21.08.13, 10:15
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • luckyboy777 Re: Zakładam sklep internetowy 21.08.13, 14:28
      Cześć madziula172.
      Właśnie zrobili dla mnie sklep z firanami firania.pl jakiś czas temu. Firma naprawdę warta polecenia. Krakusy wiedzą co robią. Szybko i kompleksowo. Silnik sklepu jest bardzo łatwy w obsłudze dla mnie to wielki +.Co prawdę grafika nie jest ich autorstwa a tylko przez nich wprowadzona. Szczerzej żałuje trochę że zaoszczędziłem i nie zamówiłem od razu wszystko. Robili mi też zdjęcia produktów. Co prawda asortyment mi się trochę zmienił i musiałem zmienić opisy i zdjęcia. Właśnie za niedługo planuje skorzystać z ich usług graficznych ( foty i opisy) !
      • madziula172 Re: Zakładam sklep internetowy 21.08.13, 14:59
        No to super. A co jeśli chodzi o cenę. Nie ukrywam, że ceny podane w ich sklepie internetowym są trochę wysokie. Wiem, że inni oferują jeszcze drożej, dlatego zastanawiam się czy w trakcie wdrażania mojego sklepu nie pojawią się jakieś "nieoczekiwane" koszty dodatkowe, które spowodują, że cena będzie jeszcze wyższa?
        • eplatnosci Re: Zakładam sklep internetowy 05.09.13, 16:33
          Jeśli chodzi o płatności w sklepie internetowym to mogę zaproponować następujące warunki:
          Przelewy do 20zł - prowizja wynosi 0zł
          Przelewy powyżej 20zł - prowizja wynosi 0,50zł

Zapraszam do współpracy

Rafael Sitek
          mobile 501257171
    • janeckii Re: Zakładam sklep internetowy 26.09.13, 10:58
      59 zł? To chyba żart. Polecam pomoc profesjonalisty, np. centrumsprzedawcy.pl/sklep/prawo-dla-sklepu/ochrona-danych-osobowych-giodo-dla-sklepu-internetowego-od-dane-osobowe-info/ Taka usługa jeżeli ma być dobrze zrobiona musi kosztować.
    • aptus.pl Re: Zakładam sklep internetowy 28.01.14, 09:50
      Najlepiej samemu sprawdzić jak działa sklep, bo opinie mogą być bardzo subiektywne – choć duża ilość pozytywnych opinii też o czymś mówi. Dostęp do wersji demonstracyjnej oprogramowania sklepu oferuje większość firm – również nasza. Warto dzwonić, pytać i wysyłać zapytania ofertowe.
      Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się oprogramowanie, które jest dopasowane do potrzeb konkretnego sprzedawcy (indywidualny dobór funkcjonalności). Takie wersje sklepów są dostosowane do konkretnej branży i indywidualnych wymagań.
    • muminqaa Re: Zakładam sklep internetowy 16.03.14, 20:03
      Witam
      Rownież jestem na etapie zakładania sklepu i zainteresował mnie wątek- "nie muszę wynajmować lokalu" - ale choćby jakiś magazyn musi chyba być, gdzieś ten towar trzeba trzymać, bo chyba nie w domu? a jeśli mam wynająć magazyn to troche dołozę i wynajmę lokal na sklep w którym bedzie można dotknąć i przymierzyć towar, no i który będzie pełnił równiez rolę magazynu.
      • zieleq Re: Zakładam sklep internetowy 12.06.14, 15:17
        to zalezy, teraz jest cos takiego jak integracja z hurtowniami, dogadasz sie z hurtownia to nie musisz posiadac magazynu, towar idzie z hurtowni do klienta. Polecam Sky-shop.pl przeniosłem się bo z wcześniejszym duzym dostawcą miałem problem. Oprogramowanie bylo tak napisane ze informatyk łapał sie za głowę. Sky-shop maja dobrze napisany sklep, nie ma problemu z integracją indywidualnej grafiki. Wiele integracji allegro, platnosci, powiadamianie sms, newslettery, subiekt gt i wiele innych. Dodatkowo za nieduze pieniadze moga ci napisac dodatkowe funkcje.
    • outletinspiracja Re: Zakładam sklep internetowy 24.03.14, 13:03
      Witam, chętnie odsprzedam nowy, oryginalny towar damski z metkami firm MEXX, VERO MODA, OLSEN, ONLY, bielizna TRIUMPH, torebki MEXX, SARLINI, paski MEXX, TOM TAILOR, CASTRO ŁĄCZNIE OK 1150sztuk za ok 30tys. Możliwość ,,rozbicia"na mniejsze ilości. ZAINTERESOWANYCH zapraszam outlet.inspiracja@gmail.com
    • moj-nick-jest-wolny Re: Zakładam sklep internetowy 29.10.14, 15:09
      watek brzmi takjakby zostal zalozony dla reklamy

przy zakladaniu sklepu stacjonarnego zwróc uwagę na to jak urządzic taki sklep. poradnik znajduje sie tutaj: media.seo-market.com.pl
      jesli natomiast chodzi o internetowy, wg mnie kluczowe jest to, zeby był dobrze wypozycjonowanu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka