Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

pisałem do prezydenta by zakazał dzieciom rowerów

02.02.20, 20:12
    Witam wszystkich informuję że niedługo wasze dzieci stracą prawo do jazdy rowerem ponieważ pisałem do prezydenta żeby zakazano dzieciom jazdy rowerem bez względu na to czy to będzie rower zwykły dziecięcy czy to będzie rower dla 3 latka, ale jazda na hulajnodze też będzie zabroniona, nawet jazda na deskorolce będzie dla dzieci zakazana a nawet wożenie dzieci do szkoły samochodem w ciepłe dni będzie zabronione czyli ustawa będzie taka że dzieci będą mogły jeździć wyłącznie na wrotkach. Jestem ekologiem i musiałem zrobić wszystko by tą ustawę wprowadzić ponieważ my posiadamy problemy z efektem cieplarnianym i ze smogiem i są w krytycznym i choć rower to uznawany za ekologiczny pojazdy ponieważ nie emituje spalin ale niedługo będzie dla dzieci całkowicie zakazany ponieważ produkcja wrotek jest o wiele bardziej ekologiczna niż produkcja rowerów. Ale to jeszcze nie wszystko dzieci otrzymają całkowity zakaz używania pojazdów zabawek. Samochodem będzie można dzieci wozić wyłącznie do kościoła, lekarza i szpitala, oraz w dalekie podróże, skuterem podobnie ale rowerem w ogóle nie będzie można dzieci wozić w żadne miejsce. Czyli to będzie nie tylko zakaz jazdy rowerem przez dzieci ale rozszerzony tak żeby dzieci mogły jeździć wyłącznie na wrotkach. Oczywiście dzieci na wózkach inwalidzkich będą dalej mogły na nich jeździć i dzieci niepełnosprawne będą mogły jeździć wszędzie samochodem ale będzie zakaz wykorzystywania alpaków do dziecięcej terapii itp. Będzie również całkowity zakaz jazdy konną przez dzieci Ogólnie będzie to ustawa wprowadzająca zakaz jazdy rowerem przez dzieci ale ta ustawa bedize połączona z innymi i rozszerzona tak aby dzieci mogły jeździć wyłącznie na samych wrotkach.
    Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka