30.01.15, 08:46
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • krystian.signum Re: Skuteczny email marketing - porady 04.02.15, 19:22
      Rewolucyjny, jedyny w swoim rodzaju, polski mlm, absolutnie poza wszelką konkurencją.
      Służbę zdrowia powala na obie łopatki. Bez skierowań, bez kolejek , w ciągu jednego tygodnia od zgłoszenia wizyta u internisty lub specjalisty w dogodnym dla ciebie czasie, to tylko podstawowe z całej gamy przeogromnych korzyści.
      Rewelacyjny system: prestiżowy abonament medyczny S7 Medical Company, dostępny na każdą kieszeń. Zapraszam do najprężniej rozwijającego się młodego teamu:

Webinary informacyjny:

super7.pl/?r=macxm
    • jakelandon Re: Skuteczny email marketing - porady 14.03.16, 14:50
      Marketing e-mailowy moze byc dobry, zalezy to od tego z jakiego zrodla generujecie liste mailingowa.
      Moja lista mailingowe to ruch z Google adds, oraz blog razem z forum.
      Gdy kontaktuje sie z potencjalnymi klientami to nie zamierzam im nic sprzedac na poczatku. Daje im wartosc w postaci wiedzy, porownan, raportow itd. Wyedukowany i dobrze poinformowany klient sam kupuje bez mojej ingerencji. A jesli jeszcze nie kupil, to latwiej bedzie mu sprzedac po przekazaniu mu malych prezentow. Nic nie buduje relacji lepiej niż ofiarowanie prezentu.
      Mam wieksza skutecznosc przedstawiajac możliwości niż sprzedajac.
      • monikrs Re: Skuteczny email marketing - porady 21.03.16, 01:12
        W pełni się z Tobą zgadzam. Ludzi zewsząd otacza reklama dlatego na każdą próbę sprzedaży od razu uciekają. Relacje to podstawa. Polecam obejrzeć to krótkie szkolenie video z którego dowiesz się jak i po co budować bazę mailingową oraz jak stosować atrakcyjny e-mail marketing monikakurda.pl/email-marketing

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka