Dodaj do ulubionych

może zmiana nazwy ?

30.04.05, 21:58
Witam jestem mamą 2 letniego Gracjanka po retinopatii wcześniaczej, moj synek
nie widzi na prawe oko , lewym (mimo uszkodzenia )świetnie sobie radzi. jest
dzieckiem słabowidzącym. bez sensu zakladać nowy post dla dzieci
slabowidzących , dlatego mała sugestia w kierunku założyciela forum, może
zmienić nazwę dodając i "słabowidzące"? być może wtedy więcej osób by tu
zaglądalo? pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • renita1 Re: może zmiana nazwy ? 13.02.06, 12:25
      Ja ponawiam tę prośbę - przecież są tu mamy takich i takich dzieci, więc nazwa
      forum jest mylna dla kogoś kto szuka kontaktu z mamami dzieci słabowidzących.
      ja na początku czułam się strasznie wyobcowana, bo nie pasowałam ani do mam
      dzieci widzących ani do niewidzących. Teraz, dzięki temu że nawiązałam kontakt
      z innymi osobami, chociaż na odległość, potrafię żyć z problemem mojego dziecka
      i pomagać mu, nie czuję się wyobcowana. Jeśli któraś z mam będzie chciała ze
      mną porozmawiać, to podaję mój nr GG:9717386. Pozdrawiam
    • nemiki1 w sprawie forum 13.02.06, 13:31
      Dziewczyny nie wiem czy się zorientowałyście ale nasze forum chyba nie ma
      administratora. Założycielka "13b" napisała chyba jeden czy dwa posty jeszcze w
      2004 roku i od tamtej pory już sie nie odzywa. Miałam tę kwestię poruszyć już
      dawno, ale ciągle zapominałam. Nie mamy prawdopodobnie nawet jakiejś ochrony
      przed trolami, które tu się na szczęście nie pojawiają...
      Założycielka forum prawdopodobnie zrezygnowała z zaglądania tutaj, bo na począku
      mało osób tu bywało. Nie wiem jak teraz rozwiązać tę kwestię, ale może trzeba
      wysłać jakiś list do administratorów GW i ich poprosić o jakąś pomoc w
      "przejęciu" tego forum. Wtedy będziemy mogły zmienić nazwę itp.

Pozdrawiam i czekam na propozycję. Zostawiamy w takim stanie jak jest czy coś
      działamy??
      • ol2 Re: w sprawie forum 13.02.06, 17:53
        Wiecie co sama już nie wiem czy to dobry pomysł.
        Mamy z tego forum już się dość dobrze znają i mniej więcej wiedzą, kto ma jakie
        dziecko. Jeśli dojdą dzieci "słabowidzące" to uważam, że zrobi się zamieszanie.
        Poza tym istnieje forum o dzieciach słabowidzących.
          • ol2 Re: w sprawie forum 17.02.06, 23:26
            Ja wiedziałam, że to zostanie tak odebrane, a przecież nie chcę nikogo zranić -
            nie mam powodu.
            Chodzi mi tylko o to, że my się tutaj znamy, i są prawie same dzieci niewidome.
            Jak mam jakiś problem to wiem, że odpowiedzą mi mamy dzieci niewidomych, a nie
            słabowidzących. A te dzieci funkcjonują całkiem inaczej i mają troszkę inne
            problemy. Tylko to miałam na myśli.
            A to forum znajdę i podrzucę.
            Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.
            Ale pytaliście, więc odpisałam.
            • renita1 Re: w sprawie forum 19.02.06, 23:06
              Ja również poproszę o namiary na to forum dla dzieci słabowidzących. A swoją
              drogą nie sądzę, aby zrobiło się zamieszanie. Piszesz, ze nasze problemy różnią
              się - na pewno, ale przeżywamy podobnie. Nie pierwszy i pewno nie ostatni raz
              ryczę dlaczego tak się stało. Po każdej wizycie mojej szwagierki z jej dziećmi,
              nie odzywam się tydzień do męża, mam złość do całego świata... a to dopiero
              początek, aż się boję co będzie dalej. Wydaje mi się, że forum jest również po
              to, aby nie tylko wymieniać się radami, ale również by wspierać się
              psychicznie, bo to przecież w naszym przypadku bardzo ważne.
              • ol2 Re: w sprawie forum 20.02.06, 08:37
                Zgadzam się prawie z tym wszystkim co napisałaś. Ale jednak dalej obstaję przy
                swoim. Zrobicie jak będziecie chciały.
                Muszę znaleźć to forum, bo zapomniałam gdzie było.
                Pozdrawiam
              • beataklaudia Re: w sprawie forum 20.02.06, 11:55
                koleżanka chyba nas niezbyt lubi ;))))))
                ...a teraz poważnie...drogie mamy dzieci słabowidzących...jestem bardzo
                zainteresowana w tej sytuacji założeniem odpowiedniego forum dla nas i naszych
                dzieci...niestety ze względu na pracę 10 h dziennie i ogrom innych obowiązków
                nie jestem w stanie go załozyć i należycie administrować, bo są okresy , że
                przez kilka dni nawet nie mam czasu zaglądnąć do netu. Więc marny byłby ze mnie
                administrator. Może któras z Was mogłaby założyć takie forum i zarządzać
                nim....ja w miare swoich możliwości mogłabym pomóc...
                Pozdrawiam,
                Beata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka