Dodaj do ulubionych

Już listopad, witajcie

01.11.09, 08:29
Listopad przywitał mnie przymrozkiem i piekna słoneczną pogodą. Brzoza kolo mojego domu z łoci sie listami a akacje jeszcze na zielono.
Obserwuj wątek
    • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 01.11.09, 09:12
      Dzień dobry. Poranek mroźny, ale przyjemny. Trochę liści opadło,
      zwłaszcza z drzew owocowych i te uprzątnęłam wczoraj. problemem
      pozostaje czereśnia, jaśmin(jeszcze zielone liście) i leszczyna.
      • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 01.11.09, 09:47
        Witajcie kochani, u nas jest dosyć ciepło jak na listopad i najważniejsze, że nie pada! Spokojnego dnia i bezpiecznych powrotów do domu.....

http://img507.imageshack.us/img507/616/wnvwogmjpa.gif
        • tamaryszek44 Re: Już listopad, witajcie 01.11.09, 14:51
          Witam słonecznie. Rano było pięknie. Szron okrywający krzewy mienił się w słońcu. Pięknie.
          • wadera5 Re: Już listopad, witajcie 01.11.09, 17:18
            A jutro z rana uruchamiam kosiarkę i za liście.Będzie dobry kompost, szczególnie
            pod np borówki,jeżyny..
            • czarna12.3 Re: Już listopad, witajcie 01.11.09, 22:25
              Jak pięknie powitał nas dzisiaj listopad! Słońce i lekki wiatr umilał nam spacer alejkami cmentarza. Szłam i podziwiałam cudne kolory drzew,opadające liście. Chyba zasłużyliśmy sobie na taką pogodę.
              • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 02.11.09, 13:21
                Hej, co z Wami? Już drugi dzień listopada a Was nie ma i to o tej godzinie? Mam
                nadzieję,że się nie pogubiliście,pozdrawiam.
                • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 02.11.09, 17:26
                  Nie bardzo mam czas -jestem u siostry a ona ma ręke w gipsie.A jak juz zrobimy
                  zakupy,zjemy obiad,odwalimy spacerek to losowanie-kto do komputera no i róznie z
                  tym bywa.Ale cały czas jestem duchem z wami!
                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 02.11.09, 18:10
                    Dzień dobry już z powrotem z Wrocławia.
                    • 52ania Re: Już listopad, witajcie 02.11.09, 19:57
                      Listopad przywitał nas przymrozkiem.Witam Wszystkich i życzę
                      spokojnej nocy.
                      • dede43 Re: Już listopad, witajcie 03.11.09, 10:42
                        Dzień dobry w słoneczne przedpołudnie. Przed planowanymi zakupami pospaceruje
                        troszkę.
                        • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 03.11.09, 11:31
                          Dzień dobry. A ja " po działce". nagrabiłam sporo liści i przytargałam do
                          śmietnika 7 worków. Zmachałam się, siły już nie te.
                          • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 03.11.09, 17:20
                            Trochę się przeziębiłysmy-ale to jeszcze nie grypa.Pozdrawiam.
                            • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 03.11.09, 17:48
                              Witajcie, dopiero wróciłam , byliśmy w moich rodzinnych stronach.
                              Wpadaliśmy tylko ze zniczami, kwiatami na groby najbliższych i nie było możliwości nawet "porozmyślać" dłużej z powodu zimna i okropnego wiatru. Do domu przyjechaliśmy, też wieje....
                              • dede43 Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 07:31
                                Wrocław przywitał dzień na biało. W nocy spadło troszeczkę śniegu i zakryło kupy
                                na trawnikach. Dzień dobry.
                                • czarna12.3 Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 07:44
                                  A u nas, co z tego,że słońce pięknie świeci, jak wiatr od morza nas nie oszczędza.No, ale cieszmy się tym, co mamy, czyli słońcem.
                                  • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 09:39
                                    Dzień dobry, słońca to u nas nie ma ale śnieżek poprószył....http://img301.imageshack.us/img301/838/kopp1285.gif
                                    • zajbel Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 10:28
                                      Zupełnie nielistopadowo, śnieg i wiatr, brrrr
                                      • 52ania Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 11:35
                                        U mnie nawet przyzwoicie,jest zimno ale nic nie pada.Od godz.8.00-
                                        9.00 ćwiczyłam na sali gimnastycznej z UTW.Teraz ćwiczę przy
                                        komputerze.Wszystkim życzę miłego,pogodnego dnia.
                                        • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 12:22
                                          Popadało...niestety
                                          • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 13:55
                                            Z każdą chwilą robi się coraz bardziej brzydko.
                                            • wacka1 Re: Już listopad, witajcie 04.11.09, 14:23
                                              Witam.Mam szalone tempo.Dziś dyzur i dopinanie imprezy 15 lecia związku na
                                              ostatni guzik.Jutro podpisywanie umowy ze starostą.Spojrzeć na to,dopilnować
                                              tamtego no i plany budżetowe na następny rok.
    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 05.11.09, 07:11
      Dzień dobry. Mam nadzieję, że wczoraj się wypadało i dziś będzie już pogodnie.
      • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 05.11.09, 14:22
        Witajcie. dzisiejszy dzień zupełnie inny od wczorajszego. Na najbliższy termin
        zamawiam pogodę bez opadów. Wszystkim życzę udanego tygodnia, a ja idę się
        pakować. Bywajcie, dziewczyny.
        • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 05.11.09, 14:49
          Dzień dobry, ociepliło się u nas i nie wieje.
          Jagoda, co tam pogoda, będzie jaka będzie smile Dużo humorku zabierz ze sobą i pozdrów "morze nasze morze....".
          Miłego wypoczynku!

http://img687.imageshack.us/img687/9222/plaza4.jpg
          • dede43 Re: Już listopad, witajcie 06.11.09, 06:30
            Dzień dobry forumki. Pogodnego dnia.
            • 52ania Re: Już listopad, witajcie 06.11.09, 09:11
              Dede43,a co Ty,nie możesz spać?Tak wcześnie przy
              komputerze.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
              • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 06.11.09, 09:21
                Dzień dobry, wpadłam się przywitać, udanego dnia życzyć i biegnę dalej....

http://img685.imageshack.us/img685/9644/chomikimageaspxggg.gif
                • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 06.11.09, 11:48
                  Gdzie tak biegasz? Jutro juz jadę do domku...
              • dede43 Re: Już listopad, witajcie 07.11.09, 07:13
                Witajcie dziewczęta. Dziś mam wnuki (z młodymi) na obiedzie, więc powinnam coś
                upiec, jaka szarlotkę jesienna....
                Aniu, ostatnio zasypiam "z kurami" czyli koło 21-ej to i budzę się "skoro świt".
                A co robić o szarym świcie, by nie pobudzić sąsiadów - tylko kompik. Mieszkam w
                bloku z lat 70-tych.
                • 52ania Re: Już listopad, witajcie 07.11.09, 18:04
                  Dede43,zrozumiałam: wcześnie idziesz spać i wcześnie wstajesz.Ja
                  zawsze czekam na wyniki multi i dlatego zasypiam po 22.00.Wczoraj
                  piekłam placek z buraka cukrowego:buraka ugotować,1/2 zetrzeć na
                  tarce z drobnymi oczkami,drygą część na grubych oczkach, dodać mąki-
                  ile zabierze cisto i dodać drożdże(5-10 dkg w zależności od
                  buraka),piec ok 1 godz.Ja jem ten placek sam a moja rodzinka z
                  serkiem albo z masłem.
                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 08.11.09, 06:46
                    Dzień dobry znowu bladym świtem. Nie wiem co z tym moim spaniem. Prawie całe
                    życie byłam "sowa", a teraz robię się "skowronkiem". Wcale mi się to nie podoba.
                    Wieczorem to można jakiś interesujący film złapać, a rano..... Tylko komp w
                    samotności.
                    • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 08.11.09, 10:47
                      http://img44.imageshack.us/img44/7193/chomikimageaspxkot.gif
                      • wacka1 Re: Już listopad, witajcie 08.11.09, 11:41
                        Witam.Tak pięknie.Ciepło,mgliście i zlociście.Mam dużo pracy w związku ze
                        zbliżajacym sie końcem roku,planami budżetowymi organizacji,jej 15
                        leciem,staraniem się o pieniadze z różnych żródeł.Cieszę się jednak z tego co mi
                        się udało.Planuję turnus rehabilitacyjny dla ludzi,kt orzy nigdy nie wyjadą
                        sami.No i siedzę w gruszkach.Ostatnio robilam kompot z dodatkiem płatkow róży i
                        suszonych mirabelek.Bardzo mi smakuja te do mięsa z dużą ilością cebuli,czosnku
                        i majeranki.
                        • 52ania Re: Już listopad, witajcie 08.11.09, 18:02
                          Wacka1,ale z Ciebie pracuś.Działaj,działaj przynajmniej ludzie bedą
                          Cię mile wspominać:Za czasów wacki,to.....Pozdrawiam Wszystkich i
                          życze miłego wieczoru.
                    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 09.11.09, 08:38
                      Dzień dobry wszystkim, miłego dnia
                      • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 09.11.09, 09:56
                        http://img26.imageshack.us/img26/5370/imagepreviewj.gif
                        • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 09.11.09, 11:27
                          Dzień dobry.
                          Możecie mi zazdrościć .Byłam wczoraj na kijkach w lesie ,
                          przyniosłam maślaki i kleszcze,aga
                          • dede43 Re: Już listopad, witajcie 10.11.09, 06:23
                            Dzień dobry bladym świtem dziewczęta.
                            Aguś, mam nadzieję, że grzybów zebrałaś więcej niż kleszczy!
                            • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 10.11.09, 09:12
                              Porannie i mglisto witam, Ago, maślaków zazdroszczę ale kleszczy nie!

http://img213.imageshack.us/img213/5665/poule2.gif
                              • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 10.11.09, 11:17
                                Grzyby już suche ,część włożyłam do fasoli po bretońsku. Z
                                kleszczami mieliśmy oboje zającie.Mąż ja zbiera najładniej .
                                Najpierw to podejrzewał naszego kota ,no bo skąd kleszcze w
                                listopadzie ...
                                Oj naiwny ,naiwny jak dziecko we mgle ....
                                Zaraz trzeba będzie wywiesić fagę -bo to już jutro kolejna
                                rocznica .
                                Pozdrowienia .aga
                                • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 10.11.09, 15:43
                                  Moja Psotka przyniosła 2 kleszcze -jeszcze zyją.Wczoraj sie z Wami witałam ale
                                  gdzies wpis znikł.Jestem juz w domu,zakatarzona jak diabli.
                                  • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 10.11.09, 15:44
                                    Ojej-ale napisałam! Oczywiscie zyją ogólnie a nie te na Psotce!
                                    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 11.11.09, 07:34
                                      Dzień dobry świątecznie forumki.
                                      • dede43 Re: Już listopad, witajcie 11.11.09, 08:49
                                        Zapomnialam o
                                        https://gifyanimowane.w.interia.pl/gify/rozne/flaga%20Polska.gif
                                        • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 11.11.09, 11:30
                                          Ja też - i sama sobie udzielam nagany.Strasznie buro za oknem...
                                          • dede43 Re: Już listopad, witajcie 12.11.09, 07:07
                                            Dzień dobry dziewczęta
                                            • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 12.11.09, 08:56
                                              mąż poszedł zdjąć flagę a mnie się po wczorajszym dniu wydaje ,że mamy
                                              poniedziałek .I znowu pogubię dni w tym miesiącu .Pozdrowienia.aga
                                              • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 12.11.09, 09:30
                                                Witam wszystkich i jeszcze wspominam....widoki włoskie....

http://img69.imageshack.us/img69/2134/lunapic125795590211103.gif
                                                • dede43 Re: Już listopad, witajcie 13.11.09, 06:12
                                                  Dzień dobry forumki. Miłego dnia życzę bladym świtem.
                                                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 13.11.09, 14:10
                                                    Witam wszystkich serdecznie, jestem wypoczęta, zadowolona. Nie ma to jak wyjazd
                                                    w dobrym towarzystwie. Pogoda dzisiaj prześliczna, oby jak najdłużej.Miłego
                                                    weekendu życzę.
                                                  • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 14.11.09, 09:15
                                                    Dzień dobry, mamy słoneczko dzisiaj od samego rana a to mobilizuje do...mycia okiensmile
                                                    Witaj Jagódko, nie ma to jak zadowolenie i dobry humor w naszym młodym wieku smile Pozdrawiam!

http://img381.imageshack.us/img381/9742/slonkomilegodnia.jpg
                                                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 14.11.09, 13:28
                                                    Dzień dobry moje miłe. Dom "ogarnięty", okno w kuchni umyte (pozostałe myje
                                                    mąż), obiad podgotowany - nic tylko klikać.
                                                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 14.11.09, 15:46
                                                    Witam wszystkich serdecznie. Kolejny piękny,jesienny dzień. oby było ich jak
                                                    najwięcej. Życzę udanego wypoczynku.
                                                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 15.11.09, 06:57
                                                    Witam niedzielnie bladym świtem
                                                  • czarna12.3 Re: Już listopad, witajcie 15.11.09, 07:31
                                                    Witam. Wczoraj u nas było pięknie, dlatego dzisiaj, chociaż mokro, szaro, to samo wspomnienie o wczoraj, podtrzymuje dobry nastój. Do tego zapach ugotowanego raniutko rosołu!
                                                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 15.11.09, 13:53
                                                    Witajcie, dziewczyny. Znowu przepiękny dzień. Nie ma to jak po rosole.A teraz
                                                    szykuję resztę, przyjdą córka, zięć i malutka Martynka. Będą też obie starsze
                                                    wnuczki. trochę roboty mam. Miłej niedzieli.
                                                  • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 15.11.09, 16:35
                                                    Pogoda prawdziwie jesienno-złota.Nie miałam zbyt wiele czasu bo było moje
                                                    najmłodsze dziecko a że lubi pierożki więc wczoraj klejenie,dzis porządny
                                                    świateczny obiad -no i dopiero teraz odpoczywam.
                                                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 16.11.09, 07:31
                                                    Dzień dobry
                                                    http://www.glittermaker.com/temp-images/1/781/glitter-cute-125835301552604.gif
                                                  • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 16.11.09, 10:22
                                                    http://img38.imageshack.us/img38/6879/najn.gif
                                                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 16.11.09, 13:23
                                                    Ależ piękna jesień,póki co. Miłego dnia.
                                                  • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 16.11.09, 18:00
                                                    wygrabiliśmy liście pod orzechem -rozpiętość konarów 18m- a pod
                                                    spodem śliczna wiosenna trawa.Gdyby sie dało ominąć zimę......aga
                                                  • pragata Re: Już listopad, witajcie 16.11.09, 18:28
                                                    cieplutko,jak na przedwiośniu, oj tęsknhttps://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/oh/hh/ynmg/ka1AlQWdMD6Q654SHX.jpgo do wiosny...
                                                  • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 16.11.09, 19:49
                                                    Też kocham wiosnę!A póki co moze jeszcze parę dni sie utrzyma taka pogoda bo
                                                    muszę okna pomyc...
                                                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 17.11.09, 07:38
                                                    Trzy dni pięknej jesieni za nami. Ciekawe jak będzie dzisiaj. Zapowiadali na
                                                    Dolnym Śląsku deszcz, ale pokropiło trochę w nocy i znów fajnie, choć słoneczka
                                                    narazie nie widać. Dzień dobry wszystkim.
                                                  • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 17.11.09, 09:22
                                                    http://img690.imageshack.us/img690/4450/mediumko98bv554a827a6b0.jpg
                                                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 17.11.09, 14:20
                                                    Dzień dobry. Było ładnie, rozpędziłam się z ostatnimi porządkami na działce. Ale
                                                    już mam porobione, to zmiana pogody mnie nie przeraża. Za chwilę chyba spadnie
                                                    deszcz, bo wisi dosłownie w powietrzu.
                                                  • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 17.11.09, 16:35
                                                    No i wykrakałam - juz pada...
                                                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 18.11.09, 05:47
                                                    Witajcie znowu bladym świtem. Wyraźnie źle śpię ostatnio

https://cdn-img1.imagechef.com/w/091117/samp52d5a340915f3821.jpg
                                                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 18.11.09, 07:11
                                                    Dzień dobry. Dede, problemy ze spaniem to chyba wina pogody, też ostatnio nie
                                                    mogę się wyspać. A w dzień nigdy się nie kładę i ciągle mam uczucie
                                                    przemęczenia.Życzę zdrówka, miłego dnia wszystkim forumowiczom.
                                                  • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 18.11.09, 09:17
                                                    http://img44.imageshack.us/img44/6891/chomikimageg.gif
                                                  • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 18.11.09, 10:49
                                                    Witam, tez miałam kłopot ze snem .Zmieniłam firanki na krótkie -
                                                    żeby więcej słońca wpadało do domu i staram się jak najwięcej
                                                    przebywać poza domem .Moje ulubione powiedzenie ;chata ma rogi i
                                                    bodzie a w lesie można sie o każdej porze do każdego drzewa
                                                    przytulić .aga
    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 19.11.09, 07:16
      Dzień dobry wszystkim. Miłego i słonecznego dnia forumki.
      • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 19.11.09, 12:08
        Witajcie. Coś poszło nie tak na górze i pogoda dzisiaj nie zgadza się z prognozą
        meteorologów. Ale od listopada nie ma co wymagać. Zresztą i tak jest nieźle.
        Miłego dnia.
        • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 19.11.09, 16:47
          Jutro znow się zapowiada piękny dzień - na szczęscie długo nie padało.Lubię
          jak o pogodzie mówi p.Zalewski w radiowej jedynce.
    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 20.11.09, 06:25
      Wczoraj znowu słoneczko i cieplutko.Fantastyczna pogoda jak na listopad. Miłego
      dnia.
      • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 20.11.09, 08:54
        i dzisiaj nam pięknie świeci .Ale to dopiero ranek a przysłowie
        mówi,żeby dnia z samego rana nie chwalić.Pomimo wszystko
        poodsłaniałam mini firanki i niech wchodzi ,niech wchodzi ...aga
        • pragata Re: Już listopad, witajcie 20.11.09, 18:40
          piękny cały dzień,jutro też takiego życzę sobie i forumkowi
          • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 20.11.09, 19:19
            Witajcie, dziewczyny. Dzień rzeczywiście przecudny. Zajęta byłam do tej pory,
            teraz placek piecze się, a ja mam trochę luzu. Jutro odwiedzi nas teściowa
            starszej córki tak,że chcę i muszę postarać się, bo bardzo ją lubię. Zresztą
            teściów mojej drugiej córci też bardzo lubię, ale oni mieszkają we Wrocławiu.
            Widzimy się często - przy okazji imienin, czy u wspólnej wnusi. Życzę wszystkim
            miłego weekendu.
            • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 21.11.09, 09:44
              http://img17.imageshack.us/img17/7898/chomikimageaspxz.jpg
              • dede43 Re: Już listopad, witajcie 21.11.09, 15:36
                Dobry wieczór. Mam nadzieję, że już wszystko ogarnięte i z czystym sumieniem
                oczekujecie przyjemnej niedzieli.
                • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 21.11.09, 16:18
                  Dotleniłam sie troche w ogrodzie-jeszcze było troche lisci do zgrabienia.Taka
                  ładna jesień...
                  • dede43 Re: Już listopad, witajcie 22.11.09, 07:08
                    Dzień dobry forumeczki. Miłej niedzieli.
                    • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 22.11.09, 08:14
                      Witajcie. Miłej niedzieli wszystkim życzę.
                      • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 22.11.09, 15:00
                        Ale z was ranne ptaszki!Ja dzis sie wynurzyłam o 8.30 bo nawet moje psiaki
                        spały i nie domagały sie wyjscia.Cos pogoda sie psuje...
                        • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 22.11.09, 16:27
                          A ja czy świątek czy piątek wstaję ok. piątej.Tak już mam. Sama jestem na
                          siebie o to zła, ale jak nie śpię to wstaję. Nie lubię wylegiwać się. Dzień
                          dzisiaj też przepiękny. Minął mi na wyjeździe, odwiedzaliśmy starszą,samotną
                          schorowaną moją ciocię.
                          • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 23.11.09, 04:10
                            Witajcie. Nie śpię od wpół do drugiej. W końcu poddałam się. Życzę Wam miłego dnia
                            • dede43 Re: Już listopad, witajcie 23.11.09, 07:15
                              Dzień dobry rannym ptaszkom i nie tylko.
                              • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 23.11.09, 09:58
                                Witam i pogodnego dnia wszystkim życzę...

http://img685.imageshack.us/img685/7406/chomikimageaspxxxxxxxxx.gif
                                • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 23.11.09, 14:20
                                  Własnie zaczęło okrutnie duć.Szum się niesie... Ja z reguły długo siedzę,mam
                                  takie wciągające gierki w komputerze,potem jeszcze lektura.Dzis w nocy
                                  wypuszczałam psiczki (o 2.30 im sie zachciało)a potem wstają o 6.30 i wtedy
                                  kładę sie jeszcze na małą drzemkę.Czasem z małej robi sie duża ale dzieci nie
                                  płaczą to co mam sie zrywac?
                                  • eurytka Re: Już listopad, witajcie 23.11.09, 19:17
                                    My tam z małżonem wyprowadzamy psa na raty:
                                    on nad ranem a ja wieczoremsmile
    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 24.11.09, 09:06
      Dzień dobry. W nocy popadało, ale ranek nadal piękny, choć wietrzny. To już
      drugi tydzień pięknej jesieni na Dolnym Śląsku. Kto by się spodziewał w
      listopadzie?.
      • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 24.11.09, 10:34
        Witam u nas leje i wieje, okropności.....http://img249.imageshack.us/img249/8605/12gifved6.gif
        • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 24.11.09, 12:36
          Dzień dobry. Padało w nocy. Teraz tylko mocno wieje, ale jest słoneczko. Bardzo
          ładny dzień.
          • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 24.11.09, 16:52
            Dolnoślazaczki - nie uwazacie ze nasz region jest troszkę uprzywilejowany? U
            nas zawsze najcieplej.Oj,oby nie zapeszyć...
            • dede43 Re: Już listopad, witajcie 25.11.09, 07:53
              Nadal zapowiada się słoneczny dzień. W nocy spadło parę kropel, ale wygląda, że
              na dziś to koniec. Dzień dobry wszystkim.
              • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 25.11.09, 09:50
                Dzień dobry wszystkim, u nas wczoraj lało cały dzień, dzisiaj na razie jest fajniesmilehttp://img412.imageshack.us/img412/7849/chomikimageaspxjpegmmmm.jpg
                • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 25.11.09, 17:21
                  U nas kolejny słoneczny dzień.Dzis w eeko-radio p.Zalewski mówił że ten
                  listopad ma zaostac uznanym za najcieplejszy od 160 lat!
                  • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 25.11.09, 18:48
                    Dobry wieczór, dziewczyny. Faktycznie, póki co, listopad przepiękny w tym roku.
                    Przez kilka dni od jutra przetestuję pogodę na Lubelszczyźnie. Życzę samych
                    ładnych dni.
    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 26.11.09, 07:54
      Dzień dobry moje miłe. Nadal słoneczko za oknem, a i w duszy gra, gdy pogoda
      sprzyja.
      • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 26.11.09, 19:09
        No,wykorzystałam troszkę piękną pogodę - zostało mi jeszcze takie wielkie
        3-metrowe okno na jutro- reszta umyta.Tak grzało dzis ze mozna było posiedziec
        na tarasie.
        • aga-kosa Re: Już listopad, witajcie 26.11.09, 19:20
          od samego rana byłam przekonana ,że dzisiaj jest piątek .Na śniadanie był omlet
          ,na obiad pomidorówka i placki ziemniaczane z powidłami i gęstą śmietaną
          ,zamarynowałam żeberka na niedzielę i dopiero wieczorem mąż mnie wyprowadził z
          błędu .Nawet dobrze mam jeden dzień w zapasie .
          Jutro pójdę na pół dnia do lasu.aga
          • dede43 Re: Już listopad, witajcie 27.11.09, 06:44
            Listopad z piękną pogodą zbliża się ku końcowi. Oby tak dalej, choć już okna
            umyte i tak bardzo mi nie zależy na ciepełku. Dzień dobry.
            • dede43 Re: Już listopad, witajcie 28.11.09, 08:09
              Witajcie w słoneczny poranek, już trzeci tydzień listopad u nas udaje babie lato.
      • pragata Re: Już listopad, witajcie 28.11.09, 14:45
        DZień dobry,

a tu u nas pogoda już ma zamiar się odmienić,aby niedziela była
        słoneczna,czego życzę wszystkim balowiczom andrzejkowym i sobie też,
        • dede43 Re: Już listopad, witajcie 29.11.09, 09:22
          We Wrocławiu nadal listopadowe babie lato, choć trochę się ochłodziło. Ale
          słonko świeci pięknie. Dzień dobry wszystkim.
          • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 29.11.09, 16:04
            U nas też dalej słonecznie i ciepło.Miłego wieczoru!
    • dede43 Re: Już listopad, witajcie 30.11.09, 07:42
      Dzień dobry wszystkim w ostatni dzień listopada.
      • jagodajna Re: Już listopad, witajcie 30.11.09, 08:58
        Zapowiada się fajny dzień...

http://img522.imageshack.us/img522/695/b4adb99748eb2a19ad368c7.jpg
        • jagoda491 Re: Już listopad, witajcie 30.11.09, 14:52
          Witajcie,dziewczyny , w ostatni dzień listopada. Zima chyba o nas zapomniała i
          nie wiem, dobrze to czy źle? Trzydzieści siedem lat temu, kiedy większość
          balowała, rodził się mój pierworodny.
          • iryska2604 Re: Już listopad, witajcie 30.11.09, 16:46
            No,no - jutro grudzień a za oknem kwiecień.U nas jest tak cieplutko,trawka
            zielona...Dzis sobie zmieniłam własnoręcznie obicia na kuchennej ławie naroznej
            i wyszło mi bardzo fajnie.Az sie cieszę!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka