Dodaj do ulubionych

Black liver matter ... demonstracje

05.06.20, 01:08
Engine, chcialabym wiedziec co dokladnie oznacza przyklekniecie na jedno kolano i jednoczesne podniesienie w gore reki z zacisnieta piescia? Tak zareagowala szwedzka policjantka, kiedy demonstranci otoczyli samochod policyjny. Jej zachowanie uspokoilo demonstrantow, ale spotkala sie takze z krytyka...

www.aftonbladet.se/nyheter/a/y3WL1r/uppmarksammade-polisen-hyllas-och-ifragasatts-internt-oklart-handelse

www.aftonbladet.se/nyheter/samhalle/a/9vRyEw/politisk-splittring-om-den-knabojande-polisen

Obserwuj wątek
    • engine8 Re: Black liver matter ... demonstracje 05.06.20, 03:29
      Zacisnieta piesc to "black power" a ukleknicie na kolano to blaganie o wybaczenie grzechow..
      Wg mnie to poddanie sie sile czarnych.. wg mnie to wstyd i hanba dla policji... szef Pilicji w NY zachwal sie podobnie.. Takich policjatow powinno sie zwolnic ze sluzby..
      • pia.ed Poddanie sie sile czarnych... 05.06.20, 13:22
        engine8 napisał(a):

> Wg mnie to poddanie sie sile czarnych.. wg mnie to wstyd i hanba dla policji ...
        szef Poilicji w NY zachowal sie podobnie... Takich policjatow powinno sie zwolnic ze sluzby...

Sprawe policjantki jak na razie dyskutuje sie na policyjnym FB, a dziennikarze pytaja sie politykow
        roznych partii, jak widza te sprawe. Jedno jest pewne: policjantka byla na sluzbie i w mundurze,
        wiec nie miala prawa okazywac swoich prywatnych pogladow, a szczegolnie bratac sie
        z demonstrantami i plakac w ich ramionach...

Stalo to sie przed kilkoma dniami, wiec jeszcze nie wiemy, jakie jest oficjalne stanowisko szwedzkiej Policji.
        Moze wybrnie z tego mowiac, ze samochod policyjny zostal okrazony przez demonstrantow, a ona byla sama... i to byl jedyny sposob, aby uspokoic demonstrantow, wsrod ktorych jak wiadomo zawsze
        znajda sie organizacje gloryfikujace przemoc i niszczenie w konfrontacji z policja.

PS. Czy udalo Ci sie otworzyc artykuly i zobaczyc zdjecia tej policjantki, miedzy innymi w objeciach Arabki?

.
          • pia.ed Re: Poddanie się sile czarnych... 07.06.20, 13:32
            Dopiero teraz weszlam ... swietnie ze zamiesciles, bo ja sie niczego nie moge nauczyc sad
            nawet najlzejsze rzeczy sa dla mnie za trudne...
            Czy moge napisac do Ciebie na poczte Gazety, bo mam jeden prosty problem do rozwiazania: chodzi o skopiowanie strony z ekranu, znam te nazwe jako "dump". Dostalam szczegolowe instrukcje, zrealizowalam bez problemu, a na ostatnim utknelam!
            >
            > udało
            > się,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka