26.09.13, 09:34
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • biznesbizon Re: Jaki autoresponder do wysyłania mailingów? 27.09.13, 00:37
      Sprawdź: freshmail.pl

Najpopularniejszy w Polsce więc spora szansa, że ci podejdzie. Ja przetestowałem kilka autoresponderów (polskich i zagranicznych) i mój wybór padła na Freshmaila z kilku powodów:
      - prosty i intuicyjny
      - gotowe szablony z edytorem
      - raportowanie wszystkiego co się zapragnie
      - dobre wsparcie klienta (konsultanci, samouczki, bezpłatne szkolenia, webinaria)

Za darmo pozwala wysłać 2000 maili miesięcznie.
    • e_waszka Re: Jaki autoresponder do wysyłania mailingów? 28.09.13, 00:29

Najsensowniejszy wybór to freshmail.pl

Z całkowicie darmowymi programami jest taki problem, że wysyłają na Twoją bazę adresową własne mailingi reklamowe. Ja nie po to buduję najlepsze relacje z moimi klientami, aby ktoś im wysyłał jakieś reklamy bez mojej wiedzy. Takie praktyki prowadzi przykładowo Inis.
    • ekspert_andrzej Re: Jaki autoresponder do wysyłania mailingów? 21.03.14, 21:15
      osobiście używam kilka miesięcy GR najlepszy według mnie, a przetestowałem przez lata kilka bardzo znanych, GP oprócz tego że cały czas ma jakieś fajne nowości to dodatkowo ma mega fajną bazę poradników i nawet szkoleń online dużo można się nauczyć i wprowadzić zaminy do siebie, dlatego używam GetR.. do tworzenia i wysyłania newsletterów oraz zarządzania bazą kontaktów. Jeśli założysz konto korzystając z tego linku, otrzymasz 100 zł premii na początek gr8.com/pr/30YJ
    • ebiznesman Re: Jaki autoresponder do wysyłania mailingów? 27.04.14, 13:48
      takie systemy jak freshmail czy mailchimp nie dadzą Ci dowolności, zazwyczaj darmowe masz opcje, ale z ograniczoną ilością wysłanych maili. ja mogę polecić salesmanago >> wdrażam je z tą firmą www.inceptox.com/oferta/marketing-automation i jestem zadowolony, do 1000 kontaktów mogę wysyłać dowolną ilośc maili, powyżej tysiąca jest chyba 39 zł dopłaty, zresztą zapytaj ich sam. poza tym w pakiecie możesz automatyzować sprzedaż, więc warto

aktualnie własnie nad tym się zastanawiam
    • stachumakowski Re: Jaki autoresponder do wysyłania mailingów? 12.08.14, 20:06
      Witaj, już od około trzech lat korzystam z nowoczesnego autorespondera
      w firmie Global Virtual Opportunities która jest pionierem w swojej branży
      udostępniając narzędzia dla e-biznesu. W tej firmie posiadam hosting który
      kosztuje około 32 zł na miesiąc, i co najciekawsze to wszystkie niezbędne
      narzędzia oraz autoresponder, mam w cenie hostingu.

Autoresponder jest bardzo prosty w obsłudze, i posiada funkcję której nie ma
      żadna inna firma na rynku, czyli możliwość pozyskania adresu email od użytkownika
      portalu Facebook, a działa to w sposób iż umieszczasz tylko buton na stronie.
      Dodatkowo jest do wyboru duża ilość ładnych skórek dla formularza, prosty w obsłudze
      Import - Eksport
      Tutaj znajdziesz pełną informację ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka