22.07.10, 10:55
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • vento_p Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 25.07.10, 20:11
      witam , temat trudny, sama takiej poszukuję. Idealnym rozwiązaniem
      jest nie płacenie za znalezienie się na 5 pierwszych miejscach ale
      za wejścia na stronę i za zamowienia. To bardzo popularny sposb
      rozliczania np w US.Mam namiary na firę w Polsce jeśli spełni moje
      oczekiwania to się podzielę
      • r.emik Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 19.02.13, 13:33
        vento_p napisała:

> witam , temat trudny, sama takiej poszukuję. Idealnym rozwiązaniem
        > jest nie płacenie za znalezienie się na 5 pierwszych miejscach ale
        > za wejścia na stronę i za zamowienia. To bardzo popularny sposb
        > rozliczania np w US.Mam namiary na firę w Polsce jeśli spełni moje
        > oczekiwania to się podzielę

Bzdury opowiadasz. W cywilizowanej części świata płaci się za pozycjonowanie a nie za wypozycjonowanie (efekty), tak jak każdemu pracownikowi płaci się za wykonaną pracę. Wyobrażasz sobie np. onkologa, który otrzymywałby wynagrodzenie tylko za efekty? Jeśli chodzi o procent od sprzedaży, to spotkałem się z takimi ofertami, ale problem polega na zweryfikowaniu, które zamówienia trafiają w wyniku pozycjonowania a które nie, no i trzeba firmie pozycjonującej przedstawić swoje dokumenty księgowe, żeby mogła zweryfikować przychody, skoro od nich ma mieć naliczoną prowizję. A to, że mało jest takich ofert to się nie dziwię, bo sprzedaż zależy od oferty danego sklepu. Co z tego, że firma pozycjonująca wypozycjonuje Twoją stronę na 1 miejsca w wynikach i będziesz miała mnóstwo wejść, jak każdy kto tam trafi parsknie śmiechem albo puknie się w głowę na widok Twojego asortymentu albo cen.
      • skarabeusz.easy Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 27.08.15, 10:53
        Ja znam i firme i efekty jakie osiaga firmę Bizzit z Katowic. Zajmują się pozycjonowaniem właśnie juz długo, a firmy z którymi byłam związana miały okazje z nimi współpracować. Oprócz pozycjonowania [url=http://bizzit.pl/tworzenie-stron/]tworzą strony www[/url], które są już przygotowane pod efektywne pozycjonowanie. Dlatego ich moge polecić z czystym sumieniem, bo znam z wielu projektów.
        • skarabeusz.easy Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 27.08.15, 10:54
          Ja znam i firme i efekty jakie osiaga firmę Bizzit z Katowic. Zajmują się pozycjonowaniem właśnie juz długo, a firmy z którymi byłam związana miały okazje z nimi współpracować. Oprócz pozycjonowania tworzą strony www ( tutaj namiary: bizzit.pl/tworzenie-stron/), które są już przygotowane pod efektywne pozycjonowanie. Dlatego ich moge polecić z czystym sumieniem, bo znam z wielu projektów.
    • asdfgh-0 Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 01.07.11, 20:48
      Witam
      Ja korzystam z BadzWidoczny.pl. Zajmują sie pozycjonowaniem i marketingiem internetowym. Opinie o BadzWidoczny.pl budowałem przez ponad rok i teraz mogę śmiało polecić.
      Jestem na pierwszej pozycji wpisując w google.pl frazę apartamenty gdynia, wynajem gdynia, sea towers wymajem i inne. Przekłada sie na ilość klientów, a więc warto, aha adwords też nam robią.
    • e_bob Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 03.07.11, 22:58
      Hej zajmuję się pozycjonowaniem oraz wszystkimi innymi rzeczami związanymi z marketingiem w sieci. Od niedawna prowadzę działalność i mam przystępne ceny. Pobieram opłaty tylko za efekty więc zero ryzyka. Więcej szczegółów na www.007studio.com.pl .
    • polinfor Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 19.06.12, 11:42
      Aż musiałem się wypowiedzieć widząc ten temat.

Nie polecam firm, które pobierają opłaty za pozycje dla poszczególnych fraz - np płatność za top 10. Przy sklepach internetowych to się nie sprawdza, przecież oprócz kilku fraz ogólnych sklep trzeba pozycjonować dla całego asortymentu żeby uzyskać dobry efekt sprzedażowy.

Mogę polecić firmy, które pobierają opłatę za ruch uzyskany dzięki pozycjonowaniu. W Polsce jest kilka takich firm - nie tylko ja tak robię. Jest to uczciwy i motywujący sposób współpracy - pozycjonerowi zależy na jak najlepszych pozycjach, jak największym ruchu w sklepie - ten z kolei przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Jest to układ - Wygrany-Wygrany.
      • bellamargo Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 13.01.14, 10:53
        To może być ciekawa oferta i nieciekawa.
        Nasz sklep www.bellamargo.pl/sklep/index.php istnieje dopiero ponad miesiąc, a ma 13 tysięcy wejść.
        Kosztowałoby to więc - 13 x 100.
        A sprzedaż ... hmmmm...
        Nie można łączyć wejść z zamówieniami, w dodatku zrealizowanymi /porzucone koszyki.../
        Wiele zależy od produktu, sezonowości sprzedazy, innych.
        Ale na pewno warto z Wami negocjować, ustalić szczegóły, bo te będa najwazniejsze dla Was i dla właściciela sklepu.
        Czy macie sprawdzone metody marketingu szeptanego, wycelowane w konkretne grupy klientów? Bylibysmy zainteresowani...
        www.bellamargo.pl
    • avecezaro Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 13.08.12, 14:53
      Jak dla mnie typ - adStone sp. z o.o. (poznan ale dla pozycjonowania to bez znaczenia :P)
      + za indywidualną ofertę (dobry reaserch przez zaproponowaniem frazy, dobrze zargumentowane moje propozycje)
      + za cene
      + za rozliczenia za efekt
      + za szybki czas reakcji i kontakt.
    • tako3 Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 12.12.12, 08:41
      Można korzystać z firm pozycjonerskich, ale trzeba mieć budżet. Dla początkującego sklepu to duży wydatek. Może lepiej spróbować własnych sił i rozpocząć pozycjonowanie samemu. Można się wspomagać forami na ten temat (jest ich dużo w sieci). Dodatkowo polecam ustawienie kampanii Adwords, która powinna napędzić trochę ruchu do strony sklepu.
    • slimcharles Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 05.06.13, 16:30
      Osobiście prowadzę kilka biznesów lokalnych - główną moją formą zdobywania klientów jest google, dlatego jestem skazany na pozycjonerów. Nie mam czasu sam się zająć więc musze zatrudniać do tego firmy. I tak doświadczenie z kilkoma mniejszymi i większymi firmami mam to powiem że ciężko znaleźć dobrego pozycjonera. Szczególnie te duże firmy potrafią człowieka tak wmanewrować, że potem płaci a nic z tego nie ma. Trzeba szukać kogoś kto jest elastyczny i doradzi. Ja w końcu znalzałem takiego gościa i będe go polecał bo dobrze mi się z nim współpracuje - www.vpozycja.pl. Wiadomo każdemu pasuje co innego, ale można zadzwonić i od razu widać że facet jest konkretny a nie opowiada banialuki.
      • i-won-a Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 31.07.15, 14:05
        Wybierając firmę pozycjonującą zasugerowałam się opinią slimcharles, nie znam się na tym za wiele, a ta opinia była dla mnie dość przekonująca i muszę przyznać, że trafiłam dobrze. Co prawda na początku musiałam dość długo czekać na ofertę bo odezwali się chyba prawie po tygdniu co było dla mnie dziwne, bo inne firm dzwoniły niemal od razu proponując swoją ofertę. Tłumaczyli się, że akurat mieli gorący okres itp. no ok jestem to w stanie zrozumieć. Zaproponowali dobrą cenę w sumie jedną z tańszych i jeszcze udało mi się wynegocjować rabat na 3 miesiące. Jak na razie pozycjonują mnie od 6 miesięcy (prowadzę sklep z ręcznie szytymi pościelami) pozycje z miesiąca na miesiąc wyższe i faktycznie odczułam spory wzrost sprzedaży. Suma sumarum to co płacę za pozycjonowanie to aktualnie max. 20% nowych dochodów więc inwestycja bardzo się opłaciła.
        Dziękuję za polecenie firmy i również ją polecam :)
    • tako3 Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 08.06.13, 09:14
      Myśle, że dużo jest sensownych pozycjonerów. Trzeba sobie zadać tylko trochę trudu aby do nich dotrzeć a nie brać pierwszej lepszej firmy/oferty. Dodatkowo, zanim zleci sie komuś pozycjonowanie, warto samemu zdobyć trochę wiedzy na ten temat. Później to zaprocentuje w rozmowach z firmami pozycjonerskimi.
    • karaluch569 Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 17.08.13, 21:33
      Witam,
      Nie wiem czy wątek jest jeszcze przez kogoś przeglądany, ale dołączę się do ogólnej dyskusji i polecę ze swojej strony firmę www.eppearance.pl. Ludzie, którzy znają się na rzeczy i solidnie podchodzą do swoich klientów. Gdyby ktoś szukał dobrej firmy, to ta agencja interaktywna jest ok:)
    • malwinasiudym Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 26.05.15, 11:51
      A z jakiego miasta jesteś? Bo najlepiej się spotkać, porozmawiać, dokładnie przedstawić czego oczekujesz. Tak na telefon lub internetowo to jest ryzyko. Na pewno nie możesz liczyć na koszty rzędu 200/300 zł miesięcznie. Dobra firma zaproponuje ci konkretne działania - skuteczne, ale za większą cenę.
    • dominik554 Re: Opinie o firmach pozycjonerskich 23.02.16, 13:20
      Już wcześniej pisałem swoją historię na łamach tego forum, więc nie będę się powtarzał. Powiem tylko tyle, że cztery duże agencje seo nie zrobiły nic w temacie pozycjonowania mojej strony rowerowej, a zwykły szary freelancer wprowadził ją w TOP10 w bardzo szybkim czasie. To nie jest firma, która się reklamuje i przyjmuje klientów "jak leci", więc nie zdziw się, jak po prostu odmówi Ci współpracy. Dobry pozycjoner szanuje swój czas i nie robi 100 słabych stron, tylko 20 dobrych. Zadzwoń, spróbuj, może dojdzie do współpracy. Ja ze swojej strony polecam. tel 530-992-006.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka