Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Nigdy więcej " w ciemno"

24.11.17, 17:57
    Hej, sprawa wygląda prosto - miałam "przyjemność" kupowania akcesoriów rowerowych w paru sklepach, niestety sprzedawcy strasznie zachwalali, a po tygodniu używania w bluzie zrobiła mi się dziura, a w prędkościomierzu szwankuje wyświetlacz :/ Szukam kolejnych sklepów, ale zanim zdecyduję się na zakup tym razem chce mieć pewność, że za chwilę nie będę musiała wracać tam z paragonem. Polecicie jakieś swoje sprawdzone sklepy? Gdzie najczęściej kupujecie swój sprzęt?
    Obserwuj wątek
          • zbyfauch Re: Nigdy więcej " w ciemno" 06.01.18, 13:28
            steve69 napisał:

> Ciuchy rowerowe w Lidlu kupiłem raz i było to o jeden raz za dużo. Nigdy więcej
            > ! Jakość bardzo nędzna (delikatnie mówiąc).

Ja też mam niektóre z Lidla. Nie narzekam.
            Problem w tym, że trudno jest kupić coś przyzwoitej jakości a w "rozsądnej" cenie. Akcesoria rowerowe wydają się należeć do kategorii przedmiotów względnego zbytku i albo dostępne w Lidlu, czy w Aldiku albo w sportowych sklepach po cenach często zaporowych.
            • steve69 Re: Nigdy więcej " w ciemno" 06.01.18, 14:46
              Rzeczy porządnej jakości swoje kosztują (niestety).
              Co z tego, że kupiłem tanio w Lidlu, skoro niedługo po tym znowu musiałem kupić to samo, tylko tym razem już porządnej marki w sprawdzonym sklepie rowerowym. Teraz wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że "trochę" mi ten zakup posłuży.

.
                • steve69 Re: Nigdy więcej " w ciemno" 08.01.18, 08:20
                  Nie ma mowy o żadnym pechu. Kupiłem spodenki, koszulkę, rękawiczki. Syn też kupił. Zarówno u mnie jak i u niego te ciuchy nie dotrwały do końca sezonu!

Mam też stroje innych firm (Rogelli, Biemme, Accent, Author, Sportful). Używam ich już ładnych parę lat i nic się z nimi nie dzieje (przejeżdżam ok. 6000 km rocznie).

Ostatni raz skusiłem się na niską cenę z Lidla. :-/
                  .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka