Dodaj do ulubionych

dr Kanigowska dr Rogowska W-wa

01.07.16, 08:54
Czy ktoś posiada aktualne informacje gdzie te panie teraz przyjmują?
Będę wdzięczna za namiary.
Obserwuj wątek
  • kosmoss100 Re: dr Kanigowska dr Rogowska W-wa 13.07.16, 16:30
   Hej,
   tez swego czasu chodzilismy z synem do dr. K do Mediparku. Bardzo pozytywna osoba. Z czasem jednak zdecydowalismy sie na inna pania doktor, równiez z CZD, która tez przyjmuje w Mediparku. Ma rowniez odpowiednie podejscie, a do tego ujęła nas swoim zaangażowaniem, drobiazgowością, i wiedzą. Uzmysłowiła nam, jak ważne jest szersze podejscie do prowadzenia dziecka pozaćmowego w kontekście nie tylko cisnienia śródgałkowego (uchwycenie nieprawodłowości przy badaniu raz na dwa/ trzy miesiace jest praktycznie niemozliwe, chyba, ze mowa o kolosalnych zaburzeniach), ale równiez innych parametrów, których uchwycenie daje pogląd na to, jakie dziecko ma rokowania, co dzieje sie z nerwem wzrokowym, etc. Parametr cisnienia jest jedynie pochodną / skutkiem zmian w oku, często zbyt pozno wykrywanych. Ta lekarka zaprasza nas (syna) regularnie do CZD i tam bez czekania i bez kosztów (ubezpieczenie) są robione wszystkie badania, naturalnie w warunkach ambulatoryjnych. Czujemy sie zaopiekowani.
   • blueish Re: dr Kanigowska dr Rogowska W-wa 14.07.16, 17:51
    Na kogo się zdecydowaliście? Jeśli to wrażliwa informacja, mogę prosić o nią na maila? blueish@gazeta.pl. My na początek potrzebujemy kogoś do sprawdzenia czy noworodek ma zaćmę, czy też nie, jeśli nie będzie możliwości skonsultowania tego na neonatologii.
   • 1mamaalutki Re: dr Kanigowska dr Rogowska W-wa 20.08.16, 08:51
    Witaj kosmoss100,

    Czy możesz coś więcej napisać o badaniach, które wykonuje Waszemu synkowi ta Pani doktor? Nasza Ala po operacji jaskry wtórnej w marcu 2014 r. parameter ciśnienia w obu oczkach ma w normie. Mamy swój tonometr i mierzymy ciśnienie regularnie w domu plus kontrolnie przy każdej wizycie lekarskiej. Oczywiście podwyższone ciśnienie jest skutkiem, a nie przyczyną niepokojących zmian zachodzących w oku, dlatego prośba o to żebyś powiedziała jakie badania wykonuje ten lekarz w celu wychwycenia zmian poprzedzających wzrost ciśnienia.
    Jezeli nie jest to zbyć osobiste pytanie: Synek nie jest już pacjentem prof. Prosta? Pytam ponieważ poza naszym stałym lekarzem korzystamy tez raz do roku z porad prof. Prosta, w myśl zasady ufam, ale sprawdzam :-).
    Pozdrawiam serdecznie
    Mama Alutki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka