Dodaj do ulubionych

Zdjęcie cyfrowe

14.11.09, 10:27
www.voila.pl/457/tub0e/
Obserwuj wątek
          • adria231 Re: Zdjęcie cyfrowe 08.01.21, 10:20
            Pamiętam problemy ze zdjęciami z aparatów analogowych : kupno kliszy, potem koszt wywoływania, ograniczona ilość zdjęć. Po powrocie z antypodów kupiłam sobie aparat cyfrowy, kamerę cyfrową, mikrofalówkę i toster. Te stały się dla mnie już wtedy artykułami pierwszej potrzeby. Swój aparat i kamerę zostawiłam na pamiątkę koleżance w Australii , bo nawet takich nie miała.
          • chris.w1 Re: Zdjęcie cyfrowe 08.01.21, 18:40
            lubię fotografować, fotografia na emeryturze stała się moim hobby. Pozwolę sobie od czasu do czasu, zgodnie z tytułem wątku, pokazać cyfrowe

jesienią w samo południe widok z balkonu

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/mf/hc/mv7z/bScJOFVCm6cflTGwGB.jpg
            • mobic Re: Zdjęcie cyfrowe 09.01.21, 15:20
              Ja nie miałem żadnego problemu z aparatem analogowym. Lubiłem fotografować. Mój problem był tylko jak napisać do kogoś z małej litery bo ja pisałem zawsze z dużej.
              • chris.w1 Re: Zdjęcie cyfrowe 10.01.21, 13:28
                gazeta.pl informuje 'Biało-czerwono w Titisee-Neustadt'

byłem tam kilka lat temu,
                przystań nad jeziorem Titisee w kurorcie Titisee, dzielnicy miasta Titisee-Neustadt, Schwarzwald (Baden-Württemberg)

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/mc/hc/g1li/Y8BfBbQoykljpotYzB.jpg
              • marii51 Re: Zdjęcie cyfrowe 10.01.21, 13:39
                mobic napisał:

> Ja nie miałem żadnego problemu z aparatem analogowym. Lubiłem fotografować. Mój
                > problem był tylko jak napisać do kogoś z małej litery bo ja pisałem zawsze z d
                > użej.

mobic
                ale wiesz,że wprowadzalismy do gazety.pl nicki z małej,
                dlatego na Forach
                taki zwyczaj i raczej iwcale mi nie przeszkadza smile pierwszy moj nick
                umowny taki nic innego mi 20 lat temu, nie przyszlo do glowysmile
                ~~~~~~~~zupełnie inny nauczylam się stosować sposob odnośnie zdjęć
                czasem stosuje na forum,,b malutko ale stosuje
                1 komorką zdjęcie
                2 wprowadzam do komputera za pomoca wyuczonych kolejnych czynności
                ````````````
                chris ma taki bogaty pełen zdjęć album.... smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka