Dodaj do ulubionych

gdzie zorganizować chrzciny?

IP: *.001.c90.petrotel.pl 14.04.13, 20:27
niedługo planujemy zorganizować chrzciny synka na ok 25 osób, gdzie najlepiej to zrobić?
jakie stawki obowiązują? proszę o pomoc bo jestem "zielona" w tym temacie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.149.c75.petrotel.pl 14.04.13, 20:49
      W zeszłym roku moja córeczka miała chrzciny w tej nowej kawiarni na płockiej starówce konik na biegunach narzeciwko św. Jana. mają pokój zabaw dla dzieci, przewijak i kącik dla mam karmiących i wogóle fajny klimat na takie przyjęcia. Płaciłam 80 zł od dorosłego, ale jedzenia było za dużo.
    • Gość: org. przyjęć Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.158.c91.petrotel.pl 15.04.13, 14:16
      Wszystko zależy gdzie Państwo mieszkacie, bo w sumie lokal najlepiej by był jak najbliżej miejsca zamieszkania. Ja proponuje takie lokale:
      - Trzy Klimaty ( podolszyce) - dobry lokal i kameralnie tez można małe przyjecie zorganizować
      - Stefanella ( Białobrzegi) - pięna okolica, spokój ale poza Płockiem ( dobre jedzenie)
      - Polski Dom Weselny ( centrum prawie)- mała sala w sam raz na 25 osób. (dobre jedzenie).
      - a może catering do domu? jak cos to podam namiar...
      Pozdrawiam.
      • Gość: -- Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.13, 14:55
        Siostra robiła chrzciny w sali bankietowej Miodowe lata na Miodowej. Jedzenia było bardzo dużo a soki i woda w cenie. Reszte jedzenia została spakowana i zabraliśmy je do domu.
    • Gość: Anna Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.class144.petrotel.pl 16.04.13, 11:47
      Ja chrzciny synka organizowałam w Karczmie pod Strzechą na Grodzkiej na 22 osoby. Jestem bardzo zadowolona, z tego co mi wiadomo goście również. Dwa rodzaje zup ( do wyboru) cztery dania gorące, przystawki, sałatki i rewelacyjny tort zapewniony Karczmę ( w cenie) , napoje ( kilkoro gości zamówiło piwa) łącznie kosztowało mnie ok. 76 zł za osobę plus napiwek. Osobiście bardzo polecam , mała rada najlepiej wszelkie informacje uzgadniac z Panem Wojciechem .
    • emamik Re: gdzie zorganizować chrzciny? 17.04.13, 10:14
      Ja w 2010 roku organizowałam chrzciny w Klubie Prawnika. Miałam podobna liczbę gości, chyba 23 osoby. Byłam bardzo zadowolona. Jedzenie było smaczne, w dużych ilościach i ładnie podane. Są tam do wyboru różne pakiety cenowe i droższe i tańsze także można się dogadać. Zapraszam na www.emamik.pl
    • Gość: Marylka Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.umcs.akademiki.lublin.pl 17.06.13, 21:58
      Polecam Ci restaurację "Oberża pod Strzechą". Mają sporo miejsca,mają ogródek dla palących gości, można puścić muzykę - będzie fajnie, zobaczysz :) Sama robiłam tam chrzciny - było profesjonalnie, kelnerzy uwijali się jak w ukropie, moi goście byli zadowoleni, szczególnie ze smaku dań :) W Oberży pod Strzechą mają chyba najlepszą kuchnię staropolską w całym mieście ;) Chociaż pewnie boisz się dużych kosztów, uwierz mi - mają bardzo konkurencyjne w porównaniu do tego, co proponują inne restauracje. Oczywiście stawka zależy od ilości dań, gości itp. itd. Zapytać możesz o wyliczenia - to nic nie kosztuje. Osobiście bardzo polecam ten klimatyczny lokal :)
      • Gość: HEHE Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.free.aero2.net.pl 18.06.13, 17:07
        Tylko nie oberża, mało i tłusto tyle w temacie. Polecam Trzy klimaty lub Klub Prawnika.
    • gryzwka Re: gdzie zorganizować chrzciny? 27.01.14, 20:51
      www.facebook.com/BarWielogora
      polecam-super obsługa, indywidualne podejście do klienta, pyszne domowe jedzenie.
      • Gość: basia Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.play-internet.pl 27.01.14, 22:53
        Boże aby nie Oberża ,mało jedzeni niedobre obsługa żadna miałam ale nigdy więcej
    • Gość: Asia Re: gdzie zorganizować chrzciny? IP: *.066.c70.petrotel.pl 31.01.14, 17:09
      Spróbuj Dworek Poniatowscy czy jakoś tak - w bok od Wyszogrodzkiej . Słyszałam kilka bardzo pochlebnych opini - trz klimaty odradzam - ale tylko i wyłącznie ze względu na menagera - byłam kilka razy - reszta ok :)
    • agulczy Re: gdzie zorganizować chrzciny? 15.07.19, 09:56
      chrzcinyikomunie.pl/ Super stronka z salami
    • alexmarcc Re: gdzie zorganizować chrzciny? 23.09.19, 10:11
      My robiliśmy w Jordanowie w Zajeździe nad Wisłą. Wyszło bardzo fajnie.
    • bartek.wojcik132431435 Re: gdzie zorganizować chrzciny? 18.01.21, 11:17
      Ja znalazłem świetne miejsce w tym serwisie chrzcinyikomunie.pl/gdansk i przyjęcie bardzo się udało.
    • bartek.wojcik132431435 Re: gdzie zorganizować chrzciny? 20.01.21, 14:34
      Ja znalazłem świetne miejsce w tym serwisie chrzcinyikomunie.pl/gdansk i przyjęcie bardzo się udało.
    • bartek.wojcik132431435 Re: gdzie zorganizować chrzciny? 21.01.21, 16:29
      Super lokal chrzcinyikomunie.pl/restauracje/hotel-i-restauracja-olowianka, przyjęcie bardzo udane i na pewno tu wrócimy przy kolejnej okazji.
    • bartek.wojcik132431435 Re: gdzie zorganizować chrzciny? 22.01.21, 16:30
      Super lokal chrzcinyikomunie.pl/restauracje/hotel-i-restauracja-olowianka, przyjęcie bardzo udane i na pewno tu wrócimy przy kolejnej okazji.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka