Dodaj do ulubionych

Szkoła Podstawowa nr 12 Płock Opinie

IP: *.dynamic.mm.pl 19.09.17, 19:48
Witam,
Proszę o opinie o Szkole Podstawowej nr 12 w Płocku.
Podobno jest problem z zachowaniem dzieci?
Obserwuj wątek
    • Gość: rodzic Re: Szkoła Podstawowa nr 12 Płock Opinie IP: *.play-internet.pl 19.09.17, 20:03
      Jest duzy problem z zachwaniem dzieci bojki cigle w szkole znecanie dziecka na dzieckiem zero dyscypilny
      • Gość: xyz Re: Szkoła Podstawowa nr 12 Płock Opinie IP: *.146.2.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.11.17, 19:06
        Nie zgadzam się z powyższą opinią. Jestem ojcem dziecka chodzącego do tej szkoły już kilka lat i nigdy nie spotkałem się z brakiem reakcji na niepokojące sytuacje między dziećmi. Problemy z zachowaniem i dyscypliną są w KAŻDEJ szkole - gdzie dzieci tam konflikty, zwłaszcza teraz kiedy w wyniku reformy szkoły są przepełnione. Z własnego doświadczenia wiem, że wszelkie problemy z dyscypliną i złym zachowaniem rozwiązywane są na bieżąco. Na pewno 12 pod tym względem nie różni się od innych szkół.
    • Gość: blick Re: Szkoła Podstawowa nr 12 Płock Opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.17, 10:02
      szkoła mała i kameralna więc właśnie wydaje mi się, że łatwiej zapanować nad negatywnymi zachowaniami dzieci
      • Gość: Wera Re: Szkoła Podstawowa nr 12 Płock Opinie IP: *.dynamic.mm.pl 23.01.18, 16:59
        Szczerze to jest bardzo duży problem z zachowaniem dzieci w 12.
      • Gość: a04 Re: Szkoła Podstawowa nr 12 Płock Opinie IP: *.centertel.pl 15.04.18, 23:51
        Właśnie że problemu nie ma aż tak dużego, bo szkoła jest mała więc jak coś się dzieje to jest łatwiej zareagować i wszystko szybko się wyjaśnia. To właśnie we większości dużych szkół i gimnazjów jest duży problem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka