06.11.07, 16:56
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • katarzynasg up 29.12.07, 11:36
      tez jestem ciekawa jak to wyglada formalnie moze ktos wie?
      • kasiapro1 Re: up 23.01.08, 21:48
        Poszukaj gdzie sna stronie gap.com.mozesz dzialac na
        zasadzie "franczyzy",musisz wystroic sklep wedle ich norm,placic im
        % od sprzedazy a niektore firmy jeszcze od prezentowania
        marki.Kiedys byl fajny art. o Mc.donaldzie.
        Jesli masz dostep do ich ciuchow z legalnego zrodla to chyba
        powinnas wiedziec jak to zalatwic?
        Towar made in Turkey przejdzie na allegro tylko
        • julija_primic Re: up 25.01.08, 23:39
          a GAP to niby gdzie szyje? Może nie w Turcji, ale w UK też raczej
          nie :)
        • japo2 GAP- Chiny, Wietnam 27.01.08, 18:29
          Inne marki tego wlasciciela, takie jak Banana Republic, czasami maja
          produkt wloski, moze jakies 10 % tego co na polach :)
    • agamamaani Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 28.01.08, 12:25

• joana_wit Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 03.02.08, 12:33
      ja również mam w planach otworzyć sklep z odzieża markową, Miko czy możesz
      udzielić mi informacji jaki dokładnie masz dostęp do takich ubrań. i czy
      musiałaś miec zgodę od producenta na ich sprzedaż.?
      naczytałam się i nie wiem od czego zacząć.
      Prosze o radę.
      • justa2402 Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 04.07.08, 08:57
        ja natomiast chce otworzyc sklep dzieciecy z ciuszkami firm z UK ,
        tylko ja mam zamiar kupowac je normalnie w sklepach np. na
        przecenach no a pozniej sprzedawac u siebie w sklepie, tylko nie
        wiem do konca czy jest to legalne no i nie mam pojecia gdzie moge
        sie dowiedzieec o tym
        • ewane.0 Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 15.09.08, 14:51
          czec mam pytanko dowiedzialas sie moze czy to kupowanie i sprzedawanie tych
          ubranek w uk jest legalne? a moze wiesz gdzie mozna sie dowiedziec cos na ten temat?
          • rudolf.ss Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 15.12.08, 17:12
            kupowanie jest legalne napewno - tylko sprzedaż już nie jeżeli nie
            jest udokumentowany zakup poprzez faktury.
        • multioutlet Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 01.08.13, 12:18
          Witam,

posiadam do sprzedania nową odzież markową m.in firma
          Vero Moda
          Desigual
          Benetton
          Only
          Esprit
          s.Oliver
          Tommy Hilfiger
          Tommy HIlfiger
          adidas
          Nike
          Bugatti
          Pepe Jeans
          Selected Homme
          Jack & jones
          Benetton
          adidas
          Nike
          Stups
          Name it
          s.Oliver
          Puma
          hugo boss
          le qop sportiw
          hummel
          itd

Ubrania tych renomowanych firm sprzedają się na aukcjach bardzo dobrze, z
          pewnością nie bedziecie mieli Państwo problemów ze zbyciem

W ofercie znajdują się same super modne rzeczy zarówno damskie jak i męskie :
          bluzy, sukienki, żakiety, spodnie, spodenki, t-shirty kurtki itp

Są to rzeczy lekkie, dlatego tez nalezy przyjąć iż na 1 kg wchodzi ok 6-7
          sztuk
          Cena 78 zł dotyczy ceny za 1 kg - minimalne zamówienie - 15 kg

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie alimm68@hotmail.com lub 606707068
          • wej-da Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 22.01.15, 16:45
            Czy ubrania dziecięce i niemowlęce też są w tym asortymencie? Jeżeli tak to byłabym zainteresowana. Info na rutkowska@interia.eu
    • kamilos_1991 Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 09.09.13, 06:25
      Jeśli już założysz swój sklep internetowy to musisz pomyśleć nad jego obsługą (dodawanie produktów do sklepu i zarządzanie nimi, obsługa klientów, kontrola stanów magazynowych i cen itd.). Możesz to robić samalub też zlecić to wybranej agencji e-commerce (np. ePozytywnie.pl) i dzięki temu zyskać czas na promowanie swojej działalności. Jest to też tańsze rozwiązanie niż zatrudnianie pracownika (nie trzeba odprowadzać składek do Urzędu Skarbowego i ZUS).
    • outletinspiracja Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 24.03.14, 13:07
      Witam, chętnie odsprzedam nowy, oryginalny towar damski z metkami firm MEXX, VERO MODA, OLSEN, ONLY, bielizna TRIUMPH, torebki MEXX, SARLINI, paski MEXX, TOM TAILOR, CASTRO ŁĄCZNIE OK 1150sztuk za ok 30tys. Możliwość ,,rozbicia"na mniejsze ilości. ZAINTERESOWANYCH zapraszam outlet.inspiracja@gmail.com
      • koti74 Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 05.06.14, 12:09
        Ja mam do sprzedania wyposażenie sklepu wraz z ubraniami około 300 kg . Urządzicie cały sklep za 5 000 tys złotych. Kontakt email: katarzyna1120@wp.pl
        • iwonka_oa Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 23.06.14, 10:06
          Witam proszę o przesłanie zdjęć oraz więcej info na @ iwona.fabrowska@gmail.com
    • carolinej Re: Chcę otworzyć sklep z markową nową odzieżą, a 13.05.15, 13:36
      Witam
      Mam do sprzedania całe wyposażenie sklepu odzieżowego plus ciuchy outletowe damskie męskie i dziecięce
      wszystko w I gatunku, z metkami znanych marek.
      600332281
      518215783

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka