Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

>>> AKCJA PLAKATOWA - Warszawa Południowa

17.10.04, 15:09
    Witam.
    Patrole Plakatowe docierają tylko w centrum Warszawy. W mojej okolicy
    niewiele osób wie o masie... może by tak zrobić plakatowanie okolicy?
    + Kto jeszcze mieszka na Sadybie, Stegnach, Służewiu nad Dolinką, w
    Wilanowie, albo jeszcze dalej Ursynowie, Czerniakowie?
    + Może by tak rozwieścić troche plakatów przed październikową masą (piątek,
    29.10.).
    + Np. rozwiesić w tym tygodniu? Np. piątek 22.10. godz. 17. lub w srode,
    czwartek?

Zainteresowanych prosze o kontakt - tu na forum, mail: cintus@gazeta.pl, gg:
    1145333.
    Obserwuj wątek
      • skeler Re: >>> AKCJA PLAKATOWA - Warszawa Po 17.10.04, 19:35
        piatek przed masa to kiepski pomysl, bo wtedy jedziemy do legionowa (polecam
        dzial 'co bedzie' na stronie masy;-) ale czwartek lub sroda bylyby dobrym
        terminem. Niedlugo bede chcial tez, aby w kazdej dzielnicy byl jakis lokalny
        koordynator masy, zeby nie trzeba bylo jezdzic przez pol miasta do centrum,
        tylko odbieraloby sie plakaty od koordynatorow.
      • yoshee Re: >>> AKCJA PLAKATOWA - Warszawa Po 17.10.04, 21:47
        Ja mieszkam na Sadybie..
        I jak będę miał czas to mogę pomóc rozwieszać plakaty (tylko nie piątek).

Poza tym chyba nie ma sensu rozwieszać zbyt wiele plakatów.
        Zimnawo się robi i coraz mniej rowerzystów..
        (aczkowiek dzisiaj widziałem w centrum wielu bikerów na dość hmm.. drogich
        rowerkach do skakania)
      • czajnik74 Re: >>> AKCJA PLAKATOWA - rada 18.10.04, 15:13
        Witaj Cintus,

Dobra rada, warto przede wszytkim rozwieszać w weekend poprzedzający masę.
        większość służby oczyszczania miasta i dozorcy ma wtedy wolne i dłużej wisi
        szczególnie w parkach.
        Warto brać pod uwagę (jak wyżej) terminy imprez okołomasowych, masy w
        legionowie itp. Bo i tak wiadomo że robią to symapatycy-fanatycy o sile niezbyt
        licznej. A poza tym idzie żima i jak yoshee zauważył wiadomo co. Szykuję
        projekt pewien gdzie będzie wielka akcja - szczegóły niedługo, ci co jechjali
        na którymś patrolu plakatowym wzdłuż szlaku wisły niech sobie przypomną, a na
        razie cicho sza.

pozdr

czajnik
        • jjj7 Re: >>> AKCJA PLAKATOWA - rada 18.10.04, 21:13
          Przy sciezce nad wisla plakaty do drzew przyklejone bardzo dlugo sie trzymaja.

Mysle, ze warto by pomyslec (w blizszej lub dalszej perspektywie) o jakim
          stalym naglasnianiu Masy. Np. staly bilbord? Firmy bilbordowe zgadzaja sie na
          takie rzeczy. Mogli by dac tablice za darmo na ktorej mozna by umieszczac fajne
          plakaty (zdjecia z Mas z haslami? zdjecia w stylu prezentacji olka? cos wiecej
          niz informacja...). Taki rowerowy bilbord...

To jeden tylko z pomyslow...
      • cintus Czekamy na masę... 24.10.04, 13:37
        Ech... mało, cienko. :P Rozwiesiłem trochę plakatów, wszystkie małe jakie
        miałem (jakie mi zostały) i kilka dużych, w sumie trwało to 2 godziny wieczorne
        w piątek... szkoda, że sam.
        Mhhmmm... juz połowy nie ma, ale o dziwo jak rozwieszałem to widziałem z 10
        rowerzystów, mnie się zdjae czy naprawdę rower stał się już popularny? Już
        niedługo Polska będzie Danią/Holandią. :P

Czy w każdą środę o 18 na Ngrodzkiej jest Raffi z plakatami? Bym chętnie parę
        dostał, może też dostane flagę (na próbę). :) A ja wogóle juz jestem tym
        lokalnym koordynatorem (= czy moge liczyć na darmową szprychówkę)?

To chyba tyle. =)
        • yoshee Re: Czekamy na masę... 25.10.04, 00:06
          cintus napisał:
          > Ech... mało, cienko. :P Rozwiesiłem trochę plakatów, wszystkie małe jakie
          > miałem (jakie mi zostały) i kilka dużych, w sumie trwało to 2 godziny
          wieczorne w piątek... szkoda, że sam.

Szkoda, że na GG się nie odezwałeś :/
          Btw: mam jeszcze po kilkanaście plakatów MASY, małych i dużych. Jakoś mi
          zostały. Spróbuję je jakoś w tym tygodniu rozwiesić. Jutro/pojutrze.

> A ja wogóle juz jestem tym lokalnym koordynatorem
          > (= czy moge liczyć na darmową szprychówkę)?

Jaki interesowny :P To tak, jak startować w alleycacie specjalnie dla szprychówki :D
        • roweroraffi Re: Czekamy na masę... 25.10.04, 07:30
          cintus napisał:

> Czy w każdą środę o 18 na Ngrodzkiej jest Raffi z plakatami?

Staram się być w każdą. W tą może mnie nie być bo... mam jeszcze full pracy
          przy przyczepce Masy, a czasu coraz mniej.

> Bym chętnie parę
          > dostał, może też dostane flagę (na próbę).

Flag na próbę nie rozdaję... rozdaję na stałe, osoby zapisuje na liście wraz z
          kontaktem i potem tylko wyrywkowo będę sprawdzał, czy dana flaga nadal na Masie
          jeździ. Po flagę też możesz się zgłosić w środę po 18, albo w piątek przed Masą
          pomiędzy 16.00 a 17.00

> :) A ja wogóle juz jestem tym
          > lokalnym koordynatorem (= czy moge liczyć na darmową szprychówkę)?

Skoro Skeler (czyli koordynator główny) się nie odzywał to chyba jeszcze nie :-
          P A ze szprychówką to był tylko mój pomysł... poczekamy i zobaczymy czy
          przejdzie. Ale raczej nie będzie to Masowa szprychówka co miesiąc , ale jeżeli
          się zdecydujemy na to, to raczej będzie to co w rodzaju szprychówki Patrolu
          (dawnego), czyli robiona specjalnie i tylko dla koordynatorów lokalnych, bo
          Masową szprychówkę może mieć każdy, a takie będą mieli TYLKO wybrani. Będą
          dzięki temu rozpoznawalni jako koordynatorzy lokalni i (mam nadzieję)
          podziwiani za kawał dobrej roboty ;-)
      • julzach Re: >>> AKCJA PLAKATOWA - Warszawa Po 24.10.04, 16:09
        Mnie tym razem z powodu spiętrzenia obowiązków nie udało się zająć plakatami.
        Jednak jeden, który powiesiłem miesiąc temu na nieużywanym bilboardzie przy
        wyjściu ze stacji Imielin wisi do dziś :) i jest codziennie widoczny na tysięcy
        przechodniów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka