchowanych a panie bez gadania muszą je myć i przebierać no to chyba to coś świadczy rodzic też musi się zainteresować dzieckiem .I co najważniejsze są kamery gdzie mogę zawsze podejrzeć czy mój syn je obiad czy śpi itp.
          • Gość: mama 4-latki Re: Przedszkole Kolorowe kredki - warto? IP: *.tvn.pl 24.06.13, 16:12
            to nie jest prawda, że rodzice maja dostęp do podgladu kamer - to jest tylko monitor w sekretariacie bez żadnego zewnetrznego dostępu.
            Ja mam tam dziecku od ponad 2 lat i o ile jestem zadowolona z warstwy dydaktycznej i generalnie dziewczyn pracujacych w grupie to kontakt z dyrekcja jest fatalny. Kłamia w zywe oczy, podnosza czynsz a nie potrafia uzasadnić, grożą rozwiązaniem umowy i maja podejście "jak sie nie podoba to do widzenia", zmieniaja statut bez informowania rodziców o tym. Jeszcze dziecka nie przenosze bo jest tam szczęśliwe ale ja jestem coraz bardziej sfrustrowana a kilkoro rodziców z róznych grup w ostatnim miesiacu pozabierało dzieci bo nie wytrzymali. Chyba sie dyrekcji pomyliło kto dla kogo prowadzi to przedszkole...
    • dzepak2210 Re: Przedszkole Kolorowe kredki - warto? 08.11.20, 00:07
      Cialy czas otwarty okna dziecko często hory. Wumioty biegunka pewnie ze jakieś problem z potrawami. Pozytywny test na obecność koronawirusa u cioci z grupy Wisienek. Dziecko otrzymalo stres. Dziecko płakało przez ciału dzień leżało na podłogę Nikt nie zwrócił na niego uwagi. Buło wpisanie że dziecko ma alergia na mleko dawali na obiad nalisniki. Beznadziejna praca psuhologa skierowanie zdrowego dziecka do psychiatry.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka