04.06.14, 10:59
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
  • sky-shop.pl Re: Sklep w smartfonie? 09.07.14, 20:58
   Jaki procent osób odwiedza Twój sklep używając urządzeń przenośnych? Ile z ich dokonuje zakupów? Wersja mobilna to duży koszt. Oszacuj dobrze, na ile może Ci się to opłacić.
   • bogusia909 Re: Sklep w smartfonie? 23.10.14, 08:53
    Haa... sky-shop ale to sklep. Inni mają w cenie wersje responsywną a Wy każecie sobie za to słono płacić. Nie polecam tej firmy.
    • janko-wisniewski Re: Sklep w smartfonie? 16.12.14, 14:41
     Witaj bogusia909 kto ty jesteś? Ile Ci płacą za hejterowanie? Gdzie masz lepsze i tańsze zarządzanie grafikę w czasie rzeczywistym niż na sky-shopie. SKY-SHOP to klasa sama w sobie. Zmień lepiej pracodawcę i przestań hejterować. Przestań zaśmiecać forum i weź się za uczciwą prace.
    • lukeng Re: Sklep w smartfonie? 09.11.15, 13:47
     Właśnie testuję Sky Shop. Zaniepokojony Twoim wpisem zalogowałem się do panelu administracyjnego żeby sprawdzić, jak z tymi urządzeniami mobilnymi. Widzę, że można wybrać tryb RWD (obsługa urz. przenośnych) "dostosowywanie" albo "pomniejszanie". Oba rozwiązania są klarownie opisane i można je włączyć jednym kliknięciem. Więc o czym piszesz? Czego można chcieć więcej? Pytam serio. Wygląda, że ściemniasz, ale jeśli Twoje uwagi są umotywowane, to napisz coś więcej, please, bo się jeszcze na tym nie znam i trudno mi to ocenić.
     • lukeng Re: Sklep w smartfonie? 09.11.15, 13:52
      A tu znalazłem o różnicach - strona mobilna, a responsywna. Wychodzi mi, że jest ok.
      enzo.pl/2013/06/26/strona-mobilna-czy-responsywna-oto-jest-dylemat/
  • dorkowalczyk Re: Sklep w smartfonie? 15.07.14, 13:07
   Mobilność staje się standardem w usługach - po prostu za dużo konsumentów kupuje przez komórki i tablety. Świetne wersje mobilne dla e-sklepów oferuje już coraz więcej platform, typu polski mgenerator i inne. I nie jest, to wbrew pozorom, rozwiązanie drogie kosztowo.
  • lenaiwanowicz Re: Sklep w smartfonie? 16.04.15, 15:30
   za niedługo nowy algorytm Google więc raczej trzeba będzie mieć wersję mobilną :)
  • malwinasiudym Re: Sklep w smartfonie? 06.05.15, 15:30
   Jeżeli na tym się nie znasz to zdecydowanie polecam skorzystanie z oferty profesjonalistów. A myślałaś już nad płatnościami mobilnymi? To jest podstawa, jeśli chcesz działać na rynku mobile.
  • shoper.pl Re: Sklep w smartfonie? 07.07.15, 12:48
   W takiej sytuacji warto wybrać oprogramowanie w pełni responsywne, czyli takie, które automatycznie dostosowuje się do urządzenia z którego korzysta użytkownik - dostosowywanie jest kosztowne, tworzenie wersji strony pod kolejne urządzenia tak samo :( . Jeśli już prowadzisz sklep internetowy, korzystasz z Google Analytics, możesz zobaczyć jaki % ruchu pochodzi z mobile. Super widać potem po zmianie sklepu na responsywny jak ten ruch rośnie. Shoper jest oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego przygotowanym w technologii responsywnej. Dodatkowo posiada własny system płatności online: Płatności Shoper. Atutem tego rozwiązania jest najniższa prowizja na rynku. Dodatkowo nowi klienci nie płacą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można z powodzeniem przeznaczyć np. na promocję sklepu. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej informacji tutaj: www.shoper.pl/platnosci/
   Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mogą mieć skórkę graficzną do sklepu o połowę taniej (kod rabatowy: SKIN50).
  • matek254 Re: Sklep w smartfonie? 02.12.15, 08:59
   Serdecznie zapraszam na stronę megatools.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka