Dodaj do ulubionych

Ślijmy listy do TVP!!!!

30.06.06, 15:07
Kolega Eliot podaje kontakty do TVP - propozycja jest taka, by słać do TVP
listy z żądaniem przywrócenia Kabaretu. więcej w całym wątku :)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37398&w=43613362&a=44474270
Obserwuj wątek
    • znj2 Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 18.08.06, 17:50
      Kochani. Kabaretu nie przywrócą. Mnie osobiście cholera bierze, gdy jakiś głupek
      wycina program na którego kolejne odcinki czekałem z radością. Mam natomiast
      propozycję o wydanie KABARETU Pani Olgi Lipińskiej na płytach DVD. Napewno
      ludzie się ucieszą i będą mogli zakupić, żeby się cieszyć. A Pani Olga Lipińska
      powinna dalej kontynuować swoją misję wyśmiewania polskiej głupoty.
      ZIOMEK
      • mundo.v Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 18.08.06, 21:18
        To co sie teraz porobilo, "To parodia nie teatr."
        Jesli ktos pamieta parade Klamcow i Blagierow" Lipinskiej, to znowu ma zalosny u
        baw, ze stare w kaczym wydaniu wrocilo.

Ale "Ja sie ni boje braci Rojek" ... Oni mi moga "rym -cym - cym" I jeszcze
        troche.

jesli pokaza sie Kabarety na dvd, to jestem chetny wydac kazde pieniadze na
        taki album.
      • xanaxy Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 18.08.06, 22:19
        znj2 napisała: Wydaj i napisz, ze byla w komitecie popirajacym Cimoszewicza,
        wczesniej Kwasa. Niech zyje komuna. Gratulacje!

> Kochani. Kabaretu nie przywrócą. Mnie osobiście cholera bierze, gdy jakiś
        głupe
        > k
        > wycina program na którego kolejne odcinki czekałem z radością. Mam natomiast
        > propozycję o wydanie KABARETU Pani Olgi Lipińskiej na płytach DVD. Napewno
        > ludzie się ucieszą i będą mogli zakupić, żeby się cieszyć. A Pani Olga
        Lipińska
        > powinna dalej kontynuować swoją misję wyśmiewania polskiej głupoty.
        > ZIOMEK
      • piezo1 Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 19.08.06, 15:47
        Jakieś 2 miechy przed zdjęciem kabaretu z anteny pani Lipińska udzieliła
        wywiadu tygodnikowi "Fakty i Mity". Tam już zapowiedziała, że kabaret zniknie z
        tv i powiedziała dlaczego. Powiedziała, że kabaret ośmielał się stosować satyrę
        na kler, Kościół i zabobony. Olga Lipińska powiedziała, że dwa listy episkopatu
        spowodowały zdjęcie z ekranu jej kabaretu. Tyle w wywiadzie.
        Teraz kler rozdaje karty w Polsce. Teraz nie oznacza, że od wczoraj, lecz
        raczej, że od co najmniej 1990 roku, co jest wystarczjąco udokumentowane.
        Obecnie kler stał się tylko jeszcze odważniejszy i bezczelny.
      • erg2 Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 27.09.06, 17:27
        znj2 napisała:

> Kochani. Kabaretu nie przywrócą. Mnie osobiście cholera bierze, gdy jakiś
        głupe
        > k
        > wycina program na którego kolejne odcinki czekałem z radością. Mam natomiast
        > propozycję o wydanie KABARETU Pani Olgi Lipińskiej na płytach DVD. Napewno
        > ludzie się ucieszą i będą mogli zakupić, żeby się cieszyć. A Pani Olga
        Lipińska
        > powinna dalej kontynuować swoją misję wyśmiewania polskiej głupoty.
        > ZIOMEK

Prawa do Kabaretu ma zapewne TVP, prędzej więc Zarząd (in corpore) zeżre
        wszytkie taśmy z Kabaretem niż pozwoli wydać go na DVD. "Kabaret" jaki właśnie
        leci z Wiejskiej ma niestety poziom "pszenno-buraczany" - taki jak
        jego "aktorzy i prawdziwego Kabaretu nie zastąpi.
      • ubudubu4 Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 20.08.06, 21:26
        Ślijmy listy do TVP z podziękowaniami że wreście zdjeli najbardziej kretyński
        kabaret w historii Polski.

----------------------------
        Miejsce Lipińskiej jest razem z Millerem na śmietniku historii.
    • pocoo Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 24.08.06, 01:14
      xanaxy napisała:

> Precz z Lipinska!!!! Na drzewo z Pania L. Czerwona suka i tyle. Od zawsze!
      To już było.Jeżeli Pani Lipińska jest tak inteligentna że durnie przy niej
      jeszcze bardziej karleją to należy ją zgnoić.Lenin inteligencje
      wymordował,dobry przykład,no to do dzieła.Co ona ci złego zrobiła?Może wyśmiała
      twoją bezdenną głupotę?Idż do lekarza bo niebawem bedzie za póżno!
      • erg2 Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 27.09.06, 17:31
        pocoo napisała:

> xanaxy napisała:
        >
        > > Precz z Lipinska!!!! Na drzewo z Pania L. Czerwona suka i tyle. Od zawsze
        > !
        > To już było.Jeżeli Pani Lipińska jest tak inteligentna że durnie przy niej
        > jeszcze bardziej karleją to należy ją zgnoić.Lenin inteligencje
        > wymordował,dobry przykład,no to do dzieła.Co ona ci złego zrobiła?Może
        wyśmiała
        >
        > twoją bezdenną głupotę?Idż do lekarza bo niebawem bedzie za póżno!

Nie żądaj od głupca by zrozumiał własną głupotę - to z definicji niemożliwe.
        Ignoruj.
        • rutlawski Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 26.10.06, 17:43
          Jestem tego samego zdania.

Myślę, że kabareciku już nie przywrócą, ale ktoś tu kiedyś napisał, żeby prosić
          o wydanie wszystkie kabarety nA video, albo DVD.

Może też warto o tym pomyśleć?
          To byłby fantastyczny pomysł.
    • lilandra Re: Ślijmy listy do TVP!!!! 27.11.06, 12:24
      Napisałam już z dziesięć i nic. Żadnego odzewu. Telewizja gdzieś ma to, że
      oglądalność Kabaretu sięgała 3 mln widzów na każdy program.
      Był "niebłagonadiożny", więc zdjęli i już. A potem mówią, ze cenzury nie ma...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka