Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Wkrótce dzieci otrzymają zakaz jazdy rowerem!!!

  03.02.20, 11:12
  Witam chciałem was poinformować że pisałem do prezydenta Andrzeja Dudy żeby zakazał dzieciom jazdy rowerem i dlatego już za kilka miesięcy wszystkie polskie dzieci otrzymają całkowity zakaz jazdy rowerem.
  Dlaczego dzieci zostaną pozbawione prawa do jazdy rowerami?
  Ponieważ są problemy z efektem cieplarnianym i smogiem i zanieczyszczeniami ziemi i problemy są aż tak bardzo poważne, i mimo że rower to ekologiczny pojazd będzie konieczność tego żeby zakazać dzieciom jazdy rowerami.
  Dzieci będą mogły jeździć wyłącznie na samych wrotkach.
  Czy dzieci na wózkach inwalidzkich dalej będą uprawnione się na nich poruszać?
  Zdecydowanie tak ponieważ to jest konieczne, dzieci nie poruszają się na wózkach inwalidzkich dla przyjemności ale z konieczności i dlatego tutaj nic się nie zmieni. Postaramy się wprowadzić żeby zakazać niepełnosprawnym jazdy na alpakach i koniach ale prezydent z rządem w tym przypadku mogą się nie zgodzić, tutaj może być różnie ale są niewielkie szanse żeby prezydent poparł pomysł żeby dzieci niepełnosprawne straciły prawo do jazdy na alpakach ale zrobimy wszystko by i to dzieciom również zakazać.
  Czy będą jakieś miejsca gdzie dzieci będzie można wozić samochodem?
  Zdecydowanie tak ale takich miejsc będzie bardzo mało, czyli dzieci będzie można wozić samochodem do kościoła, lekarza, szpitala i w dalekie podróże oraz na cmentarz, skuterem będzie można wozić dzieci wyłącznie do kościoła i do lekarza, a rowerem nie będzie można wozić dzieci w żadne miejsce. Chociaż dzieci będą uprawnione wyłącznie do samych wrotek to w zimie będzie dozwolone wożenie dzieci samochodem do szkoły.
  Czy dzieci będzie można wozić do szkoły samochodem?
  Ogólnie zdecydowanie nie, wożenie dzieci samochodem będzie zabronione - ale w zimie dowożenie dzieci samochodem będzie dozwolone.
  Czy dzieci będą mieć prawo jeździć na nartach, na deskorolce lub hulajnodze i na sankach?
  Takie rzeczy też niedługo będą prawnie zakazane.
  Czy będzie dozwolone wożenie dzieci samochodem do sklepu?
  To będzie również zabronione wyjątkiem będzie pora zimowa, w porze zimowej będzie dozwolone dowożenie dzieci samochodem do sklepu, oraz małe dzieci będzie można dowozić do przedszkola i do sklepu.
  Co z plecakami i książkami?
  książki można zastąpić tabletami a dzieci będą brać do szkoły tylko tablet i zeszyty tak żeby nie przewracać się podczas jazdy na wrotkach. Czyli będą aplikacje z odpowiednią książką ale żeby uniknąć oszustwa dzieci będą dalej pisać w normalnych zeszytach.

  Obserwuj wątek
   • koteczek555666 Re: Wkrótce dzieci otrzymają zakaz jazdy rowerem! 03.02.20, 11:22
    przepraszam. Jeszcze zapomniałem dodać kilka ważnych rzeczy.
    Co będzie z wypożyczalniami rowerów?
    Wszystkie wypożyczalnie rowerów będą zlikwidowane ponieważ gdyby zostały otwarte to dzieci miały by do nich dostęp i by jeździły dlatego wypożyczalnie rowerów będą całkowicie zlikwidowane.
    Czy będzie technologia pilnująca żeby dzieci nie jeździły rowerami?
    Zdecydowanie tak np: kamery przy szkołach i sklepach będą wychwytywać dzieci jeżdżące rowerami a wtedy rodzice i dzieci będą otrzymywać różne kary od państwa za jazdę rowerem. będą też drony żeby pilnować aby żadne dziecko nie jeździło rowerem nawet na podwórku czyli małe dzieci jeżdżą rowerkami i samochodzikami na podwórku ale tutaj też się nie oszuka ponieważ drony będą pilnować żeby dzieci nigdzie nie jeździły rowerami nawet plastikowymi rowerkami. Nawet będą kary za to że dziecko będzie jeździć na podwórku na hulajnodze lub deskorolce.

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka