Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jaki rower wybrac dla wysokiej osoby?

22.08.15, 23:31
    Witam! mam okazje kupic rower, płaci pracodawca wiec ograniczony jestem tylko do tego sklepu www.evanscycles.com Czy ktos jest mi w stanie pomoc ktory rower wybrac? Cena to max 4500 zł, nie znam sie na rowerach i kompletnie nie wiem czym sie sugerowac a szkoda zrezygnowac z okazji. Rower uzywany bedzie glownie do przejazdzek, krotkich po miescie i dluzszysz w delikatnym terenie (parki, lesne sciezki, łąki). Na co dokladnie powininem zwrocic uwage? Marke? Firme? Cene? Materialy z jakich wykonany? Wyposazenie? Przeczytalem kilka porad internetowych, jednak nie pomogly mi zbytnio podjac decyzje. Wiem natomiast, ze potrzebuje roweru duzego i wytrzymalego (moj wzrost 195cm, waga 110kg). Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie!
    Pozdrawiam!
    Obserwuj wątek
      • azm2 Re: Jaki rower wybrac dla wysokiej osoby? 25.08.15, 11:11
        Ja bym wybrał coś z kategorii Hybrid. Zdaje się, że standardowy rower powinien wytrzymać do 120 kg, ale lepiej dopytaj sprzedawcę.
        Pytasz o wyposażenie, czy więc do tej pory w ogóle nie jeździłeś na rowerze? Zapytaj sprzedawcę, jakie wyposażenie powinien mieć rower dla dorosłego w kraju, w którym będziesz jeździł (jeżeli taki sklep, to chyba nie w Polsce).
        Resztę decyduj według własnego uznania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka