22.11.11, 19:04
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • h.dudek Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 02.12.11, 14:46
      Witam

Wszystko zależy od tego jakiemu celowi chcesz pozyskiwać fanów.
      Jeśli mają być to fani aktywni musisz ich kierować z własnych stron lub udzielać się w grupach na facebook.

Natomiast jeśli chcesz mieć dużą ilość fanów aby wstawić ich jako zwykłe statystyki na stronę to możesz ich kupować od innych użytkowników czy na allegro. Nie są to naturalni fani ale podnoszą statystyki to jeden z zabiegów marketingowych, który stosują portale. Jeśli coś jest popularne to ludzie zaczynają się zastanawiać jak zwiększyć popularność manipulując wynikami. Dlatego odpowiedź na pytanie czemu mają służyć ci fani jest bardzo istotne.

Co do zarabiania na fanach nie mogę powiedzieć wiele bo tego tematu nie znam. Na pewno są ludzie, którzy potrafią na tym zarobić ale pytanie jak długo i czy to będzie chwilowy zarobek czy biznes. Nie sądzę aby można było z tego żyć przez lata a ja zawsze wychodzę z założenia, że jeśli czemuś się poświęcam to chciałbym mieć długoterminowe korzyści.

Pozdrawiam
      Hubert Dudek
        • gonet1986 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 22.02.12, 15:37
          Nie wiem czy słyszeliście o Piotrze Majewskim.
          Jest zwolennikiem e-mail marketingu.
          Duża zaleta to bezpośredni kontakt z klientem,
          ale trzeba wiedzieć jak go wykorzystać.Świetne
          jest też to,że jest za darmo a jest dobry.

Więcej na moim blogu WWW.BIZNESPORADY.BLOOG.PL

Adrian Gonet
    • krowodrzak Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 17.01.12, 21:05
      Fanów przyciąga się ciekawą ofertą, żyjącym fan pagem pisanym przez kogoś kto jest kreatywny i ma lekkie pióro.
      Są to wtedy fani, klienci na lata.
      W innym przypadku to tylko pozoranctwo i w dłuższej perspektywie nic nie znaczy.
      Nie liczba,ale jakość ma znaczenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka