Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o rowerach Kellys

IP: 213.77.14.* 28.04.05, 20:43
    Bardzo mają atrakcyjne ceny, ale trochę mnie dziwi że za rower z takim samym
    osprzętem innej firmy trzeba dużo więcej dać
    Obserwuj wątek
      • Gość: Alonzo Re: Co sądzicie o rowerach Kellys IP: s2.l:* / *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.05, 20:57
        Rowerki są spoko,całkiem niczego sobie no i tańsze od odpowiedników
        innych,renomowanych marek.CZemu tak jest??Podejrzewać mogę że to zwyczajna
        zagrywka marketingowa-Kellys zdobywa rynek jak to robił w ostatnim czasie Author
        więc i ceny muszą być atrakcyjne,nie płacisz(póki co) za markę.Zapewniam Cię że
        jak marka Kellys zadomowi się u nas na dobre to i ceny podskoczą ale może inni
        mają odmienne zdanie na ten temat.Radzołbym brac i nie zastanawiać się-grunt to
        kupić w sklepie oferującym rzetelny serwis.Pzdr.
      • grooszek Re: Co sądzicie o rowerach Kellys 29.04.05, 00:10
        niedawno, niecale 2 tyg. temu kupilem kellysa w wawie (legion na
        modzelewskiego) i jestem baaardzo zadowolony. 350 km za mna dopiero, wiec o
        trwalosci sie nie wypowiadam. Jednak nie moge nic zlego powiedziec (ok., moge -
        zacisk od sztycy podsiodlowej kiepsko trzyma, i mi sie nieco sztyca wsuwa,
        przez co jest permanentnie za krotka - ale juz znalazlem na to sposob), ale
        przede wszystkim serwis jest bardzo wpozo.
        Od jakiegos czasu ostro podnosza ceny juz - dwa lata temu ten sam bike byl
        tanszy kolo 20 % ;)))). wiec pewnei wkrotce dojda do cen oferowanych przez
        innych producentow :D
      • Gość: bikerka Re: Co sądzicie o rowerach Kellys IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 10.05.05, 14:31
        to nie do końca jest tak, że za rower z takim samym osprzętem innej firmy
        trzeba dac dużo więcej. ZAleży co porównujesz, jak tylko przerzutki to racja.
        Ja kupiłam Salamadra rok temu, ładna rama (szaro-pomarańczowa), przerzutki
        Deore i cena niższa niż innych rowerów z Deore. I na tym kończył się dobry
        osprzęt. Bo juz na przykład piasty były nieuszczelniane, hamulce tektro jakieś
        takie najtańsze, amorek rst gila. WYdaje mi się, że w rowerach innych marek za
        taka samą cenę może nie będziesz miał b. dobrych przerzutek, ale na pewno
        lepsze pozostałe komponenty. Wprawdzie nie żałuję, że kupiłam Kelly'sa, ale
        szybko zaczęłam wymieniać poszczególne elementy, najpierw kólka z piastami,
        potem hamulce, manetki, pedały, teraz chyba już nic z niego nie zostało,ale to
        już choroba.... :)
      • Gość: roman Re: Co sądzicie o rowerach Kellys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 20:04
        Uważajcie na rowery kellys spider i queig w sieci sklepów Go Sport mają
        uszkodzone korby - zębatki mają pozrywane zęby i są popękane. Sprzedawane są
        zaś za takie same pieniądze jak te sprawne. Obsługa udaje że nie wie o co
        chodzi i wciska ludziskom ten szajs za 1600 1700 zł. A z,dugiej strony jak taka
        ponoć "dobra" firma może sobie na to pozwolić.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka