22.11.11, 19:04
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • sylwia2602 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 23.11.11, 16:22
      Wiesz co, teraz już coraz mniej osób uważa to za dobry pomysł, po prostu zwykle like dodają osoby, które nie będą klientami ..
      Możesz próbować - na forach, przez inne serwisy - ale co do opłacalności.. no cóż ..
    • kobreckias Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 23.11.11, 20:37
      zawsze mozesz polecac linki znajomym a oni niech u siebei reklamuja chociazby przez lubie to! ::))
      • inka650 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 24.11.11, 09:33
        To też robię, ale przynosi kiepskie rezultaty:/ na pewno istnieje coś szybkiego i skutecznego, bo jak wytłumaczyć wzrost fanów w ciągu 3 miesięcy o kilka tysięcy? a tak się u niektórych dzieje.
        • sylwia2602 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 24.11.11, 20:14
          Fanów się .. kupuje :) Zakładasz konto z nazwą w stylu "uwielbiam kolor różowy" wysyłasz zaproszenie do gimnazjalistów, którym zależy na ilości znajomych i .. zmieniasz nazwę :)

Pamiętasz akcję "wszyscy biegają ? " mniej więcej tak to działa ;)
    • kobreckias Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 25.11.11, 11:49
      z tego co wiem to sa spe4cjalne strony na ktorych wymieniasz sie linkami z innymi użytkownikami na zasadzie ja Tobie a TY mi:))
    • sylwia2602 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 25.11.11, 14:02
      Inka TU masz to o czym pisałam - najprostszy przykład tego, skąd wziąć fanów..

Nie wiem czego dotyczy to co chcesz rozwijać więc bardziej nie pomogę :(
      • inka650 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 25.11.11, 17:21
        No ładnie, nie miałam pojęcia że fanów można kupić, a zwłaszcza na allegro. To już dobry początek, chociaż to kilka stówek kosztuje :/ Ale juz mam jakiś namiar dzięki :)

kobreckias mógłbyś podać taką stronkę, gdzie można się likami wymieniać?
        • onelekter Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 25.11.11, 22:01
          No trochę wkładu własnego zawsze potrzeba :)
        • sylwia2602 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 26.11.11, 15:40
          Inka, tylko przepraszam, bo już adresu nie pamiętam, a szukać mi się nie chce - akcja "klik za klik" jest też na forach, nawet chyba na gazecie był taki wątek ..
      • kobreckias Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 26.11.11, 12:20
        ale jazda tez o tym nie wiedzialem no ladnie w zyciu bym nie pomyslal ze takie cos istnieje, omg!!
        a inka co do tej stronki to bardzo prosze.. lajkowo.pl tam dowiesz sie wiecej nt interesujacy Ciebie temat
    • newmon Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 26.11.11, 13:22
      przycisk lubie to ci moze w tym pomóc twoi znajomi bd klikac lubie to rekommendujac twojego fanpage .mozna by tez dodac jakies pliki do sciagania i czat ;D
    • h.dudek Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 02.12.11, 14:46
      Witam

Wszystko zależy od tego jakiemu celowi chcesz pozyskiwać fanów.
      Jeśli mają być to fani aktywni musisz ich kierować z własnych stron lub udzielać się w grupach na facebook.

Natomiast jeśli chcesz mieć dużą ilość fanów aby wstawić ich jako zwykłe statystyki na stronę to możesz ich kupować od innych użytkowników czy na allegro. Nie są to naturalni fani ale podnoszą statystyki to jeden z zabiegów marketingowych, który stosują portale. Jeśli coś jest popularne to ludzie zaczynają się zastanawiać jak zwiększyć popularność manipulując wynikami. Dlatego odpowiedź na pytanie czemu mają służyć ci fani jest bardzo istotne.

Co do zarabiania na fanach nie mogę powiedzieć wiele bo tego tematu nie znam. Na pewno są ludzie, którzy potrafią na tym zarobić ale pytanie jak długo i czy to będzie chwilowy zarobek czy biznes. Nie sądzę aby można było z tego żyć przez lata a ja zawsze wychodzę z założenia, że jeśli czemuś się poświęcam to chciałbym mieć długoterminowe korzyści.

Pozdrawiam
      Hubert Dudek
      • morenna2 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 13.01.12, 11:54

Moja siostra prowadzi ostatnio fanpage na FB sklepu z biżuterią, może miałby ktoś ochotę "polubić" Polecam, sklepik jest fajny.
        www.facebook.com/pages/BELIAPL/282990828400096?sk=app_190322544333196
        • gonet1986 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 22.02.12, 15:37
          Nie wiem czy słyszeliście o Piotrze Majewskim.
          Jest zwolennikiem e-mail marketingu.
          Duża zaleta to bezpośredni kontakt z klientem,
          ale trzeba wiedzieć jak go wykorzystać.Świetne
          jest też to,że jest za darmo a jest dobry.

Więcej na moim blogu WWW.BIZNESPORADY.BLOOG.PL

Adrian Gonet
    • krowodrzak Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 17.01.12, 21:05
      Fanów przyciąga się ciekawą ofertą, żyjącym fan pagem pisanym przez kogoś kto jest kreatywny i ma lekkie pióro.
      Są to wtedy fani, klienci na lata.
      W innym przypadku to tylko pozoranctwo i w dłuższej perspektywie nic nie znaczy.
      Nie liczba,ale jakość ma znaczenie.
      • herkson Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 25.01.12, 15:46
        Liczy się głównie jakość, ale również i liczba - pustym fp bez fanów nikt się nie zainteresuje, a takim żyjącym? Jak najbardziej. Można korzystać z systemów wymian. Przez surf-like.pl/ zdobyłem fanów, którzy naprawdę się udzielali. Co poza tym? Działać, działać i jeszcze raz działać ;-)
        • morenna2 Re: Pozyskiwanie fanów na facebooku 23.02.12, 00:05
          Na czym polega surf-like? Tak w przybliżeniu i jak cenowo?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka