17.08.07, 08:26
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • mysia1103 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 17.08.07, 08:46

• mysia1103 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 17.08.07, 08:48
        Sorry za pusty post.
        A wiec sklep to standardowy oscommerce, niczym sie nie wyrozniajacy od innych,
        zmienione tylko tlo u gory i nad czym sie tutaj wywodzic ? Zadna rewelacja.
        Szablon jak miliony innych...
    • adzia79 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 17.08.07, 21:42
      Mnie osobiście się podoba (tak z punktu widzenia klienta). Ładny,
      przejrzysty, szybko chodzi. A szablonowość mi nie pezeszkadza, bo to
      nie galeria sztuki. Do mnie tego typu rzeczy przewiają.
      • adzia79 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 17.08.07, 21:43
        aha i bardzo ładne zdjęcia.
    • mysia1103 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 17.08.07, 23:02
      Sory, ale właśne między innymi zdjęcia wyglądają tragicznie.
      Są przeskalowane i postrzępione, ale to już wina samego oscommerce.
      • corregidor Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 20.08.07, 10:15
        Mi bardzo sie cały sklep podoba

bardzo ładny design

brawo i powodzenia
    • ballanga Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 21.08.07, 10:23
      Mnie także się bardzo podoba, moze dlatego,że lubie możliwie najprostsze sklepy.
      Ale, ale :) Do poprawy kontakt. Razie mnie w sklepie brak jakikolwiek danych (tylko formularz kontaktowy), ja po prostu wychodzę z takiego sklepu. Podajesz swoje dane w regulaminie, dlaczego tego nie zrobisz w kontakcie?
      Zdjecia - niektóre bardzo ładne, tylko, że każde inne (chodzi mi o rozmiary). Na niektórych widze logo e-inspiracje, tylko dlaczego u licha na samym środku? :) Nie jest to duże, ale psuje mi to zdjecie. Z boku zdjecia tak, ale tak w centrum ->
      e-inspiracja.pl/sklep/product_info.php/products_id/395

Do opisów nie będę się czepiać, ale Vila Italia ma tak fantastyczne artykuły reklamowe, które można wykorzystać do opisu przedmiotów (za ich pozwoleniem, naturalnie. Lubie coś wiedzieć na temat przedmiotu, a tylko na allegro mozna spotkac się z tym, że jest coś bliżej opisane, a na sklepach jakoś tak sucho :) Ale to juz tak na przyszłość.

Ogólnie sklep robi na mnie pozytywne wrażenie. Jak widać, to bardzo subiektywne wrażenie :)
      • ula.szulc Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 22.08.07, 12:03
        dziekuje za wszystkie opinie!

co do rozmiarów zdjec to caly czas nad tym pracuje.
        Za reszte uwag wdzieczna jestem, na pewno wezme je pod uwage!
        • paula63-63 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 21.11.07, 19:50
          dawno mnie na tym forum nie było (ta nierówna walka z czasem...), ale:

też lubię taką prostotę, ostatnio coraz bardziej i nie widzę potrzeby
          przemeblowywania szablonów za wszelką cenę, dla samego przemeblowywania. Ten
          sklep uważam za spójny i przejrzysty

Co do zdjęć: to rozwiązanie tej kwestii wydaje mi się kluczowe i nie jest
          trudne. I nie ma nic wspólnego z jakąś wadą osCommerce'a.
          Po prostu trzeba zrobić miniaturki - osobne małe fotki i umieścić je w odrębnym
          katalogu, odpowiednio ustawić parametry w adminie i tyle. W tej chwili jest tak,
          ze do każdego produktu jest jedno duże zdjęcie, które jest przywoływane
          każdorazowo przy ładowaniu strony, co przeciąża serwer, kaleczy zdjęcia i
          powoduje skokowe przewijanie się strony. W tym drugim wypadku strona ładuje sie
          z gotowymi miniaturkami, co omija wszystkie te problemy
          • rozalia29 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 14.03.08, 11:20
            Ja też uważam,że sklep jest przejrzysty i czytelny. Po dopracowaniu szczegółów
            wymienionych we wcześniejszych wątkach będzie super. Pozdrawiam.
    • emaxx7 Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 13.05.08, 18:44
      Witam,
      możecie ocenić jak prezentuje się mój sklepik? To co tam jest to ok. 8-10%
      całości. Dziękuję i pozdrawiam.
      www.majstershop.pl
    • bobomix Re: to i ja prosze o konstruktywne uwagi do e-skl 14.05.08, 21:12
      to i ja się pochwalę:
      oto mój sklepik:

www.bobomix.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka