Dodaj do ulubionych

Witajcie w październiku

01.10.09, 10:45
Chłodno choć słonecznie wita nas październik. Miłego dnia.
Obserwuj wątek
    • 52ania Re: Witajcie w październiku 01.10.09, 10:53
      Witaj zajbel.U mnie pada deszcz.Zaprowadziłam Magdę do przedszkola i
      buszuję w internecie.Za pół godziny zabieram się za obiad.Życzę
      miłego i ciepłego dnia.
      • jagodajna Re: Witajcie w październiku 01.10.09, 11:09
        Witajcie dziewczynki, u mnie też zimno i pada, byłam na bazarku i zaraz biorę się za obiad.

http://img522.imageshack.us/img522/3227/35011320sn1.jpg
        • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 01.10.09, 11:39
          Dzień dobry. Zwyczajny, jesienny dzień. Trzeba niestety iść do
          kuchni i brać się za gotowanie.
          < "Zawiść i gniew skracają życie" - księga Eklezjastesa>
          • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 01.10.09, 18:13
            Strasznie szaro za oknem.I wieje...
            • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 09:09
              I jak na razie niewiele sie zmieniło.Przestało tylko wiać.Ale moze...Trzeba mieć
              nadzieję.Cos mało tu piszących...
              • dede43 Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 09:12
                Dzień dobry dziewczęta. Miłego dnia życzę.
                • wacka1 Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 10:06
                  Witam i zaraz znikam.Lecą orzechy i leża gruszki.Nie pozwolę im się
                  zmarnować.Biegnę,ale widzę już metę.We wtorek wraca zięć.Będzie ,mam
                  nadzieję,spokojniej.
                  • jagodajna Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 10:10
                    Dzień dobry, słoneczko wyszło ale chłodno...

http://img507.imageshack.us/img507/5673/mediumknun6i554a7817da5.jpg
                    • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 10:15
                      Dzień dobry -jade do lasu ,tam cicho ,ciepło kolorowo i wiatr tylko
                      na wierzchołkach drzew.aga
                      • tamaryszek44 Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 11:37
                        Witam. Zimno, pada i wieje i co robić? Lata mi się chce.
                        • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 02.10.09, 13:50
                          Witajcie. dzień chłodny, ale nie pada. Wczoraj pod wieczór była u
                          mnie ulewa. W pogodzie spokój, ale włączyłam kompa a tu afera goni
                          aferę. Polański, Chlebowski, Janusz Stokłosa itd itp. Co się dzieje?-
                          -
                          • dede43 Re: Witajcie w październiku 03.10.09, 10:58
                            Witajcie w październiku. Dziś Teresy, jeśli mamy jakąś to wszystkiego najlepszego.
                            • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 03.10.09, 11:18
                              Dzień dobry. Przyłączam sie do życzeń dla wszystkich TERES.
                              • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 03.10.09, 14:28
                                Bóg zapłać Dobre Kobiety za przypomnienie. Przez las i grzyby
                                zapomniałam o solenizantkach i teraz będę dzwonić .aga
                                • jagodajna Re: Witajcie w październiku 03.10.09, 16:20
                                  Dzień dobry, porobiłam co miałam zaplanowane, teraz herbata i komp.

http://img24.imageshack.us/img24/1176/chomikimageaspxrrrrssss.gif
    • dede43 Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 08:55
      Dzień dobry dziewczęta. Dziś żadnych dzieci, żadnych wnuków. Pełen relaks
      niedzielny.
      • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 09:24
        Witajcie. Dla mnie to jeden z najszczęśliwszych dni. Tej nocy
        przyszła na świat nasza wnuczka, Martynka. 55 cm, 3,700 kg wagi, 10
        pkt. Z córką też wszystko o.k. Życzę wszystkim miłej niedzieli.
      • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 09:26
        Witajcie. Dla mnie to jeden z najszczęśliwszych dni. dzisiejszej
        nocy przyszła na świat nasza wnuczka, Martynka. Z nią i jej mamą
        wszystko o.k. Życzę wszystkim miłej niedzieli.
        • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 09:26
          Oczywiście, roztargniona babcia. jak się c ieszy to na zabój i klika
          do oporu. Wybaczcie, starej sklerotyczce.
          • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 09:43
            no ,cóż "stara sklerotyczko" jak sama o sobie piszesz.Wnuki powinne
            być naszym promykiem słońca , wielkim promiennym uśmiechem ,ozdobą
            na niedzielnym spacerze w parku , dla nich powinnyśmy być sprawne
            fizycznie i umysłowo ,być dla nich chodzącą encyklopedią / babciu a
            jak ty się urodziłaś to Adam i Ewa już byli?/Radość wychowania na
            dobrych ,szlachetnych ludzi,którzy będą pracować na naszą emeryturę
            zostawmy naszym dzieciom .
            GRATULACJE DLA BABCI ,MAMY ,WNUSI.aga
          • jagodajna Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 09:45
            Witam wszystkich serdecznie - niedzielnie i udanego dnia....

http://img245.imageshack.us/img245/7868/chomikimage.gif
            • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 04.10.09, 13:04
              Dzięki Ci dobra kobieto.Jak na razie to szaro i buro za oknem a na dodatek
              wieje jak diabli.
      • dede43 Re: Witajcie w październiku 05.10.09, 09:51
        zaczynamy nowy tydzień. Witajcie dziewczęta.
        • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 05.10.09, 10:38
          witam słonecznie acz wietrznie .Muszę pozbierać śliwki węgierki i
          orzechy ,o renetach nie wspomnę .To efekt wczorajszego
          wiatru.Horoskop mi na dziś mówi żeby nic na siłę .Może kawa....aga
          • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 05.10.09, 15:17
            Dzień dobry wszystkim. Trochę wietrznie, ale słonecznie. Jutro ma
            być, przynajmniej na Dolnym Śląsku 25 st.- dacie wiarę?
            • jagodajna Re: Witajcie w październiku 05.10.09, 16:54
              U mnie i wietrznie i pada, czasem słońce wychodzi i tak w kratkę...
              Spokojnego popołudnia...

http://img340.imageshack.us/img340/7868/chomikimage.gif
              • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 06.10.09, 08:58
                oj, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce.
                Słonko zaspało ,wiatr ucichł ,jest nawet ciepło. Idziemy dziś na
                imprezę i zastanawiam się jak mi się humor poprawi ,kiedy stanę
                przed otwartą szafą .
                A może tak do fryzjera? aga
                • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 06.10.09, 13:01
                  Chyba wczoraj przesłyszałam się o tej super pogodzie na dzisiaj.
                  Przygotowałam się do mycia okien a tu pada i pada. Mimo wszystko
                  życzę Wam udanego dnia.
                  • jagodajna Re: Witajcie w październiku 06.10.09, 14:58
                    Ha, a u mnie dzisiaj nie pada, jest słonecznie ale chłodno.... na mycie okien za zimno smile

http://img43.imageshack.us/img43/8941/imagepreviewk.jpg
                    • dede43 Re: Witajcie w październiku 06.10.09, 18:25
                      Dobry wieczór dziewczęta. Dziś pakowałam sandały i inne letnie pantofelki. Jedne
                      szmaciaki wyrzuciłam. Jak chowacie buty na zimę? W środek gazeta i w worek, czy
                      tez macie inne patenty?
    • dede43 Re: Witajcie w październiku 07.10.09, 06:54
      Dzień dobry forumki. Miłego dnia
      • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 07.10.09, 08:51
        Za oknem deszcz
        za oknen sina mgła
        za szafą świerszcz
        przed komputerem ja.
        Wszystkiego słonecznego w taki dzień .aga
        • jagodajna Re: Witajcie w październiku 07.10.09, 09:24
          Witam, a ja muszę wyjść w ten deszcz....

http://img230.imageshack.us/img230/494/chomikimageaspxddd.gif
          • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 07.10.09, 11:47
            Dzień dobry. Nad ranem lało, myślałam,że oberwanie chmury.Teraz jest
            ciepło i pochmurnie. Odkładam mycie okien.
            • dede43 Re: Witajcie w październiku 07.10.09, 16:05
              Deszcz to był wczoraj. Dziś słońce i 25 stopni.
              • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 07.10.09, 20:15
                Rano było pochmurno ale bardzo ciepło a potem to juz sama radosc...Jutro
                straszą deszczem.
                • dede43 Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 07:22
                  Dzień dobry. Postraszyli deszczem, zrobiło się ciemno i ponuro. A wczoraj było
                  tak pięknie.
                  • wacka1 Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 09:36
                    Witam .Wczoraj korekta makijażudziś fryzjer.W sobotę i niedzielę jadę na
                    szkolenie.W srodę mam zaproszenie na 85 lecie jednej ze szkól.A miało nie być
                    terminów i dat.
                    • jagodajna Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 10:32
                      Witam, u nas deszcz, deszcz.....

http://img5.imageshack.us/img5/7111/chomikimagez.gif
                      • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 11:23
                        Witajcie. A u mnie tak,jakby za chwilę miało padać. Wieje silny
                        wiatr, ale jest ciepło. Temp. za oknem 25 st.
                        • czarna12.3 Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 12:37
                          Dzień dobry! U mnie 12 st., cały czas siąpi, ale co tam, zaraz ubieram się i wychodzę z psem na spacer. W sobotę wyjeżdżam na dwudwniową wycieczkę, kierunek- Wielkopolska.Przygotowałam 4 (!) kurtki do wyboru, nie wiem, którą wziąć. Muszę zobaczyć prognozę pogody na te dni.
                          • sagittarius954 Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 15:55
                            Serdeczności i uściski , dla wszystkich piszących na tym forum , Pozdrawiam smile
                            Sagittarius smile
                            • jagodajna Re: Witajcie w październiku 08.10.09, 16:22
                              Ooooo, jak miło, dziękujemy szczególnie za uściski smilesmilesmile
                              • dede43 Re: Witajcie w październiku 09.10.09, 07:10
                                Już pięć razy forum mnie wylogowało. Nie wiem dlaczego? Może mam przestać pisać?
                                Wczoraj był dzień dla wnuków.Było ślicznie więc odebrałam je z przedszkola i
                                poszliśmy pospacerować. Nie widzieliśmy się cały tydzień, więc było mnóstwo do
                                poopowiadania babci, do pośpiewania nowych piosenek itp. Bardzo miłe popołudnie.
                                • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 09.10.09, 13:15
                                  Dzień dobry. piękny dzień, tyle że chłodny. A ja do swojej małej
                                  wnusi biegam codziennie na chwilę. jest taka słodka a mieszkają na
                                  sąsiedniej ulicy. Już nawet zostawili mnie z nią na godzinkę. Jednym
                                  słowem życie jest piękne, nawet po sześćdziesiątce.
    • jagodajna Re: Witajcie w październiku 09.10.09, 15:53
      Witajcie forumki, latam, biegam,załatwiam, mało łepetyny wiatrzysko mi nie urwie, okropnie wieje smile

http://img185.imageshack.us/img185/7987/chomikimagev.gif
      • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 09.10.09, 17:56
        A u na -tak jak Jagoda pisze-cicho i spokojnie.Słońce piekne ale rano o 7-mej
        było tylko 3 st.Szkoda mi lata...
        • dede43 Re: Witajcie w październiku 10.10.09, 08:06
          Dzień dobry. Nadal dzień zapowiada się na słoneczny, choć teraz tylko 5 stopni.
          Jesienne lato jest piękne.
          • jagodajna Re: Witajcie w październiku 10.10.09, 09:44
            Na północy o godz. 6 rano było - 2,5 , teraz jest słonecznie i +5 sad

http://img185.imageshack.us/img185/5385/koszyczekkryniczanka.gif
            • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 10.10.09, 17:06
              Jesień w tym roku u nas mało kolorowa.Dużo zieleni jeszcze i potem tak nagle
              wszystko zżółknie...Zauważylam ze to sie dzieje tak cykliczne,np.w zeszłym roku
              było bardzo kolorowo.A moze jeszcze jest czas aby sie wszystko wybarwiło?
              • 52ania Re: Witajcie w październiku 10.10.09, 22:20
                Ja tam mam nadzieję,że jeszcze będzie trochę babiego lata.W gazonie
                mam surfinię,która jeszcze nie zakwitła.Pod koniec lata wyrastają
                pod płotem samosiejki surfinii i jedną przesadziłam do
                gazonu.Widzę,że ma duże pąki ale trochę jest za zimno żeby się
                rozwinęły.Pozdrawiam Wszystkie Babcie,te nowe i te starsze.Spokojnej
                nocy.
                • dede43 Re: Witajcie w październiku 11.10.09, 09:12
                  Dzień dobry dziewczęta. Miłej niedzieli.
                  • jagodajna Re: Witajcie w październiku 11.10.09, 09:46
                    Dzień dobry, jestem spakowana, pełna optymizmu i jutro rano wyjeżdżam z mężem na wycieczkę dwutygodniową smilesmilesmile

http://img410.imageshack.us/img410/9928/125491034230974.jpg
                    • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 11.10.09, 12:00
                      Baw się dobrze -cieszę sie wraz z Tobą (i troche Ci zazdroszczę...)Miłego dnia
                      wszystkim.
                      • 52ania Re: Witajcie w październiku 11.10.09, 13:33
                        Jagodajna,ale Ci dobrze.Chyba uciekasz do cieplejszego kraju.U mnie
                        ponuro ale wesoło.Zaraz zjawią się dzieci i będzie gwarno.Oj,te
                        niedzielne obiadkismile.Miłego popołudnia,koniecznie bez aferwink.
                        • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 11.10.09, 17:32
                          Udanego wypoczynku, Jagódko.
                          • dede43 Re: Witajcie w październiku 12.10.09, 08:05
                            Dzień dobry. Zaczynamy nowy tydzień.
                            • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 12.10.09, 09:23
                              Dzień dobry. Nowy tydzień, ale wyzwania te same.
                              • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 12.10.09, 09:43
                                w ogrodzie pod iglakami mam ponad 40 maślaków .Niech no na chwilę
                                przestanie padać poniesie mnie do lasu .
                                aga
                                • 52ania Re: Witajcie w październiku 12.10.09, 10:49
                                  Chętnie zjadłabym maślaczków ale nie chce mi sie iść do lasu.Za
                                  oknem deszcz.Dzisiaj miałam się spotkać z koleżanką na pogaduchy ale
                                  zadzwoniła,że nie ma czasu,bo zaprawy...itd.Jestem wytrącona
                                  z "rytmu" i nie mogę się pozbierać.Wszystkim życzę pogody i
                                  słoneczka.
                                  • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 12.10.09, 20:37
                                    dobrze ,ze nie poszłaś Aniu do lasu .To nie ta faza księżyca . Na ogrodzie rosną
                                    bo im stworzyłam idealne warunki;wilgoć, mech, igły,ciepełko...a w lesie
                                    wprawdzie ciepło ale grzybów nie ma .Narwałam sobie i pojadłam głogu
                                    dwuszyjkowego i piękne pokrzywy.aga
                                    • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 13.10.09, 15:26
                                      Zimno dzis u nas...
                                      • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 13.10.09, 16:10
                                        Jakaś dziwna ta pogoda dzisiaj- słońce przeplatane deszczem, do tego
                                        bardzo silne wiatrzysko. A ciśnienie chyba niskie, bo coś spać mi
                                        się chce.
                                        • dede43 Re: Witajcie w październiku 13.10.09, 17:36
                                          Dobry wieczór dziewczęta. Dzień nam już prawie minął.
                                          • dede43 Re: Witajcie w październiku 14.10.09, 08:10
                                            Dzień dobry wszystkim. W nocy tak wiało, że nie mogłam spać. Pewnie dziś
                                            przedrzemię więc całe popołudnie.
                                            • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 14.10.09, 13:31
                                              Dzień dobry, chociaż tak naprawdę to byle jaki. Ale co tam, po
                                              niedzieli będzie lepiej. mam nadzieję,że listopad bedzie taki jak w
                                              ubiegłym roku, bo wybieramy się na kilka dni nad Bałtyk. W ubiegłym
                                              roku było super.
                                              • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 14.10.09, 15:40
                                                U nas na Dolnym śląsku wieje ale chociaz nas sniegiem nie zasypało-na północy
                                                i w górach mają gorzej.
                                                • 52ania Re: Witajcie w październiku 14.10.09, 17:53
                                                  Na dworze bardzo brzydko, pada śnieg i wieje silny wiatr.Siedzę w
                                                  domu,bo dzisiaj nie pracuję i przyznaję się bez bicia,że jestem na
                                                  wagarach.UTW nie zając,nie uciekniewink.
                                                  • dede43 Re: Witajcie w październiku 15.10.09, 06:37
                                                    Dzień dobry wszystkim. Wszystkiego najlepszego Jadwigom.
                                                  • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 15.10.09, 08:56
                                                    a ja muszę do Urzędu Skarbowego - już od wieczora przeżywałam jak się wytłumaczę
                                                    z zachowku po moim ojcu .Zgłosiłam przed terminem "pół roku ",że mam i teraz
                                                    jedne przepisy mówią ,że mam podatek zapłacić inne ,że nie .
                                                    Pytanie na zwolenniczkę których przepisów trafię .aga
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 15.10.09, 13:05
                                                    Dzień dobry. No,dzisiaj mniej wieje i mniej pada. Idzie ku lepszemu.

• jagoda491 Re: Witajcie w październiku 16.10.09, 08:23
                                                    Dzień dobry. Dziewczyny, czy Wy jeszc ze śpicie,że o tej porze
                                                    jestem pierwsza? Miłego dnia życzę.
                                                  • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 16.10.09, 10:34
                                                    Wczoraj po wizycie w US -wydaje się ,ze skłóciłam dwa US-
                                                    pojechaliśmy na balety a dzis chrypię .Najwiekszy problem ,że dziś
                                                    mam imprezę ,gdzie będę musiała mówić. Będę się leczyć żółtkiem z
                                                    miodem i wiśniówką .
                                                    Ciekawe jak bedę po TYM mówić .aga
                                                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 16.10.09, 15:17
                                                    No i co z tym zachowkiem Ago? Darowali ci czy nie? O matulu jak ja nie cierpię
                                                    takiej pluchy!!!
                                                  • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 16.10.09, 19:57
                                                    Irysko mój obecny Urząd Skarbowy twierdzi ,że nie powinnam płacić
                                                    podatku pomimo tego ,że ojciec zmarł przed styczniem 2007 a US w
                                                    miejscowosci gdzie mieszkał mój ojciec twierdzi ,że bez względu na
                                                    to ,ze zachowek był mi przyznany w lutym tego roku i wypłacony w
                                                    końcu czerwca br to powinnam zapłacić podatek od tego zachowku .
                                                    Żeby było fajnie oba urzędy powołują się na te same paragrafy.
                                                    Znalazłam w internecie podobne sprawy ,zrobiłam wydruk , jutro wyślę
                                                    to do US na D.Ślasku.Jak nie dotrze do urzedniczki US to jak w
                                                    wierszyku Jurandota ; .."do ministra nawet dotrę niech położy temu
                                                    kres..." papier jest cierpliwy ,znaczek kosztoje 2 z gr, a podatku
                                                    jest ponad dwie moje emerytury. Mam ciekawe zajęcie -poznaję prawo
                                                    skarbowe.aga
                                                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 16.10.09, 21:30
                                                    Swoją drogą to ciekawe- jedna instytucja,jedne przepisy - a co z tą interpretacją?
                                                    http://i36.tinypic.com/2130mc3.gif
                                                    a potem ,jakby co to nawet przepraszam nie powiedzą.
                                                  • wacka1 Re: Witajcie w październiku 17.10.09, 12:11
                                                    Witajcie.Cicho ciemno.Co z Wami.Zapraszam na wyroby własnej roboty.Jesteśmy po
                                                    świniobiciu.
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 17.10.09, 13:12
                                                    Witajcie. U nie też ciemno, mokro i chłodno. Ago,może napisz do
                                                    Ministerstwa Finansów o interpretację przepisu.
                                                  • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 17.10.09, 15:38
                                                    Jagodo ,po kolei. Jak długo będę korespondować tak długo nie będą
                                                    mogli tego podatku ściągnąć- z ręką na sercu to kto lubi
                                                    płacić.Wiem ,że jeśli mi dokładnie i w jednolity sposób nie
                                                    przedstawią mi podstawy do zapłacenia mam prawo najpierw odwołać się
                                                    do sądu wojewódzkiego US.
                                                    Jestem pogodny człowiek ,przykro mo tylko ,że US straci więcej
                                                    pieniędzy podatników na wyjaśnienie niż dostaną ode mnie podatku.
                                                    Wczoraj czytałam taki wierszyk o JP II;"...za tym człowiekiem ,który
                                                    winą dużą nazywał bezużyteczne działanie - bo nikomu nie służą -
                                                    tęskno mi Panie "....
                                                    Może prawo jest tylko dla tych co potrafią walczyć o swoje....aga
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 18.10.09, 06:30
                                                    Witajcie,dziewczyny. Miłej niedzieli.
                                                  • 52ania Re: Witajcie w październiku 18.10.09, 09:36
                                                    Pogoda fatalna.Pada deszcz i jest ciemnawo na dworze.Trzeba rosół
                                                    gotować wink.Wszystkim życzę słoneczka i miłego wypoczynku.
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 18.10.09, 11:43
                                                    Myślałam,że tylko ja obowiązkowo w niedzielę muszę rosół gotować.
                                                  • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 18.10.09, 12:49
                                                    gotuję dzisiaj rosół w celach zapobiegawczych p-ko grypie . Duża
                                                    ilość selera ,pora ,marchwi ,pieprz, liscie -niestety suszone-
                                                    magii,powolne gotowanie a potem do tego lane kluski z samych jaj
                                                    gwarantują dobre samopoczucie .Badania w USA potwierdzają to co
                                                    wiedziały nasze babcie .
                                                    A zapach zielonej natki wsypywanej w ostatniej chwili do
                                                    talerza...aga
                                                  • czarna12.3 Re: Witajcie w październiku 18.10.09, 13:46
                                                    Też dzisiaj mam rosół, też w celach zapobiegawczych, ale do tego od kilku tygodni, na widoczym miejscu,żeby nie zapomnieć alliofil- 1x dziennie. Tak robię od wielu lat (i ... odpukać) nie przeziębiam się.
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 18.10.09, 13:46
                                                    Gotuję podobnie, ale co niedzielę i czasami mam tego dość. Ale co
                                                    zrobić, jak jest zapotrzebowanie?
                                                  • dede43 Re: Witajcie w październiku 19.10.09, 07:06
                                                    Dzień dobry forumki. Zakończyłam miłe "babciowanie" i znów się będę pojawiać.
                                                    Przy wnukach nie chcę włączać komputera, bo pewnie wolałyby grać, zamiast pójść
                                                    na spacerek z dziadkami.
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 19.10.09, 10:18
                                                    Witajcie. A ja jestem z najmłodszą wnuczką,Martynką. Odciążyłam jej
                                                    mamę, niech pójdzie trochę na miasto. Ale zaraz kończę dyżur i wrac
                                                    am do domu, bo o 11 wraca średnia wnuczka ze szkoły.Potem jak nie
                                                    będzie padało,będę sprzątała na działce. To tyle, miłego dnia.
                                                  • wacka1 Re: Witajcie w październiku 19.10.09, 10:53
                                                    Witam .Ja tydzień zaczynam od wyjazdu.I tak codziennie gdzieś,po coś.Z obowiązku
                                                    i przyjemności.Nudzić się nie mogę,czas tak szybko płynie.Korzystam z
                                                    zaproszeń,póki proszą i mogę.
                                                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 19.10.09, 16:59
                                                    U nas dzis słońce zaświeciło - a jak u was?
                                                  • dede43 Re: Witajcie w październiku 20.10.09, 07:54
                                                    Dzień dobry wszystkim. Mam nadzieję, że dziś znowu zaświeci nam słoneczko.
                                                    Miłego dnia.
                                                  • 52ania Re: Witajcie w październiku 20.10.09, 09:59
                                                    U mnie pada deszcz a właściwie leje.Nic mi sie nie chcesad.
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 20.10.09, 10:38
                                                    Witajcie. Już drugi tydzień mam zamiar umyć okna. dzisiaj byłam
                                                    pewna,że się uda. Ale niestety nie. Pada.
                                                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 20.10.09, 16:10
                                                    Niestety-to był taki jego (słońca)kaprys.Dziis sie znów na nas wypięło.A
                                                    ziąb taki...
                                                  • dede43 Re: Witajcie w październiku 21.10.09, 06:29
                                                    Jeden dzień przerwy i znowu pada. To już chyba 8-my dzień opadów ciągłych
                                                    całodniowych. Ale witam serdecznie i miłego dnia życzę.
                                                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 21.10.09, 16:00
                                                    Pochmurno i raczej niemiło za oknem a siostra dzwoni i cieszy sie że u niej (w
                                                    kotlinie jeleniogórskiej) słoneczko piękne ze az dusza sie raduje.Tylko
                                                    100km...Nie bawię sie.Ale na szczęscie u nas nie pada.
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 21.10.09, 16:34
                                                    A u mnie dzisiaj pogoda można powiedzieć,że super. Okna umyte, deszczu ani
                                                    śladu.Nie wiem jak będzie jutro. jak znam swoje szczęście, będzie padało, bo
                                                    umyłam okna.
    • dede43 Re: Witajcie w październiku 22.10.09, 08:46
      Juz prawie dziewiąta, a na forum pusto. Witajcie.
      • wacka1 Re: Witajcie w październiku 22.10.09, 09:18
        Witam.Po wczorajszej imprezie oko mi spada,coś nogi bolą.
        • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 22.10.09, 10:48
          my jedziemy dziś na imprezę.
          Widzisz Wacko ,po powrocie do domu człowiek wie co ma ; nogi -
          bolą ,gardło -chrypi,oczy -pieczenie z niewyspania ,ból głowy - oho,
          ona tez jest.
          Wiadomo jak kobietę po 40 nic nie boli -to do lekarza.aga
          • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 22.10.09, 12:47
            Dzień dobry wszystkim.
            • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 22.10.09, 19:14
              Aguniu -i jak tam? Syndrom dnia poprzedniego minął?Masz jeszcze
              zdrowie-zazdroszczę ci.Mnie tylko zoztało powspominać...
              • dede43 Re: Witajcie w październiku 23.10.09, 07:32
                Dzień dobry moje miłe.
                • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 23.10.09, 09:41
                  mój mąż bardzo lubi tańczyć i robi to bardzo dobrze. Jeździmy na
                  imprezy autkiem a wieczorami prowadzi mąż /mam taką dobrą
                  przypadłość wieczorem nie mogę prowadzić -pewnie wina okularów/.
                  Jest moje szczęście trzeźwe jak niemowlę ,umie zawracać paniom głowę
                  nogami,
                  Ja kocham opowiadanie dowcipów i monologów .Efekt jest taki ,że
                  chrypię .A z tańcem to wiecie ,ja mam pierwszy stopień muzytalności
                  i wiem kiedy grają .aga
                  • jagodajna Re: Witajcie w październiku 23.10.09, 10:25
                    Dzień dobry, jestem już po wojażach "włoskich" ale do własnego komputerka jeszcze daleko.... pozdrawiam wszystkie miłe forumki... do poklikania....wtorek, środa smilesmilesmile
                    • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 23.10.09, 15:05
                      No witaj-i czekamy na relacje.Na pewno masz dużo do opowiadania i
                      pokazania(fotki) Aga,uwielbiam tańczyc i ponoc umiem ale niestety juz przy
                      rocku zadyszka sakramencka mnie łapie.Mój maz natomiast wyobraza sobie że
                      tańczy jak młody bóg a w rzeczywistosci to czasami nie bardzo jedna noga wie
                      co czyni druga.
                      • dede43 Re: Witajcie w październiku 24.10.09, 07:07
                        Dzień dobry dziewczęta. Miłego weekendu.
                        • wadera5 Re: Witajcie w październiku 24.10.09, 09:20
                          A ja do pracy.
                          • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 24.10.09, 13:50
                            a my znowu na balety.Szkoda ze tylko do 24 . Miłego przestawiania
                            czasu.aga
                            • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 24.10.09, 18:17
                              Miłej zabawy! Bez sensu to przestawianie czasu...
                              • dede43 Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 06:12
                                Witajcie niedzielnie. Może i czas się przestawił, ale ja na pewno nie. Buszuje w
                                necie od 5-tej nowego czasu.
                                • czarna12.3 Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 07:17
                                  Witam. Co do zmiany czasu- mam widok na kościół i zaraz, jak co roku, będę świadkiem, jak niektórzy przyjdą na mszę i ze zdziwieniem zastaną zamknięte drzwi. Najczęściej to są starsi ludzie, o laskach. Ach, szkoda ich.
                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 12:33
                                    Witajcie. piękny dzień. zaraz idziemy z malutką wnusią na spacer. miłej niedzieli.
                                    • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 14:32
                                      Popatrz a u nas przed godziną sie zachmurzyło.Coś mi sie zdaje ze o 16-tej
                                      będzie ciemno.
                                      • 52ania Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 15:37
                                        U mnie właśnie teraz zaświeciło słoneczko.Byłam już na spacerkiu ale
                                        jeszcze powędruję z kijkami, tak za godzinę.Życzę miłego popołudnia.
                                        • dede43 Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 16:50
                                          Po nocy będziesz Aniu spacerować? A jak się potkniesz?
                                          • aga-kosa Re: Witajcie w październiku 25.10.09, 17:44
                                            Aniu , też byłam na kijkach przez godzinę od 16. / myślę ,ze miło by
                                            było od czasu do czasu byc kobietą upadłą - przepraszam durne myśli
                                            mi chodzą po głowie/ .Nazbierałam klonowych liści , będę robiła
                                            róże . aga
                                          • dede43 Re: Witajcie w październiku 26.10.09, 06:30
                                            Dzień dobry, miłego dnia
                                            • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 26.10.09, 09:40
                                              Witajcie. Wczoraj piękny,słoneczny dzień i po spacerze nabrałam
                                              ochoty na grabienie dzisiaj liści na działce. A tu - pada, a
                                              momentami nawe leje. Pech, to pech.
                                              • 52ania Re: Witajcie w październiku 26.10.09, 22:08
                                                Wczoraj chodziłam z kijkami 1 godz.U mnie na osiedlu jest widno i
                                                nie spacerowałam sama.Dzisiaj odpoczywałam a właściwie 3 godz.
                                                chodziłam po mieście.Zrobiło sie chłodno i chciałam coś kupić na
                                                głowę.Przymierzałam,przymierzałam i nic nie wybrałam.Trzeba będzie
                                                ubierać starą czapkę z daszkiem albo kapelusz czarny z aksamitu.Z
                                                tym kapeluszem było tak,przechodzę sobie przez jezdnię,zawiał wiatr
                                                i strącił kapelusz z mojej głowy na jezdnię.Pomyślałam,kapelusz
                                                stary,jak przejedzie go auto, to już się nie wracam po to nakrycie
                                                głowy.Auta jechały ale sprytnie omijały mój kapelusik i musiałam go
                                                przeprosić.Wyczyściłam nad parą i noszę to to dumnie na swojej
                                                łepetynie.Ostatnio jednak pomyślałam,ze warto się odmłodzic ale co
                                                kupić?Wszystkim życzę spokojnej nocy i kolorowych snów.
                                                • dede43 Re: Witajcie w październiku 27.10.09, 07:53
                                                  Dzień dobry moje miłe. Dzień we Wrocławiu zapowiada się sympatycznie
                                                  • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 27.10.09, 12:28
                                                    Witajcie. A 30 km od Wrocławia mży,chmury nad samą ziemią,zero
                                                    słońca. Wkrótce trzeba będzie założyć coś na głowę. Nie cierpię
                                                    nakrycia głowy, ale moje zatoki wręcz przeciwnie.
                                                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 27.10.09, 16:27
                                                    Tu było trochę tak trochę siak...Nocowałam u dziewczynek (Izka jest
                                                    niesamowita,biega,troche mówi a ma 11 m-cy dopiero)Wczoraj robiłam ta próbe
                                                    wysiłkową.O matko,ale sie zasapałam.Serce na szczęscie zdrowe oprocz
                                                    powiększonej prawej komory.Cały problem w płucach i krązeniu.Musze sporo
                                                    chodzic,robić ćwiczenia oddechowe.A nogi bolą...Dzis chodziłam z kijkami pół
                                                    godz.Nie mam z kim.
                                                  • 52ania Re: Witajcie w październiku 27.10.09, 20:44
                                                    Dzień był taki sobie,trochę słońca,trochę deszczu.Dzisiaj byłam na
                                                    choreoterapii.Między innymi ćwiczyliśmy oddech:wdech nosem,od klatki
                                                    piersiowej po brzuch(powolny,dokładny),wydech ustami zrobionymi
                                                    w "o", długi(przy wdechu chwilę zatrzymujemy powietrze).Życze miłego
                                                    wieczoru.
    • dede43 Re: Witajcie w październiku 28.10.09, 06:37
      Dzień dobry skoro świt.
      • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 28.10.09, 09:17
        Dzień dobry. Pogoda wariuje, wczoraj byle jak,szaro, dzisiaj jak na
        razie słonecznie. Oby tak do wieczora. Miłego dnia.
        • jagodajna Re: Witajcie w październiku 28.10.09, 14:40
          Dzień dobry, jestem już w domu, zadowolona i pełna wrażeń.
          Pozdrawiam i miłego popołudnia smile
          • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 28.10.09, 18:21
            Jutro muszę jechać-gdyby nie to że 30-go muszę stawić sie w szpitalu bo
            mają mi ustalić termin operacji -to bym sie z domu nie ruszała.Posiedzę tam
            pare dni bo 6.11 mam rezonans i nie będę jeżdzic tam i z powrotem.Pobędę z
            siostrą ,ona jeszcze w gipsie wiec tez sie nigdzie nie wybierze.Niespecjalnie
            sie czuję ale nie mam wyboru.Odezwę sie z Poznania.
            • dede43 Re: Witajcie w październiku 29.10.09, 08:32
              Dzień dobry dziewczęta. Miłego dnia.
              • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 29.10.09, 12:55
                Witajcie. Czy u Was też pogoda byle jaka? Jagódko, podziel się z
                nami wrażeniami z wyjazdu.
                • jagodajna Re: Witajcie w październiku 29.10.09, 14:42
                  Witam, a u nas słońce do południa było i w miarę ciepło, byliśmy na cmentarzach ostatnie drobne porządki /szczególnie liście uprzątnąć/.
                  Gar bigosu się gotuje, już imienniczko mam trochę wolnego to napiszę jak było smile
                  Wracając do domu już w kraju, gdzieś k/Brodnicy też cudne widoki jesienne byłysmile

http://img408.imageshack.us/img408/1038/powrotzosielska.jpg

• dede43 Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 09:05
      Dzień dobry dziewczęta https://www.ajlawgifs.13tka.com/gify18/002.gif
      • jagodajna Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 09:13
        Dzień dobry, smacznej kawy......

http://img136.imageshack.us/img136/4826/chomikimageaspxh.gif
    • alagas Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 09:48
      I ja witam się po raz pierwszy. Zajrzałam, spodobało mi się, może zostanę?
      • dede43 Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 12:57

alagas napisała:

> I ja witam się po raz pierwszy. Zajrzałam, spodobało mi się, może zostanę?

Będzie nam miło.
        • jagodajna Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 13:38
          Witaj alagas, będzie nas więcej do klikania...

http://img259.imageshack.us/img259/2928/frezje2.gif
          • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 16:05
            Witaj,witaj! A ja pozdrawiam z Poznania - nic nie załatwiłam bo zapronowano mi
            termin tej głupiej operacji za 2 lata,a ja wiem czy dozyję?
            • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 30.10.09, 19:25
              Witajcie. Podobno w niedzielę ma być ładna pogoda. Nie mam jeszcze,
              na szczęście, grobów do pielęgnowania. Wszyscy bliscy żyją. Do
              dziadków na grób pojadę za dwa tygodnie, ale tam mieszka rodzina i
              ma kto zająć się wszystkim.

• dede43 Re: Witajcie w październiku 31.10.09, 07:20
                Dzień dobry dziewczęta. Niedługo wyjeżdżam na grób rodziców. Boje sie tej drogi,
                ale całe szczęście to tylko 70 km.
                • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 31.10.09, 13:26
                  Witam wszystkich w ostatnim dniu października. Bardzo ładny dzień
                  dzisiaj. Posadziliśmy drzewko papierówki, czarną i czerwoną
                  porzeczkę.
                  • iryska2604 Re: Witajcie w październiku 31.10.09, 15:53
                    Tu tez pięknie -ciepło i pogodnie.Az przyjemnie wyjsc na dwór.Tylko potwornie
                    zatłoczone miasto,ruch niesamowity.Jutro pojedziemy na cmentarz do szwagra.
                    • jagodajna Re: Witajcie w październiku 31.10.09, 17:40
                      Witajcie, w końcu usiadłam trochę odpocząć przy herbacie..

http://img507.imageshack.us/img507/5317/197f101f143c53591ef76cf.gif
                      • jagoda491 Re: Witajcie w październiku 31.10.09, 18:41
                        Też się dzisiaj "narobiliśmy". Zakupy,sadzenie na działce, poźniej
                        składanie mebli kuchennych w mieszkaniu syna. Jego nie ma, ale meble
                        są i trzeba to w końcu zrobić. teraz błogie lenistwo. A jutro
                        zapowiada się spacerek z malenką wnuczką. Życzę udanej niedzieli i
                        rodzinnych klimatów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka