Dodaj do ulubionych

Wiadomości z Niemiec

19.09.20, 16:11
Niemcy: Funkcjonariusze wychwalali Hitlera. "Hańba państwowej policji"

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-funkcjonariusze-wychwalali-hitlera-hanba-panstwowej-p,nId,4741446#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Obserwuj wątek
    • vermieter Re: Wiadomości z Niemiec 20.09.20, 12:41
     Niemieccy funkcjonariusze, o których piszesz, też nikigo nie mordowali, oni tylko chatowali na smartfonach, nawet nie maszerowali ulicami tak jak polscy narodowcy, ktorzy też wychwalaj hitlera.
      • vermieter Re: Wiadomości z Niemiec 20.09.20, 16:27
       jesteś nie tylko porąbany, ale po prostu GŁUPI!
       Nie dostrzegasz podobieństw?
       Pokaż mi krytykę polskich narodowców w języku polskim żałosny...       www.google.com/search?sa=X&channel=fs&source=univ&tbm=isch&q=fackelmarsch+1933&client=ubuntu&ved=2ahUKEwj6tOi29_frAhWLzaQKHWQeAlYQjJkEegQIBhAB&biw=1920&bih=941
            • mobic Turysta z Niemiec wjechał na plażę samochodem 26.09.20, 14:21

             Turysta z Niemiec chciał wykorzystać słoneczną pogodę i udał się do Świnoujścia. Na plażę wjechał samochodem, rozłożył ręcznik i poszedł się kąpać. Z takim przypadkiem świnoujska straż miejska miała do czynienia po raz pierwszy - informuje serwis eswinoujscie.pl.

             Czytaj więcej na fakty.interia.pl/zachodniopomorskie/news-swinoujscie-zaparkowal-na-plazy-i-poszedl-poplywac,nId,4735436?parametr=zobacz_takze#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
               • mobic Wiadomości z Polski o Niemcach 28.09.20, 22:15

                Prawicowo-populistyczna partia Alternatywa dla Niemiec (AfD) usunęła w poniedziałek (28 września) ze swojego grona ze skutkiem natychmiastowym jednego ze swoich liderów Christiana Luetha, który na nagraniu z ukrytej kamery powiedział, że uchodźców można "zastrzelić" lub "zagazować".

                Czytaj więcej na fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-usuniety-z-partii-chcial-zagazowac-uchodzcow,nId,4759514#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
                • vermieter Re: Wiadomości z Polski o Niemcach 28.09.20, 23:46
                 Nie wiem kogo to ma interesować, ale informacje są błędne, podobnie jak twoje stwierdzenie, że był liderem partii. Nie opowiadaj bzdur.

                 Lueth to były rzecznik prasowy AfD, kierował biurem prasowym frakcji parlamentarnej AfD.
                 24 kwietnia 2020 został zawieszony w swoich obowiązkach, wkrótce potem wystąpił z partii. Pies z kulawą nogą się tym interesował, ale AfD przy jakiejś okazji potwierdziła w sierpniu 2020, że nie jest członkiem partii.
                 28 września jednogłośnie rozwiązano z nim umowę o pracę (do tej pory był tylko zawieszony i nie miał żadnych obowiązków).

                 Miło, że masz takie szerokie zainteresowania, ale nie zabieraj głosu na tematy, o których nie posiadasz chociażby rudymentarnej wiedzy. Fakty interia też gówno o tym wiedzą.

                 Pisz już lepiej o pogryzionych przez psy, lepiej ci to wychodzi.
                 Alter schützt vor Torheit nicht, po polsku: Wiek nie chroni przed głupotą.
                 • mobic Re: Wiadomości z Polski o Niemcach 29.09.20, 05:34
                  Zapaść w niemieckiej gospodarce, która rozpoczęła się w marcu, w kwietniu jeszcze się pogłębiła. Tamtejsze firmy, mimo rządowych dopłat do utrzymania etatów, zwalniają pracowników w skali nienotowanej od co najmniej 22 lat.
                  www.rp.pl/Rynek-pracy/304239969-Niemcy-na-dnie-Na-rynku-pracy-tak-zle-nie-bylo-od-22-lat.html
                  • chris.w1 Re: Wiadomości z Polski o Niemcach 29.09.20, 20:36
                   > Zapaść w niemieckiej gospodarce, która rozpoczęła się w marcu, w kwietniu jeszcze się pogłębiła

                   rozpoczęła się w marcu, czyli od czasu gdy zaczęła się pandemia. Ta zapaść nie dotyczy tylko Niemiec, dotyczy wszystkich krajów EU i większości krajów świata, jednak nie w takim samym stopniu
                   • vermieter Re: Wiadomości z Polski o Niemcach 29.09.20, 21:22
                    Trudno mówić o zapaści. Chyba że się powołuje na media. Takie wahania gospodarka niemiecka traktuje jako pryszcz na d... .
                    Z racji miejsca zamieszkania mam sporo znajomych w Sauerlandzie, jeszcze z lat 70. Nawet nie próbuję pytać, wie geht's dir.
                    Czasami otwieram szeroko buzię gdy się dowiaduję, że Klaus czy Dieter wysłał prywatnego Jeta po kolejnego rosyjskiego dysydenta. (nie mówię o Nawalnym)
                    Moje spojrzenie różni się niewątpliwie od oceny moich potomków. Mają prosty argument: Dwie przegrane wojny światowe, mimo to był niemiecki papież, w wielu dyscyplinach sportowych Niemcy są mistrzami świata, gospodarka niemiecka należy do wiodących na świecie. Nie wolno pominąć wspaniałego społeczeństwa, humanitarnego, demokratycznego. Niemcy są rekordzistami świata we wspomaganiu uboższych narodów.
                    To właśnie Niemcy przygotowywali Polskę do wstąpienia do Unii. Już w latach 90 działały wspólne komisje nowelizujące system prawny. UE nie polega na prostych ogórkach i niskowatowych żarówkach.
  • vermieter Re: Wiadomości z Niemiec 29.09.20, 22:29
   hej głupi staruchu, coś z twojego podwórka
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26352209,koronawirus-agresywna-polka-zaatakowala-personel-pokladowy.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
   • pia.ed Re: Wiadomości z Niemiec 29.09.20, 22:51

    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26352209,koronawirus-agresywna-polka-zaatakowala-personel-pokladowy.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink    Dowiedziała się, że w Polsce trzeba wstawać z kolan i walczyć (obojętnie z czym). To wstała i walczyła. Jak dotrze do Polski, to medal dostanie "za ubogacanie". Opłaciło się. Jeszcze wnukom będzie opowiadać, a ci będą dumni z babci.


    Zamknąć swołocz na dwa miechy, obciążyć konkretną karą i się nauczy. Na płaskoziemców nie ma innej metody. Tylko przysłowiowy bat i pała.


    Przeczytała jak sądy w Polsce działają i nabrała odwagi, tyle że to nie Polska i poniesie konsekwencje
    swojej głupoty.
   • mobic Re: Wiadomości z Niemiec 30.09.20, 01:31
    Zasrancu ty pijaku to są wiadomości z Niemiec? Opamiętaj się śmierdzący człowieku bo nigdy do końca swego życia nie zmądrzejesz. Nadajesz się tylko do chlewiku paść świnie i w ich gnoju tyżac się razem z nimi.
    • mobic Re: Wiadomości z Niemiec 30.09.20, 02:10
     Vermieter co ty się nauczyłeś w tej szkole co chwaliłeś się że ją ukończyłeś? Nauczyłeś się tylko pisać i nic więcej. A kto cię nauczył latać wściekać się i ubliżać na forach. Co cię nauczyła służba bezpieczeństwa co w niej pracowałeś? Nauczyli cię nie szanować ludzi i im dokuczać? Gdzie twoja inteligencja osobista? Twoja inteligencja jest na poziomie dziecka 7 letniego które było wychowane w rynsztoku. Ty nie jednemu już dokuczyłeś na forum. Nie odzywaj się do mnie więcej bo nie mam z Tobą przyjemności dyskutować. Z głupkami się nie dyskutuje.
       • pia.ed Wiadomości z Niemiec... 01.10.20, 20:57
        Jak "deutsche Ordnung" rozumieją żyjący tu obcokrajowcy, a jak postrzegają go sami Niemcy?

        weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26328027,mityczny-niemiecki-porzadek-czy-naprawde-istnieje.html#s=BoxMMt1
        • mobic Wiadomości z Polski o Niemcach 14.10.20, 17:35
         Niemcy. Wstyd zamiast bankietu na otwarcie berlińskiego lotniska
         Budowa lotniska Berlin-Brandenburg określana jest w Niemczech jako największa kompromitacja tutejszych inżynierów. Zamiast pięć lat budowano je lat piętnaście, a koszty przy okazji wzrosły 2,5-krotnie.
         Ogromny obiekt ma być otwarty pod koniec października br. (Archiwum portu lotniczego www.berlin-airport.de)
         Na 31 października br. planowane jest otwarcie nowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg im. Willy’ego Brandta (BER).

         - Droga do otwarcia nie była łatwa. Berlin i całe Niemcy stały się pośmiewiskiem. My, niemieccy inżynierowie, wstydzimy się. Wzrost kosztów z około 2,7 do prawie 6 miliardów euro nie jest do zaakceptowania. Nie ma więc powodu, by chwalić się tym projektem. Jest więc jasne. Nie będzie wielkiej uroczystej imprezy, po prostu otwieramy (lotnisko - przypis. red.) - zapowiedział na konferencji prasowej w Berlinie - Lütke Daldrup, prezes Lotniska Berlin Brandenburg.

         Mądrość prostego robotnika
         W czasie 15 lat realizacji tej inwestycji wielokrotnie odraczano termin jej zakończenia, a zmiana kosztów wciąż jest niepełna, gdyż nie obejmuje budowy dodatkowego Terminala 2, obsługi ogromnego zadłużenia i wypłacanych rekompensat dla klientów biznesowych z tytułu nieoddania lotniska do użytku w czerwcu 2012 r.
         turystyka.wp.pl/niemcy-wstyd-zamiast-bankietu-na-otwarcie-berlinskiego-lotniska-6564536321739424a
         • mobic Re: Wiadomości z Polski o Niemcach 19.10.20, 07:06
          Ludzie mafii setkami osiedlają się w Niemczech, by stąd kierować europejskim rynkiem narkotyków. W czasach koronakryzysu przejmują upadające firmy. Zdaniem eksperta, niemieckie kary są dla mafii „śmiesznie niskie”

          Czytaj więcej na fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-niemiecki-system-prawny-to-dla-mafii-zart-nie-odstrasza,nId,4800396#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
          • mobic Re: Wiadomości z Polski o Niemcach 19.10.20, 13:56
           W weekend media społecznościowe w Niemczech zalały zdjęcia opatrzone hasztagiem #papiertoaletowy, na których widać puste półki sklepowe - informuje dziennik "Frankfurter A

           Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-niemcy-klienci-znow-ruszyli-do-sklepow-z-polek-znika-papier-,nId,4802075#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka