Dodaj do ulubionych

gdzie są krytykanci?

09.03.21, 03:19
będzie łóżko i dla mobica: smile

metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,26861215,warszawa-bedzie-szpital-tymczasowy-na-okeciu-otwarcie-w-tym.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
Obserwuj wątek
    • pia.ed Gdzie są krytykanci? 10.03.21, 13:31
      vermieter napisał(a):

> będzie łóżko i dla mobica: smile

Zgadza sie! Lozko dla mobica znalazlo sie juz wczoraj przed poludniem... Powiadomil o tym na innym Forum wink Mnie jego krotki wpis tutaj sprawil klopot, bo Okęcie kojarzy mi sie wylacznie z lotniskiem i samolotami.
      W drodze na lotnisko jest ulica Zwirki i Wigury, ale jak sie dowiedzialam z Googla, jest tam tylko szpital dzieciecy... Znam dobrze te strony, bo kiedy chodzilam do Liceum, mieszkalam wlasnie na Okęciu... Potem wyjechalam do innego miasta i nigdy do Warszawy nie wrocilam. Przyjezdzalan tylko w odwiedziny, bo cala dosc duza rodzina mojej mamy, wlasnie stamtad pochodzi i dalej tam mieszka.

> metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,26861215,warszawa-bedzie-szpital-tymczasowy-na-okeciu-otwarcie-w-tym.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
      • pia.ed Re: Gdzie są krytykanci? 10.03.21, 17:18

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26869563,trzecia-fala-koronawirusa-prof-sieron-kryzys-zdrowia-u-pacjentow.html#do_w=77&do_v=169&do_a=305&e=RelRecImg1

Specjalistka poinformowała, że trzecia fala pandemii różni się od poprzednich. - Trafiają do nas coraz młodsi pacjenci, przebieg choroby jest trudniejszy. Odnoszę wrażenie, że załamanie, kryzys zdrowia u pacjentów, do którego dochodzi, przychodzi bardziej nieoczekiwanie - wyjaśniła.
        Prof. Sieroń zaobserwowała, że pacjenci niechętnie zgłaszają się do szpitali.

- Wierząc, że pobyt w domu, opieka domowa jak najbardziej im wystarczą. Odnoszę wrażenie, że trochę przegapiany jest moment, kiedy jesteśmy w stanie udzielić jak najlepszej, jak najbardziej skutecznej pomocy - dodała.
        Koordynatorka oddziału covidowego wyjaśniła, że już u 30- 40-latków bez chorób towarzyszących przebieg choroby jest bardzo poważny. - Są pacjenci, którzy czują się dobrze. My klinicznie obserwujemy, że ci pacjenci są stabilni, po czym dochodzi do pogorszenia stanu, pogorszenia parametrów laboratoryjnych.
        I podkreśliła, że wtenczas medycy ponownie rozpoczynają swoje działania, tym razem bardziej nasilone
        "żeby tego pacjenta uratować, do czego nie zawsze udaje nam się doprowadzić"
    • marii51 Re: gdzie są krytykanci? 16.04.21, 10:12
      vermieter napisał(a):

wątek owszem zalożony...a gdie udiAł w krytykanctwie????????
      rusam więc do boju !!!!!!
      [b][TO NAJWYŻSZY stan ""pod deklem .??... zeby tak postępować odkryjemy sprawcę ? czy na zawsze zginie bez wiesci po zamieszaniu nam wszystkiego...co tylko zdąży?
      UPOLITYCZNIENIE OBOZU SMIERCI
      Prof. Stanislaw Krajewski rezygnuje z czlonkowstwa w Radzie Muzeum Auschwitz-Birkenau
      List do Ministra GliNskiego:
      ''Dzisiaj dowiedziałem się (z prasy), że zostałem powołany na kolejną kadencję (2021–2025) do Rady przy Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Wyraziłem kiedyś na to zgodę, będąc w kontakcie z dyrekcją Muzeum. Jednak okazało się, że tym razem obok osób zajmujących się tematyką dotyczącą obozu znalazła się tam p. Beata Szydło. Rozumiem to jako upolitycznienie Rady. W takiej sytuacji nie widzę dla siebie możliwości funkcjonowania w jej ramach. Rezygnuję zatem z członkostwa w tej Radzie.
      List ten pozwalam sobie podać do wiadomości publicznej. ''/b]

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka