Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Miejski Elops 3 - macie jakieś doświadczenia?

IP: *.024.c94.petrotel.pl 29.03.14, 22:50
    Witam
    Chciałabym kupić rower z pełnym wyposażeniem, tzn. błotniki, bagażnik, światełka, przerzutki, albo więcej niż 3 biegi. Rower jest mi potrzebny na dojazdy do pracy oraz weekendowe wycieczki.
    Miałam już kilka górali, ale zawsze coś mi nie pasowało, albo był za ciężki, albo coś się wiecznie psuło. Tym razem myślałam o miejskim, co myślicie o tym Tekst linka
    Chciałabym poznać wasze opinie i może wskazówki.
    Obserwuj wątek
      • gom1 Re: Miejski Elops 3 - macie jakieś doświadczenia? 29.03.14, 23:29
        Jeśli Twoje "górale" były dla Ciebie za ciężkie, to ten też nie będzie lekki. Ale poza wagą nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Dobrze że Decathlon odszedł od tylnego hamulca bębnowego na rzecz tradycyjnej "v-ki" - jedna rzecz mniej do (upierdliwego) serwisowania. Koła są, bagażnik i błotniki są, oświetlenie jest (przód też mógłby być bateryjny). Na miasto będzie OK, na weekendowe wyjazdy.. raczej te krótkie i to te, które wiodą asfaltami.

Za te pieniądze wolałbym kupić używany, z wyższej półki. Chociażby taki:
        bike-project.pl/pl/p/KTM-HAPPY-dwururka-14-biegow/2761
        Ale jeśli koniecznie ma być to nowy rower, to ten Elops ujdzie w tłoku. Przynajmniej serwis masz zapewniony.
      • nastjaa Re: Miejski Elops 3 - macie jakieś doświadczenia? 31.03.14, 14:53
        Miałam. Po jednym sezonie i wiecznym serwisowaniu zamieniłam na lepszy model :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka